Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie Wilno - Cmentarz na Rossie

Wilno (Litwa)

zagranica


Lista grobów:
Adamkowicz Adam
ur. X-X-X
zm. 1893-12-13

Adamkowicz Anastazja
ur. X-X-X
zm. 1889-8-X

Adamkowicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1891-11-21

Adamkowicz Augusta
ur. X-X-X
zm. 1914-2-24

Adamowicz Antoni
ur. X-X-X
zm. 1914-4-17

Adamowicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1902-11-24

Alachnović Franciszek
ur. 1883-X-X
zm. 1944-X-X

Aleksiejewska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1901-4-5

Amszyński Ludwik
ur. 180-5-8
zm. 1896-4-7

Andryjaszewa Józefa
ur. X-X-X
zm. 1904-8-31

Arciszewski Jan
ur. 1809-X-X
zm. 1899-11-8

Awgutowicz Jakub
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Awgutowicz Jakub
ur. X-X-X
zm. 1922-8-15

Awgutowicz Petronela
ur. X-X-X
zm. 1928-8-15

Awgutowicz Romuald
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Babaszyńska Klara
ur. 1877-8-12
zm. 1863-2-15

Babaszyński Antoni
ur. 1946-11-19
zm. 1942-12-19

Bajdowicz Władysław
ur. 1867-X-X
zm. 1907-X-X

Bajdowicz Zdzisław
ur. 1863-X-X
zm. 1910-X-X

Bajko Karol
ur. X-X-X
zm. 1923-3-17

Bakun Paulina
ur. X-X-X
zm. 1918-11-11

Bakun Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1905-1-5

Balińska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bałzukiewicz Bolesław
ur. 1879-2-12
zm. 1935-2-13

Baranowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1896-3-27

Baranowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1923-3-29

Bartoszewicz Adam
ur. X-X-X
zm. 1868-8-25

Bartoszewicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1857-8-17

Becu August Ludwik
ur. 1771-5-3
zm. 1824-9-7

Benisławski Olgierd
ur. X-X-X
zm. 1920-6-11

Bereżnicka Kasylda
ur. X-X-X
zm. 1900-12-23

Bernatowicz Elżbieta
ur. 1817-X-X
zm. 1887-X-X

Betcher Teodor
ur. X-X-X
zm. 1955-5-20

Biedrzyński Felicyan
ur. X-X-X
zm. 1897-7-11

Bielawska Anastazja
ur. X-X-X
zm. 1888-7-17

Bieliński Stefan
ur. 1848-X-X
zm. 1883-10-6

Bielunas Antonina
ur. X-X-X
zm. 1949-8-11

Bielunas Feliks
ur. X-X-X
zm. 1927-3-24

Billewicz Ludwika
ur. 1819-X-X
zm. 1890-3-20

Billewicz Tomasz
ur. 1816-X-X
zm. 1901-9-15

Biskupska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1911-12-13

Boczarska Julia
ur. X-X-X
zm. 1891-5-11

Bogdanik Szymon
ur. X-X-X
zm. 1947-6-27

Bogdanowicz Agnieszka
ur. X-X-X
zm. 1883-4-7

Bogdanowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1889-7-17

Bogucki Alfons
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bogucki Felix
ur. X-X-X
zm. 1869-5-2

Bohdanowicz Laura
ur. 1833-5-10
zm. 1872-12-27

Bohowicz Kamilla
ur. X-X-X
zm. 1902-5-23

Bohowicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1872-8-6

Bohusz-Szyszko Julian
ur. X-X-X
zm. 1895-2-8

Bolcewicz Karol
ur. 1845-1-25
zm. 1925-1-20

Bolcewiczowa Marja
ur. 1850-2-2
zm. 1913-5-27

Bonifiatrzy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bortkiewicz Emilja
ur. X-X-X
zm. 1913-10-24

Bortkiewicz Karol
ur. X-X-X
zm. 1903-4-6

Brochocka Emilja
ur. 1832-12-11
zm. 1892-7-22

Brochocki Adam
ur. 1795-X-X
zm. 1858-11-18

Brodowski Józef
ur. 1869-1-29
zm. 1900-1-18

Broel-Platerowa Anatolja
ur. 1851-X-X
zm. 1931-X-X

Bruski Stefan
ur. 1915-X-X
zm. 1932-X-X

Brzostowska Henryeta
ur. X-X-X
zm. 1894-X-X

Brzozowska Kazia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Brzozowski Kazimierz
ur. 1830-3-4
zm. 1892-2-7

Buchnar Władysław
ur. 1860-X-X
zm. 1939-X-X

Buchner Władysław
ur. 1860-X-X
zm. 1939-X-X

Buczyńska Katarzyna
ur. 1816-X-X
zm. 1885-X-X

Buczyński Józef
ur. X-X-X
zm. 1892-9-20

Bujalska Magdalena
ur. X-X-X
zm. 1936-9-1

Bułhakowa Antonina
ur. X-X-X
zm. 1930-6-29

Buraczewska Marianna
ur. X-X-X
zm. 1904-4-12

Buraczewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1899-7-15

Burbo Jan
ur. X-X-X
zm. 1924-9-23

Burhardt Michał
ur. 1838-X-X
zm. 1908-X-X

Burhardt Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1881-6-12

Burhardt Wacio
ur. X-X-X
zm. 1898-2-16

Burhardtowa Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1909-1-17

Burhardtowa Antonina
ur. 1863-X-X
zm. 1933-X-X

Burhardtówna Janina
ur. 1883-X-X
zm. 1924-X-X

Bury Józef
ur. 1826-3-14
zm. 1898-10-17

Burzyński Michał
ur. X-X-X
zm. 1924-1-20

Butowt Władysław
ur. 1836-11-17
zm. 1892-11-8

Butrym Nikodem
ur. 1840-X-X
zm. 1918-X-X

Butrym Teresa
ur. 1851-6-26
zm. 1905-1-17

Bykowski Władysław
ur. 1840-9-28
zm. 1885-12-11

Bylińska Ludwika
ur. 1886-X-X
zm. 1966-X-X

Charytonowicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1890-4-17

Charytonowicz Joanna
ur. X-X-X
zm. 1887-X-X

Chodorowicz Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1889-11-14

Chodorowicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1880-12-17

Chodynicka Maria
ur. X-X-X
zm. 1922-1-5

Chodynicki Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1904-12-19

Choroszewska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1879-1-21

Choroszewski Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1884-3-1

Cibiras Kristupas
ur. 1888-X-X
zm. 1942-X-X

Ciechnowicz Nemeziua
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ciszkiewicz Ludwika
ur. 1816-X-X
zm. 1880-6-10

Colonna-Hattowski Konstanty
ur. 1827-5-18
zm. 1900-11-3

Cybulska Marja
ur. X-X-X
zm. 1921-6-27

Cydzik Dominik
ur. X-X-X
zm. 1920-7-22

Cydzik Konstancja
ur. X-X-X
zm. 1920-5-16

Czabis Antoni
ur. X-X-X
zm. 1882-11-11

Czapski Adam
ur. X-X-X
zm. 1883-X-X

Czapski Aleksander
ur. 1849-10-21
zm. 1913-11-26

Czarniecka Emilia
ur. X-X-X
zm. 1922-1-28

Czarniecki Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-1-3

Czarnowski Eustachy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czechowska Justyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czyż Józefa
ur. 1833-X-X
zm. 1887-4-20

Czyż Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1881-10-11

Czyżewska Maniucia
ur. 1915-X-X
zm. 1933-X-X

Czyżewska Niucia
ur. 1911-X-X
zm. 1914-X-X

Czyżewska Zofia
ur. 1885-X-X
zm. 1969-X-X

Czyżewski Ferdynand
ur. X-X-X
zm. 1900-8-15

Czyżewski Romuald
ur. 1883-X-X
zm. 1960-X-X

Daniszewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1922-1-17

Dauksiene Petronela
ur. 1888-12-25
zm. 1960-10-29

Dauksza Józef
ur. 1840-X-X
zm. 1894-7-19

Dąbrowska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1882-7-16

Dąbrowski Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1884-6-28

Dąbrowski Wincenty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dembowscy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Doboszyński Antoni
ur. 1885-7-5
zm. 1931-10-16

Doboszyński Sylwester
ur. 1830-X-X
zm. 1891-X-X

Doksiene Weronika
ur. 1926-X-X
zm. 2011-X-X

Dolińska Genowefa
ur. X-X-X
zm. 1904-2-22

Dolińska Kleopatra
ur. X-X-X
zm. 1891-8-28

Doliński Artur
ur. X-X-X
zm. 1909-11-16

Dołęgowska Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dołęgowski Małgorzata
ur. X-X-X
zm. 1873-10-24

Doroszewska Joanna
ur. X-X-X
zm. 1936-10-15

Doroszewski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1836-3-8

Doweiko Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dowgiałło Lucjan
ur. 1819-3-2
zm. 1894-8-26

Drohejko Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Drohejko Joanna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Drużyłowska Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1938-X-X

Dubiński Rudolf
ur. X-X-X
zm. 1913-11-11

Duksza Michał
ur. 1868-X-X
zm. 1934-X-X

Dziewulski Wacław
ur. 1882-9-29
zm. 1938-8-10

Ejgird Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1871-1-21

Ellert Jan
ur. X-X-X
zm. 1962-9-13

Ellert Juliusz Aloizy
ur. X-X-X
zm. 1925-11-16

Falkowski Kazimierz
ur. 1875-1-28
zm. 1936-5-28

Feldman Jacek
ur. X-X-X
zm. 1920-1-29

Feldmanowa Aloiza
ur. X-X-X
zm. 1927-2-5

Fiedorowicz Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Fiedorowicz Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Filipowicz-Dubowikowa Helena
ur. 1864-X-X
zm. 1909-X-X

Filipowicz-Dubowikówna Antonina
ur. 1896-X-X
zm. 1916-X-X

Filipowicz-Dubownik Adek
ur. 1898-X-X
zm. 1900-X-X

Filipowicz-Dubownik Genio
ur. 1900-X-X
zm. 1901-X-X

Florkowska Eleonora
ur. X-X-X
zm. 1907-2-22

Francesson Rozalia
ur. 1866-3-20
zm. 1921-1-20

Francuzowicz
ur. X-X-X
zm. 1877-X-X

Galińska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1907-16-12

Gan Ludwika
ur. 1824-X-X
zm. 1889-X-X

Gdowski Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1948-3-15

Gecołd Antonina
ur. X-X-X
zm. 1881-X-X

Gecołd Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1870-X-X

Gierałtowska Władysława
ur. X-X-X
zm. 1896-10-14

Gilewicz Weronika
ur. X-X-X
zm. 1899-8-11

Gimbutt Zofia
ur. 1849-6-6
zm. 1911-10-24

Gimbuttowie
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Głoszkowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 189-7-1

Gojżewski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1899-3-9

Gościewicz Józef
ur. 1831-X-X
zm. 1921-X-X

Goworska Judyta
ur. X-X-X
zm. 1893-1-31

Górska Anna
ur. X-X-X
zm. 1859-6-2

Górska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1905-6-26

Górska Paulina
ur. X-X-X
zm. 1893-11-16

Grano Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1894-3-1

Grudzińska Elżbieta
ur. 1826-X-X
zm. 1890-X-X

Grudziński Aleksander
ur. 1863-X-X
zm. 1901-X-X

Grudziński Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1871-X-X

Grudziński Jan
ur. 1867-X-X
zm. 1906-X-X

Grzybowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1904-10-31

Gut Jan
ur. 1905-X-X
zm. 1932-X-X

Hajke Teofila
ur. X-X-X
zm. 1897-2-14

Hartonc January
ur. X-X-X
zm. 1911-4-14

Hejber Józef
ur. 1865-X-X
zm. 1931-5-1

Hermanowicz Wilhelmina
ur. X-X-X
zm. 1904-X-X

Hoppen Seweryn
ur. X-X-X
zm. 1805-4-5

Hornowska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1888-10-7

Hornowska Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1888-10-7

Hornowski Wincenty
ur. 1800-1-10
zm. 1877-12-22

Hrygkiewicz Fulgienty
ur. X-X-X
zm. 1895-1-26

Hryhorczyk Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1886-12-11

Hrynaszkiewicz Adelajda
ur. 1881-X-X
zm. X-X-X

Hrynaszkiewicz Nikodem
ur. 1872-9-15
zm. 1934-10-20

Hryncewicz Hipolit
ur. 1876-X-X
zm. 1933-X-X

Hryniewicki Alexander
ur. 1837-X-X
zm. X-X-X

Hryniewicki Leon
ur. 1830-X-X
zm. 1895-11-18

Hryniewiecki Alexander
ur. 1877-X-X
zm. X-X-X

Ilgiewicz Maria Antonina
ur. 1895-3-18
zm. 1935-6-6

Illaszewicz Jan
ur. 1873-X-X
zm. 1936-X-X

Illaszewicz Janeczka
ur. 1920-X-X
zm. 1929-X-X

Iwaszkiewicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1888-3-X

Iwaszkiewicz Emilia
ur. X-X-X
zm. 1904-7-29

Iwaszkiewicz Grasylda
ur. X-X-X
zm. 1886-1-27

Iwaszkiewicz Stefania
ur. X-X-X
zm. 1872-10-28

Jacewicka Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1892-10-9

Jackowska Joanna
ur. X-X-X
zm. 1935-5-25

Jaguczańska Julia
ur. 1844-X-X
zm. 1916-2-4

Jahołkowski Jan
ur. 1860-11-6
zm. 1895-10-13

Jakimowicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1918-2-18

Jakubowska Justyna
ur. 1812-5-10
zm. 1852-7-X

Jakubowska Karolina
ur. X-X-X
zm. 1900-3-5

Jakubowski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1856-12-26

Jakubowski Dominik
ur. X-X-X
zm. 1905-8-X

Jakuć Stefan
ur. X-X-X
zm. 1914-5-5

Jakutowicz Antoni
ur. 1853-7-29
zm. 1907-11-11

Jałowiecki Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1903-8-20

Janikowicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jankowski Czesław
ur. 1857-12-9
zm. 1929-10-6

Jantzen Kazimierz
ur. 1885-4-11
zm. 1940-5-10

Januszewska Maria
ur. X-X-X
zm. 1904-12-3

Januszewski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1899-1-7

Jasiewicz Eustachy
ur. 1849-X-X
zm. 1909-X-X

Jasiewicz Ludwika
ur. 1843-X-X
zm. 1905-X-X

Jasińska Gabryela
ur. X-X-X
zm. 1898-3-26

Jasiński Wacław
ur. 1881-X-X
zm. 1936-5-17

Jasiukowicz Bona
ur. X-X-X
zm. 1869-2-16

Jasiukowicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1863-3-9

Jaszewska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1945-5-31

Jaszewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1933-1-21

Jaszowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1937-9-22

Jelcow Monika
ur. X-X-X
zm. 1882-4-7

Jeleńska Alina
ur. 1848-3-30
zm. 1905-6-7

Jeleński Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1878-6-20

Jeleński Mieczysław
ur. 1932-10-10
zm. 1902-4-6

Jendruszyńska Antonina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jlinicz Józefa
ur. X-X-X
zm. 1887-1-6

Jocher Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jocher Włodzimierz
ur. X-X-X
zm. 1934-7-28

Jodko Jan
ur. X-X-X
zm. 1888-3-18

Juchniewicz Adolf
ur. X-X-X
zm. 1898-7-2

Juchniewicz Krzysztof
ur. 1865-X-X
zm. 1935-X-X

Jundziłł Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-12-5

Jundziłł Maria
ur. X-X-X
zm. 1907-8-24

Jundziłł Maria
ur. X-X-X
zm. 1927-11-16

Jurewicz Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1908-4-5

Juszkiewicz Witalis
ur. X-X-X
zm. 1925-9-8

Kalinowska Eleonora
ur. 1805-10-28
zm. 1872-7-28

Kamieńska Julianna
ur. X-X-X
zm. 1896-9-1

Kamieńska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1904-1-17

Kamieński Józef
ur. X-X-X
zm. 1878-8-29

Kamińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1887-4-22

Kamińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1904-4-9

KAMIŃSKI Antoni Odrowąż
ur. 1797-X-X
zm. 1885-X-X

Karnicki Aleksander
ur. 1872-X-X
zm. 1935-X-X

Karnicki Edward
ur. 1898-X-X
zm. 1920-X-X

Karpielczyk Zosia
ur. X-X-X
zm. 1928-8-9

Karpowicz Agata
ur. X-X-X
zm. 1919-10-24

Karpowicz Kazimierz
ur. 1831-X-X
zm. 1892-X-X

Karpowicz Maria
ur. 1829-9-14
zm. 1899-3-31

Kasperowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1898-5-X

Kasprzycki Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1911-6-10

Kierewicz Adela
ur. X-X-X
zm. 1936-7-30

Kierewicz Edward
ur. X-X-X
zm. 1919-3-28

Kiernożycki Feliko
ur. X-X-X
zm. 1898-X-X

Kiewlicz Stanisław
ur. 1872-10-25
zm. 1910-8-7

Kiewlicz Zosieńka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kleczkowska Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1863-10-12

Kleczkowska Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1863-10-23

Kleczkowska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1882-10-27

Kleczkowska Teresa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kleczkowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1880-3-15

Kleczkowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1881-3-15

Kleczkowski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kleczkowski Maurycy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Klikowicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1900-5-7

Klikowicz Stanisław
ur. 1853-8-31
zm. 1911-1-20

Klimowicz Karol
ur. X-X-X
zm. 1886-5-29

Klimowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1869-8-29

Klioss Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1880-9-4

Kłos Juliusz
ur. 1881-X-X
zm. 1933-X-X

Kochanowski Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1897-X-X

Kolendo Anna
ur. X-X-X
zm. 1900-5-8

Kolendo Antoni
ur. X-X-X
zm. 1900-7-16

Komar Aleksander
ur. 1836-X-X
zm. 1886-2-24

Kondratowicz Kamilla
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kondratowicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1915-9-4

Kondratowicz Mirek
ur. X-X-X
zm. 1920-4-17

Kondratowicz Paulina
ur. X-X-X
zm. 1896-4-17

Kondratowicz Władysław
ur. 1849-7-10
zm. 1915-4-23

Kończy Olga
ur. X-X-X
zm. 1939-8-5

Kończy Tadeusz Ferdynand
ur. X-X-X
zm. 1976-7-4

Kończy Wanda
ur. X-X-X
zm. 1938-1-19

Kopańska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Kopański Michał
ur. X-X-X
zm. 1925-9-2

Korsak Ewelina
ur. 1840-X-X
zm. X-X-1902

Korsak Kamilla
ur. X-X-X
zm. 1938-9-21

Korsak Ryszard
ur. 1828-4-X
zm. 1897-1-X

Korsakow Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1885-10-27

Korwin-Milewska Weronika
ur. 1823-X-X
zm. 1891-X-X

Kossakowska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1910-1-22

Kossakowski Franciszek
ur. 1815-8-30
zm. 1887-3-17

Koszyc Julia
ur. 1828-2-11
zm. 1901-3-21

Kościałkowska Anna
ur. X-X-X
zm. 1871-7-8

Kościałkowska Konstancja
ur. 1862-3-12
zm. 1939-10-4

Kościałkowska Maria
ur. 1834-12-5
zm. 1911-1-12

Kozłowska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1885-4-8

Kozłowska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1906-6-17

Kozłowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1893-9-27

Kozłowski Anto
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kozłowski Benedykt
ur. X-X-X
zm. 1894-4-23

Kozłowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1864-4-1

Kozłowski Juljusz
ur. X-X-X
zm. 1930-9-15

Koźmian Adam
ur. 1812-X-X
zm. 1895-10-10

Krasicka Elżbieta
ur. 1895-9-5
zm. 1976-3-5

Krasicka Zofia
ur. 1852-2-16
zm. 1933-1-25

Krasicki Alexy
ur. 1878-2-8
zm. 1935-2-20

Kromanow Adolfina
ur. X-X-X
zm. 1916-10-1

Kruszyński Jan
ur. X-X-X
zm. 1901-6-X

Kuczyńska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1896-9-9

Kulesza Piotr
ur. X-X-X
zm. 1930-7-9

Kuleszanka Antonina
ur. X-X-X
zm. 1936-5-20

Kuleszyna Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1926-3-4

Kulikowska Janina
ur. X-X-X
zm. 1924-2-4

Kulwiec Pawel
ur. X-X-X
zm. 1912-6-X

Kuncewicz Alina
ur. X-X-X
zm. 1910-4-26

Kwiecińska Pelagia
ur. X-X-X
zm. 1899-3-30

Kwieciński Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1910-5-29

Lelewel Joachim
ur. 1786-3-22
zm. 1861-5-29

Leszczyńska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1864-10-11

Lewandowska Jania
ur. 1910-X-X
zm. 1942-X-X

Liksza Józefa
ur. X-X-X
zm. 1958-3-21

Liksza Józefa
ur. X-X-X
zm. 1938-3-25

Liksza Kajetan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-8

Lipień Franciszek
ur. 1840-X-X
zm. 1933-6-5

Lipień Stefania
ur. 1846-X-X
zm. 1911-10-7

Lipnicki Augustyn
ur. 1821-10-14
zm. 1912-7-16

Lipski Mateusz
ur. 1822-X-X
zm. 1891-3-6

Lisowska Rozalia
ur. 1825-5-25
zm. 1872-12-29

Lisowski Adam
ur. 1802-12-24
zm. 1870-5-22

Ławińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1911-2-13

Ławiński Andrzej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Łęska Dorota
ur. X-X-X
zm. 1852-5-15

Łukaszewicz Józef
ur. 1863-12-14
zm. 1928-10-19

Łukowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1936-9-21

Maciańska Józefa
ur. 1835-X-X
zm. 1895-2-18

Mackiewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1894-1-15

Maculewicz Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Maculewicz Michał
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Madejska Aniela
ur. X-X-X
zm. 1924-3-13

Malewska Józefa
ur. 1835-4-8
zm. 1885-11-22

Malinowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1917-5-16

Malinowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1936-7-22

Malinowski Nicoalo
ur. 1779-X-X
zm. 1865-4-17

Maliszewicz Antonina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mancewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Marcinowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Markiewicz Stanisław
ur. 1882-X-X
zm. 1944-X-X

Markiewicz Stasia
ur. X-X-X
zm. 1898-3-14

Markowska Leokadia
ur. 1843-1-20
zm. 1895-9-10

Martwich Zdzisław Euzebiusz
ur. 1869-12-4
zm. 1893-5-4

Masłowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1909-5-10

Massalska Idaja
ur. X-X-X
zm. 1920-3-9

Massalska Marian
ur. X-X-X
zm. 1922-5-18

Matera Julia
ur. 1893-X-X
zm. 1949-X-X

Mączyńska Karolina
ur. 1864-5-24
zm. X-X-X

Mączyński Michał
ur. 1854-5-29
zm. 1906-7-30

Mątwiłł Teodor
ur. X-X-X
zm. 1911-11-27

Mejer Barbara
ur. 1798-12-1
zm. 1854-11-1

Micewicz Dominika
ur. X-X-X
zm. 1856-5-X

Michejdzina Zofia Maria
ur. 1885-X-X
zm. 1941-10-2

Michniewicz Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Mikulska Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1889-10-14

Mikutowicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mikutowicz Apolinary Justyn
ur. 1838-7-23
zm. 1893-10-7

Mikutowicz Józefa Gabryela
ur. X-X-X
zm. 1919-9-27

Mikutowicz Seweryn Ryszard
ur. 1831-4-17
zm. 1907-7-3

Milewska Michalina
ur. X-X-X
zm. 1880-9-15

Milewski Mieczysław
ur. 1878-7-20
zm. 1934-8-28

Mintowt-Czyż Barbara
ur. X-X-X
zm. 1863-9-23

Mintowt-Czyż Henryk
ur. X-X-X
zm. 1891-10-10

Mintowt-Czyż Wacław
ur. X-X-X
zm. 1916-11-20

Misiewicz Róża
ur. X-X-X
zm. 1924-4-24

Moncird Michał Kazimierz
ur. 1854-X-X
zm. 1919-X-X

Mongird Maria
ur. 1867-X-X
zm. 1941-X-X

Mongird Michalina
ur. X-X-X
zm. 1905-2-21

Monkiewicz Eugenia
ur. X-X-X
zm. 1921-2-19

Monkiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-8-9

Moszczyński Stefan
ur. X-X-X
zm. 1908-2-13

Motochowicz
ur. X-X-X
zm. 1874-X-X

Naliwajkin Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1889-1-29

Naruszewicz Jan
ur. 1846-11-11
zm. 1912-9-12

Nawicki Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1882-X-X

Nervo Julianna
ur. X-X-X
zm. 1867-12-X

Nieciecki Henryk
ur. X-X-X
zm. 1880-6-7

Niedzwiecki Józef
ur. X-X-X
zm. 1894-5-11

Nienartowicz Wicia
ur. 1896-5-14
zm. 1896-8-17

Niewodniczański
ur. 11-11-1872
zm. 9-11-1920

Niewodniczański
ur. 7-9-1823
zm. 14-12-1887

Niewodniczański Jerzy
ur. 1819-X-X
zm. 1899-X-X

Niewodniczański Wiktor
ur. 1872-11-11
zm. 1929-11-9

Nitosławska Karolina Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1890-12-6

Nossowicz Katarzyna
ur. 1861-2-10
zm. 1890-7-3

Nowicka Felicja
ur. X-X-X
zm. 1883-7-10

Nowicki Franciszek
ur. 1812-X-X
zm. 1902-X-X

Nowokuńska Gabryela
ur. 1894-2-27
zm. 1934-1-29

Obóchowicz Karolina
ur. 1887-X-X
zm. 1953-X-X

Obrazcow Emilia
ur. X-X-X
zm. 1865-3-24

Obrazcow Piotr
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Odachowski Julian
ur. X-X-X
zm. 1903-6-21

Ogińska Olimpia
ur. X-X-X
zm. 1867-X-X

Okojowski Ludwik
ur. 1882-5-24
zm. 1936-6-7

Olendzki Aleksander
ur. 1809-X-X
zm. 1884-X-X

Oleszkiewicz Bonawentura Robert
ur. X-X-X
zm. 1888-4-X

Oleszyna Kamilla
ur. 1866-X-X
zm. 1923-4-5

Olsewicz Tekla
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Ołtarzewska Marcijanna
ur. X-X-X
zm. 1853-3-27

Orda Jerzy
ur. 1905-X-X
zm. 1972-6-6

Oskierka Jan
ur. X-X-X
zm. 1934-4-18

Oskierka Teodozja
ur. X-X-X
zm. 1885-5-31

Ostromecka Antonina
ur. X-X-X
zm. 1904-4-16

Ostrowska Jdalia
ur. X-X-X
zm. 1908-5-27

Ostrowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1893-1-16

Ottowicz Sławeczek
ur. X-X-X
zm. 1934-5-31

Ożarowska Waleria
ur. X-X-X
zm. 1909-12-2

Paszkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1894-9-18

Paszko Marcianna
ur. X-X-X
zm. 1906-12-1

Paszkowski Adolf
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Paszkowski Feliks
ur. 1826-X-X
zm. 1961-X-X

Paszkowski Kazimierz
ur. 1828-X-X
zm. 1872-X-X

Pawłowicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1871-11-3

Pawłowska Wanda
ur. 1899-5-31
zm. 1929-3-3

Pawłowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1880-10-10

Pegińska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1922-5-20

Pek Franciszka
ur. 1881-8-6
zm. 1921-8-5

Perwojn Adam
ur. X-X-X
zm. 1911-10-22

Perzanowski Alojzy
ur. 1869-6-21
zm. 1910-7-25

Piekarska Michalina
ur. 1869-X-X
zm. 1930-3-29

Piekarski Paweł
ur. X-X-X
zm. 1954-5-2

Pietkiewicz Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1906-4-12

Pietkiewicz Konstancja
ur. 1857-7-8
zm. 1935-9-28

Pietraszkiewicz Antonina
ur. 1861-6-13
zm. 1885-1-13

Pietraszkiewicz Feliks
ur. X-X-X
zm. 1901-1-27

Pietraszkiewicz Jan
ur. 1848-11-24
zm. 1908-2-8

Pietraszkiewicz Jas
ur. 1889-11-6
zm. 1895-9-16

Pietraszkiewicz Józef
ur. 1801-3-19
zm. 1872-6-15

Pietraszkiewicz Józio
ur. 1887-8-28
zm. 1898-1-6

Pietraszkiewicz Ludwika
ur. 1811-6-1
zm. 1892-6-3

Pietraszkiewicz Onufry
ur. 1794-X-X
zm. 1863-11-25

Pietraszkiewicz Stanisława
ur. 1894-X-X
zm. 1952-X-X

Pietraszkiewicz Tekla
ur. 1862-8-30
zm. 1925-9-2

Pilecka Helena
ur. 1824-11-25
zm. 1893-10-17

Pilienok Piotr
ur. X-X-X
zm. 1890-7-12

Piłsudska Maria
ur. 1865-X-X
zm. 1921-8-17

Piłsudski Adam
ur. 1869-9-25
zm. 1935-12-16

Piotrowicz Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1944-7-8

Piotrowicz Piotr
ur. X-X-X
zm. 1915-5-7

Piotrowska Dominika
ur. X-X-X
zm. 1882-12-26

Piotrowska Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1939-1-20

Piotrowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Plater Anatolia Broel
ur. 1851-X-X
zm. 1931-X-X

Podczaszyńska Ewa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Podczaszyński Karol
ur. 1790-X-X
zm. 1860-X-X

Polańska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. 1884-2-3

Polańska Stefania
ur. X-X-X
zm. 1896-11-16

Polański Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1880-4-23

Połoczańska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1913-11-27

Połubińska
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Połubiński Mieczysław
ur. 1863-X-X
zm. 1919-X-X

Powstański Antoni
ur. X-X-X
zm. 1877-3-10

Powstański Jan
ur. 1809-X-X
zm. 1884-11-9

Poznański Franciszek
ur. 1820-X-X
zm. 1889-X-X

Poznański Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1899-11-11

Prosciewicz Katarzyna
ur. 1882-X-X
zm. 1945-X-X

Prosciewicz Kazimierz Aleksander
ur. 1854-X-X
zm. 1944-X-X

Przygodzka Anna
ur. X-X-X
zm. 1838-9-1

Przygodzka Izabella
ur. X-X-X
zm. 1928-4-29

Przygodzka Izabella
ur. X-X-X
zm. 1943-6-9

Przygodzka Izabella
ur. X-X-X
zm. 1925-12-8

Przygodzki August
ur. X-X-X
zm. 1932-12-17

Przygodzki Jan
ur. X-X-X
zm. 1838-22-2

Pulimowa Marianna
ur. X-X-X
zm. 1874-2-26

Pupiałło Wikcia
ur. X-X-X
zm. 1910-X-X

Raczek Zofja
ur. 1880-X-X
zm. 1910-8-30

Radecka-Mikulicz Aurelia
ur. 1842-11-14
zm. 1898-12-8

Raduszkiewicz Hilary
ur. X-X-X
zm. 1900-4-5

Raduszkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1897-7-20

Radzimiński-Frąckiewicz Wiktor
ur. 1834-X-X
zm. 1910-12-24

Radziwiłłowicz Rafał
ur. 1860-12-20
zm. 1929-10-20

Radziwończyk Józef
ur. X-X-X
zm. 1897-10-1

Rahden Emilia
ur. 1828-3-13
zm. 1899-10-11

Rajecka Elżbieta
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rakowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1897-10-X

Rasselli
ur. X-X-X
zm. 1878-X-X

Raszkowski Teofil
ur. X-X-X
zm. 1886-11-5

Reczyńska Waleria
ur. X-X-X
zm. 1915-1-18

Rejkowski Donat
ur. 1814-X-X
zm. 1892-11-16

Rogowski Julian
ur. X-X-X
zm. 1907-12-15

Rokicka Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1888-10-26

Rokicka Krystyna
ur. X-X-X
zm. 1882-4-29

Romer
ur. 1841-6-27
zm. 1920-3-14

Romer Elżbieta
ur. 1859-8-12
zm. 1934-2-17

Rouba Frania
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rouba Konstancja
ur. X-X-X
zm. 1885-11-2

Rouba Pola
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Różański Zygmunt
ur. 1863-3-27
zm. 1913-4-7

Rudnicka Ksawera
ur. X-X-X
zm. 1954-X-X

Rudnicki Bolesław
ur. 1825-X-X
zm. X-X-X

Rudziewicz Leon
ur. X-X-X
zm. 1931-10-24

Ruszczyc Emmanuel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ruszczyc Felicja
ur. X-X-X
zm. 1896-11-26

Ruszczyc Marysia
ur. 1878-8-1
zm. 1893-9-18

Rutkowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1901-7-21

Rymaszewski Seweryn
ur. X-X-X
zm. 1920-11-19

Sadowska Malwina
ur. X-X-X
zm. 1894-3-30

Sadowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1892-7-22

Salmonowicz Iza
ur. 1877-9-18
zm. 1901-5-16

Salmonowicz Karolina
ur. 1893-X-X
zm. 1930-X-X

Samujło Antonina
ur. 1861-5-10
zm. 1905-1-22

Samujło Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1945-6-23

Samujło Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1909-X-X

Samujło Janina
ur. X-X-X
zm. 1913-X-X

Samujło Karol
ur. X-X-X
zm. 1940-12-8

Sarokulska Apolonia
ur. X-X-X
zm. 1920-1-X

Sawicka Antonina
ur. X-X-X
zm. 1904-12-X

Sawicka Józefa
ur. X-X-X
zm. 1903-3-X

Sawicka Maria
ur. X-X-X
zm. 1889-5-28

Sawicki Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1905-1-29

Sawoniewicz Agrypina
ur. X-X-X
zm. 1918-10-6

Sawoniewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1922-8-8

Sawoniewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-9-8

Schmid Marie Louise
ur. 1821-X-X
zm. 1890-X-X

Schnajder Adaś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schnajder Frania
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schnajder Jadzia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schnajder Józio
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Serednicka Klementyna
ur. X-X-X
zm. 1896-8-19

Serednicki Jan
ur. X-X-X
zm. 1890-4-17

Sidorowicz Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1905-8-26

Siedlecki Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-1-5

Siedlecki Wiktor
ur. 1880-12-X
zm. 1906-7-3

Sieliwacz Anna
ur. X-X-X
zm. 1915-2-2

Siemaszko Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-11-8

Siemionow Emilia
ur. 182-6-21
zm. 1920-11-9

Siemionowow Emilia
ur. 1842-6-21
zm. 1920-11-9

Sienkiewicz Adam
ur. X-X-X
zm. 1896-1-4

Sienkiewicz Dominik
ur. X-X-X
zm. 1909-1-11

Siesicka Felicja
ur. X-X-X
zm. 1897-11-22

Sipayłłow Malwina
ur. X-X-X
zm. 1914-10-19

Skarżyński Broniutek
ur. 1918-12-2
zm. 1924-5-29

Skinder Tadzio
ur. X-X-X
zm. 1911-5-23

Skinder Wilhelm
ur. X-X-X
zm. 1912-12-17

Skinder Zofia
ur. X-X-X
zm. 1926-4-8

Skorobohaty Leopold
ur. X-X-X
zm. 1911-6-8

Skorobohaty Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Skubin Józef
ur. X-X-X
zm. 1889-X-X

Skugar Antoni
ur. X-X-X
zm. 1907-2-22

Skugar Konstancja
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Słowacki Euzebiusz
ur. 1772-12-14
zm. 1814-11-10

Słuszko-Ciapiński
ur. X-X-X
zm. 1920-12-X

Smarkiewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1905-4-24

Sobańska Helena
ur. 1833-X-X
zm. 1896-X-X

Sobański Leon
ur. 1824-X-X
zm. 1898-X-X

Sobiepan Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1931-10-7

Sokolska Julia
ur. X-X-X
zm. 1899-8-24

Sokołowska Amelja
ur. 1866-1-21
zm. X-X-X

Sokołowska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1941-6-16

Sokołowska Marja
ur. 1893-8-13
zm. 1912-12-17

Sokołowski Marek
ur. X-X-X
zm. 1883-12-25

Sokołowski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1916-3-5

Songin Amelia
ur. X-X-X
zm. 1931-4-13

Soplico Julia Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1911-7-1

Soroko Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1936-8-15

Staniewicz Cezary
ur. 1839-X-X
zm. 1909-X-X

Staniewicz Cześ
ur. 1891-X-X
zm. 1896-X-X

Staniewicz Teresa
ur. 1874-12-22
zm. 1942-5-13

Staniewicz Wiktor
ur. 1866-9-21
zm. 1932-12-23

Stankiewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1888-2-17

Stankiewicz Władysław
ur. 1876-X-X
zm. 1904-1-22

Staszewicz Romuald
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Strumiłłowie
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Styczyński Hilary
ur. X-X-X
zm. 1898-11-8

Sutocka Maria
ur. X-X-X
zm. 1901-4-11

Sutocka Pudencia
ur. X-X-X
zm. 1887-4-30

Swida Anna
ur. 1877-8-30
zm. 1945-3-14

Swida Helena
ur. 1855-11-1
zm. 1942-10-28

Swida Michał
ur. 1885-X-X
zm. 1944-X-X

Swida Olgierd
ur. 1862-2-23
zm. 1935-4-8

Swidowa Maria
ur. X-X-X
zm. 1886-3-29

Swołyńska Anna
ur. X-X-X
zm. 1907-4-14

Sygnatowicz Zosieńka
ur. X-X-X
zm. 1921-9-11

Symonowicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Syrewicz Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1914-10-4

Syrokomla Władysław Ludwik
ur. 1823-9-29
zm. 1862-9-15

Syrwid Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1908-5-13

Szabot Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1903-11-22

Szachno Maria
ur. X-X-X
zm. 1922-4-X

Szachno Władysław
ur. X-X-X
zm. 1889-5-27

Szalewicz Wanda
ur. X-X-X
zm. 1931-3-6

Szapliński Edmund
ur. X-X-X
zm. 1891-11-17

Szczęsnowicz Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1943-8-11

Szczęsnowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1928-3-28

Szczęsnowicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1943-8-5

Szejnicka Antonina
ur. 1908-X-X
zm. 2010-X-X

Szejniecki Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1956-3-10

Szmidt Jania
ur. X-X-X
zm. 1937-9-17

Szmidt-Wałejko Karolina
ur. X-X-X
zm. 1943-4-17

Szołkowska Henryka
ur. X-X-X
zm. 1897-8-6

Szulc Aleksandra
ur. 1839-6-1
zm. 1904-12-7

Szwykowski Michał
ur. 1836-5-18
zm. 1905-10-4

Ślizień Ewa
ur. 1904-X-X
zm. 1924-X-X

Światecki Cezary
ur. X-X-X
zm. 1883-12-9

Świrska Apolonia
ur. 1828-X-X
zm. 1898-4-27

Tamulewicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1912-8-3

Tański Feliks
ur. X-X-X
zm. 1884-4-23

Taraszkiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Targoński August
ur. X-X-X
zm. 1895-2-23

Tatarzyńska Jadwiga
ur. 1893-12-18
zm. 1934-10-8

Titius Anna
ur. X-X-X
zm. 1873-4-6

Titius Gustawa
ur. X-X-X
zm. 1903-10-25

Tomaszewicz Krasylda
ur. X-X-X
zm. 1951-3-9

Tomaszewicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1895-4-26

Torczyńska Brygida
ur. X-X-X
zm. 1862-4-10

Towstański Antoni
ur. 1860-7-5
zm. 1877-3-30

Trabsza Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1902-5-23

Trabsza Rufina
ur. X-X-X
zm. 1925-12-21

Traczewski Cezar Feliks
ur. 1866-6-21
zm. 1941-11-28

Trandefir Zuzanna
ur. 1819-X-X
zm. 1894-X-X

Tromszczyńska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1902-4-4

Tromszczyński Edward
ur. X-X-X
zm. 1907-10-27

Tromszeżyńska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1902-4-4

Trzebiński Józef
ur. 1857-X-X
zm. 1941-X-X

Turkułł Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1931-11-17

Turkułł Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1932-6-9

Turkułł Witold
ur. X-X-X
zm. 1937-12-31

Tyczyńska Florentyna
ur. 1875-X-X
zm. 1921-6-18

Tyska Natalia
ur. X-X-X
zm. 1898-6-15

Tyszkiewicz Eustachy
ur. 1814-4-6
zm. 1893-8-13

Tyszkiewicz Eustachy
ur. 1814-X-X
zm. 1873-8-13

Tyszkiewicz Paulina
ur. 1818-X-X
zm. 1871-2-20

Ułanowski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1864-4-20

Urbanowicz Julia
ur. X-X-X
zm. 1914-1-26

Uszyłło Jan
ur. X-X-X
zm. 1950-9-15

Wagner Stanisław
ur. 1890-X-X
zm. 1945-X-X

Wagner Właścimil
ur. 1905-X-X
zm. 1946-X-X

Wagner Zofia
ur. 1941-X-X
zm. 1946-X-X

Walicki Piotr
ur. 1830-4-18
zm. 1896-11-10

Wasilewski Zenon
ur. X-X-X
zm. 1903-11-8

Wąsowski Tadeusz
ur. 1892-X-X
zm. 1937-4-20

Wendorff Adolf
ur. 1824-2-7
zm. 1904-4-5

Węclewicz Zuzanna
ur. X-X-X
zm. 1915-5-30

Wierodzka Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1887-X-X

Wierzbicki Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1932-2-3

Wilczyński Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1885-2-18

Wiliamowicz Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1853-1-23

Wiliamowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1853-6-X

Wilimowicz Wincenty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wilkaniec Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1888-7-9

Wilkaniec Teofila
ur. 1842-11-8
zm. 1886-4-26

Wimbor Kazimierz
ur. 1887-X-X
zm. 1927-X-X

Witkiewicz Bolesław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Witkiewicz Zofia
ur. 1828-9-20
zm. 1862-10-10

Wiwulski Antoni
ur. 1877-2-20
zm. 1919-1-10

Wojciechowski Teofil
ur. X-X-X
zm. 1891-10-18

Wojnicki Henryk
ur. 1932-11-15
zm. 1915-8-15

Wojnicz Józio
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Wojnicz Otton
ur. X-X-X
zm. 1854-3-27

Wojnicz Róża
ur. X-X-X
zm. 1899-2-18

Wojnicz Ryszard
ur. X-X-X
zm. 1886-7-X

Wolbek Stefan Wawrzyniec
ur. X-X-X
zm. 1915-5-22

Wolski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1895-8-22

Wołejszo Aniela
ur. X-X-X
zm. 1942-7-6

Wołejszo Wacław
ur. X-X-X
zm. 1907-1-21

Wołodżko Franciszek
ur. 1867-X-X
zm. 1948-X-X

Wołosiewicz Stefan
ur. X-X-X
zm. 1906-6-14

Wróblewska Franciszka
ur. 1883-X-X
zm. 1949-5-4

Wróblewska Katarzyna
ur. 1826-X-X
zm. 1883-X-X

Wróblewski Bronisław
ur. 1888-X-X
zm. 1941-X-X

Wróblewski Tadeusz
ur. 1858-11-8
zm. 1925-7-3

Wróblewski Wacław
ur. 1854-X-X
zm. 1920-8-14

Wróblewski Zenon
ur. 1890-X-X
zm. 1928-3-16

Wyganowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zabielski Antoni
ur. 1886-4-10
zm. 1940-1-28

Zajączkowska Krystyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zajączkowski Stanisław
ur. 1824-X-X
zm. 1891-2-17

Zajączkowski Teodor
ur. X-X-X
zm. 1888-11-2

Zarychta Leon
ur. 1916-X-X
zm. 1934-X-X

Zasadzki Piotr
ur. X-X-X
zm. 1876-6-18

Zasadzki Piotr
ur. X-X-X
zm. 1864-12-4

Zawadzki Marian
ur. X-X-X
zm. 1912-6-5

Zdanowicz Ludwik Feliks
ur. 1814-5-18
zm. 1896-12-28

Zdanowicz Symforyan
ur. X-X-X
zm. 1890-10-25

Zinkowicz Ksawery
ur. X-X-X
zm. 1921-10-10

Zmaczyńska Antonina
ur. 1854-X-X
zm. 1926-X-X

Znamierowska Anna
ur. X-X-X
zm. 1834-11-4

Zniszczyński Kazimierz
ur. 1867-X-X
zm. 1939-X-X

Zongołłowicz Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1944-11-31

Zubowska Eufrozyna
ur. X-X-X
zm. 1901-7-6

Żelska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1876-8-21

Żelski Bronisław
ur. 1839-3-28
zm. 1893-3-21

Żelski Jan
ur. X-X-X
zm. 1901-8-3

Żotkiewicz Mamerta
ur. X-X-X
zm. 1910-7-14

Żukowska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1919-7-16

Żukowska Maria Stefania
ur. X-X-X
zm. 1910-10-9

Żukowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-3-27

Żuromska Maria
ur. X-X-X
zm. 1891-X-X

Żyszkowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1866-1-1





Konrad  Ebertowski
Konrad Ebertowski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-11-11
Zapal znicz:
Piotr  Chudy
Piotr Chudy
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-12
Zapal znicz:
Jan  Skubiszewski
Jan Skubiszewski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-11-11
Zapal znicz:
Karol  Piątkowski
Karol Piątkowski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-11-11
Zapal znicz:
Wacław  Gierdalski
Wacław Gierdalski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-11-11
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa