Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Katowice - Cmentarz ul. Francuska Katowice - Cmentarz ul. Francuska Katowice - Cmentarz ul. Francuska Katowice - Cmentarz ul. Francuska Katowice - Cmentarz ul. Francuska Katowice - Cmentarz ul. Francuska Katowice - Cmentarz ul. Francuska Katowice - Cmentarz ul. Francuska

Katowice

śląskie


Lista grobów:
Fischer Stefania
ur. 1896-5-X
zm. 1960-9-16

Albański Spirydion Jan
ur. 1907-10-4
zm. 1992-9-3

Bierzyńska-Wojtkowska Helena
ur. 1918-11-3
zm. 2010-12-22

Bierzyński Emilian Wiktor
ur. 1896-10-12
zm. 1969-2-7

Blahut Helena
ur. 1909-X-X
zm. 1964-X-X

Brożek Andrzej
ur. 1933-11-10
zm. 1994-1-19

Bulla Charlotta
ur. 1913-8-31
zm. 1984-9-20

Bulla Roman
ur. 1914-2-24
zm. 2009-7-24

Choraszewska Walerja
ur. 1848-12-9
zm. 1918-11-3

Czyż Arnold
ur. 1912-1-1
zm. 1985-7-27

Czyż Fabian
ur. 1923-8-15
zm. 2012-3-14

Czyż Józefa
ur. 1891-3-14
zm. 1985-7-27

Czyż Rajmund
ur. 1914-2-3
zm. 1973-10-28

Czyż Władysław
ur. 1880-10-11
zm. 1957-10-9

Didur Adam
ur. 1874-12-24
zm. 1946-1-7

Dobrowolski Piotr
ur. 1938-4-24
zm. 2005-8-6

Dymek (Dymmek) Tacjanna
ur. 1905-X-X
zm. 1987-X-X

Dymek (Dymmek) Zbigniew
ur. 1896-3-29
zm. 1946-4-20

Dziedzic Cecylia
ur. 1899-X-X
zm. X-X-X

Fischer Aleksandra Maria
ur. 1921-3-17
zm. 1921-12-5

Fischer Jan Herbert
ur. 1897-10-6
zm. 1950-10-9

Gawor Józef
ur. 1907-2-12
zm. 1981-4-16

Gdula Łucja
ur. 1867-2-28
zm. 1938-4-10

Gidaszewska
ur. 1912-X-27
zm. 1941-9-9

Gidaszewska Maria
ur. 1881-4-10
zm. 1923-1-2

Glanc Elżbieta
ur. 1905-5-7
zm. 1992-8-30

Glanc Jan Rudolf
ur. 1942-11-9
zm. 1983-6-29

Glanc Karol
ur. 1897-12-29
zm. 1960-3-12

Glensk Mieczysława
ur. 1908-9-13
zm. 1949-1-27

Glensk Teodor
ur. 1901-11-6
zm. 1942-8-22

Graczyński Adam
ur. 1939-12-19
zm. 2004-8-26

Grobelny Irmina Alfreda
ur. 1909-12-18
zm. 1999-12-26

Halski Teofil
ur. 1865-8-2
zm. 1925-8-X

Herman-Polakowa Maria
ur. X-X-X
zm. 1968-5-X

Hohna-Statkiewicz Florentyna
ur. 1836-6-20
zm. 1926-10-28

Hohna-Statkiewicz Jan
ur. 1855-7-12
zm. 1927-1-4

Iwański Stefan
ur. 1896-1-2
zm. 1957-3-11

Jarosz Krystyna
ur. 1921-9-15
zm. 1996-6-27

Kalinowska Halina
ur. X-X-X
zm. 2010-9-25

Kalinowska Jadwiga
ur. 1922-10-11
zm. 2007-3-24

Kalinowski Tadeusz
ur. 1915-6-1
zm. 1969-8-22

Kidawa Janusz
ur. 1931-3-9
zm. 2010-9-4

Klimanek Felicitas
ur. 1918-5-5
zm. 1919-9-30

Klimanek Ignatz
ur. 1872-7-30
zm. 1926-1-23

Klonowska Barbara
ur. 1888-12-2
zm. 1975-3-2

Klonowski Tadeusz
ur. 1884-X-X
zm. 1940-9-26

Korfanty Wojciech
ur. 1873-4-20
zm. 1939-8-17

Kotowicz Adam
ur. 1932-2-12
zm. 1967-7-16

Kujon Róża
ur. 1937-12-24
zm. 1991-6-22

Kunczewska Ludmiła
ur. X-X-X
zm. X-4-28

Kunczewski Marian
ur. 1907-11-15
zm. 1994-11-19

Laskowska Olga
ur. 1911-3-26
zm. 1945-9-13

Laskowski Emil
ur. 1910-X-X
zm. 1945-9-13

Łabęcka Halina
ur. X-X-X
zm. 2009-5-17

Łabęcka Irena
ur. X-X-X
zm. 1982-6-16

Łabęcki Włodzimierz
ur. X-X-X
zm. 1940-X-X

Majewska Maria
ur. 1881-12-4
zm. 1945-6-15

Makojnik Wiesław
ur. 1898-1-12
zm. 1953-8-3

Maśliński Stanisław
ur. 1889-10-11
zm. 1969-10-6

Mendrok Mateusz
ur. 2004-10-22
zm. 2004-10-26

Michnowska Stefania
ur. 1881-X-X
zm. 1962-3-13

Motyka Roman
ur. 1902-8-4
zm. 1947-5-3

N N
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Namysł Marian
ur. X-X-X
zm. 1945-11-11

Namysłowa Zofia
ur. 1901-4-13
zm. 1986-2-25

Niekrasz Jadwiga
ur. 1906-1-25
zm. 1997-2-6

Niekrasz Juliusz
ur. 1909-12-17
zm. 1997-6-2

Niespiał Mieczysław
ur. 1915-1-14
zm. 1992-11-10

Nieśpiał Wanda Dorota
ur. 1916-7-23
zm. 1976-11-27

Niwelińska Wanda
ur. 1897-7-31
zm. 1983-9-10

Niweliński Stanisław
ur. 1879-4-8
zm. 1948-12-20

Noakowska Izabella
ur. 1886-12-3
zm. 1950-6-13

Noakowski Feliks
ur. 1872-6-25
zm. 1932-9-17

Noakowski Stanisław
ur. 1909-11-22
zm. 1974-7-17

Nowyk Bronisław
ur. 1895-12-16
zm. 1957-10-26

Pachelski Bolesław Ludwik
ur. 1890-8-25
zm. 1934-11-26

Pawłowski
ur. 1848-X-X
zm. 1928-X-X

Podlodowska Edyta
ur. 1909-X-X
zm. 1984-X-X

Polak Władysław
ur. 1872-11-7
zm. 1952-2-13

Priebe Anna
ur. 1886-5-20
zm. 1935-7-15

Priebe Paweł
ur. 1919-8-29
zm. 1939-9-25

Remisz Anna
ur. 1905-4-6
zm. 1982-6-13

Remisz Franciszek
ur. 1912-7-21
zm. 2006-7-29

Remisz Jan
ur. 1877-11-28
zm. 1962-5-24

Remisz Piotruś
ur. 1969-9-12
zm. 1969-9-12

Remisz Stanisława Danuta
ur. 1912-5-25
zm. 2004-3-10

Remisz Zofia
ur. 1882-3-28
zm. 1974-6-9

Reychman Kazimierz
ur. 1935-8-31
zm. 1989-9-19

Reychman Maria
ur. 1910-8-25
zm. 2001-1-4

Reychmann Władysław
ur. 1897-8-20
zm. X-X-X

Reychmanówna Maria
ur. 1934-1-2
zm. 1952-12-30

Rostek Antoni
ur. 1887-1-18
zm. 1959-12-5

Rostek Józef
ur. 1859-11-12
zm. 1929-3-26

Rymer Józef
ur. 1882-2-9
zm. 1922-12-5

Sikorska Radosława
ur. 1962-5-17
zm. 2005-4-27

Skiba Kazimierz
ur. 1812-3-4
zm. 1890-11-11

Słońska Tekla
ur. 1880-X-X
zm. 1966-X-X

Sowińska Irena
ur. 1897-9-24
zm. 1986-3-8

Sowińska Jadwiga
ur. 1926-X-X
zm. 2009-X-X

Sowiński Zygmunt
ur. 1892-12-26
zm. 1945-3-7

Stacherska Anna
ur. 1891-X-X
zm. 1947-1-9

Statkiewicz Antonina
ur. X-X-X
zm. 1954-5-31

Statkiewicz Ema
ur. X-X-X
zm. 1984-12-27

Statkiewicz-Peltz Helena
ur. X-X-X
zm. 1966-3-21

Strojnowski Jerzy
ur. 1888-8-14
zm. 1916-5-22

Strońska Irena
ur. 1899-5-15
zm. 1968-11-24

Stroński Bronisław
ur. 1887-1-8
zm. 1952-4-3

Struc Helena
ur. 1904-6-30
zm. 1971-2-19

Strzelczyk Hilda A.
ur. 1915-10-21
zm. 1991-5-2

Strzelczyk Marian
ur. 1904-12-6
zm. 1997-5-18

Szczotok Eugeniusz
ur. 1935-11-7
zm. 2000-12-17

Szramek Josepha
ur. 1850-11-21
zm. 1926-3-19

Szygułowa Kornelia
ur. 1999-4-11
zm. 1942-1-28

Toll Sergiusz
ur. 1893-11-22
zm. 1961-12-11

Tumanisówna Viola Oleńka
ur. 1944-11-26
zm. 1950-3-10

Wagnerowska Józefa
ur. 1882-3-11
zm. 1933-X-17

Wagnerowska Kamilla Salomea
ur. 1888-11-16
zm. 1930-1-25

Wilczyńska Zofia
ur. 1892-X-X
zm. 1947-X-X

Wilczyński Teofil
ur. 1892-X-X
zm. 1947-X-X

Wittman Edward
ur. 1911-10-3
zm. 1954-11-28

Wolny Konstanty
ur. 1877-4-5
zm. 1940-11-9

Wolska Jadwiga
ur. X-7-14
zm. 1930-7-15

Wolski Michał
ur. 1860-9-29
zm. 1922-12-26

Wójcik Adam
ur. 1930-1-2
zm. 1978-4-3

Wójcik Roman
ur. 1903-8-7
zm. 1983-3-3

Wójcikowa Marja
ur. 1871-X-X
zm. 1949-X-X

Wysocki Jan
ur. 1873-2-7
zm. 1960-10-3

Zagórowska Zofia
ur. 1911-10-22
zm. 2000-8-5

Zawadowski H.
ur. X-X-X
zm. 1930-9-1

Ziętek Jerzy
ur. 1901-6-10
zm. 1985-11-20

Żmidzińska Maria
ur. 1902-10-5
zm. 1937-11-8

Żmidziński Andrzej Władysław
ur. 1940-4-4
zm. 2005-2-22

Żmidziński Bogdan Fabian
ur. 1948-1-20
zm. 2007-11-10

Żmidziński Leszek Maria
ur. 1889-3-22
zm. 1957-10-6





Aleksy  Bieczonek
Aleksy Bieczonek
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Jakub  Całowicz
Jakub Całowicz
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Teodor  Tuszkiewicz
Teodor Tuszkiewicz
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Władysław  Kubała
Władysław Kubała
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Władysław  Świderski
Władysław Świderski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa