Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice Puławy - Cmentarz Włostowice

Puławy

lubelskie


Lista grobów:
2 NN ułanów
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

5 NN żołnierzy
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Polakom poległym i pomordowanym za wiarę i Ojczyznę na Kresach Wschodnich
ur. X-X-X
zm. X-X-X

... wowskaja
ur. 1897-11-X
zm. 1898-10-X

Albrycht Klementyna
ur. X-X-X
zm. 1885-6-18

Aleksandrowicz Helena
ur. X-X-X
zm. 1984-6-9

Banasiak
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bar ... Teodozja
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Barth Eleonora
ur. X-X-X
zm. 1871-8-24

Bartoszewicz Dominik
ur. 1801-X-X
zm. 1851-7-24

Bednarski Jakub
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Bednarski Romuald
ur. X-X-X
zm. 1896-6-8

Beetschneuter Samuel
ur. 1784-8-27
zm. 1836-X-X

Berbeciowa Danuta
ur. 1921-10-9
zm. 2000-11-17

Berbeć Jan
ur. 1918-6-2
zm. 1987-11-25

Białecki Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bocianowska Janina
ur. X-X-X
zm. 1950-8-2

Boczkowska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1869-1-29

Boczkowski Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1879-X-X

Boczkowski Michał
ur. X-X-X
zm. 1876-11-10

Bogusławska Paulina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bondariewa
ur. X-X-X
zm. 1865-10-14

Brzezińska Karolina
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Brzezińska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1882-10-27

Brzeziński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1918-10-2

Buchowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Budko Wilhelmina Adolfowna
ur. 1848-9-17
zm. 1910-1-31

Buszmakin Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1931-11-7

Butkowa Wiera
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cechner Joanna
ur. X-X-X
zm. 1906-5-30

Chranowskaja Melissa
ur. X-X-X
zm. 1924-8-17

Christianus Anna
ur. 1850-11-20
zm. 1931-11-12

Ciechanowskaja Wiera
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ciepielewska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cierkońska Feliksa
ur. X-X-X
zm. 1898-11-10

Cierkoński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1898-11-14

Cyman Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cyman Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1919-5-18

Cyman Jakób
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cymanowa - Rytwińska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1967-12-6

Czapek Feliksa
ur. X-X-X
zm. 1918-1-25

Czech Antoni
ur. 1913-X-X
zm. 1927-X-X

Czech Feliks
ur. X-X-X
zm. 1865-X-X

Czech Helena
ur. 1913-X-X
zm. 1927-X-X

Czech Józef
ur. 1961-X-X
zm. 1992-X-X

Czech Maria
ur. 1961-X-X
zm. 1992-X-X

Czepikow Aleksandr Stiepanowicz
ur. X-X-X
zm. 1901-3-5

Czepkowska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1943-5-20

de Bogenchardt Leokadia
ur. 1847-12-7
zm. 1899-10-6

Dębicki
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dębicki Julian
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dębiński Adam
ur. 1834-12-24
zm. 1901-3-11

Dmochowska Maryianna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dmochowski Konstanty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dobrzyński Józef
ur. 1788-X-X
zm. 1853-X-X

Dobrzyński Marcin
ur. X-X-X
zm. 1834-X-X

Duczyńska Maniusia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Emoryszkowa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Eustachiewicz Stanisław
ur. 1894-3-21
zm. 1926-12-11

Eustachiewicz Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1968-1-1

Filipek Paulina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gerhardt Matylda
ur. 1823-11-28
zm. 1895-12-7

Giełżyńska Bronisława
ur. 1860-8-26
zm. 1897-8-18

Górecka Janina
ur. 1886-X-X
zm. 1957-X-X

Górecki Antoni
ur. 1878-X-X
zm. 1954-X-X

Gruzincew Andriej Aleksiejewicz
ur. 1875-8-1
zm. 1899-2-1

Grzybek Michał
ur. X-X-X
zm. 1926-3-25

Heinrich Johann
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Heintze Ernst
ur. X-X-X
zm. 1801-12-10

Hofman Kunegunda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hofperkówna
ur. X-X-X
zm. 1917-12-23

Hollak Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1939-9-3

Hollak - Dorant Maria
ur. 1903-X-X
zm. 1927-X-X

Hollakowa Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1939-12-18

Horodyska Maria
ur. 1870-1-12
zm. 1950-7-18

Horodyski Bolesław
ur. 1884-7-28
zm. 1929-5-24

Jakowlewa Marya
ur. X-X-X
zm. 1908-5-2

Jakubicka Michalina
ur. X-X-X
zm. 1960-12-2

Jakubicki Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Janowska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Karczmarewicz Michalina
ur. X-X-X
zm. 1908-8-27

Kicińska Aniela
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kiciński Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kinardt Jan
ur. X-X-X
zm. 1937-X-X

Kinardt Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1890-10-5

Kochański
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Koperska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1887-5-12

Koperska Janina
ur. X-X-X
zm. 1904-11-7

Korzyński Franciszek
ur. 1829-12-29
zm. 1893-1-26

Kosielak Wasyl
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Kosiorkiewicz Agnieszka
ur. 1856-1-5
zm. 1917-3-21

Kosiorkiewicz Konstanty Ludwik
ur. 1855-7-2
zm. 1916-2-13

Kotelba Anna
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Kotelba Helena
ur. X-X-X
zm. 1914-X-X

Kotelba Jan Piotr
ur. 1916-8-1
zm. 1995-8-17

Koter Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1906-4-7

Koter Jan
ur. X-X-X
zm. 1900-7-2

Kotowska Teofila
ur. X-X-X
zm. 1910-12-10

Kotowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1899-12-X

Kowalska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kożenowski Adam
ur. X-X-X
zm. 1889-11-7

Kratowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1882-4-24

Kratowski Staś
ur. 1864-5-23
zm. 1873-1-14

Kühl Karol
ur. X-X-X
zm. 1852-11-7

Kumalski Dominik
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Kunsztetter Władysław
ur. X-X-X
zm. 1869-2-21

Kupidurski Maniuś
ur. 1909-12-7
zm. 1911-1-16

Kupsg Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1895-3-21

Kusiówna Andzia
ur. 1910-X-X
zm. 1924-9-2

Lauska Anna
ur. 1791-X-X
zm. 1857-8-3

Lawska Tekla
ur. X-X-X
zm. 1844-1-18

Lenartowiczowa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lentys Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1885-10-11

Lesisz Jakub
ur. 1816-7-16
zm. 1861-9-19

Lewandowski Leopold
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Lewitowa
ur. X-X-X
zm. 1880-X-X

Lipsk... Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lisowski Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1931-6-20

Litwiński Józef
ur. X-X-X
zm. 1935-X-X

Łazowska Julia Osipowna
ur. X-X-X
zm. X-12-26

Łukasik Zofia
ur. X-X-X
zm. 1921-4-2

Mackiewicz Rimma
ur. X-X-X
zm. 1946-1-9

Mackiewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1932-4-3

Malczewski Bartłomiej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Maliszewska Aniela
ur. X-X-X
zm. 1851-2-15

Marcinkowska Justyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Masiak Bogdan
ur. 1933-5-25
zm. 1987-8-20

Masna Marya
ur. X-X-X
zm. 1888-8-22

Masson Edward Eligiusz
ur. X-X-X
zm. 1904-10-8

Mejbaum Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1900-11-9

Michałowski Julian Nikołajewicz
ur. X-X-X
zm. 1905-5-1

Mostowicz - Długosz Janina
ur. X-X-X
zm. 2006-X-X

Mostowska Stefania
ur. X-X-X
zm. 1935-12-13

Mostowski Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-2-2

Mostowski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1930-12-30

Nacowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1904-2-19

Nestorowicz Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Niebrzydowska Marya
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Olszewska Donicella
ur. X-X-X
zm. 1886-7-13

Omelianskij W. Benediktonowicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Opidowicz Joanna
ur. X-X-X
zm. 1990-10-12

Orłowska Karolina
ur. X-X-X
zm. 1870-11-6

Orłowski Bolesław
ur. 1832-X-X
zm. 1895-5-5

Paduchowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Pasiutewicz Róża
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pasiutewicz Xawery
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pego Adolf
ur. X-X-X
zm. 1832-1-3

Pelda Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Perczyński
ur. 1893-4-16
zm. 1930-10-4

Pławtow Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1897-1-14

Podbereski Paweł
ur. 1838-X-X
zm. 1909-X-X

Połunin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Popiołek Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1900-4-8

Popiołkowa Marya
ur. X-X-X
zm. 1911-6-28

Popławska Rozalia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Popławski Kacper
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Prokofiew Wasilij Sidorowicz
ur. 1835-2-2
zm. 1897-3-23

Prószyńska Aniela
ur. X-X-X
zm. 1925-1-9

Prószyński Jakub
ur. X-X-X
zm. 1903-10-13

Pruszyńska Maria
ur. X-X-X
zm. 1938-12-30

Pruszyński Henryk
ur. X-X-X
zm. 1943-X-X

Pruszyński Jan
ur. X-X-X
zm. 1943-5-9

Pruszyński Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1943-X-X

Przybyłowski Eugieniusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Puchalska Rozalia
ur. 1835-1-10
zm. 1905-11-18

Puchalski Eugeniusz Feliks
ur. X-X-X
zm. 1838-9-19

Puchalski Wojciech Anzelm
ur. 1835-X-X
zm. 1896-X-X

Pulernicki Józef
ur. X-X-X
zm. 1875-8-5

Respondowska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Respondowska Feliksa
ur. 1912-5-8
zm. 1998-6-7

Respondowska Janina
ur. X-X-X
zm. 1924-1-1

Respondowski Janusz
ur. 1911-11-28
zm. 1995-6-5

Respondowski Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1913-4-5

Rogalska Marya
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rogalski
ur. X-X-X
zm. 1856-5-19

Rogalski Mateusz
ur. 1780-9-19
zm. 1856-5-19

Rogalski Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Roszkowski Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rulenko
ur. X-X-X
zm. 1906-7-21

Rulenko Aleksandra Antonowna
ur. X-X-X
zm. 1904-6-26

Rychter Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ryżkowskij Mitrofan
ur. 1843-10-5
zm. 1845-10-7

Schönbörn Christian
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Scibiorowa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Si ... yjew Emilia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Skarzyńska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1904-4-2

Skorupko Józio
ur. X-X-X
zm. 1910-2-13

Skotnikow Aleksy
ur. X-X-X
zm. 1910-4-25

Skrzetuska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sobolewska Anna
ur. X-X-X
zm. 1835-11-7

Sokołowicz Piotr Paweł
ur. X-X-X
zm. 1871-10-5

Solski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1893-1-18

Sommerowa Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1907-X-X

Spanierowa Maria
ur. X-X-X
zm. 1925-1-1

Spóz Hanna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Staniewskaja Antonina
ur. X-X-X
zm. 1889-3-14

Stankiewicz Jadwisia
ur. X-X-X
zm. 1890-11-3

Stankiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1912-2-1

Starzyński Aleksander
ur. 1852-X-X
zm. 1886-5-23

Steger Wilhelmine
ur. 1830-X-X
zm. 1862-X-X

Strikow Wasilij
ur. X-X-X
zm. 1904-2-3

Sulikowski Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sutułow Wiktor Pimenowicz
ur. 1878-3-24
zm. 1903-8-14

Szablewska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szarblewski
ur. X-X-X
zm. 1927-X-X

Szczetolew Paweł
ur. X-X-X
zm. 1909-3-6

Szczypa Józef
ur. X-X-X
zm. 1915-4-23

Szczypowa Maria
ur. X-X-X
zm. 1935-12-9

Szczypowa Stefania
ur. X-X-X
zm. 1937-7-31

Szkut Paweł
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szymańska Leokadia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szymański Dionizy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Światopełk Mirska Róża
ur. X-X-X
zm. 1945-6-23

Świderska Gieniusia
ur. X-X-X
zm. 1899-9-8

Tarczyńska Helena
ur. X-X-X
zm. 1950-5-5

Tarczyński Józef
ur. X-X-X
zm. 1931-5-3

Terentiew Kosma Terentiewicz
ur. X-X-X
zm. 1907-9-26

Tognino
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tonakiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Treutler Laura
ur. 1825-10-26
zm. 1881-6-29

Tromczyński Włodzimierz
ur. X-X-X
zm. 1906-3-23

Tyhawski Emil
ur. X-X-X
zm. 1898-9-4

Tyrawski Teofil
ur. X-X-X
zm. 1834-8-25

Uchacz - Rowicz Leonida Aleksiejewna
ur. X-X-X
zm. 1893-6-21

Wasiliewa Żenia
ur. 1903-10-4
zm. 1903-10-10

Weber Feliks
ur. X-X-X
zm. 1898-X-X

Werda Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1912-6-19

Wermiński Feliks Józef
ur. X-X-X
zm. 1878-1-14

Wesołowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1931-1-22

Wesołowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1911-6-12

Wess Wiktor
ur. 1856-11-9
zm. 1857-6-8

Węgrowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1912-9-3

Węss
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Węss Anna Julia
ur. X-X-X
zm. 1880-6-23

Węss Franciszek Ksawery
ur. X-X-X
zm. 1884-4-8

Węss Laura
ur. X-X-X
zm. 1906-12-12

Wiejak Mateusz
ur. X-X-X
zm. 1910-5-26

Wiejakowa Julia
ur. X-X-X
zm. 1914-1-23

Wierzbięta Teofila
ur. X-X-X
zm. 1919-6-22

Włodarkiewicz Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wojciechowska Antonina
ur. 1886-6-18
zm. 1964-1-4

Wojciechowska Barbara
ur. 1919-12-2
zm. 1945-6-30

Wojciechowski Piotr
ur. 1884-11-17
zm. 1949-10-29

Wołyniak Bronisław
ur. 1912-3-26
zm. 1935-8-20

Wominiczna Wanikowskaja Ludmiła
ur. X-X-X
zm. 1903-8-21

Woronicz Aleksandr Iwanowicz
ur. 1791-9-8
zm. 1883-4-5

Woytulewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Wóicik Franciszka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wójcik Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Wrocławski Filip
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Wrońska Marya
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wryłkina
ur. X-X-X
zm. 1911-10-24

Zadura Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1964-6-27

Zadura Jan
ur. X-X-X
zm. 1932-1-17

Zadura Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1962-6-14

Zajączkowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1898-1-10

Ziegler Celestyna
ur. 1818-6-6
zm. 1897-10-1

Ziółkowski Zygmuś
ur. 1882-3-21
zm. 1882-5-27

Zubowski Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-3-3

Zwolińska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zwoliński Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X





Anna  Taraszkiewicz - Sirocka
Anna Taraszkiewicz - Sirocka
Urodzony: 1882-X-X
Zmarł: 1942-X-X
Zapal znicz:
Józef  Taraszkiewicz - Sirocki
Józef Taraszkiewicz - Sirocki
Urodzony: 1875-X-X
Zmarł: 1944-X-X
Zapal znicz:
Marianna  Sinkiewicz
Marianna Sinkiewicz
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Wiktoria  Rudalewicz
Wiktoria Rudalewicz
Urodzony: 1890-X-X
Zmarł: 1963-X-X
Zapal znicz:
Adam  Rudalewicz
Adam Rudalewicz
Urodzony: 1886-X-X
Zmarł: 1969-X-X
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa