Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Brwinów - Cmentarz Parafialny Brwinów - Cmentarz Parafialny Brwinów - Cmentarz Parafialny

05 - 840 Brwinów

mazowieckie


Lista grobów:
Nałęcz-Raczyński Włodzimierz
ur. 1893-6-20
zm. 1937-8-6

Anders Rich
ur. X-X-X
zm. 1914-X-X

Banasik Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Bąk Alfred
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Bąk Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Bergmann Rudolf
ur. X-X-X
zm. 1946-X-X

Biedrzycki Jerzy Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-X-X

Bratkowski Edmund
ur. 1884-1-15
zm. 1958-6-15

Cejzik Antoni
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Choynowska Bronisława
ur. 1866-X-X
zm. 1988-X-X

Choynowski Walery
ur. 1848-X-X
zm. 1943-X-X

Chrzanowska Domicella
ur. X-X-X
zm. 1860-12-22

Chrzanowski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1861-1-17

Ciechanowski Izral
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Cygler
ur. 1933-X-X
zm. 2001-X-X

Czabakowski-Wziątek Stefan
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Dachowski Jureczek
ur. X-X-X
zm. 1933-1-21

Dąbrowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Dworek Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Falkowska Janina
ur. 1909-X-X
zm. 1991-X-X

Flak Józef
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Florczak Władysław
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Gajewska Felicja
ur. 1906-X-X
zm. 1986-X-X

Glas Leon
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Glowacki Mirosław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Głowacka Kazimiera
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Głowacka Magdalena
ur. X-X-X
zm. 1960-1-19

Głowacka Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Godleska Julia
ur. X-X-X
zm. 1933-11-30

Godleski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1926-3-4

Górski Jerzy
ur. 1934-X-X
zm. 1983-X-X

Grajewska Anna
ur. 1891-1-5
zm. 1991-7-7

Grajewski Bolesław
ur. 1861-X-X
zm. 1923-9-6

Grajewski Ludwik
ur. 1917-8-25
zm. 1995-4-9

Grudziński Czesław
ur. X-X-X
zm. 1948-2-27

Grudziński Kajetan
ur. 1876-X-X
zm. 1944-9-17

Gruza Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Guirard Hanusia
ur. 1925-6-6
zm. 1928-7-25

Guirard Jadwiga
ur. 1896-X-2
zm. 1934-4-25

Hepner Ryszard
ur. 1898-5-8
zm. 1958-10-26

Hoffman Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Horaczuk Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Iwaszkiewicz Anna
ur. 1897-12-17
zm. 1979-12-23

Iwaszkiewicz Jarosław
ur. 1894-2-20
zm. 1980-3-2

Kaliński Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Kalisz-Wacławek Helena
ur. 1955-X-X
zm. 2010-X-X

Kasprzak Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Kawiecka Marcianna
ur. X-X-X
zm. 1932-6-3

Kielliszczyk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Koraczuk Maria
ur. 1904-X-X
zm. 1990-X-X

Kowalska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 2004-2-1

Kowalski Maciej Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1982-8-7

Kowalski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1990-10-27

Królikowska Helena
ur. 1892-X-X
zm. 1969-X-X

Królikowski Paweł
ur. 1883-X-X
zm. 1967-4-22

Krupkowska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1971-1-16

Krupkowska Wanda
ur. X-X-X
zm. 2005-10-16

Krupkowski Michał
ur. X-X-X
zm. 1952-2-8

Krupkowski Wiesław
ur. X-X-X
zm. 1999-2-28

Krzesimowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1890-1-12

Krzesimowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1890-1-12

Krzesimowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1914-2-16

Krzesimowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1914-2-26

Kuczkowska Danuta
ur. 1911-X-X
zm. 1984-X-X

Kuczkowska Danuta
ur. 1911-X-X
zm. 1984-X-X

Kuczkowski Feliks
ur. 1884-X-X
zm. 1970-X-X

Kuczkowski Feliks
ur. 1884-X-X
zm. 1970-X-X

Kuczyńska Amelia
ur. X-X-X
zm. 1933-6-30

Kulik Franc
ur. X-X-X
zm. 1914-10-X

Kurczewski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Lamparska Apolonia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lamparska Apolonia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Leduchowska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1989-5-22

Leduchowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1978-12-X

Lenta Lotek
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Lilpop Stanisław Wilhelm
ur. 1863-12-16
zm. 1930-11-5

Łonicki
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Łyszkowicz Bronisław
ur. 1919-X-X
zm. 1987-X-X

Łyszkowicz Jadwiga
ur. 1912-X-X
zm. 1985-X-X

Maciszewska Stefania
ur. 1864-10-9
zm. 1935-12-10

Maciszewski Mieczysław
ur. 1894-5-13
zm. 1940-X-X

Maciszewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Maciszewski Stanisław
ur. 1846-12-13
zm. 1920-12-18

Małkiewicz
ur. X-X-X
zm. 1984-8-15

Marylski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1829-6-20

Materne Antonina
ur. X-X-X
zm. 1962-1-7

Materne Gustaw
ur. X-X-X
zm. 1928-1-3

Materne Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1037-6-8

Matliński Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Michalski Lucjan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mitek Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Mosiewicz Izaak
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Muszyńska Dziunia
ur. X-X-X
zm. 1929-2-14

Myska Paweł
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Niepokólczycka Anna
ur. 1920-X-X
zm. 1997-X-X

Niepokólczycka Anna
ur. 1920-X-X
zm. 1989-X-X

Niepokólczycki Franciszek
ur. 1902-10-27
zm. 1974-6-11

Niepokólczycki Jan
ur. X-12-31
zm. X-1-19

Niepokólczycki Wacław
ur. 1929-5-14
zm. 2001-5-17

Niepokólczycki Władysław
ur. 1926-X-X
zm. 1946-X-X

NN
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Ostoja Marylski Eustachus
ur. X-X-X
zm. 1858-X-X

Pasuk Czesław
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Piątkowski Edmund
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Piegat Antoni
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Pilawiczowa Aniela
ur. X-X-X
zm. 1955-8-22

Poczobut-Odlanicka Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Poczobut-Odlanicka Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Poczobut-Odlanicka Zosia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Poczobut-Odlanicki Bogdan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Poczobut-Odlanicki Kazimierz
ur. 1905-X-X
zm. 1946-X-X

Poczobut-Odlanicki Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Podlewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Polinowska Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Polinowski Wiktor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Połoński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1934-5-26

Rachner Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Radko Władysław
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Rapacki Apolinary
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Różańska Franciszka
ur. 1842-3-14
zm. 1923-1-23

Różański Michał
ur. X-X-X
zm. 1930-6-1

Skłodowski Józef Jacek
ur. 1928-5-5
zm. 1944-X-X

Skłodowski Józef Jacek
ur. 1928-5-3
zm. 1944-9-19

Smarzewski Henryk
ur. 1913-4-3
zm. 1939-9-12

Sobolewski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Stachura Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Stasiak Jan Henryk
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Stępowska Barbara
ur. X-X-X
zm. 1877-12-23

Stępowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1891-10-20

Susicka Michalina
ur. X-X-X
zm. X-1937-X

Susicki Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1933-3-13

Sutkameler
ur. X-X-X
zm. 1914-X-X

Syporek Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Szczęsny Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Szostak Barbara
ur. X-X-X
zm. 1997-2-12

Szostak Wiktor
ur. X-X-X
zm. 2005-4-14

Sztarni Jacek
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Szudejko Wanda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szudejko Wanda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szudejko Wincenty
ur. 1876-10-7
zm. 1933-4-16

Szudejko Wincenty
ur. 1870-10-7
zm. 1933-4-16

Szynolea Adam
ur. X-X-X
zm. 1904-1-2

Szynolea Felicja
ur. X-X-X
zm. 1903-11-25

Tabolko Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1939-12-25

Tabolko Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1937-3-2

Tapera Adam
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Teopliz Halina
ur. 1879-3-19
zm. 1946-4-1

Teopliz Teodor
ur. 1875-6-3
zm. 1937-4-26

Tiuller Adolf
ur. X-X-X
zm. 1914-X-X

Tondak Fritz
ur. X-X-X
zm. 1914-9-16

Toruński
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Tuszko Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Tuszko Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Tuszyński
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Urbański Feliks
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Uzdowska Bronia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Uzdowska Eleonora
ur. X-X-X
zm. 1886-3-15

Uzdowska Eleonora
ur. 1800-X-X
zm. 1866-3-15

Uzdowska Janina
ur. X-X-X
zm. 1963-12-29

Uzdowska Joanna
ur. 1912-X-X
zm. X-X-X

Uzdowska Karolcia
ur. X-X-X
zm. 1894-X-X

Uzdowska Maria
ur. 1853-X-X
zm. 1895-X-X

Uzdowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1870-10-29

Uzdowski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1891-9-14

Uzdowski Józef
ur. 1837-X-X
zm. 1900-X-X

Uzdowski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1890-4-9

Uzdowski Rościsław
ur. 1904-X-X
zm. 1976-X-X

Uzdowski Władysław
ur. 1817-X-X
zm. 1946-X-X

Wafor Igo
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Witak Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Witak Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Wołkowińska Janina
ur. 1888-6-25
zm. 1941-2-12

Wołkowiński Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1958-2-28

Woropav Zofia
ur. X-X-X
zm. 1932-10-22

Woźniak Władysław
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Wróbel Antoni
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Wróbel Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Wróbel Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1944-1-22

Załęcka Marianna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Załęcki Jerzy Jacek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Załęcki Jóżef
ur. X-X-X
zm. 1986-9-15

Zawada Józefa
ur. X-X-X
zm. 2009-1-5

Zocin Michał
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Żebrowska Anna
ur. 1883-X-X
zm. 1996-X-X

Żebrowska Irena
ur. 1917-X-X
zm. 1939-X-X

Żebrowska Janina
ur. 1913-X-X
zm. 1995-X-X

Żebrowska Stefania
ur. 1887-X-X
zm. 1980-X-X

Żebrowska Władysława
ur. 1845-X-X
zm. 1918-X-X

Żebrowski Feliks
ur. 1881-X-X
zm. 1948-X-X

Żebrowski Ignacy
ur. 1880-X-X
zm. 1964-X-X

Żebrowski Stanisław
ur. 1910-X-X
zm. 1993-X-X

Żebrowski Tadeusz
ur. 1920-X-X
zm. 1982-X-X

Żebrowski Władysław
ur. 1844-X-X
zm. 1907-X-X

Żelawski Ryszard Zenobiusz
ur. X-X-X
zm. 1944-10-26

Żmichowski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1939-9-12

Życińska Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1938-1-7

Życiński Władysław
ur. X-X-X
zm. 1940-2-5





Stanisław Aleksander Treter
Stanisław Aleksander Treter
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Józef Jan Ossoliński
Józef Jan Ossoliński
Urodzony: 1700-X-X
Zmarł: 1780-11-18
Zapal znicz:
Marianna  Gorecka
Marianna Gorecka
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1902-2-12
Zapal znicz:
Nathanael  Schroeder
Nathanael Schroeder
Urodzony: 1638-7-12
Zmarł: 1674-4-5
Zapal znicz:
Johanna Carolina Hernemann
Johanna Carolina Hernemann
Urodzony: 1805-6-20
Zmarł: 1860-7-15
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa