Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki Biała Podlaska - Cmentarz Rzymskokatolicki

Biała Podlaska

lubelskie


Lista grobów:
Abramowicz Antonina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Abramowicz Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Abramowicz Karol
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Adamczyk Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Aftykow Jadwiga Maria
ur. 1906-10-4
zm. 1934-9-13

Baj Ania
ur. X-X-X
zm. 1958-2-1

Barbasiewicz Edmund
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Barbasiewicz Franciszek
ur. 1876-11-30
zm. 1962-4-27

Barbasiewicz Jadwiga
ur. 1917-X-X
zm. 1996-X-X

Barbasiewicz Janina
ur. 1884-7-14
zm. 1960-10-9

Barbasiewicz Stefan
ur. X-X-X
zm. 1975-X-X

Biedawska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1955-X-X

Biernacka Halinka
ur. X-X-X
zm. 1904-11-26

Biernacka Konstancja
ur. X-X-X
zm. 1891-12-7

Biernacki Hipcio
ur. X-X-X
zm. 1905-8-5

Bilska Marianna
ur. 1881-X-X
zm. 1951-10-10

Bilski Leon
ur. 1907-X-X
zm. 1996-3-23

Bilski Piotr
ur. 1878-X-X
zm. 1935-2-18

Bilski Władysław
ur. 1904-X-X
zm. 1968-11-29

Błociszewska Feliksa
ur. X-X-X
zm. 1909-11-8

Bogdanowicz Katarzyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bogdanowicz Stanisław
ur. 1922-X-X
zm. 1999-X-X

Bogusławska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1879-6-21

Bojarska Julia
ur. 1885-X-X
zm. 1966-X-X

Bojarski Stanisław
ur. 1906-11-29
zm. 1944-2-5

Bojarski Władysław
ur. 1873-9-1
zm. 1912-7-5

Bojarski Władysław
ur. 1873-9-1
zm. 1912-7-5

Bonikowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1933-10-15

Borkowska Joanna
ur. X-X-X
zm. 1903-7-19

Borkowski Józefat
ur. X-X-X
zm. 1994-3-21

Brzeżiński Karol Jan
ur. X-X-X
zm. 1909-7-25

Brzostek Eugeniusz
ur. 1909-1-1
zm. 1971-9-8

Brzostek Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-1-6

Brzostek Tekla
ur. X-X-X
zm. 1944-10-5

Brzostek Teofil
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Buchowiecki Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1869-3-28

Buchowiecki Stefan
ur. X-X-X
zm. 1874-1-2

Buchowiecki Władzio
ur. X-X-X
zm. 1870-6-24

Buczek Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Budrewicz Wacław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Budziszewska Ewelina
ur. X-X-X
zm. 1865-9-27

Budziszewski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1893-7-10

Budziszewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1853-4-28

Bukrzewski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1913-5-19

Buks Henryk
ur. X-X-X
zm. 1913-9-30

Buszkowska Klementyna
ur. X-X-X
zm. 1900-9-19

Butkiewicz Aleksander
ur. 1875-X-X
zm. 1881-X-X

Chlipalska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1855-12-15

Chodorowicz
ur. X-X-X
zm. 1868-3-12

Chomętowska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1910-8-6

Chybowska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1897-5-9

Ciechanowicz Barbara
ur. X-X-X
zm. 1998-3-17

Ciechanowicz Janusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ciechanowicz Wanda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cukierman Ela
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cybulska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cybulska Tekla
ur. X-X-X
zm. 1921-11-25

Cybulska W.
ur. X-X-X
zm. 1928-11-10

Cybulska Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1923-10-30

Cybulski Janek
ur. X-X-X
zm. 1900-3-18

Cybulski Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1958-2-28

Cydejko Antoni
ur. 1888-5-14
zm. 1938-1-25

Cydejko Włodzimierz
ur. 1914-3-28
zm. 1943-4-14

Czeczelewska Leokadia
ur. 1917-X-X
zm. 1998-X-X

Czeczelewska Regina
ur. X-X-X
zm. 1933-10-30

Czekańska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1882-6-30

Czyżewicz Mieczysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dacewicz
ur. X-X-X
zm. 1924-X-X

Dalecka Bogumila
ur. X-X-X
zm. 1877-5-24

Dalecki Feliks
ur. 1832-11-20
zm. 1888-12-11

Dejnek Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dmitruk Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dobrzejewski Antoni
ur. 1784-X-X
zm. 1858-X-X

Doliński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1895-6-5

Doliński Edmond
ur. X-X-X
zm. 1894-8-17

Doliński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1877-3-17

Dołęgowska Teofi
ur. X-X-X
zm. 1937-2-14

Dołęgowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1954-8-9

Dołęgowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1958-2-18

Domańska Aniela
ur. 1887-X-X
zm. 1941-X-X

Domańska Eugenia
ur. X-X-X
zm. 1988-1-14

Domański Czesław
ur. 1867-X-X
zm. 1937-X-X

Domański Czesław
ur. 1906-X-X
zm. 1968-X-X

Domański Joachim
ur. X-X-X
zm. 1966-3-1

Domański Józef Dionizy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Doroszewicz Maciej
ur. X-X-X
zm. 1906-1-X

Doroszewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1904-8-13

Duicki Mikołaj
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dulkin Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dybowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1884-2-4

Falkowska Feliksa
ur. X-X-X
zm. 1947-9-9

Falkowska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1975-2-22

Falkowski Marek
ur. X-X-X
zm. 2008-4-10

Fochtman Anna
ur. X-X-X
zm. 1938-X-X

Fochtman Lucyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Fochtman Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1936-X-X

Gawdziński Edward
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Godlewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1962-6-4

Goldsztajn Judke
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gonaszewska Maria
ur. X-X-X
zm. 1884-12-20

Górski Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grabowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1898-1-24

Grabowski Tomcio
ur. X-X-X
zm. 1897-9-11

Grąbczewski Rafał
ur. 1817-10-24
zm. 1867-4-23

Grochowska Helena
ur. X-X-X
zm. 2001-10-30

Grodzicki Stefan Henryk
ur. 1920-1-19
zm. 1984-10-13

Grom Bronisława
ur. 1891-X-X
zm. 1968-X-X

Grom Genowefa
ur. 1928-X-X
zm. 1947-X-X

Grom Jan
ur. 1909-X-X
zm. 2006-X-X

Grom Piotr
ur. 1914-6-29
zm. 1980-11-6

Grom Ryszard
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grom Stanisław
ur. 1918-X-X
zm. 1946-X-X

Grom Stefan
ur. 1871-X-X
zm. 1939-12-20

Gurynowicz Leon
ur. X-X-X
zm. 1912-X-X

Guz Jan
ur. X-X-X
zm. 2019-5-24

Haponiuk Ryszard
ur. X-X-X
zm. 1992-12-31

Haponiuk Stefania
ur. X-X-X
zm. 2009-7-13

Herbst Józefa
ur. X-X-X
zm. 1887-7-4

Hiliński Henryk
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Horalek Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1856-3-28

Hornowska Bolesława
ur. X-X-X
zm. 1918-10-11

Hornowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1918-4-11

Horszczaruk Mikołaj
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Huzarski Karol
ur. X-X-X
zm. 1883-6-17

Hwedoruk Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Iwanek Paweł
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jakubowska Ewa
ur. X-X-X
zm. 2011-10-3

Jakubowski Zbigniew
ur. X-X-X
zm. 2004-3-26

Jarnowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1868-3-X

Jarocka Eugenia
ur. X-X-X
zm. 1940-12-31

Jasińska Genowefa
ur. 1907-1-9
zm. 1970-4-21

Jasiński Władysław
ur. 1897-9-2
zm. 1953-9-2

Jasiński Zbigniew
ur. X-X-X
zm. 2007-10-15

Jastrzębski Anastazy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Juchniewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1888-9-1

Kaczyńska Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kaczyńska - Jabłońska Anna
ur. 1946-X-X
zm. 2007-X-X

Kaczyński Bogusław
ur. 1942-5-2
zm. 2016-1-21

Kaczyński Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kaczyński Ryszard
ur. X-X-X
zm. 1941-1-7

Kaliszuk Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kamieński Wacław
ur. 1852-X-X
zm. 1908-11-5

Kamola Piotr
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Karwowska Elżbieta
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Karwowski Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kijek Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kiryczyńska Maria
ur. X-X-X
zm. 1954-2-26

Kiryczyńska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1982-X-X

Kiryczyński Czesław
ur. X-X-X
zm. 1957-7-31

Kiryczyński Józef
ur. X-X-X
zm. 1978-11-11

Kiryczyński Stanisław Henryk
ur. 1926-3-30
zm. 1945-3-19

Kiryczyński Szymon Tadeusz
ur. 1913-10-20
zm. 1941-8-16

Klęczek Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Klimecka Maria
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Klimecka Rozalia
ur. X-X-X
zm. 1909-X-X

Klimecka Stefania
ur. X-X-X
zm. 1908-1-25

Klimecki Walenty
ur. 1847-2-13
zm. 1926-10-9

Klimecki Władysław
ur. 1849-X-X
zm. 1933-8-26

Komarzyniec Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kondera Wincenty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Korczakowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Korszyn Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Korzeniowska Filipina
ur. 1836-5-X
zm. 1895-9-3

Koszerny Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kotarba Feliks
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kotowski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1866-8-29

Kowalewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1870-12-25

Kowalski Adam
ur. X-X-X
zm. 1944-7-14

Kozłowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1913-X-X

Kozłowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1913-X-X

Krampiec Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krasnodębski Albin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krawitz Wanda
ur. X-X-X
zm. 1907-10-16

Krysztowiak Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kryże Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kryże Antoni
ur. X-X-X
zm. 1822-4-19

Kryże Edward
ur. X-X-X
zm. 1852-10-14

Kryże Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kryże Józefa
ur. X-X-X
zm. 1832-9-30

Krzymowski Benedykt
ur. X-X-X
zm. 1883-2-15

Krzymowski Marcin
ur. 1822-X-X
zm. 1883-X-X

Krzymowski Paweł
ur. 1856-X-X
zm. 1922-X-X

Krzymowski Stanisław
ur. 1887-X-X
zm. 1918-X-X

Krzymowski Wacław
ur. 1898-X-X
zm. 1919-X-X

Krzymowski Władysław
ur. 1894-X-X
zm. X-1944-X

Krzyżanowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kuczyńska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1997-5-18

Kuśnierz Konstanty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kutasiewicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1900-1-1

Kutasiewicz Bartłomiej
ur. X-X-X
zm. 1963-12-26

Kutasiewicz Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1935-2-17

Kwiatkowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1895-12-25

Kwiatkowski Piotr
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ladwiniec Sabina
ur. X-X-X
zm. 1996-8-9

Ladwiniec Walerian
ur. X-X-X
zm. 1958-1-30

Lange Augustyn
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Laskowska Julcia
ur. X-X-X
zm. 1909-4-27

Laskowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1916-X-X

Latacz Wojciech
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lelenkiewicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lemańczyk Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Leszczyńska Dominika
ur. X-X-X
zm. 1937-12-6

Leszczyńska Rozalia
ur. X-X-X
zm. 1954-4-24

Leszczyński Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1908-11-11

Leszczyński Władysław
ur. X-X-X
zm. 1940-10-11

Lik Jakub
ur. X-X-X
zm. 1918-7-7

Lubaszewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1935-9-11

Lubaszywska Ksaweryna
ur. X-X-X
zm. 1972-11-18

Łapiński Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ławska Helena
ur. 1911-X-X
zm. 1985-3-3

Łukjaniuk Władysław
ur. X-X-X
zm. 1942-6-21

Łuniewska Agata
ur. 1795-2-5
zm. 1884-1-12

Łyszakowski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1867-5-5

Makarewicz Aleksander Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1907-2-2

Makarewicz Julia
ur. X-X-X
zm. 1861-12-15

Malczewska Karolina
ur. X-X-X
zm. 1893-3-15

Maliszewska Maria
ur. X-X-X
zm. 1992-8-30

Marcinkowski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Marczuk Teresa
ur. X-X-X
zm. 1909-7-20

Marczuk Wiktor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Markiewicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Markowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1927-7-9

Martynow Anna
ur. X-X-X
zm. 1909-3-20

Mazurek Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Męczyński
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Michaelis Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1820-3-X

Michalik Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mikołajczuk Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mikołajczuk Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mikołajczuk Józefa Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mikołajczuk Leonarda
ur. X-X-X
zm. 1976-X-X

Mikołajczuk Zofia
ur. X-X-X
zm. 1915-1-8

Mitura Konstanty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mosak Leopold
ur. X-X-X
zm. 1990-7-10

Mossakowska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1906-10-4

Mossakowska Waleria
ur. X-X-X
zm. 1893-10-27

Mossakowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1892-3-24

Nojszewski Stanisław
ur. 1872-12-21
zm. 1921-4-12

Nowak Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Olgiati Anna
ur. X-X-X
zm. 1901-11-3

Olgiati Antonina
ur. X-X-X
zm. 1897-5-25

Olszewska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1991-10-24

Olszewski Leon
ur. X-X-X
zm. 1980-12-17

Onuszko Michał
ur. X-X-X
zm. 1942-2-19

Ostaniewicz Edward
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ostaniewicz Edward
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ostrowska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1901-3-14

Panasiuk Jan
ur. X-X-X
zm. 1949-5-2

Panasiuk Klementyna
ur. X-X-X
zm. 1941-1-8

Pankla Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. 1907-5-24

Pankla Ida
ur. 1852-5-30
zm. 1855-8-18

Pankla Karol
ur. X-X-X
zm. 1895-7-7

Pawłowska Feliksa
ur. 1858-8-30
zm. 1880-7-26

Perl Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1957-2-20

Perl Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1972-5-29

Pertkiewicz Maria Matylda
ur. X-X-X
zm. 1877-5-20

Piasko Seweryn
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Piotrowska Stefania
ur. X-X-X
zm. 1895-11-17

Piwoni Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1931-4-11

Piwowarski Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Polony Romuś
ur. X-X-X
zm. 1905-1-6

Polony Tadzio
ur. X-X-X
zm. 1905-1-18

Połchowska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1935-10-25

Połchowska Bogumila
ur. X-X-X
zm. 1969-2-6

Połchowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1900-1-17

Poter Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Przybyła Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Psiuk Piotr
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pułaska Maria
ur. X-X-X
zm. 1931-3-7

Pułaski Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Puszek Aniela
ur. X-X-X
zm. 1999-7-18

Puszek Nestor
ur. X-X-X
zm. 1977-12-X

Radczuk Piotr
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Radwan-Haczyński Wacław
ur. X-X-X
zm. 1942-1-1

Radziszewski Bartłomiej
ur. X-X-X
zm. 1855-6-19

Rafalska Józefa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rafalska Michalina
ur. X-X-X
zm. 1893-8-10

Rafalski Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rapczewska Paulina
ur. X-X-X
zm. 1903-8-25

Ratajewicz Bogusław
ur. X-X-X
zm. 1929-3-27

Ratajewicz Mieczysław Czesław
ur. 1882-12-25
zm. 1944-9-25

Romaniuk Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Romański Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Romiszewski Karol
ur. X-X-X
zm. 1894-10-28

Rowicki Adam Aleksander
ur. 1888-X-X
zm. 1915-12-12

Rudigier Maria
ur. X-X-X
zm. 1907-9-28

Rudzik Konstanty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ruszkowska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1909-11-26

Rychlińska Anna
ur. X-X-X
zm. 1972-2-9

Rymaszewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1909-5-27

Rząd Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sakowski Józio
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schirmer Bogusław
ur. X-X-X
zm. 1897-X-X

Schirmer Joanna Wilhelmina
ur. X-X-X
zm. 1904-12-1

Seroka Marcin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Siedlecka Agnieszka
ur. X-X-X
zm. 1938-8-26

Siedlecki Józef
ur. X-X-X
zm. 1915-3-12

Silkiewicz Janina Maria
ur. 1880-X-X
zm. 1935-11-X

Skoczeń Janusz
ur. X-X-X
zm. 2012-2-17

Skoczeń Stefania
ur. X-X-X
zm. 1985-X-X

Skoczyńska Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1866-4-X

Skoczyńska Paulina
ur. X-X-X
zm. 1857-9-21

Skorupska Rozalia
ur. X-X-X
zm. 1987-X-X

Skrabelińska Helena
ur. X-X-X
zm. 1948-8-11

Skrabelińska Klementyna
ur. X-X-X
zm. 1942-8-9

Skrodziuk Mieczysław
ur. 1933-11-30
zm. 2008-7-2

Sobczyk Paweł
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sobolewska
ur. X-X-X
zm. 1880-5-9

Sobolewska Helena
ur. X-X-X
zm. 1880-4-4

Sobolewska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1920-12-14

Sobolewska Kornelia
ur. X-X-X
zm. 1882-5-5

Sobolewska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1895-6-14

Sobolewska Weronika
ur. X-X-X
zm. 2008-2-1

Sobolewska Weronika
ur. X-X-X
zm. 2008-2-1

Sobolewska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1878-6-28

Sobolewski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sobolewski Leopold
ur. X-X-X
zm. 1895-8-30

Sobolewski Michał Norbert
ur. X-X-X
zm. 1922-3-8

Sobolewski Wiktor Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1897-6-5

Sobolewski Wiktor Leszek
ur. X-X-X
zm. 1984-3-15

Soborowa Stefania
ur. X-X-X
zm. 1947-1-19

Sokołowska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1938-12-21

Sokołowski Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sroka Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1996-11-23

Sroka Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1967-8-24

Sroka Władysław
ur. X-X-X
zm. 1941-X-X

Staniszewska Paulina
ur. X-X-X
zm. 1935-6-22

Staniszewski Bobdan
ur. X-X-X
zm. 1920-8-2

Staniszewski Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1920-9-30

Starzewski Bolesław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Starż-Majewski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stefaniak Ewa
ur. X-X-X
zm. 1977-11-28

Szeliska Łucja
ur. X-X-X
zm. 1921-12-12

Szeliska Sabina
ur. 1826-5-X
zm. 1898-11-11

Szeliski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1871-5-14

Szeliski Marian
ur. 1855-2-2
zm. 1925-4-5

Szemioth Dominik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szemioth Maria
ur. X-X-X
zm. 1866-X-X

Szemioth Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1866-X-X

Szemioth Teofila
ur. X-X-X
zm. 1856-X-X

Szkutnik Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szucka Anna
ur. X-X-X
zm. 1832-11-27

Szucka Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szucka Tekla
ur. X-X-X
zm. 1920-1-4

Szucki Antoni
ur. X-X-X
zm. 1932-12-13

Szucki Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1966-7-28

Szucki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1984-12-6

Szucki Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 2003-5-1

Szulc Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szulc Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1933-12-10

Szydłowska Maria
ur. X-X-X
zm. 2007-9-13

Szykowny Zygmunt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szymczan Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ścięgosz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1941-7-16

Tołkacz Józef
ur. X-X-X
zm. 1888-7-5

Tołkacz Róża
ur. X-X-X
zm. 1891-8-9

Tomaszewska Kaliksta
ur. X-X-X
zm. 1865-X-X

Tomaszewski Albin
ur. X-X-X
zm. 1907-4-12

Tomaszewski Maksymilian Jan
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Topolnicka Paulina
ur. X-X-X
zm. 1898-11-26

Trębicka Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1857-X-X

Wagrowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1951-X-X

Wagrowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1948-X-X

Wagrowski Roman
ur. X-X-X
zm. 1940-X-X

Wajs Irena
ur. 1936-X-X
zm. 1988-X-X

Wajs Leopold
ur. 1934-X-X
zm. 1960-X-X

Wardzyńska Adelajda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wardzyński Krzysztof
ur. 1950-7-25
zm. 2002-2-6

Wardzyński Mieczysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wasilak Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wawrzyniak Józefa
ur. X-X-X
zm. 1959-8-19

Wełnic Wiesław
ur. 1886-X-X
zm. 1941-X-X

Węgłowski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wiczuk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-2-22

Wiczuk Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wiejak Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wiśniewska Stanisława
ur. 1909-X-X
zm. 1958-3-28

Wolińska Agnieszka
ur. X-X-X
zm. 1866-11-11

Woliński Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Woliński Rejner
ur. 1826-12-30
zm. 1903-1-23

Woronowicz Stefan
ur. X-X-X
zm. 1917-10-17

Wysocka Rozalia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zakrzewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1847-12-28

Zarzycka Zosieńka
ur. X-X-X
zm. 1922-9-21

Zawadzki Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Żebrowska Anna Emilia
ur. 1850-4-14
zm. 1878-8-27

Żebrowski Augustyn
ur. 1874-8-5
zm. 1878-10-20

Żebrowski Franciszek Jan
ur. X-X-X
zm. 1897-12-26

Żebrowski Franciszek Jan
ur. X-X-X
zm. 1897-12-26

Żukowska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Żukowski Jan
ur. 1815-1-11
zm. 1876-12-1





Karol  Guzikowski
Karol Guzikowski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1886-12-3
Zapal znicz:
Mieczysław  Guzikowski
Mieczysław Guzikowski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1964-1-2
Zapal znicz:
Józefa  Guzikowska
Józefa Guzikowska
Urodzony: 1854-3-2
Zmarł: 1930-2-6
Zapal znicz:
Stefania  Grzybowska
Stefania Grzybowska
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1984-1-23
Zapal znicz:
Bolesław  Grzybowski
Bolesław Grzybowski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1944-9-15
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa