Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński Wilno - Cmentarz Bernardyński

Wilno (Litwa)

zagranica


Lista grobów:
Augustowski Witold
ur. 1869-10-18
zm. 1935-3-21

Lepnicki Adolf
ur. 1883-X-X
zm. 1959-2-17

Mancewiczowa Julia
ur. 1804-X-X
zm. 1892-X-X

Zubowicz Stanisław
ur. 1853-1-15
zm. 1883-5-6

Abramowicz Adela
ur. 1832-X-X
zm. X-X-X

Abramowiz Eleonora
ur. X-X-X
zm. 1876-1-22

Adamowicz Emma
ur. X-X-X
zm. 1892-4-13

Adamowicz Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1904-9-30

Alchimowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1917-3-6

Aleksandrowicz Antonina
ur. 1805-X-X
zm. 1855-4-22

Andruszkiewicz Franciszka
ur. 1830-X-X
zm. 1892-4-30

Andruszkiewicz Julian
ur. 1860-X-X
zm. 1942-6-25

Antroprok Helena
ur. 1885-X-X
zm. 1938-X-X

Antroprok Kazimierz
ur. 1870-X-X
zm. 1921-X-X

Antroprok Stanisław
ur. 1910-X-X
zm. 1973-X-X

Anusewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1903-2-2

Bagieńska Maria
ur. 1867-X-X
zm. 1935-12-8

Bagieński Władysław
ur. 1861-X-X
zm. 1917-10-17

Bajko Apolonia
ur. 1917-X-X
zm. 1998-X-X

Bajko Leon
ur. 1917-X-X
zm. 1981-3-31

Bałzowska Emilia Władysława
ur. 1882-X-X
zm. 1933-6-24

Baranovski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Baronas Justyn
ur. 1874-X-X
zm. 1958-X-X

Bernatowicz Antonina
ur. 1865-X-X
zm. 1918-X-X

Biełkiewicz Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bieńkuńska Jadwiga
ur. 1861-X-X
zm. 1917-7-13

Bieńkuńska Maria
ur. 1896-X-X
zm. 1917-2-23

Bieńkuńska Róża
ur. 1850-X-X
zm. 1918-10-26

Bieńkuński Bolesław
ur. 1869-X-X
zm. 1913-12-4

Bobowska Antonina
ur. 1800-7-3
zm. 1826-3-19

Bobowska Stefania
ur. 1808-12-26
zm. 1845-12-X

Bobrowicz Andrzej
ur. 1823-X-X
zm. 1908-11-25

Bobrowicz Barbara
ur. 1838-X-X
zm. 1888-12-27

Boczkowska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1867-X-X

Bohdanowicz
ur. 1834-X-22
zm. 1857-4-6

Bohdanowicz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1890-6-25

Bohdanowicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bohdanowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bohomołowa Irena
ur. X-X-X
zm. 1922-5-30

Bokszczanin Alojzy
ur. X-X-X
zm. 1886-10-21

Bokszczanin Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1909-9-12

Boretti Antonina
ur. X-X-X
zm. 1860-11-16

Borucki Telesfor
ur. 1884-X-X
zm. 1934-6-26

Borysewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bouffał Zofia
ur. 1837-X-X
zm. 1918-X-X

Brochocka Zofia
ur. 1808-X-X
zm. X-1875-X

Brochocki Konstanty Wilhelm
ur. 1832-2-12
zm. 1915-3-X

Broel Plater Irena
ur. X-X-X
zm. 1952-3-9

Broel Plater Marjan
ur. X-X-X
zm. 1951-10-26

Bromska Zofia
ur. 1808-X-X
zm. 1875-X-X

Bronowska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Bryn Kazimiera
ur. 1892-X-X
zm. 1960-X-X

Bryn Renata
ur. 1925-X-X
zm. 2008-X-X

Buhowiec Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Buhowiec Stefania
ur. X-X-X
zm. 1914-X-X

Bujnicka Katarzyna
ur. 1853-X-20
zm. 1862-X-29

Bujwid Tadzio
ur. 1921-X-X
zm. 1925-12-1

Bukontt Stanisław
ur. 1873-X-X
zm. 1927-7-9

Butkiewicz Anicet
ur. X-X-X
zm. 1936-7-28

Butkiewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Butkiewicz Eleonora
ur. X-X-X
zm. 1927-8-18

Butkiewicz Feliks
ur. X-X-X
zm. 1946-9-5

Butkiewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Butkiewicz Grasylda
ur. X-X-X
zm. 1959-10-X

Butkiewicz Nikodem Aleksander
ur. 1826-X-X
zm. 1906-X-X

Butwid Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1912-11-3

Bychowiec Maria
ur. 1868-X-X
zm. 1937-4-7

Cejtlich Kazimierz
ur. 1847-2-28
zm. 1906-7-26

Celaryus Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cerran Bolesław
ur. 1845-4-12
zm. 1888-5-6

Chodakiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1830-5-X

Cholewińska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1936-X-X

Chrościelewski Władzio
ur. X-X-X
zm. 1910-5-13

Chwojnicka Teodora
ur. X-X-X
zm. 1927-11-11

Cierpiński
ur. X-X-X
zm. 1885-X-X

Ciołkowicz Konstancja
ur. X-X-X
zm. 1888-3-2

Córanin Zofia
ur. X-X-X
zm. 1929-2-6

Cyganków Andrzej
ur. 1870-X-X
zm. 1927-5-16

Cygankówna Regina
ur. 1912-X-X
zm. 1929-11-26

Cymmer Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1893-12-24

Cytowicz Kamillja
ur. X-X-X
zm. 1887-2-25

Cywiński Marian
ur. 1853-5-28
zm. 1910-6-1

Cywiński Mieczysław
ur. 1889-10-17
zm. 1911-2-4

Czapska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1933-7-30

Czapski Jan
ur. X-X-X
zm. 1870-3-3

Czarnocka
ur. X-X-X
zm. 1862-X-X

Czarnowska Kamilla
ur. X-X-X
zm. 1914-10-20

Czechowicz Wanda
ur. X-X-X
zm. 1922-3-11

Czechowska Michalina
ur. X-X-X
zm. 1909-10-13

Czekan Wincenty
ur. 1876-X-X
zm. 1932-6-23

Czernicka Teresa
ur. X-X-X
zm. 1931-5-17

Dąbrowska Julia
ur. 1875-X-X
zm. 1931-6-8

Dejnis Maria
ur. X-X-X
zm. 1912-1-X

Denisiewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1901-1-2

Denisiewicz Wacław
ur. X-X-X
zm. 1945-4-26

Deszkleniewicz Barbara
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dłuska Janina
ur. X-X-X
zm. 1932-6-8

Dmiszewicz Karol
ur. 1881-4-24
zm. 1896-9-30

Dmiszewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1886-9-4

Dobrowolska Salomea
ur. X-X-X
zm. 1886-X-X

Doburzyński Piotr
ur. X-X-X
zm. 1941-5-29

Dojniak Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1902-2-1

Dowbor Piotr
ur. X-X-X
zm. 1902-4-2

Dowbor Piotr
ur. X-X-X
zm. 1905-4-2

Dowgierd Celina
ur. X-X-X
zm. 1929-12-5

Downarowicz Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1895-5-20

Dragunowicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1945-6-19

Dymkiewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-1835-5

Dzierkowski Mieczysław
ur. 1911-X-X
zm. 1934-5-29

Dzierżyńska Helena
ur. 1849-X-X
zm. 1896-X-X

Ertman Wanda
ur. X-X-X
zm. 1885-X-X

Filipowicz Jania
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Filipski Antoni
ur. 1939-4-23
zm. 1947-8-17

Fiodorowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1908-8-24

Fiorentin Anna
ur. X-X-X
zm. 1914-X-X

Fiorentin Franciszek
ur. 1750-1-2
zm. 1813-1-7

Fiorentin Tekla
ur. 1772-9-11
zm. 1829-12-2

Fleury Józef
ur. X-X-X
zm. 1890-X-X

Fleury Maria
ur. X-X-X
zm. 1892-X-X

Fleury Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1915-4-21

Florentin Jan
ur. 1800-11-9
zm. 1866-12-16

Florentin Katarzyna
ur. 1795-7-12
zm. 1832-11-22

Florentin Władysław
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Fryde Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1890-11-8

Gałwelis Maria
ur. 1871-X-X
zm. 1919-6-9

Gałwelis Wincenty
ur. 1862-X-X
zm. 1917-11-3

Gawron-Gawżynski Stanisław
ur. 1906-9-23
zm. 1925-7-30

Gegersztet Jan
ur. X-X-X
zm. 1941-10-21

Giedrojc Katarzyna
ur. 1841-X-X
zm. 1934-6-22

Giernatowska Józefa
ur. 1854-3-19
zm. 1932-8-22

Glindzicz Aniela
ur. X-X-X
zm. 1890-8-3

Głowacka Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1906-1-11

Gołąb Jacenty
ur. X-X-X
zm. 1931-8-26

Gołębiewska Halina
ur. X-X-X
zm. 1877-8-12

Górska Anna
ur. 1806-X-X
zm. 1846-X-X

Górska Irena
ur. 1913-11-2
zm. X-X-X

Górska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1844-10-1

Górski Józef
ur. X-X-X
zm. 1957-9-26

Górski Walerian
ur. X-X-X
zm. 1873-7-3

Grabowska
ur. X-X-X
zm. 1936-6-27

Grabowska Benedykta
ur. X-X-X
zm. 1872-2-7

Grabowski Antoni
ur. 1838-X-X
zm. 1891-12-25

Grażewicz Julia
ur. X-X-X
zm. 1910-8-5

Grel Paweł
ur. 1886-X-X
zm. 1943-3-29

Grel Zofia
ur. 1898-X-X
zm. 1936-7-2

Grużewska Jadwiga Maria
ur. 1888-X-X
zm. 1935-5-4

Grużewska Stefania
ur. 1863-X-X
zm. 1888-11-12

Grużewska Zofia
ur. 1835-X-X
zm. 1872-4-26

Grużewski Michał
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grużewski Piotr
ur. 1826-X-X
zm. 1906-1-1

Grużewski Piotr
ur. 1868-6-X
zm. 1868-7-27

Grużewski Stanisław
ur. 1856-X-X
zm. 1868-7-29

Grycewicz Piotr
ur. X-X-X
zm. 1886-11-14

Gubernska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gubeti Władysław
ur. X-X-X
zm. 1901-2-8

Gulbinowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1907-5-14

Gulbinowicz Michaś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Haidulewicz Irena
ur. 1929-X-X
zm. 1954-X-X

Haidulewicz Józef
ur. 1930-X-X
zm. 1981-X-X

Harasinowicz Józef
ur. 1849-X-X
zm. 1911-X-X

Hass Aldolcia
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Hebda Stanisław
ur. 1872-X-X
zm. 1932-2-20

Herman Anna
ur. X-X-X
zm. 1931-12-3

Herman Idalia
ur. X-X-X
zm. 1911-9-23

Herman Maria
ur. X-X-X
zm. 1940-5-20

Hlebowicz Maria
ur. 1866-X-X
zm. 1934-4-13

Holszuk Maria
ur. X-X-X
zm. 1869-8-2

Holszuk Tekla
ur. X-X-X
zm. 1847-10-29

Hołdakowska Magdalena
ur. X-X-X
zm. 1834-2-19

Hołownia Adryan
ur. X-X-X
zm. 1831-5-1

Horbaczewska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1902-4-13

Horbaczewski Bonawentura Karol
ur. 1818-7-14
zm. 1883-12-11

Horbaczewski Onufry
ur. 1821-1-23
zm. 1875-5-12

Hordyńska Hala
ur. 1917-X-X
zm. 1932-12-21

Hornowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1934-5-25

Hornowska Maria
ur. 1797-4-7
zm. 1853-6-1

Houwalt Jan
ur. X-X-X
zm. 1866-X-X

Hruszwicka Aniela
ur. X-X-X
zm. 1947-X-X

Hryncewicz Adolf
ur. X-X-X
zm. 1857-9-3

Hryncewicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1889-7-2

Hryncewiczowa Michalina Maria
ur. X-X-X
zm. 1924-9-9

Hrynorowicz Hippolyta
ur. X-X-X
zm. 1879-2-23

Ilgiewicz Janusia
ur. 1862-X-X
zm. 1919-X-X

Imienińska Adela
ur. X-X-X
zm. 1912-3-2

Imienińska Adela
ur. X-X-X
zm. 1912-3-20

Imieniński Lucjan
ur. X-X-X
zm. 1916-9-5

Imieniński Lucjan
ur. X-X-X
zm. 1916-9-5

Iwaszkiewicz Mateusz
ur. 1825-X-X
zm. 1862-8-4

Iwaszkiewiczowa Regina
ur. 1835-X-X
zm. 1881-1-2

Iwicka Tekla
ur. X-X-X
zm. 1886-2-3

Iwicki Ignacy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Izdepski Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1904-6-3

Jachimowicz Anna
ur. X-X-X
zm. 1897-11-8

Jachimowicz Marcin
ur. X-X-X
zm. 1898-8-28

Jakimowicz Ludwika
ur. 1857-X-X
zm. 1899-9-16

Jałłowicz Felicja
ur. 1858-X-X
zm. 1916-X-X

Jancewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1925-4-1

Janczewski Tadeusz
ur. 1848-1-20
zm. 1885-1-5

Janczewski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1909-10-4

Jankowska Izabella
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jankowski Daniel
ur. 1863-X-X
zm. 1935-3-30

Jankowski January
ur. X-X-X
zm. 1834-X-X

Jarmołowicz Benigna
ur. 1847-X-X
zm. 1933-X-20

Jasiewicz Franciszek
ur. 1873-12-15
zm. 1930-8-15

Jeleńska Anna
ur. 1745-X-X
zm. 1830-8-26

Jesionowicz Feliks
ur. 1880-12-3
zm. 1916-7-15

Jezierski Piotr
ur. 1901-X-X
zm. 1937-2-11

Jodkowski Flawian
ur. X-X-X
zm. 1937-1-22

Jodkowski Leon Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1882-2-11

Józefowicz Józio
ur. X-X-X
zm. 1926-9-X

Jundziłł Bonifacy Stanisław
ur. 1761-6-5
zm. X-X-X

Jundziłł Emanuel
ur. X-X-X
zm. 1838-10-1

Jundziłł Józef
ur. 1794-12-2
zm. 1877-3-25

Jundziłł Maria
ur. 1840-8-27
zm. 1921-3-11

Jundziłło Emilia
ur. X-X-X
zm. 1931-11-14

Jundziłło Piotr
ur. X-X-X
zm. 1923-7-22

Jurewicz Franciszka
ur. 1889-X-X
zm. 1945-2-6

Jurewicz Mikołaj
ur. 1860-X-X
zm. 1936-5-16

Jurewicz Walerian
ur. 1872-2-14
zm. 1937-7-5

Jurkowlaniec Weronika
ur. 1880-X-X
zm. 1932-6-14

Juzefowicz Joanna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kadenaci Antoni
ur. X-X-X
zm. 1861-1-19

Kadenaci Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1843-X-X

Kadenaci Maria
ur. X-X-X
zm. 1888-1-22

Kadenacowa Zofia
ur. 1865-X-X
zm. 1935-2-3

Kadenacy Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1878-5-7

Kajris Juliana
ur. X-X-X
zm. 1918-10-15

Kaluzewicz Gabriela
ur. X-X-X
zm. 1886-7-10

Kann Klemens
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kann Ewa Kazimiera
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Karaś Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1917-10-1

Karaś Tekla
ur. X-X-X
zm. 1933-3-31

Karpf Franciszek
ur. 1888-X-X
zm. X-X-X

Kasperska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1945-3-31

Kęstowicz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1939-12-31

Kibortt Maria Henryka
ur. 1893-12-6
zm. 1910-1-23

Kieraszewicz Aleksandra
ur. 1879-6-10
zm. 1918-1-13

Kiersnowska Florentyna
ur. X-X-X
zm. 1923-6-26

Kieżun Witold
ur. 1891-X-X
zm. 1931-4-1

Kieżun Zbysek
ur. 1917-X-X
zm. 1930-4-9

Klaczkowska Teofilia
ur. X-X-X
zm. 1932-5-4

Klaczkowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1924-2-24

Klimm Władysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kluk Józef
ur. X-X-X
zm. 1925-4-19

Kłodecka Maria
ur. X-X-X
zm. 1930-1-29

Kłujszówna Halina
ur. 1914-X-X
zm. 1936-11-21

Kolesiński Baltazar
ur. 1814-X-X
zm. 1888-9-30

Koleśnik Mateusz
ur. 1881-X-X
zm. 1947-11-4

Kołosowska Tosieńka
ur. X-X-X
zm. 1929-10-7

Kołyszko Blanda
ur. X-X-X
zm. 1912-10-2

Kołyszko Józef
ur. 1812-X-X
zm. 1886-2-22

Komajewska Maria
ur. 1847-X-X
zm. 1895-5-5

Komar Bernard
ur. 1804-X-X
zm. 1879-X-X

Komarow Anna
ur. X-X-X
zm. 1872-3-2

Komarow Eleonora
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Komarowa
ur. 1830-X-X
zm. 1912-X-X

Komarowa Anna
ur. 1768-X-X
zm. 1823-3-21

Kondratowicz Januszek
ur. X-X-X
zm. 1960-12-3

Kondratowicz Tekla
ur. 1869-X-X
zm. 1938-6-7

Koplewska Maria
ur. X-X-X
zm. 1879-X-X

Koplewski Hieronim
ur. 1834-X-X
zm. 1913-X-X

Koplewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1853-X-X

Kordel Stefania
ur. X-X-X
zm. 1904-X-X

Korecki Kazimierz
ur. 1897-X-X
zm. 1915-X-X

Korolko Maria
ur. X-X-X
zm. 1891-10-22

Korszykowa Teresa
ur. X-X-X
zm. 1939-3-7

Korzeniowska Władysława
ur. X-X-X
zm. 1904-X-X

Korzeniowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1876-X-X

Korzeniowski Telesfor
ur. X-X-X
zm. 1872-2-25

Korzeniowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1902-X-X

Kowalew Julia
ur. X-X-X
zm. 1888-X-X

Kowalewski Henryk
ur. X-X-X
zm. 1936-11-28

Koziełło Adam
ur. X-X-X
zm. 1908-10-15

Kozłowska Alina
ur. X-X-X
zm. 1906-7-20

Kozłowska Anna
ur. 1861-X-X
zm. 1927-6-8

Kozłowski Józef
ur. 1861-X-X
zm. 1927-2-13

Kozubska Maria
ur. 1865-X-X
zm. 1938-6-6

Kożmiński Witalis
ur. 1857-X-X
zm. 1907-3-6

Krasowska Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krasowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1936-12-3

Krot Paweł
ur. 1898-X-X
zm. 1937-3-29

Krydlowa Zofia
ur. 1867-X-X
zm. 1921-6-1

Kucewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kuczyńska Maria
ur. 1906-X-X
zm. 1934-12-14

Kulicki Antoni
ur. 1858-7-27
zm. 1908-11-5

Kulikowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1885-12-3

Kumielewska Justyna
ur. 1875-X-X
zm. 1921-10-11

Kumielewski Ludwik
ur. 1862-X-X
zm. 1946-2-15

Kuncewicz
ur. X-X-X
zm. 1923-3-27

Kurkowska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1883-9-21

Kurnakowicz Antonina
ur. 1841-X-X
zm. 1905-3-9

Kurnakowicz Kazimierz
ur. 1857-X-X
zm. 1922-7-25

Kuryłło Felix
ur. 1854-X-X
zm. 1906-X-X

Kwazor Stanisława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kwiatkowska Grasylda
ur. 1872-X-X
zm. 1922-3-4

Kwiatkowski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1870-5-14

Lakner Izunia
ur. 1945-2-8
zm. 1945-9-11

Lande Michalina
ur. 1854-10-9
zm. 1935-1-3

Lande Michał
ur. 1858-9-13
zm. 1907-9-9

Laskowicz Justyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Laskowicz Stanisław
ur. 1861-X-X
zm. 1924-3-14

Laskowiczowa Celestyna
ur. 1867-10-4
zm. 1952-11-3

Latkowska Helena
ur. 1854-X-X
zm. 1928-2-22

Lepnicki Albert
ur. 1914-X-X
zm. 1933-1-20

Leszczyńska Felicja
ur. 1856-X-X
zm. 1931-11-14

Leszczyński Bronisław
ur. 1851-X-X
zm. 1930-12-28

Lewicki Józef
ur. X-X-X
zm. 1910-2-13

Lipińska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1861-10-19

Lisiewicz Antonina
ur. X-X-X
zm. 1889-3-14

Lisiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lisiewicz Marianna
ur. X-X-X
zm. 1892-7-11

Littawor-Aramowicz Urban
ur. X-X-X
zm. 1919-8-12

Łabecka Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1902-2-X

Łazarówna Waleria
ur. X-X-X
zm. 1932-1-27

Łęska Maria
ur. 1816-X-X
zm. 1856-X-X

Łęski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1876-1-21

Łodziewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1857-1-27

Łopatto Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Łopuszańska Apolonia
ur. X-X-X
zm. 1837-8-X

Łossowska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1898-11-26

Łukaszewicz Eliza
ur. X-X-X
zm. 1935-10-8

Łukaszewicz Grzegorz
ur. 1843-5-25
zm. 1917-8-28

Łukaszewicz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1937-10-28

Łukaszewicz Janina
ur. 1898-7-X
zm. 1952-12-25

Łukaszewicz Maniutek
ur. X-X-X
zm. 1912-9-25

Łukaszewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1836-2-18

Łukaszewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1912-3-29

Łukaszewicz Stanisława
ur. 1857-5-8
zm. 1937-9-15

Łukowski Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1944-11-9

Łunkiewiczowa Emilia
ur. X-X-X
zm. 1903-9-18

Łuszczyńska Stefania
ur. 1890-X-X
zm. 1927-5-3

Machnacz Józef
ur. 1879-X-X
zm. 1902-10-6

Maciejowska Alicja
ur. X-X-X
zm. 1825-6-19

Mackanec Barbara
ur. X-X-X
zm. 1903-3-14

Mackiewicz Bolesław
ur. 1862-X-X
zm. 1928-X-X

Mackiewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1859-5-17

Mackiewicz Katarzyna
ur. 1866-X-X
zm. 1928-X-X

Macutkiewiczówna Tola
ur. 1906-X-X
zm. 1928-9-3

Majewski Mieczysław
ur. 1838-X-X
zm. 1874-8-20

Makarow Józefa
ur. 1828-1-8
zm. 1897-2-20

Malecka
ur. X-X-X
zm. 1895-1-29

Malecki Zenon
ur. X-X-X
zm. 1980-1-16

Malkiewicz Józefa
ur. X-X-X
zm. 1892-11-6

Małunowicz Antoni
ur. 1912-5-24
zm. 1931-4-30

Mancewicz Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1818-8-27

Mancewicz Mateusz
ur. 1800-X-X
zm. 1872-X-X

Mankiewicz Bohdan
ur. X-X-X
zm. 1941-10-7

Marcinkiewicz Stanisław Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1957-1-14

Marenicz Adela
ur. 1858-6-5
zm. 1906-9-10

Marenicz Stanisław
ur. 1856-3-14
zm. 1913-5-10

Markowska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1863-3-X

Markowski Stanisław
ur. 1883-X-X
zm. 1935-X-X

Masiewicz Walenty
ur. X-X-X
zm. 1944-8-5

Matoszko Piotr
ur. 1910-2-18
zm. 1933-1-31

Michniewicz Leonard
ur. 1848-X-X
zm. 1910-7-18

Międzybłocka Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1935-5-20

Milewicz Anna
ur. X-X-X
zm. 1888-X-X

Milkowska Franciszka
ur. 1749-X-X
zm. 1839-5-13

Miłaszewicz Agata
ur. 1858-X-X
zm. 1941-X-X

Miłaszewicz Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1905-9-26

Miłaszewicz Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1905-9-26

Miłaszewicz Anna
ur. X-X-X
zm. 1905-10-26

Miłaszewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1912-X-X

Miłaszewicz Henryk
ur. 1936-X-X
zm. 1992-X-X

Miłaszewicz Janina
ur. 1909-X-X
zm. 1995-X-X

Miłaszewicz Lunia
ur. X-X-X
zm. 1916-3-20

Miłaszewicz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1902-11-21

Miłaszewicz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1902-11-21

Miłaszewicz Władysław
ur. 1895-X-X
zm. 1974-X-X

Miłkowska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1839-5-13

Minczewska Anna
ur. X-X-X
zm. 1899-2-14

Minkiewicz Florian
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Minkiewicz Karolina
ur. 1780-X-X
zm. 1836-1-25

Miron
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Misiewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Misiewicz Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Młocki Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mokrzycka Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1855-9-28

Mokrzycki Ignacy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moksiewicz Walentyna
ur. X-X-X
zm. 1877-X-X

Mongird Wanda
ur. X-X-X
zm. 1931-6-2

Morgenstiern
ur. X-X-X
zm. 1857-10-20

Moroz Jaś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Józia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Józio
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Jurciś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Kaziuś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Maniuś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Maniuś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Stefuś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Tadzio
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moruś Aleksander
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mrkowska Marja
ur. 1897-3-27
zm. 1915-1-2

Muffel Helena
ur. X-X-X
zm. 1895-12-15

Murawski Adolf
ur. X-X-X
zm. 1923-5-10

Naruszewicz
ur. X-X-X
zm. 1875-6-2

Naruszewicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1869-3-13

Nieławicka Maria
ur. X-X-X
zm. 1910-9-15

Nieławicki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1900-9-17

Nieławicki Stefan
ur. X-X-X
zm. 1900-9-17

Nikrasowa Michalina
ur. 1878-X-X
zm. 1933-11-24

Nowicka Aleksandra
ur. 1878-X-X
zm. 1929-8-7

Nowicka Ani
ur. X-X-X
zm. 1928-2-272

Obry Karol
ur. X-X-X
zm. 1930-12-22

Odyniec Michalina
ur. X-X-X
zm. 1855-4-11

Okulicz Boneczek
ur. X-X-X
zm. 1911-3-23

Okulicz Ignacy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Okulicz Karolina
ur. X-X-X
zm. 1936-2-25

Olechnowicz Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1885-10-20

Olecki Wacław
ur. X-X-X
zm. 1927-8-25

Ołkowska Klara
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Omyszkiewicz Fabijan
ur. X-X-X
zm. 1891-12-28

Orłowicz Bernard
ur. X-X-X
zm. 1920-5-29

Orłowicz Monika
ur. X-X-X
zm. 1938-3-31

Orłowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1869-5-21

Osipowicz Kazimierz
ur. 1835-4-27
zm. 1884-7-25

Ostapowicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1905-4-1

Ożyhar Józef
ur. 1921-X-X
zm. 1938-10-8

Pancerzyński Czesław
ur. X-X-X
zm. 1908-1-13

Paraka Izabela
ur. 1810-4-29
zm. 1826-4-26

Pawilun Mateusz
ur. X-X-X
zm. 1906-2-12

Pawłowska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1911-X-X

Pawłowska Łucja
ur. 1871-X-X
zm. 1932-12-31

Pawłowski Dyonizy
ur. 1870-X-X
zm. 1929-2-12

Peldzius Benedykt
ur. X-X-X
zm. 1919-6-7

Peszko Anastazja
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Peszko Andrzej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Peszko Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1871-2-21

Petrusewicz Julian
ur. 1867-X-X
zm. 1914-12-18

Piekutowska Agata
ur. 1850-X-X
zm. 1934-11-7

Pietkiewicz Stefania
ur. 1842-X-X
zm. 1932-X-X

Pietkiewicz Teodor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pietrowska Józefa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Piliponis Feliks
ur. 1872-X-X
zm. 1927-5-23

Pilsc Henryk
ur. X-X-X
zm. 1942-5-12

Pilsc Hipolit
ur. X-X-X
zm. 1986-10-21

Pisanka Rudolf
ur. X-X-X
zm. 1880-3-27

Pitekówna Janeczka
ur. 1923-X-X
zm. 1933-8-22

Płatakis Zosieńka
ur. X-X-X
zm. 1920-8-20

Podoski Miś
ur. 1925-3-21
zm. 1925-5-5

Pogorzelski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Poliński Michał Pełka
ur. 1783-5-X
zm. 1848-9-10

Pomorska
ur. X-X-X
zm. 1866-8-30

Pomorska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Poniatowska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1860-9-3

Ponińska Józefa
ur. 1792-8-8
zm. 1842-2-20

Popławska Izabella
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Popławska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1925-5-8

Popławski Adolf
ur. X-X-X
zm. 1914-8-5

Popławski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1888-1-4

Popławski Józef
ur. 1817-3-13
zm. 1894-11-26

Porcyanka Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Porcyanka Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Porcyanka Konstanty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Porcyanka Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Porcyanka Wacław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Porcyanka Wacław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Porębski Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1898-8-11

Poussier Olga
ur. X-X-X
zm. 1863-11-7

Powicka Barbara
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Poznańska Ancia
ur. X-X-X
zm. 1872-11-25

Pożerski Olgierd
ur. 1881-12-8
zm. 1936-8-28

Pożerski Władysław
ur. 1852-7-28
zm. 1924-9-30

Prątnicki Walerian
ur. 1828-X-X
zm. 1918-2-20

Prątnicki Władysław
ur. 1878-X-X
zm. 1917-9-12

Pruner Michał
ur. X-X-X
zm. 1919-12-27

Przyiałgowska Rozalia
ur. 1801-X-X
zm. X-X-X

Puciata Leon
ur. X-X-X
zm. 1943-8-12

Putrament
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Puzyna Ksawery
ur. 1846-10-29
zm. 1911-6-14

Puzyrewski Wincenty
ur. 1865-X-X
zm. 1924-9-30

Radwańska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1914-9-14

Radziszewska Małgorzata
ur. X-X-X
zm. 1922-12-13

Radziszewski Józio
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rakowski Wiktor
ur. X-X-X
zm. 137-11-23

Reinhardt Anna
ur. X-X-X
zm. 1835-2-22

Rejlow
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rewleńska Faustyna
ur. X-X-X
zm. 1885-3-22

Rezik Józefa
ur. X-X-X
zm. 1862-2-1

Rezik Józefa
ur. X-X-X
zm. 1862-2-1

Robel Michalina
ur. 1893-9-29
zm. 1963-5-12

Rodziewicz Antonina
ur. X-X-X
zm. 1856-12-13

Rogińska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1923-1-2

Rogowska Halinka
ur. 1929-1-25
zm. 1930-6-13

Rogowski Kazimierz
ur. 1874-6-1
zm. 1929-9-16

Rogowski Piotr
ur. 1839-6-4
zm. 1916-1-20

Rokijszow Karolina Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1892-4-2

Romulewicz Edward
ur. 1910-2-14
zm. 1933-1-31

Rosołowski Stanisław
ur. 1797-X-X
zm. 1855-9-23

Rowiński Antoni Edward
ur. 1903-X-X
zm. 1917-8-25

Rożnowska Janina
ur. 1875-X-X
zm. 1938-7-11

Rożyska Irena
ur. 1913-7-25
zm. 1915-X-X

Rudziański Otton
ur. 1842-X-X
zm. 1915-X-X

Runowicz Jan
ur. 1909-X-X
zm. 1939-X-X

Runowicz Jan
ur. 1909-X-X
zm. 1993-X-X

Runowicz Ludwik
ur. 1913-X-X
zm. X-X-X

Runowicz Ludwika
ur. 1913-X-X
zm. 2002-X-X

Rusiecka Antonina
ur. 1802-X-X
zm. 1853-X-X

Rusiecka Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1946-8-19

Rusiecka Stefania
ur. 1829-X-X
zm. 1866-8-1

Rusiecki Bolesław
ur. 1824-9-29
zm. 1913-1-18

Rusiecki Franciszek Hipolit
ur. X-X-X
zm. 1932-2-28

Rusiecki Kanuty
ur. 1801-X-X
zm. 1860-X-X

Ruszczyc Ignacy
ur. 1846-8-8
zm. 1911-4-10

Ryck Apolinary
ur. X-X-X
zm. 1874-2-13

Rymsza Józef
ur. X-X-X
zm. 1901-12-4

Ryżyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ryżyna
ur. 1822-X-X
zm. 185-X-X

Rzeczycka Franciszka
ur. 1872-X-X
zm. 1931-X-X

Rzeczycki Stanisław
ur. 1872-X-X
zm. 1936-X-X

Sadecka Ewa
ur. X-X-X
zm. 1841-8-14

Sadecki
ur. X-X-X
zm. 1831-X-X

Sadowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1862-12-18

Sakowicz Michał
ur. X-X-X
zm. 1888-12-11

Salnicka Emilia
ur. 1919-X-X
zm. 1934-X-X

Salnicka Mikołaj
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sawaszkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1917-12-18

Sawaszkiewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1910-6-3

Sawicka Zofia
ur. X-X-X
zm. 1910-8-18

Sawicki
ur. 1924-11-15
zm. 1867-1-6

Schacht Gustaw
ur. 1820-X-X
zm. 1886-11-12

Sidorowicz Konrad
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Siekierzyński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1931-12-23

Siemczenko
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Siemczenko Leonard
ur. 1910-11-6
zm. 1949-11-19

Sienkiewicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1887-8-14

Sienkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sienkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sienkiewicz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1930-5-14

Sienkiewicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Skinderówna Halina
ur. 1912-X-X
zm. 1928-8-22

Skoratowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1917-X-X

Skoratowicz Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1912-2-21

Skrzycka Bronisława
ur. 1898-X-X
zm. 1937-6-29

Skrzycka Michalina
ur. 1882-X-X
zm. 1917-5-4

Sławinski Feliks
ur. 1860-X-X
zm. 1914-6-9

Sławińska Lucia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Smiechowski Henryk
ur. 1899-X-X
zm. 1924-1-4

Smilgiewicz Wanda
ur. X-X-X
zm. 1962-8-7

Snarska Janina
ur. 1912-X-X
zm. 1939-2-4

Snarski Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1870-8-19

Sobolewska Albertyna
ur. 1844-4-24
zm. 1894-9-17

Sobolewski
ur. 1791-X-X
zm. 1830-7-10

Sokołowska Helena
ur. 1879-X-X
zm. 1972-X-X

Songin Józef
ur. X-X-X
zm. 1919-1-10

Sosnowska Teofila
ur. 1826-X-X
zm. 1913-7-25

Sowiak Dionizy
ur. X-X-X
zm. 1923-2-X

Sowiak Dionizy
ur. X-X-X
zm. 1923-2-X

Stabiński Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1876-6-24

Stadenow Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1919-7-9

Stakun Albert
ur. 1936-X-X
zm. 1942-X-X

Stakun Antoni
ur. 1898-X-X
zm. 1956-X-X

Stakun Wanda
ur. 1912-X-X
zm. 1997-X-X

Staniewicz Stanisław
ur. 1845-X-X
zm. 1919-10-23

Stanirowska Aniela
ur. X-X-X
zm. 1915-9-1

Stanirowski Franciszek
ur. 1905-12-5
zm. X-X-X

Stankiewicz Kazimierz
ur. 1901-X-X
zm. 1925-2-20

Stankiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1907-11-4

Stankiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1918-7-30

Stankiewicz Piotr
ur. 1920-4-3
zm. X-X-X

Stankiewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1914-12-X

Stankiewicz Urszula
ur. X-X-X
zm. 1934-8-23

Stankiewicz Zenon
ur. X-X-X
zm. 1907-11-21

Staszkiewiczowa Rachela
ur. 1876-X-X
zm. 1934-10-4

Stetyński Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1883-12-25

Stibiński Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1876-4-24

Stoskus Pijus
ur. 1879-4-24
zm. 1949-7-27

Strauss Maria
ur. 1812-2-2
zm. 1878-7-11

Sturgulewska Marianna
ur. 1847-X-X
zm. 1937-7-10

Suchodolska Helena
ur. X-X-X
zm. 1887-11-11

Suchodolska Waleria
ur. X-X-X
zm. 1887-9-27

Suchodolski Tytus
ur. 1826-X-X
zm. 1902-X-X

Sunbaiłło Antoni
ur. X-X-X
zm. 1940-1-8

Swiątecka Augusta
ur. 1793-X-X
zm. 1878-6-14

Swiątecka Hala
ur. 1889-X-X
zm. 1897-4-16

Swiątecki Henryk
ur. 1823-11-10
zm. 1864-7-22

Swiątecki Zygmunt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szabuniewicz Teresa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szeliga-Bieliński Józef
ur. 1848-X-X
zm. 1926-6-15

Szemiot-Połoczańska Olga
ur. 1880-X-X
zm. 1940-X-X

Szemiot-Połoczański Piotr
ur. 1875-X-X
zm. 1945-X-X

Szemiot-Połoczański Wiktor
ur. 1902-X-X
zm. 1936-X-X

Szemis Franciszek
ur. 1875-X-X
zm. 1930-1-6

Szemis Gustaw
ur. 1865-X-X
zm. 1917-6-26

Szemis Józefa
ur. 1841-X-X
zm. 1922-4-14

Szemis Staś
ur. 1906-1-X
zm. 1910-9-3

Szostakowski Leon
ur. X-X-X
zm. 1850-3-6

Szostakowski Michał
ur. X-X-X
zm. 1902-4-8

Szumanowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1913-5-1

Szyban Borys
ur. X-X-X
zm. 1931-3-17

Szyban Julia
ur. X-X-X
zm. 1942-3-28

Szymanowska Eleonora
ur. 1833-11-10
zm. 1905-8-13

Szymanowski Julian
ur. 1828-1-6
zm. 1879-8-7

Szymańska Edwarda
ur. 1925-10-10
zm. 1950-8-5

Szymański Edmund
ur. 1876-X-X
zm. 1934-12-6

Śmietanko
ur. X-X-X
zm. 1919-12-27

Światopełek Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1931-10-9

Świerzbiński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1931-10-23

Tarasiewicz Ela
ur. 1926-X-X
zm. 1933-X-X

Terlecki Feliks
ur. 1860-X-X
zm. 1925-8-17

Tomaszewska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1933-12-24

Tomaszewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1937-10-14

Tomkiewicz Julia
ur. 1888-X-X
zm. 1931-5-14

Trydul Józef
ur. X-X-X
zm. 1938-11-29

Trydul Maria
ur. X-X-X
zm. 1942-6-3

Trydul Władysław
ur. X-X-X
zm. 1942-6-14

Tumanowicz Julianna
ur. X-X-X
zm. 1900-10-8

Tupalska Anna
ur. 1837-3-28
zm. 1890-11-28

Tupalski Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1928-4-16

Tupalski Edward
ur. X-X-X
zm. 1872-X-X

Tupalski Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1924-8-25

Tupalski Leonek
ur. X-X-X
zm. 1881-10-18

Tupalski Władysław
ur. 1931-9-20
zm. 1894-10-30

Tymanowicz
ur. X-X-X
zm. 1900-10-8

Tyszkiewicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1871-X-X

Umecka Amelia
ur. 1862-X-X
zm. 1935-6-17

Umiastowska Stanisława Emilia
ur. X-X-X
zm. 1913-4-14

Umiastowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1933-3-8

Umiastowski Emil
ur. 1830-6-30
zm. 1872-6-14

Urbanowicz Róża
ur. X-X-X
zm. 1914-8-6

Uziębło Gerard
ur. 1858-10-3
zm. 1912-12-25

Uziębło Stanisław
ur. 1828-4-15
zm. 1905-5-X

Walicka Stefania
ur. X-X-X
zm. 1892-10-25

Walicki Adam
ur. X-X-X
zm. 1885-X-X

Warnowski Ziutek
ur. 1935-7-2
zm. 1935-7-2

Wass Emilia
ur. X-X-X
zm. 1866-X-X

Wass Władysław Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1912-1-19

Wassa Adolf
ur. X-X-X
zm. 1900-12-27

Wawrzyniecka Kuneguna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wejtko Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1935-1-1

Wejtko Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1899-11-16

Wereszczyński Franciszek
ur. 1872-X-X
zm. 1918-7-30

Wikszemska Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wikszemska Stanisława
ur. 1848-11-X
zm. 1894-12-X

Wikszemska Stanisława
ur. 1848-11-X
zm. 1894-12-X

Wilniewczyc Zofia
ur. 1873-X-X
zm. 1933-8-3

Wincz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1884-9-13

Wiszomirska Helena
ur. 1834-X-X
zm. 1902-X-X

Wituńska Wincenta
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wituński Bohcik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wituński Cipa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wituński Ferdynand
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wituński Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Witwińska Emilia
ur. 1871-X-X
zm. 1930-4-20

Wojciechowicz Rozalia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wojtkiewicz Helena
ur. X-X-X
zm. 1900-5-1

Wojtowiczówna Zofia
ur. 1907-X-X
zm. 1954-11-26

Wokulska Zosieńka
ur. 1916-X-X
zm. 1920-9-8

Wolaszczyk Michalina
ur. 1887-X-X
zm. 1933-2-5

Woliotowicz Julia
ur. 1838-X-X
zm. 1871-7-12

Wolski Henryk
ur. X-X-X
zm. 1897-12-4

Wołk Władysław
ur. X-X-X
zm. 1905-5-7

Wołodko Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1886-7-7

Wójtowicz
ur. 1876-X-X
zm. 1928-5-13

Wójtowicz Paulina
ur. 1874-X-X
zm. 1938-9-8

Wrońska Izabella
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wróblewska Ludwika
ur. 1826-6-15
zm. 1902-9-18

Wygonowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1917-8-27

Wygonowska Marcijanna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wygonowska Maria Kamelia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wygonowski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1855-1-7

Wysocki Stanisław
ur. 1942-10-2
zm. 1942-12-6

Wysocki Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zabłocka Ewa
ur. 1870-X-X
zm. 1912-6-28

Zachowska Rozalia
ur. X-X-X
zm. 1897-8-1

Zahorski Władysław
ur. 1858-X-X
zm. 1927-8-24

Zahoska Emilia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zaionczkowska Paulina
ur. X-X-X
zm. 1891-X-X

Zajączkowski Henio
ur. X-X-X
zm. 1888-9-29

Zajkowski
ur. X-X-X
zm. 1931-X-X

Zajkowski Mieczysław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zamojska Anastazja
ur. X-X-X
zm. 1889-12-14

Zamojska Gabryiella
ur. X-X-X
zm. X-1888-9

Zamojski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1904-6-7

Zaniewski Bohdan
ur. 1905-8-25
zm. 1935-10-11

Zatorski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1899-6-21

Zawadzka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zawadzka Maria
ur. X-X-X
zm. 1888-8-25

Zieńkowicz Jan
ur. 1882-X-X
zm. 1936-3-25

Znajecska Władysława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Znamierowski Antoni
ur. 1868-X-X
zm. 1931-12-15

Zubowicz Stanisław
ur. 1853-1-15
zm. 1883-5-6

Zubowiczowa Felicja
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zubowiczowa Waleria
ur. 1829-9-20
zm. 1885-8-23

Żebrowski Alfons
ur. X-X-X
zm. 1931-3-X

Żebrowski Ignacy
ur. 1832-X-X
zm. 1890-12-1

Żejmo Tadzio
ur. 1912-X-X
zm. 1918-5-13

Żelichowski Wiktor
ur. 1861-X-X
zm. 1910-8-24

Żórawska Ewarysta
ur. X-X-X
zm. 1924-5-8

Żylińska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1875-11-28

Żyźniewska Danusia
ur. 1929-5-17
zm. 1929-10-27

Żyźniewski
ur. X-X-X
zm. 1903-4-7





Adolfina  Marko
Adolfina Marko
Urodzony: 1911-X-X
Zmarł: 1942-11-1
Zapal znicz:
R.  Mańkowski
R. Mańkowski
Urodzony: 1901-X-X
Zmarł: 1943-7-11
Zapal znicz:
J.  Kornaus
J. Kornaus
Urodzony: 1890-X-X
Zmarł: 1943-7-31
Zapal znicz:
A.  Krzywiecki
A. Krzywiecki
Urodzony: X-X-1894
Zmarł: 1942-12-25
Zapal znicz:
B.  Gorczyca
B. Gorczyca
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1943-1-3
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa