Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny Kobyłka - Cmentarz Parafialny

Kobyłka

mazowieckie


Lista grobów:
Adamowicz Aniela
ur. X-X-X
zm. 2003-X-X

Adamowicz Edward
ur. X-X-X
zm. 1951-X-X

Alwas Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Ambroziak Agnieszka
ur. 1857-6-4
zm. 1932-8-2

Ancfal Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1995-12-14

Ancfal Jerzy
ur. X-X-X
zm. 2009-X-X

Ancfal Krystyna
ur. X-X-X
zm. 2007-X-X

Arciszewska Małgorzata Marta
ur. X-X-X
zm. 1936-3-12

Arciszewski Janusz
ur. X-X-X
zm. 1942-9-3

Arciszewski Lucjan Józef
ur. X-X-X
zm. 1942-8-16

Bajkowska Władysława
ur. X-X-X
zm. 1943-X-X

Bajkowski Lucjan
ur. X-X-X
zm. 1932-9-15

Biesiadecka Wiktoria Barbara
ur. X-X-X
zm. 1936-10-3

Biesiadecki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1940-10-31

Bobrowska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Bobrowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1977-X-X

Bobrowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1933-1-14

Bobrowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1957-2-15

Bochenek Bronisława
ur. 1899-11-7
zm. 1959-12-21

Bochenek Władysław
ur. 1897-1-5
zm. 1961-11-11

Boszko Józef
ur. X-X-X
zm. 1933-11-4

Brzeskwiński Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Brzozowska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1932-8-31

Bukowicka Stanisława
ur. 1898-X-X
zm. 1981-X-X

Bukowicki Polikarp
ur. 1901-X-X
zm. 1905-X-X

Bukowicki Zygmunt
ur. 1926-X-X
zm. 2006-X-X

Castaing Berthe Marie
ur. X-X-X
zm. 1869-X-X

Cytowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1917-3-23

Cytowski Marcin
ur. X-X-X
zm. 1921-8-5

Czajkowski Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1946-2-24

Czajkowski Stefan
ur. X-X-X
zm. 1942-8-21

Czerwińska Irena
ur. X-X-X
zm. 2000-2-28

Czerwińska Marianna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czerwiński Edmund
ur. X-X-X
zm. 2006-9-27

Czerwiński Paweł
ur. X-X-X
zm. 1962-6-30

Dąbrowski Marian
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Dąbrowski Zbyszek
ur. X-X-X
zm. 1928-5-10

Detko Andrzej
ur. 1877-2-3
zm. 1956-7-8

Detko Joanna
ur. 1882-8-17
zm. 1956-9-8

Domurat Stanisław
ur. 1905-X-X
zm. 1984-X-X

Domurat Wanda
ur. 1913-X-X
zm. 1987-X-X

Eliasz Maria
ur. X-X-X
zm. 2011-4-2

Gajewska Alfreda
ur. X-X-X
zm. 1936-12-12

Gajewska Olimpia
ur. X-X-X
zm. 1992-2-18

Gajewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1953-2-12

Gajewski Roman
ur. X-X-X
zm. 1986-7-27

Gawryś Janina
ur. X-X-X
zm. 1964-8-30

Godlewska Leokadia
ur. X-X-X
zm. 1979-11-18

Godlewski Henryk
ur. X-X-X
zm. 1956-2-2

Gondzińska Marcjanna
ur. X-X-X
zm. 1915-5-15

Gondziński Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1915-8-27

Gorzelniaski Tadeusz
ur. 1901-1-19
zm. 1941-4-22

Gosk Józef
ur. X-X-X
zm. 1887-12-30

Grabowska Bronisława
ur. 1860-X-X
zm. 1942-X-X

Grabowski Rudolf
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grocholska Alojza
ur. X-X-X
zm. 1950-7-26

Grocholski Józef
ur. X-X-X
zm. 1957-7-17

Grocholski Witold Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1938-2-7

Jacuńska Krassowska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1993-12-20

Jacuński Krassowski Henryk
ur. 1903-12-24
zm. 1960-7-27

Janczewski Bolesław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Janicki Władysław
ur. X-X-X
zm. 1942-8-27

Jankowska Regina
ur. 1923-12-13
zm. 1996-9-15

Jankowski Ryszard
ur. X-X-X
zm. 1984-3-28

Jankowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1987-11-21

Jezierska Maria
ur. X-X-X
zm. 1894-3-15

Jędrzejewski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Kalińska Danuta
ur. 1923-5-22
zm. 2011-1-5

Kalisiak Antonina
ur. X-X-X
zm. 1937-1-21

Kalisiak Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1996-12-20

Kalisiak Emilia
ur. X-X-X
zm. 1928-5-2

Kalisiak Helena
ur. 1982-5-15
zm. X-X-X

Kalisiak Józefa
ur. X-X-X
zm. 1945-1-25

Kalisiak Karol
ur. X-X-X
zm. 1917-11-19

Kalisiak Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1995-12-25

Kalisiak Kazimierz
ur. 1915-10-21
zm. 2002-9-9

Kalisiak Maria
ur. 1922-1-7
zm. 2017-7-17

Kalisiak Michał
ur. X-X-X
zm. 2018-10-1

Kołbuk Małgorzata
ur. X-X-X
zm. 1923-11-10

Kołbuk Paweł
ur. X-X-X
zm. 1908-2-10

Końska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1926-X-X

Końska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1971-10-14

Koński Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Korolkiewicz Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1998-X-X

Korolkiewicz Barbara
ur. 1909-5-21
zm. 1985-1-29

Korolkiewicz Józef
ur. 1902-4-27
zm. 1988-11-18

Korolkiewicz Józef
ur. 1838-11-26
zm. 1909-5-31

Korolkiewicz Maria
ur. 1905-7-13
zm. 1995-5-10

Korolkiewicz Wanda
ur. 1906-1-22
zm. 1978-11-5

Korolkiewicz Wanda
ur. 1912-X-X
zm. 2003-X-X

Korolkiewicz Witold
ur. 1903-11-27
zm. 1904-10-18

Korolkiewicz Zbigniew
ur. 1900-3-18
zm. 1977-6-7

Korolkiewicz Zofia
ur. 1886-4-12
zm. 1891-4-9

Kowalska Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1971-9-27

Kowalska Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1936-3-20

Kowalski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1945-8-25

Kozakiewicz Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1948-4-4

Kozłowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krupczak Leokadia
ur. X-X-X
zm. 1947-X-X

Kubiak Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1926-3-26

Kuczborska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1952-1-13

Kwapiszewska Natalia
ur. X-X-X
zm. 1973-10-28

Kwapiszewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1986-2-16

Liżewska Apolonia
ur. X-X-X
zm. 1943-7-21

Liżewski Jakub
ur. X-X-X
zm. 1929-2-16

Lorkowska Józefa
ur. 1831-X-X
zm. 1895-X-X

Lubowiecka Irena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Łodziński Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Łoński Józef
ur. X-X-X
zm. 1931-6-5

Maciejewski Michał
ur. X-X-X
zm. 1931-5-13

Makowska Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Makowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1956-10-5

Marmo Franciszek
ur. 1839-3-29
zm. 1908-3-30

Mejer Maria
ur. X-X-X
zm. 1933-1-25

Milczewski Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. 1944-10-8

Mirosławska Janina
ur. X-X-X
zm. 1979-X-X

Montlak Józef
ur. X-X-X
zm. 1932-7-1

Montwiłł Anna
ur. X-X-X
zm. 1969-10-25

Montwiłł Feliks
ur. 1886-11-16
zm. 1936-5-23

Mossakowska Wacława
ur. 1892-X-X
zm. 1985-X-X

Mossakowski Jan
ur. 1885-X-X
zm. 1974-X-X

Moszyńska Czesława
ur. X-X-X
zm. 1942-9-18

Mysiak Helena
ur. X-X-X
zm. 1936-5-22

Nowak Anastazja
ur. X-X-X
zm. 1943-10-1

Nowak Jan
ur. X-X-X
zm. 1909-2-15

Nowakowska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1986-2-28

Okrasińska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1914-1-27

Okrasińska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1914-1-7

Olszański
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Olszewska Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1947-1-23

Olszewska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1966-10-17

Olszewska Marcjanna
ur. 1839-X-X
zm. 1896-X-X

Olszewska Marianna
ur. X-X-X
zm. 1995-4-5

Olszewska Władysława
ur. X-X-X
zm. 1976-12-26

Olszewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1941-1-23

Olszewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1945-2-4

Olszewski Piotr
ur. 1841-X-X
zm. 1912-X-X

Olszewski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1944-8-1

Olszewski Telesfor
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Orszagh
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ostojska Jadwiga
ur. 1899-10-24
zm. 1978-10-31

Ostojski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1944-5-11

Owsińska Maria
ur. 1885-X-X
zm. 1964-X-X

Pawlak Lucyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pfeifer Janina Maria
ur. 1899-7-10
zm. 1986-6-6

Pfeifer Józef
ur. 1888-7-6
zm. 1961-8-6

Pfeiffer Maria
ur. 1923-X-X
zm. 2004-7-9

Pfeiffer Tadeusz
ur. 1921-9-3
zm. 2001-7-6

Piekuth Henryka
ur. 1871-X-X
zm. 1949-X-X

Piwowarski Marian
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Podhorska Maria
ur. X-X-X
zm. 1956-9-2

Porembska Zofia
ur. X-X-X
zm. 2013-10-6

Przymanowska Teresa
ur. X-X-X
zm. 1841-3-17

Ptasiński Jan
ur. X-X-X
zm. 1944-1-9

Ptasiński Józef
ur. X-X-X
zm. 1984-1-10

Radzikowska Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Radziwonowicz Maria
ur. 1891-4-22
zm. 1988-8-13

Radziwonowicz Wincenty
ur. 1886-9-26
zm. 1967-5-26

Rebandel Felicja
ur. X-X-X
zm. 1955-4-6

Rebandel Jan
ur. X-X-X
zm. 1927-8-9

Rejman Władysław
ur. X-X-X
zm. 1933-11-25

Rolecka Celina
ur. 1900-X-X
zm. 1968-X-X

Rolecki Stefan
ur. 1907-X-X
zm. 1970-X-X

Sarnowska Kazimiera
ur. 1906-X-X
zm. 1987-X-X

Sawicka Antonina
ur. X-X-X
zm. 1936-6-12

Sergina Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Sieradzka Józefa
ur. X-X-X
zm. 1932-9-19

Sieradzki Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1935-8-24

Sikorska Teresa
ur. X-X-X
zm. 2001-8-18

Skibińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1981-1-22

Skibiński Henryka
ur. X-X-X
zm. 1955-2-11

Smoczyński Jerzy
ur. X-X-X
zm. 2010-5-25

Sobociński Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1938-6-17

Sojecki Leonid
ur. 1858-10-10
zm. 1934-4-3

Stankiewicz Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stopińska Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1984-9-11

Stopiński Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1958-10-19

Stopiński Marian
ur. X-X-X
zm. 1990-8-2

Struwe Anna
ur. X-X-X
zm. 1926-X-X

Struwe Edmund
ur. X-X-X
zm. 1956-1-18

Struwe Juliana
ur. X-X-X
zm. 1975-8-20

Szablewski Karol
ur. 1873-1-17
zm. 1928-8-28

Szatybełko Kacper
ur. 1915-1-3
zm. 1992-8-4

Szatybełko Mirosław Nowicki
ur. 1980-X-X
zm. 1995-X-X

Szczęsna Konstancja
ur. X-X-X
zm. 1950-1-28

Szczęsna Marianna
ur. X-X-X
zm. 2001-3-4

Szczęsny Jan
ur. X-X-X
zm. 1935-4-28

Szczęsny Władysław
ur. X-X-X
zm. 1983-11-4

Szlak Edward
ur. X-X-X
zm. 1939-2-3

Szlak Edwarda
ur. X-X-X
zm. 2008-5-3

Szlak Stefania
ur. X-X-X
zm. 1991-12-11

Szlaskowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szlenzak Leszek Jan
ur. X-X-X
zm. 1935-X-X

Szpiczyński Czesław
ur. 1907-X-X
zm. 1962-X-X

Szpotański Stanisław
ur. 1880-6-9
zm. 1936-4-17

Topolewska Alina
ur. X-X-X
zm. 1984-1-1

Topolewski Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1989-3-1

Topolewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1972-8-8

Topolewski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1977-12-17

Topolewski Zdzisław
ur. X-X-X
zm. 1943-2-27

Turek Jerzy
ur. 1934-1-17
zm. 2010-2-14

Walczak Bogumił
ur. X-X-X
zm. 1993-X-X

Walczak Stefan
ur. X-X-X
zm. 1938-8-5

Walter Zofia
ur. 1905-X-X
zm. 1944-9-16

Walter Zosia
ur. 1921-X-X
zm. 1944-9-16

Waś Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1949-7-22

Waś Ryszard
ur. X-X-X
zm. 1952-X-X

Waś Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1919-6-13

Waś Władysław
ur. X-X-X
zm. 1973-X-X

Wenda Barbara
ur. 1925-6-6
zm. 2009-6-15

Wenda Henryk
ur. 1923-11-4
zm. 2007-4-5

Wierzbicki Józef
ur. X-X-X
zm. 1935-6-2

Wojciechowska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1955-X-X

Wojciechowski Henryk Jelita
ur. 1892-6-25
zm. 1904-9-16

Wojciechowski Henryk Jelita
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Wojciechowski Hermenegild Aleksander
ur. 1815-4-13
zm. 1903-11-17

Wojtczak Marian
ur. X-X-X
zm. 2009-7-18

Wojtowicz Hipolit
ur. X-X-X
zm. 1945-4-6

Wojtowicz Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wojtowicz Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Woś Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1929-10-1

Wróblewska Marcjanna
ur. X-X-X
zm. 1952-9-19

Wróblewski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1921-8-12

Wróblewski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1954-6-4

Wróblewski Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wyrzykowska Zuzanna
ur. X-X-X
zm. 1938-2-10

Zachlicki Emil
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Zagańczyk Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1947-X-X

Zagańczyk Antoni
ur. X-X-X
zm. 1934-11-23

Zawodny Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Zgorzelska Janina
ur. X-X-X
zm. 1989-5-3

Zielonka Błażej Edward
ur. X-X-X
zm. 1962-12-17

Zujewa Klaudia
ur. 1901-3-11
zm. 1904-10-15

Zych Józef
ur. X-X-X
zm. 1932-2-22

Żuchowski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X





Józef  Raciborski
Józef Raciborski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1998-1-2
Zapal znicz:
Danuta Barbara Sokołowska
Danuta Barbara Sokołowska
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1972-2-11
Zapal znicz:
Ignacy  Prus
Ignacy Prus
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1952-2-17
Zapal znicz:
Janina  Prus
Janina Prus
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1935-1-12
Zapal znicz:
Bolesław  Perzyna
Bolesław Perzyna
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1935-11-2
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa