Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny Milanówek - Cmentarz Parafialny

Milanówek

mazowieckie


Lista grobów:
Adamowska Julia
ur. X-X-X
zm. 1944-11-8

Adwent Filip
ur. 1955-8-31
zm. 2005-6-26

Adwent Jeanne
ur. 1928-5-25
zm. 2005-6-27

Adwent Maria Stefania
ur. 1986-8-2
zm. 2005-6-18

Adwent Stanisław
ur. 1922-3-28
zm. 2005-6-18

Adwent Stefania
ur. 1905-1-2
zm. 1986-11-13

Agarcoff Ludmiła
ur. X-X-X
zm. 1944-10-6

Antoszewski Albin
ur. X-X-X
zm. 1944-9-22

Armacki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-23

Awramicz Michał
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Bagińska Rozalia
ur. X-X-X
zm. 1944-11-10

Balińska Modesta
ur. X-X-X
zm. 1944-9-21

Banasikowska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1945-6-22

Baranowska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Baranowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-10-22

Białaszek Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1945-1-10

Biberstein Romuald
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Bielański Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1944-10-24

Bietczyk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-8

Bilski Janusz
ur. X-X-X
zm. 1944-9-22

Bilski Rajmund
ur. X-X-X
zm. 1944-10-15

Bojanowski Stefan
ur. X-X-X
zm. 1945-1-1

Bojerska Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-10-10

Boreczek Józefa
ur. X-X-X
zm. 1944-10-1

Braum Kamil
ur. X-X-X
zm. 1944-10-5

Brągiel Stefania
ur. X-X-X
zm. 1944-12-5

Brenson Eleonora
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Broniewska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1944-10-19

Bronisz
ur. X-X-X
zm. 1944-10-24

Brudnicka
ur. X-X-X
zm. 1944-9-15

Buzes Feliks
ur. X-X-X
zm. 1944-10-8

Chabera Anna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-16

Chmielewski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1944-9-12

Chojecka Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-11

Chojnacka Zdzisława
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Chrościńska Małgorzata
ur. X-X-X
zm. 1944-10-6

Ciupińska Anastazja
ur. X-X-X
zm. 1944-9-25

Cybulska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1944-11-20

Czapski Michał
ur. X-X-X
zm. 1944-10-20

Czekaj Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-9-19

Czerniakowski Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1944-11-19

Czerwiński Zdzisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Czuchan Janina
ur. X-X-X
zm. 1944-9-13

Ćwiek Mateusz
ur. X-X-X
zm. 1944-11-1

Dąbkiewicz Gabriel
ur. X-X-X
zm. 1944-10-4

Dąbrowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Debicz Antonina
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Derwicka Zofia
ur. X-X-X
zm. 1944-9-10

Dębek Jan
ur. X-X-X
zm. 1944-10-23

Dobrzelecka Leokadia
ur. X-X-X
zm. 1944-10-16

Downarowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-10-1

Drużyńska Stefania
ur. X-X-X
zm. 1944-10-13

Duchowska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1944-10-24

Durka Lech
ur. X-X-X
zm. 1945-4-1

Dyszkiewicz
ur. X-X-X
zm. 1945-1-11

Dzingiel Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1944-9-12

Figurski
ur. X-X-X
zm. 1944-10-31

Fijałkowski Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1945-3-5

Fitt Regina
ur. X-X-X
zm. 1945-1-8

Freyberg Józefa
ur. 1920-X-X
zm. 1975-X-X

Freyberg Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Freyberg Stefania
ur. 1889-X-X
zm. 1957-X-X

Gajewska Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Garasiewicz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1945-1-11

Garstecki Jan
ur. X-X-X
zm. 1944-8-10

Gawrysiak Władysława
ur. X-X-X
zm. 1945-3-6

Gers Genowefa
ur. X-X-X
zm. 1944-12-14

Gębarski Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1944-9-22

Giemczyńska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1945-3-13

Gizińska Barbara
ur. X-X-X
zm. 1944-11-14

Gołacki Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-10-9

Gołebiowski Roman
ur. X-X-X
zm. 1944-9-25

Gondek Marianna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-19

Goralewicz Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-10-20

Gosławska Maria
ur. X-X-X
zm. 1945-4-15

Gostkowska Janina
ur. X-X-X
zm. 1944-9-16

Górna Leokadia
ur. X-X-X
zm. 1944-10-3

Górski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-10

Graban Agnieszka
ur. X-X-X
zm. 1944-10-28

Grabarczyk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-17

Grabowska Anna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-28

Grabowski Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Grodecki Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1944-8-10

Grudziński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1945-1-6

Grudziński Henryk
ur. X-X-X
zm. 1944-9-22

Grylicz Filomena
ur. X-X-X
zm. 1944-9-18

Grzymała Marianna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-16

Guriew Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1944-10-7

Halicka Donata
ur. X-X-X
zm. 1944-9-22

Hammer Wilhelm
ur. X-X-X
zm. 1944-10-10

Hanneman Edmund
ur. X-X-X
zm. 1945-4-29

Hansl Józef
ur. X-X-X
zm. 1945-1-17

Hippe Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-10

Holz Irena
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Hołdak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-11-1

Hrecherowicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-7

Jagodziński Hieronim
ur. X-X-X
zm. 1945-1-12

Jakubowska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1944-9-20

Janiak Marian
ur. X-X-X
zm. 1944-10-27

Janicki Sylwester
ur. X-X-X
zm. 1945-3-11

Jankowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1944-11-17

Jaroszyński Jakub
ur. X-X-X
zm. 1944-9-19

Jarych Barbara
ur. X-X-X
zm. 1944-10-20

Jasielska Danuta
ur. X-X-X
zm. 1944-9-7

Jasiński Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1944-10-26

Jastrzębska Janina
ur. 1899-10-21
zm. 1961-1-1

Jastrzębski Bolesław
ur. 1893-3-10
zm. 1964-12-1

Jaworska Marianna
ur. X-X-X
zm. 1945-5-12

Kalinowska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1944-9-12

Kałdunek Stefan
ur. X-X-X
zm. 1944-9-5

Kamińska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1945-1-6

Kamińska Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-21

Kaniewska Genowefa
ur. X-X-X
zm. 1944-10-14

Kaniewska Hanna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-10

Karasińska Felicja
ur. X-X-X
zm. 1944-10-13

Karoliński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-20

Kasprzycka Eugenia
ur. X-X-X
zm. 1945-9-14

Kazimierski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1944-10-22

Kępski
ur. X-X-X
zm. 1944-9-30

Kępski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1944-10-8

Kisielińska Teresa
ur. X-X-X
zm. 1944-11-8

Kleszczyńska Sabina
ur. X-X-X
zm. 1944-10-12

Klimek
ur. X-X-X
zm. 1945-1-2

Klimkiewicz
ur. X-X-X
zm. 1945-1-1

Kobielski Henryk
ur. X-X-X
zm. 1944-9-25

Kołodziej Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-9-10

Kołodziejczyk Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1944-10-5

Kołodziejski Bogusław
ur. X-X-X
zm. 1944-8-10

Kondrak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-11-17

Kontrym Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-9-26

Kopytyński Erazm
ur. X-X-X
zm. 1944-10-2

Kosiorek Władysław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Kotermanowicz Andrzej
ur. 1946-X-X
zm. 2007-X-X

Kotermanowicz Janina
ur. 1916-X-X
zm. 1985-X-X

Kotermanowicz Stefan
ur. 1915-X-X
zm. 1970-X-X

Kotowska Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1944-10-6

Kotowska Marianna
ur. X-X-X
zm. 1944-10-13

Kowalczyk Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Kowalczyk Władysław
ur. X-X-X
zm. 1945-1-1

Kowalik Emilia
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Kowalik Zbigniew
ur. X-X-X
zm. 1944-11-13

Kowalska Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-10-25

Kowalski
ur. X-X-X
zm. 1944-10-10

Kozłowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1945-4-24

Krakowska Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1945-3-14

Krasnowska Apolonia
ur. X-X-X
zm. 1944-9-6

Krawczyk Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1944-10-31

Królikowska Cecylia
ur. X-X-X
zm. 1944-9-26

Krzyżanowska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1944-9-17

Kubala Teresa
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Kupczak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Kus Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1944-10-2

Kuźmiński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1945-1-19

Kwiatkowska Teresa
ur. X-X-X
zm. 1944-11-10

Kwiatkowski Ryszard
ur. X-X-X
zm. 1944-10-20

Laszkiewicz Aurelia
ur. X-X-X
zm. 1944-10-24

Latinek de Cobong Jan
ur. X-X-X
zm. 1944-9-24

Leszczyńska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1944-10-22

Leszczyński Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1944-9-22

Leśniewski Marek
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Lewandowska Gertruda
ur. X-X-X
zm. 1944-9-21

Liecki Mirosław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-1

Lipski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1944-10-28

Lisowska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1945-6-5

Ludwik Julian
ur. X-X-X
zm. 1944-9-30

Lutomski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-17

Lutowski Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Łabaj Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-9-11

Ładziński Henryk
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Łenczek Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1945-2-25

Łenczek Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1945-2-25

Łobocki Jan
ur. X-X-X
zm. 1944-10-16

Łuc Anna
ur. X-X-X
zm. 1944-10-6

Łukomska
ur. X-X-X
zm. 1945-3-20

Łukomski Witold
ur. X-X-X
zm. 1945-5-1

Macatis Amalia
ur. X-X-X
zm. 1944-9-19

Maciejewska Hanna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-17

Maciejewski Bogdan
ur. X-X-X
zm. 1944-9-15

Majewski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1945-5-22

Makowska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1944-10-14

Makowska Danuta
ur. X-X-X
zm. 1944-9-20

Małańczuk Filip
ur. X-X-X
zm. 1945-1-17

Małczyńska Sabina
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Mamczyc Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-10-13

Mandziuk Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-10-5

Marian Nowicki
ur. X-X-X
zm. 1945-5-4

Matysek Salomea
ur. X-X-X
zm. 1944-9-23

Mielniczuk Natalia
ur. X-X-X
zm. 1944-9-10

Miłoboszewski Krzysztof
ur. X-X-X
zm. 1945-3-30

Mingoc Czesława
ur. X-X-X
zm. 1944-11-11

Misiorowska Alicja
ur. X-X-X
zm. 1944-10-12

Modzelewska Anastazja
ur. X-X-X
zm. 1945-6-7

Modzyński Janusz
ur. X-X-X
zm. 1944-9-19

Molenda Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Moran Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1945-1-22

Możyk Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1944-2-20

Myszak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1945-1-22

Nagaj Marian
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Natkowska Anna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-15

Neuman de Spellet Ewa
ur. X-X-X
zm. 1944-9-17

Nowaczek Stefan
ur. X-X-X
zm. 1944-10-25

Nowaczek Stefan
ur. X-X-X
zm. 1944-10-25

Nowakowska Anna
ur. X-X-X
zm. 1944-10-1

Nowicki Stefan
ur. X-X-X
zm. 1944-9-10

Orda Anna
ur. X-X-X
zm. 1945-3-25

Osiecka
ur. X-X-X
zm. 1944-9-8

Ossendowski Ferdynand Antoni
ur. 1878-5-28
zm. 1945-1-3

Ossolińska Renata
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Ośmiałowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1944-10-8

Otto
ur. X-X-X
zm. 1944-10-6

Paczyńska Janina
ur. X-X-X
zm. 1944-10-21

Pawlak Jacek
ur. X-X-X
zm. 1945-1-4

Pejda Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-29

Petkowicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1944-9-18

Petrykowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1944-10-1

Pflanc Herman
ur. X-X-X
zm. 1944-10-8

Piasecka Józefa
ur. X-X-X
zm. 1945-3-18

Piątkowski Janusz
ur. X-X-X
zm. 1944-9-8

Pietrysiak Józefa
ur. X-X-X
zm. 1944-10-25

Pietrzak Feliks
ur. X-X-X
zm. 1945-2-17

Pietrzak Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1945-3-11

Piorun Barbara
ur. X-X-X
zm. 1944-9-22

Piwieńska Teofila
ur. X-X-X
zm. 1944-9-24

Piwowarczyk Anna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Plucińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-9-14

Podziawo Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Ponder Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1944-8-10

Pszczółkowska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1944-9-20

Pucek Józefa
ur. X-X-X
zm. 1944-9-26

Puchowicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1944-10-1

Rasicki Jan
ur. X-X-X
zm. 1944-11-21

Rekwart Aniela
ur. X-X-X
zm. 1944-10-6

Rekwart Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-9-12

Rochowicz Anna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-19

Rodzińska Natalia
ur. X-X-X
zm. 1944-10-31

Rogulski Muszkat Józef
ur. X-X-X
zm. 1945-2-12

Rolińska Michalina
ur. X-X-X
zm. 1945-5-20

Romański Leon
ur. X-X-X
zm. 1944-9-16

Rozbicki Leon
ur. X-X-X
zm. 1944-12-18

Rutkowska Adela
ur. X-X-X
zm. 1944-9-17

Rymuszko Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-11-12

Sachnowski Marek
ur. X-X-X
zm. 1944-10-8

Samodiewski Janusz
ur. X-X-X
zm. 1944-9-7

Samorodow Leokadia
ur. X-X-X
zm. 1944-9-6

Sawicka Janina
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Siedlecka Florentyna
ur. X-X-X
zm. 1944-9-26

Siemiński Edward
ur. X-X-X
zm. 1944-10-9

Sikorski Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-8-10

Siwicka Jadwiga
ur. 1891-X-X
zm. 1963-X-X

Smolińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-9-26

Sobczek Czesław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-22

Sobolewska Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1944-9-27

Soliwoda Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1944-10-12

Soritto
ur. X-X-X
zm. 1945-3-20

Sprusiński Stanisław
ur. 1904-12-21
zm. 1965-12-21

Staszyński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-5

Stępień Roman
ur. X-X-X
zm. 1944-10-3

Strąbski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1944-10-23

Susicki Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1944-11-3

Szadbey Tadeusz
ur. 1886-6-16
zm. 1965-2-19

Szaruga Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1944-9-15

Szejlong Izabela
ur. X-X-X
zm. 1944-9-14

Szmidt Julia
ur. X-X-X
zm. 1944-9-26

Szulc Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-17

Szulc Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1945-3-5

Szumiłow Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1944-9-12

Szykier Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-10-13

Śledzińska Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Śledziński Antoni
ur. 1872-6-13
zm. 1951-8-25

Śledź Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. 1944-9-18

Śliwińska Barbara
ur. X-X-X
zm. 1944-9-19

Taraszewski Zdzisław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-29

Tarkowska Lidia
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11

Tatara Stefan
ur. X-X-X
zm. 1944-11-1

Tauer Barbara
ur. X-X-X
zm. 1945-5-5

Topczak Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1945-2-6

Trocki Piotr
ur. 1874-4-24
zm. 1952-8-10

Troicka Anna
ur. X-X-X
zm. 1939-9-20

Trompeteler Jan
ur. X-X-X
zm. 1955-1-13

Troniewska Helena
ur. X-X-X
zm. 1944-9-17

Tryliński Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1944-8-23

Tumiłowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1945-4-4

Tustanowska Celestyna
ur. X-X-X
zm. 1945-7-24

Ufa Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-9-7

Ułaszyn Feliksa
ur. X-X-X
zm. 1944-9-8

Urbaniak Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1944-11-3

Wacker Emilia
ur. X-X-X
zm. 1944-9-9

Walewski Krzysztof
ur. X-X-X
zm. 1944-10-12

Walusiak Piotr
ur. X-X-X
zm. 1944-10-20

Walusiak Piotr
ur. X-X-X
zm. 1944-10-20

Wardecki Lucjan
ur. X-X-X
zm. 1944-9-6

Wawrzynowski
ur. X-X-X
zm. 1944-10-26

Wels Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-10-3

Wierpochowska Julita
ur. X-X-X
zm. 1944-9-18

Wierzbięta Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1945-2-11

Wiśniewska Balbina
ur. X-X-X
zm. 1944-10-9

Wiśniewski Zdzisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-12

Wojciechowska Janina
ur. X-X-X
zm. 1976-2-2

Wojciechowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1955-7-5

Wojciechowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1950-9-7

Wojciechowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1983-7-23

Wojciechowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1949-7-13

Wojdak Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-10-12

Wolańczyk Marek
ur. X-X-X
zm. 1945-3-18

Wolfram Anna
ur. X-X-X
zm. 1944-10-2

Wolska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1944-9-15

Wolski Jacek
ur. X-X-X
zm. 1944-9-19

Wolski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-10-17

Wójcicka Zofia
ur. X-X-X
zm. 1944-11-5

Wójcik Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1944-9-12

Zaczkowa Janina
ur. X-X-X
zm. 1945-1-26

Zakowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-9-15

Zakrzewska Helena
ur. X-X-X
zm. 1945-1-5

Zalewski Zdzisław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-25

Zamorska Teresa
ur. X-X-X
zm. 1944-9-16

Zapustow Władysław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-23

Zarzecka Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-10-17

Zawadzka Konstancja
ur. X-X-X
zm. 1944-10-13

Zawadzki Włodzimierz
ur. X-X-X
zm. 1944-9-13

Zawilska Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1944-10-31

Zawilska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1944-9-10

Zaziemowska Tekla
ur. X-X-X
zm. 1944-9-14

Zdanowski Bogdan
ur. X-X-X
zm. 1944-9-11

Zieliński Henryk
ur. X-X-X
zm. 1944-9-25

Zieliński Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1944-10-10

Zielkowski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1944-11-21

Ziemba Władysława
ur. X-X-X
zm. 1944-10-18

Ziemkiewicz Czesław
ur. X-X-X
zm. 1945-1-17

Zonz Henryka
ur. X-X-X
zm. 1944-10-15

Zygmunt Władysław
ur. X-X-X
zm. 1944-9-25

Żachnowska
ur. X-X-X
zm. 1944-10-11





Maria  Taraszkiewicz - Sirocka
Maria Taraszkiewicz - Sirocka
Urodzony: 1900-X-X
Zmarł: 1963-X-X
Zapal znicz:
Anna  Taraszkiewicz - Sirocka
Anna Taraszkiewicz - Sirocka
Urodzony: 1882-X-X
Zmarł: 1942-X-X
Zapal znicz:
Józef  Taraszkiewicz - Sirocki
Józef Taraszkiewicz - Sirocki
Urodzony: 1875-X-X
Zmarł: 1944-X-X
Zapal znicz:
Marianna  Sinkiewicz
Marianna Sinkiewicz
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Wiktoria  Rudalewicz
Wiktoria Rudalewicz
Urodzony: 1890-X-X
Zmarł: 1963-X-X
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa