Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku Zakopane - Cmentarz na Pęksowym Brzyzku

Zakopane

małopolskie


Lista grobów:
Bachleda Walin Andrzej
ur. 1815-X-X
zm. 1896-X-X

Bachleda Szeliga Jan
ur. 1838-X-X
zm. 1878-X-X

Backer Adam
ur. 1914-7-24
zm. 1960-7-22

Backer Jan
ur. 1912-12-18
zm. 2001-11-22

Bednarz Andrzej
ur. 1877-1-27
zm. 1967-3-28

Bednarz Anna
ur. 1938-2-30
zm. 1971-1-15

Białas Wiesław
ur. 1931-2-11
zm. 1990-9-6

Bocheńska Stefania
ur. 1915-6-12
zm. 1983-1-22

Bocheński Leon
ur. 1909-2-1
zm. 1964-7-11

Bosch Zofia
ur. 1869-X-X
zm. 1903-X-X

Brzozowska Emilia
ur. 1842-X-X
zm. 1904-X-X

Bujak Jakub
ur. 1905-12-6
zm. 1945-7-5

Bujak Maria
ur. 1901-X-X
zm. 1985-X-X

Chałubiński Tytus
ur. 1820-12-29
zm. 1889-11-4

Chramiec Andrzej
ur. 1859-11-27
zm. 1939-12-31

Chramiec Jadwiga
ur. 1869-X-X
zm. 1966-X-X

Chramiec Józef Andrzej
ur. 1904-6-14
zm. 1940-X-X

Curuś Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1896-2-13

Dalbor Witold
ur. 1905-X-X
zm. 1954-X-X

Diehl Józef
ur. 1882-3-7
zm. 1956-10-16

Diehl Maria
ur. 1896-8-18
zm. 1975-9-1

Dłuski Kazimierz
ur. 1855-11-1
zm. 1930-9-6

Dłuski Ziezio
ur. X-X-X
zm. 1903-11-1

Drewnowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1951-X-X

Drewnowska Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Drewnowski Kazimierz
ur. 1857-3-4
zm. 1952-8-22

Finger Gustaw
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Fischer Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Florkiewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1902-8-13

Gasienica Jędrzej
ur. X-X-X
zm. 1897-X-X

Gąsienica Anna
ur. 1876-11-16
zm. 1980-12-11

Gąsienica Józef
ur. 1857-X-X
zm. 1889-X-X

Gąsienica Ludwisia
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Gąsienica Regina
ur. X-X-X
zm. 1912-X-X

Gąsienica Szostak Michał
ur. 1836-X-X
zm. 1880-X-X

Gąsienica Szostak Wiktoria
ur. 1841-X-X
zm. 1901-X-X

Gąsienica Brzeg Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1976-X-X

Gąsienica Byrcyn Agnieszka
ur. 1912-X-X
zm. 2001-X-X

Gąsienica Byrcyn Antonina
ur. X-X-X
zm. 1980-3-16

Gąsienica Byrcyn Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1967-9-20

Gąsienica Byrcyn Stanisław
ur. 1911-X-X
zm. 1991-X-X

Gąsienica Giewont Tadeusz
ur. 1915-5-23
zm. 1999-4-1

Gąsienica Gładczan Krystyna
ur. 1925-11-15
zm. 2010-9-13

Gąsienica Gładczan Stanisław
ur. 1914-10-4
zm. 2002-6-18

Gąsienica Sieczka Eugeniusz
ur. 1907-5-18
zm. 1948-11-11

Gąsienica Szostak Karol
ur. 1908-10-11
zm. 1996-1-26

Gąsienica Szymoszek Stanisław
ur. 1906-X-X
zm. 1991-X-X

Gąsienica-Giewont Wojciech
ur. 1855-X-X
zm. 1900-X-X

Gluziński Tomasz
ur. 1924-10-18
zm. 1986-5-3

Grudzińska Maniutka
ur. X-X-X
zm. 1880-7-26

Grychowska Helena
ur. 1906-5-5
zm. 1991-2-1

Gut Aniela
ur. 1898-X-X
zm. 1954-X-X

Hahn Anna
ur. X-X-X
zm. 1903-8-5

Hajdukiewicz Jerzy
ur. 1919-1-1
zm. 1989-7-10

Hasior Władysław
ur. 1929-5-14
zm. 1990-6-14

Janik Wojciech
ur. 1805-X-X
zm. 1905-X-X

Jasiewicz Józef
ur. 1893-X-X
zm. 1953-X-X

Jasiński Stefan
ur. 1893-X-X
zm. 1951-X-X

Kamocki Stanisław
ur. 1875-11-18
zm. 1944-10-6

Kenar Antoni
ur. 1906-10-23
zm. 1959-2-19

Kenar Halina
ur. 1915-5-18
zm. 1998-6-23

Kimoni Wacław
ur. 1868-X-X
zm. 1906-2-8

Kłosowski Karol
ur. 1882-2-1
zm. 1971-2-4

Konopacka Maria
ur. 1870-3-25
zm. 1901-1-7

Kowalska Zofia
ur. 1920-4-5
zm. 2008-9-4

Kowalski Zbigniew
ur. 1912-7-17
zm. 1980-4-24

Kozłowska Roj Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krzeptowska Maria
ur. 1910-9-1
zm. 1975-6-15

Krzeptowska Teresa
ur. 1979-10-23
zm. 1990-7-25

Krzeptowski Ajuś
ur. 1982-2-26
zm. 1990-7-25

Krzeptowski Andrzej
ur. 1892-8-3
zm. 1981-4-17

Krzeptowski Jędruś
ur. 1935-4-28
zm. 1936-3-21

Krzeptowski Stanisław
ur. 1865-4-19
zm. 1902-12-30

Kulig Marylka
ur. 1902-9-12
zm. 1904-3-7

Lewcun Aleksandra
ur. 1914-4-17
zm. 2010-6-11

Lewcun Jan
ur. 1914-4-18
zm. 1988-9-28

Lewcun Maciuś
ur. X-X-X
zm. 1984-11-15

Łaniewska Katarzyna
ur. 1899-4-27
zm. 1976-7-14

Machnowska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1902-X-X

Mackowska Roj Irys
ur. 1940-3-17
zm. 2005-8-28

Makuszyński Kornel
ur. 1884-1-8
zm. 1953-7-31

Malicki Tadeusz
ur. 1892-X-X
zm. 1943-X-X

Mally Franciszek
ur. 1806-2-12
zm. 1875-6-6

Marusarz Irena
ur. 1917-X-X
zm. 1994-X-X

Marusarz Stanisław
ur. 1913-6-18
zm. 1993-10-29

Marusarzówna Helena
ur. 1918-1-17
zm. 1941-9-12

Mistrzyk Józef
ur. 1889-X-X
zm. 1979-X-X

Mossakowska Jadwiga
ur. 1923-X-X
zm. X-X-X

Mossakowski Lesław
ur. X-X-X
zm. 2004-8-12

Orkan Władysław
ur. 1875-11-27
zm. 1930-5-14

Pająkowski Marian
ur. 1937-8-30
zm. 2001-4-3

Pawlica Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1901-2-7

Pawlica Józef Wiktor
ur. 1896-12-17
zm. 1971-1-19

Pawlica Maria
ur. 1896-10-29
zm. 1971-8-2

Pawlikowska Aniela
ur. 1901-7-11
zm. 1980-12-23

Pawlikowska Lula
ur. 1925-7-2
zm. 2008-1-20

Pawlikowska Waleria
ur. 1903-1-1
zm. 1992-12-19

Pawlikowska Wanda
ur. 1863-X-X
zm. 1964-3-21

Pawlikowski Jan Gwalbert
ur. 1891-7-13
zm. 1962-1-26

Pawlikowski Jan Gwalbert
ur. 1860-3-18
zm. 1939-3-5

Pawlikowski Łukaś
ur. 1933-X-X
zm. 1935-X-X

Pawlikowski Michał Gwalbert
ur. 1887-3-2
zm. 1970-11-15

Plewkiewicz Antonina
ur. X-X-X
zm. 1901-1-9

Przerwa - Tetmajer Kazimierz
ur. 1865-2-12
zm. 1940-1-18

Rysula Jan
ur. 1899-X-X
zm. 1968-X-X

Rysula Regina
ur. 1898-X-X
zm. 1985-X-X

Sabała Jan
ur. 1809-1-26
zm. 1894-12-8

Sokalski Teofil
ur. 1874-7-10
zm. 1898-7-19

Sokołowska Agnieszka
ur. 1866-X-X
zm. 1951-X-X

Sokołowski Jan
ur. 1904-2-12
zm. 1953-12-2

Sokołowski Marian
ur. 1894-2-22
zm. 1939-1-18

Sokołowski Stanisław
ur. 1865-10-19
zm. 1942-8-31

Sokołowski Witold
ur. 1902-9-12
zm. 1989-8-15

Stebnicki Alfred
ur. 1887-6-17
zm. 1972-2-18

Stolarczyk Józef
ur. 1816-2-12
zm. 1893-7-6

Stryjeński Karol
ur. 1887-1-19
zm. 1932-12-21

Topolnicki Jan
ur. X-X-X
zm. 1900-8-2

Trzebunia Józef
ur. 1916-8-13
zm. 2001-1-28

Ustupski Jerzy
ur. 1911-4-1
zm. 2004-10-25

Walczak Anna
ur. 1804-X-X
zm. 1891-X-X

Walczak Michał
ur. 1812-X-X
zm. 1893-X-X

Walczak Zdzisław
ur. 1926-1-18
zm. 2001-9-20

Wiśniowska Helena
ur. 1882-1-12
zm. 1969-1-28

Wiśniowski Jerzy
ur. 1908-7-20
zm. 1947-6-23

Wiśniowski Zbigniew
ur. 1908-7-20
zm. 1991-11-13

Witkiewicz Maria
ur. 1853-1-21
zm. 1931-12-3

Witkiewicz Stanisław
ur. 1851-5-8
zm. 1915-9-5

Włodarczyk Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zborowska Irmina
ur. 1903-X-X
zm. 1981-X-X

Zubek Józefa
ur. 1898-X-X
zm. 1969-X-X

Zubek Ludwina
ur. 1876-X-X
zm. 1962-X-X

Zubek Stanisław
ur. 1896-X-X
zm. 1982-X-X

Zwolińska Zofia
ur. 1909-3-11
zm. 1998-2-26

Zwoliński Stefan
ur. 1900-7-19
zm. 1982-10-29

Żychoń Józef
ur. 1869-X-X
zm. 1947-X-X

Żychoń Stanisław
ur. 1909-X-X
zm. 1978-X-X





Olimpia  Gryf-Keller
Olimpia Gryf-Keller
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Kazio  Gruszecki
Kazio Gruszecki
Urodzony: 1912-7-25
Zmarł: 1913-10-26
Zapal znicz:
Maria  Dziechciowska
Maria Dziechciowska
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1890-2-8
Zapal znicz:
Józef  Chojnacki
Józef Chojnacki
Urodzony: 1865-12-30
Zmarł: 1908-4-31
Zapal znicz:
Małgorzata  Bajkowska
Małgorzata Bajkowska
Urodzony: 1839-X-X
Zmarł: 1905-3-15
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa