Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej Gdynia - Cmentarz Marynarki Wojennej

Gdynia

pomorskie


Lista grobów:
NN marynarz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

NN niemowlę - noworodek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pamięci marynarzy poległych w 1939 roku.
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Białas Józef
ur. 1942-X-X
zm. 2009-X-X

Biłeńki Roman
ur. 1930-6-27
zm. 2006-11-8

Błażejewski Antoni
ur. 1925-11-1
zm. 2002-12-7

Borkowski Tadeusz
ur. 1933-3-30
zm. 1999-1-21

Borowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Brodnicki Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Buczma Jerzy
ur. 1944-7-25
zm. 2004-8-26

Byczkowski Paweł
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ciesielczuk Sabina
ur. 1943-1-1
zm. 2002-4-1

Czajka Jerzy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czarnecki Marian
ur. 1926-7-19
zm. 2002-1-31

Czyżewski Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dobosz Bronisława
ur. 1933-5-21
zm. 2004-6-27

Dobosz Roman
ur. 1933-4-29
zm. 2004-7-19

Faustman Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Finzel Danuta Zofia
ur. 1933-4-2
zm. 2007-3-28

Flak Roman
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Fryauf Teresa
ur. 1941-12-25
zm. 2008-12-16

Furyk Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Głaska Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gol Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gołąbek Leopold
ur. 1936-11-15
zm. 2003-1-20

Gorczyński Tytus
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Górski Wojciech
ur. 1943-4-18
zm. 2008-1-7

Grosicka Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gross Franciszka
ur. 1888-9-14
zm. 1955-11-26

Gross Irena
ur. X-X-X
zm. 2010-X-X

Gross Tadeusz
ur. 1895-10-25
zm. X-X-X

Gross Zdzisław
ur. 1924-5-5
zm. 1999-7-23

Hornig Hubert
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Janicki Henryk
ur. 1930-5-10
zm. 2008-5-10

Jędrecki Karol
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Juraś Henryk
ur. 1950-X-X
zm. 2004-X-X

Jurewicz Jerzy
ur. 1946-9-26
zm. 2010-2-4

Kabat Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kaczmarek Bogusław
ur. 1955-8-20
zm. 2010-2-23

Kamiński Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kamocki Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Karpowicz Janusz
ur. 1950-X-X
zm. 2004-X-X

Karweta Andrzej
ur. 1958-6-11
zm. 2010-4-10

Klassa Jan
ur. 1941-4-28
zm. 2010-6-11

Klimek Ryszard
ur. 1956-2-20
zm. 2010-1-31

Kłodziński Jan
ur. 1934-5-17
zm. 2009-12-12

Kociuba Tadeusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kojka Higinus Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kosierkiewicz Zbysio
ur. X-X-X
zm. 1944-1-7

Kosiński Janusz
ur. 1943-11-19
zm. 2007-12-19

Kotoński Edmund
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kotoński Jan Kanty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kozakiewicz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krawczyk Alicja
ur. 1946-3-3
zm. 2009-4-6

Krawczyk Waldemar
ur. 1945-4-14
zm. 2004-6-11

Królikowski Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kukwa Andrzej
ur. 1942-4-17
zm. 2003-7-16

Kukwa Teresa
ur. 1942-12-2
zm. 2006-12-28

Kupis Mirosław
ur. 1943-6-10
zm. 2008-8-6

Kwiatkowski Izydor Karol
ur. 1922-9-1
zm. 2008-6-2

Kwieciński Edward
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lachowicki Ryszard
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ławecka Barbara Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ławecki Zdzisław Jerzy
ur. 1934-11-28
zm. 2004-3-23

Mackiewicz Bogusław
ur. 1922-3-30
zm. 2005-2-12

Maliga Patryk
ur. 1984-6-19
zm. 2004-4-8

Małkowska Regina
ur. 1903-4-14
zm. 2010-10-8

Małkowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Marciniak Zygmunt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Margules - Kicińska Małgorzata
ur. 1956-7-1
zm. 2000-4-15

Masłowski Julian
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Matuszczyk Henryk
ur. 1936-2-6
zm. 2000-8-19

Mazurek Edward
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mątewski Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Michalik Henryk
ur. 1955-4-25
zm. 2010-5-18

Miecznikowska Ryszard
ur. 1933-1-31
zm. 2001-3-30

Miklaszewska Bronisława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mnichowska Ewa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mróz Mieczysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Muszyński Antoni
ur. 1927-7-5
zm. 2003-2-18

Nałęcz - Tymińska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Nałęcz - Tymiński Romuald
ur. 1905-11-13
zm. 2003-12-29

Natanek Jakub
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Nieć Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1947-1-6

Niski Ryszard
ur. 1931-12-22
zm. 2008-4-1

Noetzel Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Nowakowa Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ogłoblin Włodzimierz
ur. 1925-6-28
zm. 2001-12-24

Okrój Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Orlicki Sylwester
ur. 1950-5-25
zm. 2010-4-4

Orlicz - Dreszer Gustaw Konstanty
ur. 1889-10-2
zm. 1936-7-16

Orlikowska Aleksandra
ur. 1960-4-24
zm. 2008-3-25

Osińska Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Osuch Stefan
ur. 1934-X-X
zm. 2008-X-X

Pawłowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pazdyka Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pfeifer Jerzy
ur. 1929-9-17
zm. 2008-1-2

Pikuła Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pitułko Felicja Maria
ur. 1911-12-8
zm. 2007-11-7

Pitułko Franciszek
ur. 1907-10-18
zm. 1978-2-17

Pławska Maria
ur. 1901-X-X
zm. 1999-X-X

Pławski Eugeniusz Józef
ur. 1895-3-26
zm. 1972-5-23

Potrykus Dominik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Przena Augustyn
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pukrop Henryk
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pulut Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Raczkowska Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Relicki Teodor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Reszka Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rigga Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rudzki Czesław
ur. 1926-X-X
zm. 2004-X-X

Rutkowski Czesław
ur. 1950-8-25
zm. 2008-4-13

Skawski Tomasz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stancel Apolinary
ur. 1934-7-23
zm. 2010-6-10

Staschinski Zbigniew
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stolarski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Strzałkowski Jerzy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sucharzewska Janina
ur. 1935-11-24
zm. 2007-X-X

Sucharzewski Marian
ur. 1930-3-25
zm. 1998-6-29

Szczylik Konstanty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szulc Franciszka
ur. 1902-X-X
zm. 2000-X-X

Szulc Jan
ur. 1948-X-X
zm. 1996-X-X

Szulc Jan
ur. 1901-X-X
zm. 1965-X-X

Szymczak Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tobota Jan
ur. 1939-7-13
zm. 2008-11-28

Topolski Zdzisław
ur. 1949-9-5
zm. 2002-11-30

Trzcińska Teresa Bożena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wiaderny Jerzy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wilanowski Stanisław
ur. 1925-8-18
zm. 2007-1-12

Winkler Jerzy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wyglądała Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wysłouch Romuald
ur. 1923-12-8
zm. 2003-11-21

Wysokiński Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zielenkiewicz Aleksander
ur. 1932-1-13
zm. 2009-4-21

Żbikowa Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X





Władimir  Kaliuk
Władimir Kaliuk
Urodzony: 1906-X-X
Zmarł: 1945-3-24
Zapal znicz:
Michaił  Marczuk
Michaił Marczuk
Urodzony: 1907-X-X
Zmarł: 1945-3-24
Zapal znicz:
Piotr  Kosikow
Piotr Kosikow
Urodzony: 1915-X-X
Zmarł: 1945-3-25
Zapal znicz:
Iwan  Orieszkin
Iwan Orieszkin
Urodzony: 1914-X-X
Zmarł: 1945-3-26
Zapal znicz:
Nikita  Jewiec
Nikita Jewiec
Urodzony: 1900-X-X
Zmarł: 1945-3-29
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa