Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny Zakopane - Cmentarz Parafialny

Zakopane

małopolskie


Lista grobów:
Spiechowicz Mieczysław
ur. 1884-2-20
zm. 1985-10-18

Albrzykowska Antonina
ur. 1904-4-11
zm. 1966-10-4

Albrzykowska Helena
ur. 1902-8-16
zm. 1927-1-2

Albrzykowska Janina
ur. 1911-5-11
zm. X-X-X

Albrzykowska Janina
ur. 1907-2-12
zm. X-X-X

Albrzykowska Ludwika
ur. 1974-10-1
zm. 1962-4-9

Albrzykowska Maria
ur. 1893-11-2
zm. 1989-1-13

Albrzykowska Zofia
ur. 1901-11-28
zm. X-X-X

Albrzykowski Aleksander
ur. 1876-11-12
zm. X-1974-6

Albrzykowski Józef
ur. 1910-1-16
zm. X-10-18

Albrzykowski Władysław
ur. 1894-7-7
zm. 1973-1-1

Bachleda Andrzej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bachleda Jan
ur. 1896-X-X
zm. 1945-X-X

Bachleda Maria
ur. 1860-X-X
zm. 1941-X-X

Bachleda Zbigniew
ur. 1898-X-X
zm. 1984-X-X

Bachleda Księdzularz Helena
ur. 1922-1-2
zm. 2005-5-5

Bachleda Księdzularz Stanisław
ur. 1915-2-19
zm. 1994-1-21

Bachleda-Curuś Andrzej
ur. 1023-X-X
zm. 2009-X-X

Bachleda-Curuś Barbara
ur. 1945-12-3
zm. 2010-6-7

Bachleda-Curuś Ignacy
ur. 1839-X-X
zm. 1929-X-X

Bachleda-Curuś Jakub
ur. 1886-X-X
zm. 1954-X-X

Bachleda-Curuś Jan
ur. 1931-X-X
zm. 2009-X-X

Bachleda-Curuś Klimek
ur. 1851-11-13
zm. 1910-8-6

Bachleda-Curuś Maria
ur. 1926-X-X
zm. 2010-X-X

Bachleda-Curuś Stanisław
ur. 1921-X-X
zm. 1943-X-X

Bachleda-Curuś Wituś
ur. X-X-X
zm. 1940-X-X

Bachleda-Księdzularz Jan
ur. 1925-X-X
zm. 1987-X-X

Bagińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1944-3-25

Barabasz Anna
ur. 1863-11-5
zm. 1953-5-28

Barabasz Stanisław
ur. 1857-5-7
zm. 1949-10-23

Baworowska Elżbieta
ur. 1879-11-20
zm. 1920-8-1

Berbeka Krzysiek
ur. X-X-X
zm. 1964-4-1

Berbeka Krzysiek
ur. 1930-4-11
zm. 1964-4-1

Bergier-Jankowska Gustawa
ur. 1895-X-X
zm. 1944-X-X

Bergier-Jankowski Stanisław
ur. 1888-X-X
zm. 1941-X-X

Bielawa Janina
ur. 1910-X-X
zm. X-X-X

Bielawa Józef
ur. 1891-X-X
zm. 1990-X-X

Bielawa Stanisław
ur. 1933-X-X
zm. 1952-X-X

Biernat Maria
ur. 1954-X-X
zm. 2003-X-X

Biernat Marian
ur. 1950-X-X
zm. 2002-X-X

Bińkowski Marian
ur. 1894-X-X
zm. 1968-6-29

Błocki Włodzimierz
ur. 1885-X-X
zm. 1920-6-26

Bobek Zofia
ur. 1922-X-X
zm. 1989-X-X

Bobowska Małgorzata
ur. 1920-X-X
zm. 2007-X-X

Bobowski Jan
ur. 1917-X-X
zm. 1970-X-X

Boczoń Halina Róża
ur. 1922-4-8
zm. X-2-27

Boczoń Irena
ur. 1919-8-14
zm. 1956-9-25

Boczoń Karolina
ur. 1879-X-X
zm. 1952-X-X

Boczoń Ludwik
ur. 1883-X-X
zm. 1960-X-X

Boczoń Maria
ur. 1906-X-X
zm. 1959-X-X

Boczoń Stanisław
ur. 1908-X-X
zm. 1971-X-X

Boczoń Tadeusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bohusz Zończyk Stanisław
ur. 1890-X-X
zm. 1967-X-X

Borawski Edward
ur. X-X-X
zm. 1916-X-X

Boruta - Spiechowicz Mieczysław
ur. 1884-2-20
zm. 1985-10-18

Bośniacka Barbara
ur. 1903-3-23
zm. 1994-6-4

Bośniacka Zofia
ur. 1891-10-22
zm. 1956-2-16

Bryd Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1962-3-5

Bryja Bronisława
ur. 1915-X-X
zm. 2000-X-X

Bryja Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1940-2-12

Bryl Karolina
ur. 1906-X-X
zm. 1985-X-X

Bryl Katarzyna
ur. 1903-X-X
zm. 1995-X-X

Brzozowska Barbara
ur. 1922-X-X
zm. 2010-X-X

Brzozowski Tadeusz
ur. 1918-11-1
zm. 1987-4-13

Bujak Franciszek
ur. 1896-11-25
zm. 1975-9-11

Bujak Józef
ur. 1933-X-X
zm. X-10-7

Bujalska Barbara
ur. 1991-3-26
zm. 1944-9-15

Bujalski Czesław
ur. X-X-X
zm. 1922-11-13

Bujalski Jerzy
ur. 1894-5-3
zm. 1994-9-4

Bukowska Wiktoria
ur. 1899-X-X
zm. 1960-X-X

Burzec Henryk
ur. 1919-2-21
zm. 2005-10-31

Burzec Wiktoria
ur. 1899-8-23
zm. 1969-6-8

Chmielnicki Józef
ur. X-X-X
zm. 1989-X-X

Chmielowiec Maria
ur. 1926-6-20
zm. 2009-8-17

Chmielowska Maria
ur. 1901-X-X
zm. 1983-X-X

Chramiec Bronisława
ur. 1923-X-X
zm. 1939-X-X

Chramiec Maria
ur. X-X-X
zm. 1999-2-4

Chramiec Wojciech
ur. 1894-X-X
zm. 1967-X-X

Chramiec Głombik Stanisław
ur. 1931-X-X
zm. 1979-X-X

Chrzanowska Stefania
ur. 1878-X-X
zm. 1942-2-8

Chyc Cies Marta Maria
ur. 1910-8-10
zm. 1967-10-21

Chyc Cies Stanisław
ur. 1904-4-26
zm. 1944-2-3

Cozasa Józef
ur. 1901-4-13
zm. X-X-X

Cukier Aniela
ur. 1933-X-X
zm. 2002-X-X

Cukier Jan
ur. 1897-X-X
zm. 1965-X-X

Cukier Jan
ur. 1925-X-X
zm. 1971-X-X

Cukier Janusz
ur. 1961-X-X
zm. 2008-X-X

Cukier Józef
ur. 1928-X-X
zm. 1974-X-X

Cukier Józef
ur. 1880-X-X
zm. 1960-X-X

Cukier Maria
ur. 1899-X-X
zm. 1975-X-X

Cukier Tadeusz
ur. 1933-X-X
zm. 1971-X-X

Cukier Zofia
ur. 1934-X-X
zm. 2008-X-X

Curzydło Władysław
ur. 1919-8-31
zm. 1989-3-1

Cyrulska Jadwiga
ur. 1887-10-3
zm. 1971-10-24

Czajecka Anna
ur. 1925-X-X
zm. 1987-X-X

Czajecka Anna
ur. 1893-X-X
zm. 1979-X-X

Czajecka Cecylia
ur. 1928-X-X
zm. 1987-X-X

Czajecka Cecylia
ur. 1925-X-X
zm. 1987-X-X

Czajecki Jan
ur. 1915-X-X
zm. 1999-X-X

Czajecki Jan
ur. 1915-X-X
zm. 1999-X-X

Czarniak Aniela
ur. X-X-X
zm. X-1-10

Czarniak Maciej
ur. X-X-X
zm. 1996-12-X

Czarniak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1922-4-12

Czarnocka Maria
ur. 1900-X-X
zm. 1973-X-X

Czarnocki Henryk
ur. 1924-X-X
zm. 1956-X-X

Czarnocki Konrad
ur. 1876-X-X
zm. 1967-12-17

Czerski Mikołaj
ur. 1920-X-X
zm. 1980-X-X

Dębno-Krzyżanowski Karol
ur. X-X-X
zm. 1937-4-17

Długosz Jan
ur. 1901-1-29
zm. 1981-4-24

Dobrowolski Bronisław
ur. 1900-3-3
zm. 1969-4-2

Dobrowolski Zygmunt
ur. 1909-X-X
zm. 1944-X-X

Drozd Stanisław
ur. 1888-X-X
zm. 1944-X-X

Drozd Dur Stanisław
ur. 1888-7-17
zm. 1944-5-15

Dubowska Ada
ur. 1940-X-X
zm. 2010-X-X

Dubowska Stanisława
ur. 1917-X-X
zm. 1945-X-X

Dyndowicz Paweł
ur. 1947-X-X
zm. 1984-X-X

Dziób Kazimierz
ur. 1929-X-X
zm. 1997-X-X

Dziura Bartłomiej
ur. 1895-X-X
zm. 1915-X-X

Faden Józef
ur. 1909-X-X
zm. 1997-X-X

Fajkosz Rozalia
ur. 1903-X-X
zm. 1982-X-X

Fajkosz Teresa
ur. 1875-X-X
zm. 1964-X-X

Feist Anna
ur. 1909-7-24
zm. 1994-1-24

Feist Maria
ur. 1887-8-16
zm. 1949-2-6

Feist Maria
ur. 1926-8-26
zm. 1994-2-9

Feist Ryszard
ur. 1877-2-29
zm. 1944-2-6

Feist Stefan
ur. 1921-10-28
zm. 2001-X-X

Fiedor Maria
ur. 1897-X-X
zm. 1954-X-X

Figarski Mieczysław
ur. 1917-1-21
zm. 1992-2-31

Firek Józef Janik
ur. 1933-3-12
zm. 1984-1-5

Firsoff Jerzy
ur. 1920-1-1
zm. 1941-2-12

Gach Stefania Barbara
ur. 1918-4-12
zm. 1984-11-13

Gajowska Janina
ur. 1916-4-10
zm. 1966-7-16

Gajowski Edward
ur. 1907-10-9
zm. 1940-3-X

Gajowski Janusz
ur. 1943-12-4
zm. 2003-7-17

Gajowski Zdzisław
ur. 1912-2-13
zm. 1992-3-26

Galica Andrzej
ur. 1873-11-27
zm. 1945-6-6

Galica Jadwiga
ur. 1909-X-X
zm. 1918-X-X

Galica Józef
ur. 1907-X-X
zm. 1939-X-X

Galica Julian
ur. 1908-X-X
zm. 1943-X-X

Galica Kazimiera
ur. 1917-X-X
zm. 2000-X-X

Galica Maria
ur. 1914-X-X
zm. 1988-X-X

Galica Maria
ur. 1886-X-X
zm. 1925-X-X

Galica Mieczysław
ur. 1912-X-X
zm. 1994-X-X

Galica Stanisław
ur. X-1911-X
zm. 1971-X-X

Galica Stanisław
ur. 1861-X-X
zm. 1946-X-X

Galica Wilhelma
ur. 1882-X-X
zm. 1971-X-X

Gałuszka Antoni
ur. X-X-X
zm. 1977-X-X

Gancarczyk Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-3-2

Gawel Józef
ur. X-X-X
zm. 1916-X-X

Gąsienica Helena
ur. X-X-X
zm. 1944-X-X

Gąsienica Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1926-X-X

Gąsienica Stanisław
ur. 1887-X-X
zm. 1958-X-X

Gąsienica - Marcinowska Bronisława
ur. 1890-9-23
zm. 1977-8-3

Gąsienica - Marcinowski Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1932-8-24

Gąsienica Ciułacz Andrzej
ur. 1901-11-11
zm. 1956-4-15

Gąsienica Mracielnik Józef
ur. 1924-1-5
zm. 1996-1-23

Gąsienica Mracielnik Józefa
ur. 1926-1-5
zm. 2007-8-21

Gąsienica- Ciułacz Józef
ur. 1901-12-20
zm. 1962-10-24

Gąsienica- Roj Wojciech
ur. 1875-7-19
zm. 1955-11-16

Gąsienica-Ciułacz Bronisława
ur. 1865-1-27
zm. 1940-1-23

Gąsienica-Ciułacz Helena
ur. 1894-5-5
zm. 1918-12-5

Gąsienica-Ciułacz Józef
ur. 1863-2-7
zm. 1934-12-12

Gąsienica-Ciułacz Wojciech
ur. 1904-4-16
zm. 1981-3-18

Gąsienica-Roj Józef
ur. 1874-X-X
zm. 1927-8-5

Gąsienica-Walczak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1982-5-2

Gąsienica-Walczak Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1953-6-3

Gąsienica-Walczak Helena
ur. X-X-X
zm. 1984-2-8

Gąsienica-Walczak Jan
ur. X-X-X
zm. 1963-12-1

Gąsienica-Walczak Jan
ur. X-X-X
zm. 1981-2-12

Gąsienica-Walczak Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1959-7-6

Gąsienica-Walczak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1978-2-27

Głuszek Franciszek
ur. 1862-1-20
zm. 1948-3-14

Głuszek Matylda
ur. 1868-3-10
zm. 1953-4-12

Gołębowicz Jan
ur. 1996-X-X
zm. 1915-X-X

Górska Danuta
ur. 1927-3-15
zm. 2002-6-22

Górska Helena
ur. 1874-8-15
zm. 1947-10-2

Górski Aleksander
ur. 1907-3-4
zm. 1981-12-5

Górski Julian
ur. 1887-1-2
zm. 1936-6-17

Górszczyk Franciszek
ur. 1902-8-1
zm. 1968-2-7

Gramatyka Feliks
ur. X-X-X
zm. 1927-2-7

Gramatyka Józef
ur. 1908-3-12
zm. 1981-4-21

Gramatyka Rozalia
ur. X-X-X
zm. 1958-2-8

Gramatyka Stanisława
ur. 1905-1-21
zm. 1978-4-26

Gruszka Stanisław
ur. 1919-9-16
zm. 1999-8-7

Grycner Piotr
ur. 1893-X-X
zm. 1915-X-X

Grzybek Mieczysław
ur. 1894-X-X
zm. 1918-X-X

Grzymała - Bośniacki Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1937-1-16

Grzymała - Bośniacki Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1932-8-24

Herbut Ignacy
ur. 1895-8-11
zm. 1974-3-5

Herink Bogdan
ur. 1952-2-29
zm. 1998-1-10

Herman Rudolf
ur. 1887-X-X
zm. 1915-X-X

Hoffman Bronisława
ur. 1907-X-X
zm. 1969-X-X

Hoffman Mieczysław
ur. 1915-X-X
zm. 1972-X-X

Hoffman Wacław
ur. 1888-X-X
zm. 1942-X-X

Honowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1946-4-27

Horczyk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1978-X-X

Horecki Józef
ur. 1921-X-X
zm. 1992-8-16

Hyc-Myrmuła Maria
ur. 1888-4-4
zm. 1940-3-25

Hyc-Roj Helena
ur. 1901-X-X
zm. 1966-X-X

Imiela Anna
ur. 1907-9-20
zm. 1970-8-9

Jachimek Jan
ur. 1903-X-X
zm. 1991-X-X

Jakubowska Stanisława
ur. 1905-X-X
zm. 1981-X-X

Jakubowski Bronisław
ur. 1896-X-X
zm. 1940-X-X

Janik Stanisław
ur. 1928-9-8
zm. 1998-1-2

Januszajtis - Żegota Marian Józef
ur. 1889-4-3
zm. 1973-3-24

Jaremczuk Bazyli
ur. 1871-X-X
zm. 1921-6-15

Jarosiewicz Bogusław
ur. 1953-11-3
zm. 1998-2-8

Jaroszewicz Bolesław
ur. 1923-11-9
zm. 1969-X-X

Jaroszewicz-Magiera Maria
ur. 1923-8-21
zm. 1983-9-8

Jarzębek Stanisław
ur. 1927-5-17
zm. 1983-10-25

Jarzębowski Wojciech
ur. 1926-8-4
zm. 2004-3-13

Jaszcayński Roman
ur. 1918-4-5
zm. 2002-12-7

Jaszczyński Roman
ur. 1918-4-5
zm. 2002-12-7

Jaworska Zofia
ur. 1913-9-1
zm. 1999-9-1

Jeleń Karol
ur. 1897-X-X
zm. 1916-X-X

Kaczor Albin
ur. 1925-X-X
zm. 1994-X-X

Kaczor Stefan
ur. 1889-X-X
zm. 1917-X-X

Kamińska Zofia
ur. 1909-X-X
zm. 1998-X-X

Karpowicz Adam
ur. 1898-5-5
zm. 1978-5-2

Karpowicz Helena
ur. 1869-X-X
zm. 1921-5-13

Karpowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1936-2-10

Karwosiecka Marcela
ur. X-X-X
zm. 1936-2-17

Katra Henryk
ur. 1893-X-X
zm. 1918-X-X

Keller Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1967-8-7

Kędzia Kazimierz
ur. 1894-X-X
zm. 1915-X-X

Kobylański Janusz Aleksander
ur. 1912-X-X
zm. 1998-X-X

Kołodrubska Maria
ur. 1908-12-12
zm. 1991-10-29

Kołodrubski Mieczysław
ur. 1907-11-2
zm. 1983-7-1

Koniewicz Tadeusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kopkowicz Danuta Krystyna
ur. 1938-9-17
zm. 2006-2-25

Kopkowicz Fraciszek
ur. 1894-3-31
zm. 1965-6-12

Kopkowicz Franciszek
ur. 1894-X-X
zm. 1965-X-X

Kopkowicz Leon
ur. 1902-6-7
zm. 1965-6-7

Kopkowicz Stanisław
ur. 1922-12-7
zm. 1941-3-21

Kopkowicz Wanda
ur. 1910-4-12
zm. 1995-8-19

Kotońska Stanisława
ur. 1914-8-4
zm. 2002-1-4

Kotońska Władysława
ur. 1891-1-8
zm. 1963-6-9

Kotoński Julian
ur. X-X-X
zm. 1979-10-3

Kotoński Romuald
ur. 1893-3-12
zm. 1984-3-1

Kotoński Zdzisław
ur. X-X-X
zm. 1989-9-7

Kowalyszyn Jan
ur. 1931-8-16
zm. 2010-10-31

Kozak Roman
ur. 1928-2-28
zm. 1989-8-22

Kozakowski Stanisław
ur. 1877-12-23
zm. 1951-11-1

Krokowski Szczęsny Witold
ur. 1921-4-23
zm. 2007-8-16

Krókowska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1928-8-19

Król Stanisław
ur. 1885-X-X
zm. 1927-12-11

Krupa Wojciech
ur. 1902-4-20
zm. 1981-6-28

Krzeptowski Stanisław
ur. 1891-12-28
zm. 1951-2-11

Krzesiński Józef
ur. 1894-8-28
zm. 1940-5-25

Krzysiak Jan
ur. 1914-8-23
zm. 1992-10-17

Księdzularz Helena
ur. 1923-X-X
zm. X-X-X

Kuhn Tadeusz
ur. 1914-8-23
zm. 1919-9-7

Kukulska Maria
ur. 1900-X-X
zm. 1996-X-X

Kulon Józef
ur. 1927-8-17
zm. 1998-10-14

Kuśmierz Eustachy
ur. 1919-9-24
zm. 1989-4-6

Kuśmierz Stefan
ur. 1915-8-17
zm. 1998-10-7

Kwapisiewicz Bohdan
ur. 1929-X-X
zm. 2000-X-X

Kwapisiewicz Janina
ur. 1889-X-X
zm. 1985-X-X

Lannhardt Alfred
ur. 1881-X-X
zm. 1915-X-X

Legeżynska Ludwika
ur. 1901-11-22
zm. 1981-3-1

Legeżyński Michał
ur. 1894-1-2
zm. 1969-5-8

Legeżyński Stanisław
ur. 1895-9-9
zm. 1970-8-5

Lenda Józef
ur. 1929-X-X
zm. 2007-X-X

Lenda Maria
ur. 1895-9-20
zm. 1929-X-X

Lenda Władysław
ur. 1893-2-6
zm. 1943-X-X

Lichaczewski Piotr
ur. 1927-4-6
zm. 1993-10-19

Lorek Alfons
ur. 1898-X-X
zm. 1996-X-X

Lorek Alfons
ur. 1898-10-16
zm. 1990-11-3

Łata Łacińska Helena
ur. 1882-9-4
zm. 1973-1-2

Łojewska Stanisława
ur. 1892-1-12
zm. 1920-1-20

Łukasiewicz Jarosława
ur. 1913-4-10
zm. 2011-5-14

Łydka Jan
ur. 1904-5-9
zm. 1973-6-11

Łydka Maria Anna
ur. 1875-11-7
zm. 1949-7-13

Maciaszek Kazimiera
ur. 1881-2-27
zm. 1953-1-9

Maciaszek Stanisław
ur. 1907-2-5
zm. 1992-10-31

Mackowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1985-X-X

Maćkowski Mieczysław
ur. 1919-5-30
zm. 1991-5-2

Małaczewski Eugeniusz Korwin
ur. 1897-1-1
zm. 1922-4-19

Małaszyński Leonard
ur. 1890-2-7
zm. 1957-11-11

Małkowska Danuta
ur. 1926-X-X
zm. 2007-X-X

Małkowska Stanisława
ur. 1905-X-X
zm. 1988-X-X

Małkowski Tadeusz
ur. 1896-X-X
zm. 1964-X-X

Markowska-Bończa Anna
ur. 1925-2-20
zm. 2008-12-6

Markowski-Bończa Jerzy
ur. 1923-2-19
zm. 2010-10-21

Markowski-Bończa Leon
ur. 1888-3-25
zm. 1950-9-22

Markowski-Bończa Wojciech
ur. 1916-10-25
zm. 1940-X-X

Marszałek Irena
ur. 1914-X-X
zm. 1994-X-X

Martynowicz Antoni
ur. 1889-X-X
zm. 1917-X-X

Maryszczak
ur. 1923-7-13
zm. 1931-7-15

Michnik Zofia Stanisława
ur. 1944-X-X
zm. 1983-X-X

Mika Franciszek
ur. 1897-12-5
zm. 1964-12-16

Mika Władysława
ur. 1920-9-2
zm. 1992-10-28

Mirek Aleksander
ur. 1905-12-23
zm. 1992-12-31

Mirek Henryk
ur. 1897-11-6
zm. 1980-1-11

Mirek Wanda
ur. 1928-11-11
zm. 1940-7-3

Mirek Witold
ur. 1927-4-15
zm. 1927-7-17

Mochyła Edward
ur. X-X-X
zm. 2005-5-3

Mochyła Maria
ur. X-X-X
zm. 1992-9-27

Motyka Franciszek
ur. 1915-X-X
zm. X-X-X

Motyka Irusia
ur. 1912-X-X
zm. 1914-X-X

Motyka Józef
ur. 1918-X-X
zm. 1938-X-X

Motyka Maria
ur. 1908-X-X
zm. 1928-X-X

Motyka Mieczysław
ur. 1913-12-30
zm. 1991-8-18

Motyka Zdzisław
ur. 1907-1-23
zm. 1969-3-21

Motyka Zofia
ur. 1885-X-X
zm. 1942-X-X

Możdzeniak Stanisław
ur. 1903-3-17
zm. 1915-2-14

Możdzeniak Zofia
ur. 1917-9-17
zm. 1994-2-27

Mrożek Wladysław
ur. 1930-1-24
zm. 2010-9-11

Mrógała Helena
ur. 1921-X-X
zm. 1943-X-X

Mucha Kazimierz
ur. 1960-1-2
zm. 1991-7-25

Muniak Józef
ur. 1914-10-17
zm. 2000-1-1

Murzyn Stanisław
ur. 1934-10-26
zm. 1986-3-4

Musianowicz Hermina
ur. 1879-4-7
zm. 1957-2-12

Musianowicz Longin
ur. 1874-10-15
zm. 1912-4-4

Ochab Aniela
ur. 1903-X-X
zm. 1939-X-X

Ochotnicka Emilia
ur. 1884-X-X
zm. 1937-X-X

Ochotnicka Wanda
ur. 1882-X-X
zm. 1958-X-X

Ochotnicki Piotr
ur. 1872-X-X
zm. 1953-X-X

Ochotnicki Szymon
ur. 1835-X-X
zm. 1924-X-X

Oleksy Michał
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Onyszkiewicz Zofia
ur. 1876-12-20
zm. 1910-2-19

Orkisz Aleksandra
ur. 1881-2-24
zm. 1949-2-13

Orkisz Maria
ur. 1885-8-15
zm. 1950-10-16

Ostafin Zygmunt
ur. 1886-X-X
zm. 1965-X-X

Ostrowicka Maria
ur. 1873-X-X
zm. 1958-X-X

Pawlica Adam
ur. 1921-X-X
zm. X-1998-X

Pawlica Franciszek
ur. 1854-X-X
zm. 1926-X-X

Pawlica Maria
ur. 1901-X-X
zm. 1979-X-X

Pawlica Stefan
ur. 1944-8-26
zm. 1990-4-28

Pawlica Władysław
ur. 1932-2-5
zm. 1989-1-11

Pawlikiewicz Anna
ur. 1931-8-6
zm. 1998-9-26

Pawlikiewicz Roman
ur. 1933-5-12
zm. 1961-X-X

Pawlikiewicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1949-12-24

Pęksa Franciszek
ur. 1894-X-X
zm. 1943-X-X

Podgórni Małgorzata
ur. 1948-4-19
zm. 1999-12-10

Pogorska Julia
ur. 1890-X-X
zm. 1915-9-2

Pogorski Józef
ur. X-X-X
zm. 1937-X-X

Pokrywczyński Zenon
ur. 1905-X-X
zm. 1992-X-X

Polak Andrzej
ur. 1952-X-X
zm. 1982-X-X

Polak Andrzej
ur. 1923-X-X
zm. 1991-X-X

Polak Bartuś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Polak Bernadetka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Polak Krystyna
ur. 1923-X-X
zm. 1991-X-X

Popieluch Julian
ur. 1926-4-13
zm. 2007-2-13

Popławski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1985-X-X

Poraj Madeyska Zofia
ur. X-X-X
zm. 2005-12-18

Poraj Madeyski Czesław
ur. X-X-X
zm. 1984-11-26

Poraj Madeyski Zbigniew
ur. X-X-X
zm. 2008-10-25

Porawska Wanda
ur. 1918-X-X
zm. 1997-X-X

Porawski Tomasz
ur. 1950-X-X
zm. 1980-X-X

Porawski Wiesław
ur. 1917-X-X
zm. 1971-X-X

Potęga Zenon
ur. 1903-11-22
zm. 1975-5-2

Pozdiejew Jerzy
ur. 1919-X-X
zm. 1977-X-X

Przybylski Edward
ur. 1892-X-X
zm. 1915-X-X

Pudełko Józef
ur. 1910-X-X
zm. 1988-X-X

Pudełko Każimiera
ur. 1916-X-X
zm. 2002-X-X

Rajpold Wacław
ur. 1890-X-X
zm. 1915-X-X

Rasiński Stanisław Alojzy
ur. X-X-X
zm. 1936-12-28

Rażny Jacek
ur. X-X-X
zm. 2009-8-28

Rączka Jan
ur. X-X-X
zm. 1970-8-6

Rdułowski Jarema
ur. 1933-3-1
zm. 1963-8-10

Roj Maria
ur. 1906-X-X
zm. 1921-X-X

Roj Zofia
ur. 1879-X-X
zm. 1939-X-X

Roj -Gąsienica Wojciech
ur. 1839-1-3
zm. 1924-1-21

Roj-Gąsienica Katarzyna
ur. 1847-10-1
zm. 1917-5-12

Rojek Wesołowski Krzysztow
ur. 1884-X-X
zm. 1917-X-X

Rudowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1989-12-26

Rudowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1997-3-17

Sas Porembalska Teresa
ur. 1928-2-11
zm. 1994-5-31

Sawicki Leopold
ur. 1898-X-X
zm. 1915-X-X

Seliga Jadwiga
ur. 1903-3-10
zm. 1966-9-7

Seliga Jan
ur. 1892-10-29
zm. 1980-6-1

Seliga Maria
ur. 1889-2-1
zm. 1920-6-10

Skotnica Jerzy
ur. 1916-X-X
zm. 1991-X-X

Skotnica Krystyna
ur. X-X-X
zm. 2001-X-X

Skotnica Lidia
ur. X-X-X
zm. 1929-10-6

Skotnica Maria
ur. X-X-X
zm. 1929-10-6

Skupień Grociorz Władysław
ur. 1926-10-28
zm. 1981-12-22

Sławiński Antoni
ur. 1919-4-17
zm. 1996-5-2

Sławiński Tadeusz
ur. 1896-X-X
zm. 1926-X-X

Słuka Maria
ur. 1895-2-20
zm. 1971-5-3

Słuka Michał
ur. 1884-5-20
zm. 1967-9-7

Sobańska Maria
ur. 1934-1-3
zm. 2002-7-16

Sobańska Wiktoria
ur. 1896-5-20
zm. 1982-4-14

Sobański Jan
ur. 1895-4-14
zm. 1975-2-25

Sobański Władysław
ur. 1930-9-2
zm. 2002-7-26

Socha Adam
ur. 1905-X-X
zm. 1981-X-X

Socha Adam
ur. 1905-X-X
zm. 1981-X-X

Socha Maria
ur. 1899-X-X
zm. 1987-X-X

Socha Marianna
ur. 1899-X-X
zm. 1987-X-X

Sosnowska Ewa
ur. 1924-4-20
zm. X-1-8

Stanisławski Zbigniew
ur. 1891-X-X
zm. 1916-X-X

Stankiewicz Stanisław
ur. 1896-10-10
zm. 1977-3-23

Stankiewicz Stefania
ur. 1898-4-6
zm. 1987-1-19

Starzyński Stefan
ur. 1880-4-15
zm. 1908-2-17

Stebnicka Katarzyna
ur. 1888-4-3
zm. 1970-12-30

Sterczyńska Petronela
ur. 1912-9-8
zm. 2000-2-17

Sterczyński Czesław
ur. 1910-4-15
zm. 1963-1-17

Stocka Maria Olga
ur. 1909-8-28
zm. 1985-6-7

Stolarz Helena
ur. 1920-4-29
zm. 1998-10-20

Stolarz Jan
ur. 1920-2-20
zm. 2006-10-14

Stopka Maria
ur. X-X-X
zm. 2011-1-22

Strzebońska Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Strzeboński Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Strzeboński Eugeniusz
ur. 1926-7-14
zm. 1978-11-10

Styrczula Maśniak Stanisław
ur. 1894-X-X
zm. 1940-X-X

Szado Władysław
ur. X-X-X
zm. 1923-8-21

Szajna Jan
ur. X-X-X
zm. 1982-X-X

Szczepaniak Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szczepaniak Stanisław
ur. 1895-X-X
zm. 1975-X-X

Szczerba Maria
ur. 1932-1-18
zm. 2002-8-24

Szczerba Maria
ur. 1911-X-X
zm. 1996-5-4

Szczerba Paweł
ur. 1870-X-X
zm. 1942-X-X

Szczerba Zofia
ur. 1880-X-X
zm. 1968-X-X

Szczypińska Irena
ur. 1901-X-X
zm. 1926-X-X

Szeliga Podsoński Władysław
ur. 1871-5-12
zm. 1931-12-24

Szlagor Aleksandra
ur. 1925-12-8
zm. 1994-5-31

Szreder Antoni
ur. 1943-3-28
zm. 2005-6-4

Szreder Antoni
ur. 1943-3-28
zm. 2005-6-4

Szreder Ludwik
ur. 1902-7-13
zm. 1990-9-6

Szreder Ludwik
ur. 1906-8-13
zm. 1990-9-6

Szuba Jan
ur. 1912-10-20
zm. 1986-9-14

Szygowska Wanda
ur. 1910-X-X
zm. 2000-X-X

Średzka Józefa
ur. 1958-12-20
zm. 1967-11-16

Średzki Eryk
ur. 1958-12-20
zm. 1967-11-1

Świąder Antoni
ur. 1932-9-24
zm. 2009-1-3

Świerczek Piotr
ur. 1896-X-X
zm. 1917-X-X

Świerz Izabela
ur. 1889-6-13
zm. 1967-6-10

Świerz Mieczysław
ur. 1891-5-25
zm. 1929-8-5

Telesz Jan
ur. 1928-1-2
zm. 2011-8-18

Tobolak Aniela
ur. 1894-2-2
zm. 1957-2-27

Tobolak Jan
ur. 1883-12-8
zm. 1965-3-14

Tobolewski Aleksander
ur. 1924-X-X
zm. 1958-12-9

Tomiłło Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1955-X-X

Tomiłło Władysław
ur. 1954-X-X
zm. 1984-X-X

Tor Jan
ur. X-X-X
zm. 1919-10-12

Tor Janina
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Tor Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1981-9-16

Tor Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1920-X-X

Tor Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1993-21-31

Trawińska Maria
ur. X-X-X
zm. 1986-9-2

Trawiński Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. 1972-1-15

Trawiński Jan
ur. X-X-X
zm. 1964-4-24

Truchan Janina
ur. 1925-5-25
zm. 2003-2-10

Truchan Stanisław
ur. 1925-4-8
zm. 1989-2-13

Trzaska-Szygowski Juliusz
ur. 1906-X-X
zm. 2001-X-X

Turski Świt Bolesław
ur. 1894-X-X
zm. 1917-X-X

Tylka Andrzej
ur. X-X-X
zm. X-9-6

Tylka Maria
ur. X-X-X
zm. 2003-1-29

Tyszkiewicz Zofia
ur. 1876-12-20
zm. 1910-2-19

Urbańska Stanisława
ur. 1905-9-3
zm. 1983-3-9

Ustyanowska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1939-6-6

Ustyanowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1942-6-27

Wachuta Anna
ur. 1891-X-X
zm. 1967-X-X

Wachuta Irena
ur. 1921-X-X
zm. 2000-X-X

Wachuta Jarosław
ur. 1891-X-X
zm. 1974-X-X

Waga Popieluch Anna
ur. 1927-X-X
zm. 2008-X-X

Walczak Eleonora
ur. 1909-X-X
zm. 1982-X-X

Walczak Jan
ur. 1849-X-X
zm. 1926-X-X

Walczak Jan
ur. 1903-4-1
zm. 1963-12-24

Walczak Roman
ur. 1902-X-X
zm. 1981-X-X

Walczak Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 2000-X-X

Walicka Zofia
ur. 1889-X-X
zm. 1972-X-X

Walkosz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 2000-11-8

Warszawska Helena
ur. X-X-X
zm. 2011-4-12

Wawro Marian
ur. 1897-2-8
zm. 1983-1-6

Wawrzykowski Jan
ur. 1892-X-X
zm. 1975-X-X

Wawrzykowski Jan
ur. 1892-X-X
zm. 1975-X-X

Wawszczak Stanisław
ur. 1913-4-12
zm. 1989-7-17

Welc Michał
ur. 1896-X-X
zm. 1973-X-X

Wessely Gizela
ur. 1885-X-X
zm. 1960-X-X

Wessely Hubert
ur. 1891-X-X
zm. 1949-X-X

Wessely Maria
ur. 1862-X-X
zm. 1950-X-X

Wessely Wacław
ur. 1856-X-X
zm. 1930-X-X

Winnicki Leopold
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Witkoś Julia
ur. 1992-X-X
zm. 1919-X-X

Witkoś Maciej
ur. 1854-X-X
zm. 1943-X-X

Witkoś Maciej
ur. 1854-X-X
zm. 1943-X-X

Witkoś Maria
ur. 1861-X-X
zm. 1919-X-X

Witkoś Maria
ur. 1861-X-X
zm. 1919-X-X

Wojnar Antoni
ur. 1898-5-19
zm. 1968-2-7

Wołowicz Waldemar
ur. 1954-11-8
zm. 1997-8-4

Wronowski Aleksander Michał
ur. X-X-X
zm. 1937-5-31

Zaufal Emilia
ur. 1917-X-X
zm. 2000-X-X

Zaufal Witold
ur. 1909-9-10
zm. 1979-6-22

Zawadzki Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1942-2-1

Zawadzki Roman
ur. 1896-X-X
zm. 1943-X-X

Zazulak Janina
ur. 1911-1-2
zm. 2009-1-20

Zazulak Stanisław
ur. 1911-5-7
zm. 1985-6-12

Zdyb Bogdan
ur. 1930-X-X
zm. 1971-5-4

Zdyb Halinka
ur. 1926-X-X
zm. 1926-X-X

Zdyb Kazio
ur. 1923-X-X
zm. 1926-X-X

Zdyb Maria
ur. 1890-X-X
zm. 1942-10-16

Zdyb Stanisław
ur. 1884-X-X
zm. 1954-12-8

Zieliński Franciszek
ur. 1915-X-X
zm. 1975-X-X

Zończyk Bohusz Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zwijacz Anna
ur. 1921-2-4
zm. 1995-12-9

Zwijacz Jan
ur. 1914-10-16
zm. 1995-12-9

Żarnowiecka Zofia
ur. X-X-X
zm. 1984-11-24

Żarnowiecki Józef
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Żebrowski Marian
ur. 1922-X-X
zm. 1986-X-X

Żegleń Edward
ur. X-X-X
zm. 1995-1-17

Żegleń Jan
ur. X-X-X
zm. 1941-X-X

Żegleń Maria
ur. X-X-X
zm. 1984-11-2

Żuławska Alina
ur. 1920-9-23
zm. 1982-2-23

Żurowska Janina
ur. 1897-X-X
zm. 1972-10-20

Żurowska Janina
ur. 1897-X-X
zm. X-10-20





Aniela  Meisner
Aniela Meisner
Urodzony: 1828-X-X
Zmarł: 1895-X-X
Zapal znicz:
Jadwiga  Stobiecka
Jadwiga Stobiecka
Urodzony: 1858-X-X
Zmarł: 1891-X-X
Zapal znicz:
Józef  Werner
Józef Werner
Urodzony: 1827-X-X
Zmarł: 1881-X-X
Zapal znicz:
Wiktor  Meisner
Wiktor Meisner
Urodzony: 1855-X-X
Zmarł: 1879-X-X
Zapal znicz:
Adolf  Werner
Adolf Werner
Urodzony: 1833-X-X
Zmarł: 1869-X-X
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa