Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny Wieliczka - Cmentarz Komunalny

Wieliczka

małopolskie


Lista grobów:
Artymowicz Apolonia Maria
ur. 1910-4-17
zm. 1998-4-17

Artymowicz Artur
ur. 1877-6-13
zm. 1956-6-27

Artymowicz Michalina Antonina
ur. 1885-9-29
zm. 1946-7-25

Bałamut Anna
ur. 1962-7-23
zm. 2008-1-12

Bałamut Robert
ur. 1962-6-26
zm. 2013-12-10

Batko Helena
ur. 1921-6-1
zm. 1984-5-7

Batko Mieczysław
ur. 1911-8-5
zm. 1982-6-24

Bąbała Janina
ur. 1920-X-X
zm. 1979-X-X

Bąbała Karol
ur. 1911-1-13
zm. 1965-7-24

Bierczyńska Helena
ur. X-X-X
zm. 1975-X-X

Bierczyńska Wanda
ur. 1864-9-10
zm. 1947-3-30

Bierczyńska Zofia
ur. 1892-X-X
zm. 1935-X-X

Bierczyński Tadeusz
ur. 1891-X-X
zm. 1970-X-X

Broniowski Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Chełmecka Teresa
ur. 1835-10-5
zm. 1913-3-24

Chełmecki Wojciech
ur. 1838-2-2
zm. 1888-11-16

Cholewa Józef
ur. 1984-1-21
zm. 1950-12-15

Cholewa Zofia
ur. 1912-12-31
zm. 1952-7-9

Chwalibogowski Witold Nałęcz
ur. X-X-X
zm. 1938-9-26

Czernoch Maria
ur. 1913-X-X
zm. 1980-X-X

Daniec Franciszek
ur. 1860-X-X
zm. 1937-1-4

Daniec Karolina
ur. 1864-X-X
zm. 1916-X-X

Daniec Maria
ur. 1919-X-X
zm. 1939-5-3

Daniec Stefan
ur. 1919-X-X
zm. 1936-11-23

Dembińska Aniela
ur. X-X-X
zm. 1905-X-X

Dembiński Ignacy Rawicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dębowska Aniela
ur. 1898-X-X
zm. 1972-X-X

Dębowska Jadwiga
ur. 1892-X-X
zm. 1984-X-X

Dębowska Józefa
ur. X-X-X
zm. 1944-4-9

Dębowska Stefania
ur. 1893-X-X
zm. 1980-X-X

Dębowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1929-11-6

Dębowski Klemens
ur. 1895-X-X
zm. 1998-X-X

Diehl Józef
ur. 1898-12-23
zm. 1911-12-1

Dobosz Zdzisław Tadeusz
ur. 1940-9-13
zm. 1984-10-1

Dobosz - Hendel Maria Danuta
ur. 1934-9-8
zm. 1997-3-2

Domagalska Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Domagalski Krzysztof
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Domagalski Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1971-X-X

Domagała Jan
ur. 1908-X-X
zm. 1978-X-X

Domagała Stefania
ur. 1909-X-X
zm. 1978-X-X

Dziewońska Stefania
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dziewoński Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dziewoński Longin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Falkenfels
ur. X-X-X
zm. 1868-X-X

Fałek Jan
ur. 1868-X-X
zm. 1911-X-X

Feliksiewicz Halina
ur. 1918-2-26
zm. 2006-1-22

Fiszer Janina
ur. 1899-5-16
zm. 1987-5-17

Fiszer Juliusz
ur. X-X-X
zm. 1968-3-13

Fortuna Anna
ur. 1889-6-18
zm. 1951-6-27

Fortuna Franciszek
ur. 1881-10-19
zm. 1962-10-22

Fortuna Helena
ur. 1923-4-15
zm. 2000-6-27

Fortuna Mieczysława
ur. 1921-10-24
zm. 1996-7-26

Fortuna Władysław
ur. 1920-5-3
zm. 1973-2-28

Fritsch Johan
ur. 1798-X-X
zm. 1863-1-7

Fryt Maria
ur. 1915-11-2
zm. 1983-4-7

Fryt Władysław
ur. 1920-6-16
zm. 1986-4-23

Gaczoł Leopold
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gaczoł Marcianna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gaczoł Mikołaj
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gaczoł Włodzimierz
ur. 1926-3-20
zm. 2012-4-22

Gagulska Julianna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gagulska Karolina
ur. 1898-X-X
zm. 1941-1-28

Gagulski Ludwik
ur. 1870-X-X
zm. 1911-X-X

Gagulski Stanisław
ur. 1900-4-5
zm. 1964-5-3

Gałoński Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gamoń Andrzej
ur. 1937-10-20
zm. 1975-2-28

Gamoń Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gamoń Eugenia
ur. X-X-X
zm. 2005-12-25

Gamoń Kasper
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gamoń Lidia
ur. 1939-X-X
zm. 1993-X-X

Gasińska Helena
ur. 1876-5-4
zm. 1941-3-23

Gasiński Kasper
ur. 1869-11-10
zm. 1941-5-4

Gawron Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1936-4-21

Goljan Zygmunt
ur. 1824-X-X
zm. 1885-X-X

Gołda Kazimierz
ur. 1910-4-10
zm. 1933-9-7

Grabowska Amalia
ur. 1870-1-1
zm. 1901-8-10

Grotyńska Maria
ur. 1906-X-X
zm. 1961-X-X

Grotyńska Maria
ur. 1876-X-X
zm. 1955-X-X

Grotyńska Zofia
ur. 1895-X-X
zm. 1966-X-X

Grotyński Andrzej
ur. 1873-X-X
zm. 1929-X-X

Grotyński Stanisław
ur. 1899-X-X
zm. 1967-X-X

Grotyński Wacław
ur. 1903-X-X
zm. 1958-X-X

Gwoździowska Jadwiga
ur. 1917-X-X
zm. 1985-X-X

Gwoździowski Józef Albin
ur. 1905-X-X
zm. 1948-X-X

Hałatek Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hejda Juliusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hejda Karolina
ur. 1878-X-X
zm. 1937-X-X

Hysko Aniela
ur. X-X-X
zm. 1971-X-X

Hysko Błażej
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Hysko Tadeusz
ur. 1864-X-X
zm. 1930-X-X

Hysko Władysław
ur. 1883-X-X
zm. 1947-X-X

Hysko Zofia
ur. X-X-X
zm. 1918-X-X

Hysko Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1956-X-X

Jamka Aniela
ur. 1908-6-6
zm. 1988-2-22

Jamka Franciszek
ur. 1904-8-6
zm. 1931-6-28

Jamka Józef
ur. 1858-X-X
zm. 1921-10-9

Jamka Maria
ur. 1863-X-X
zm. 1963-1-29

Jamka Stanisław
ur. 1895-4-11
zm. 1940-X-X

Jamka Stefania
ur. 1900-X-X
zm. 1925-2-3

Jamka Wincenty
ur. 1893-5-1
zm. 1969-8-21

Jamka Właduś
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jamka Władysław
ur. 1896-X-X
zm. 1983-X-X

Jarosz Kazimierz
ur. 1919-11-10
zm. 1969-1-30

Jarosz Kornelia
ur. 1922-3-30
zm. 1974-6-4

Jarosz Tadeusz
ur. 1926-8-28
zm. 1983-4-6

Jarosz Wojciech
ur. 1869-4-12
zm. 1932-7-3

Jarosz Zdzisław
ur. 1928-9-25
zm. 1984-8-5

Jaworski Wacław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Józefowicz Bazyli
ur. 1887-4-12
zm. 1944-10-14

Juszczak Edward
ur. 1940-X-X
zm. 2002-X-X

Juszczak Halina
ur. 1935-X-X
zm. 2001-X-X

Juszkiewicz Adam
ur. 1911-4-3
zm. 1939-9-19

Juszkiewicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1930-5-1

Juszkiewicz Wanda
ur. 1904-3-20
zm. 1977-1-30

Kalik Jadwiga
ur. 1886-10-23
zm. 1948-5-2

Kalik Joanna
ur. 1865-10-8
zm. 1942-4-14

Kalik Wacław
ur. 1863-10-1
zm. 1935-7-17

Kapica Erwin
ur. 1925-8-31
zm. 1944-7-7

Kasprzyk Helena
ur. 1906-1-31
zm. 1932-7-12

Kasprzyk Stanisław
ur. 1902-5-4
zm. 1995-8-7

Kasprzyk Zofia
ur. 1913-9-30
zm. 1994-11-8

Kettler Willi
ur. 1915-7-3
zm. 1939-9-21

Keune Wilhelm
ur. 1921-4-9
zm. 1939-9-21

Kibenko Iwan
ur. 1914-11-15
zm. 1942-4-15

Kicińska Jadwiga
ur. 1901-6-27
zm. 1996-10-18

Kiefner Otto
ur. 1913-3-19
zm. 1939-9-12

Kirin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Klein Wanda
ur. 1892-X-X
zm. 1937-X-X

Klimczyk Zofia
ur. 1881-12-13
zm. 1938-7-31

Klimczyk Zofia
ur. 1917-3-17
zm. 1927-1-20

Kłapa Franciszka
ur. 1848-2-22
zm. 1930-12-7

Kłapa Jacenty
ur. X-X-X
zm. 1896-X-X

Kłapa Józef
ur. 1879-2-20
zm. 1937-3-12

Kmiecicki
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Knapp Karolina
ur. X-X-X
zm. 1911-5-9

Koch Edward
ur. 1881-1-20
zm. 1967-8-19

Koch Maria
ur. 1884-X-X
zm. 1960-X-X

Kolasa Agnieszka
ur. 1819-X-X
zm. 1844-12-29

Kolasa Edward
ur. 1863-X-X
zm. 1951-X-X

Kolasa Franciszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kolasa Franciszka
ur. 1850-2-12
zm. 1890-11-29

Kolasa Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kolasa Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1925-X-X

Kolasa Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1873-1-11

Korytowska Irena Mora
ur. 1885-X-X
zm. 1956-X-X

Korytowska Izabela
ur. 1913-X-X
zm. 1993-X-X

Korytowska Zofia
ur. 1920-X-X
zm. 1971-X-X

Korytowski Paweł Zygmunt
ur. 1955-X-X
zm. 1973-X-X

Korytowski Zygmunt Mora
ur. 1895-X-X
zm. 1979-X-X

Kosowska Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kosowska Maria
ur. X-X-X
zm. 1912-2-5

Kosowski Antoni
ur. 1852-7-2
zm. 1940-6-19

Kotiers Jan
ur. 1852-2-13
zm. 1881-6-13

Kotiers Jan
ur. 1812-5-6
zm. 1879-2-25

Kotiers Teresa
ur. 1819-10-15
zm. 1869-12-4

Kozłow Franciszka
ur. 1901-X-X
zm. 1946-X-X

Kozłowska Jadwiga
ur. 1906-3-6
zm. 1942-3-10

Kozubski Felix Henryk
ur. 1842-6-20
zm. 1908-4-15

Kozubski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1922-X-X

Kozubski Wiktor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kozubski Włodzimierz
ur. 1877-10-8
zm. 1918-2-17

Krochmalnicka Helena
ur. 1914-X-X
zm. 2001-X-X

Krochmalnicki Andrzej
ur. 1947-X-X
zm. 1989-X-X

Krochmalnicki Ferdynand
ur. X-X-X
zm. 2002-X-X

Krzysiak Adam
ur. 1921-11-25
zm. 1977-7-21

Krzysiak Emilia
ur. 1924-7-25
zm. 2004-5-27

Krzyszkowski Klemens
ur. 1902-X-X
zm. 1973-X-X

Kulig Stanisława
ur. 1921-10-19
zm. 2011-5-7

Kulig Stanisława
ur. 1921-10-19
zm. 2011-5-7

Kuntz Eleonora
ur. 1856-1-20
zm. 1912-11-8

Kursa Jadwiga
ur. 1924-8-3
zm. 1942-2-8

Kuś Maria
ur. 1883-X-X
zm. 1944-5-9

Kuś Marian
ur. 1922-2-12
zm. 1928-5-11

Kwarciak Danuta
ur. 1917-9-17
zm. 1942-12-24

Kwarciak Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1942-X-X

Kwarciak Zbigniew
ur. 1914-9-16
zm. 1939-8-1

Kwarciak Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Langer Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Larysz - Niedzielska Zofia
ur. X-X-X
zm. 1882-6-5

Lasko Marcin
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lasko Natalia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lepiarz Anna
ur. 1874-X-X
zm. 1944-X-X

Lepiarz Antoni
ur. 1872-X-X
zm. 1918-10-30

Lepiarz Barbara
ur. 1949-7-20
zm. 1949-10-13

Lepiarz Bartuś
ur. X-X-X
zm. 2010-1-20

Lepiarz Feliks
ur. X-X-X
zm. 1912-X-X

Lepiarz Franciszek
ur. 1864-X-X
zm. 1930-X-X

Lepiarz Franciszek
ur. 1908-9-10
zm. 1974-1-22

Lepiarz Henusia
ur. 1918-X-X
zm. 1929-6-5

Lepiarz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1927-X-X

Lepiarz Józef
ur. 1890-X-X
zm. 1972-X-X

Lepiarz Julia
ur. 1901-X-X
zm. 1964-6-12

Lepiarz Julia
ur. 1848-X-X
zm. 1903-X-X

Lepiarz Karol
ur. 1844-7-1
zm. 1917-1-12

Lepiarz Marceli
ur. 1916-4-1
zm. 1999-3-1

Lepiarz Marceli
ur. 1886-X-X
zm. 1908-X-X

Lepiarz Maria
ur. 1918-X-X
zm. 1931-X-X

Lepiarz Stanisław
ur. 1920-8-16
zm. 2015-2-13

Lepiarz Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1979-9-11

Lepiarz Zofia
ur. 1930-1-14
zm. 1976-8-25

Lewińska Maria
ur. 1880-X-X
zm. 1951-X-X

Lewiński Franciszek
ur. 1884-8-12
zm. 1943-4-30

Lill edler von Lillienbach Joseph
ur. 1768-X-X
zm. 1832-6-20

Lipowski Fryderyk
ur. 1797-X-X
zm. 1872-X-X

Łempicki Seweryn Junosza
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Marcinów Jan
ur. 1869-X-X
zm. 1939-X-X

Mąciwoda Edward
ur. 1896-X-X
zm. 1980-X-X

Mąciwoda Henryka
ur. 1942-7-15
zm. 1999-3-4

Mąciwoda Maria
ur. 1906-X-X
zm. 1984-X-X

Mąciwoda Wiesław
ur. 1929-7-24
zm. 1997-2-7

Męków Lepiarz IIrena
ur. 1923-6-13
zm. 1982-5-3

Miszke Kazimierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Miszke Mieczysław
ur. 1870-X-X
zm. 1943-11-9

Miszke Sylwery
ur. X-X-X
zm. 1911-X-X

Miszke Zofia
ur. 1848-X-X
zm. 1899-X-X

Noga Aurelia Anna
ur. 1908-4-2
zm. 2000-1-6

Noga Isieńka
ur. 1932-2-9
zm. 1932-8-29

Noga Józef
ur. 1903-3-12
zm. 1957-8-25

Noga Romański Artur Alfred
ur. 1933-3-30
zm. 2007-9-14

Nowak Michał
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Nowak Waleria
ur. 1841-X-X
zm. 1906-X-X

Pallan Anna
ur. 1849-X-X
zm. 1925-4-24

Pallan Helena
ur. 1916-X-X
zm. 1979-2-17

Pallan Stanisław
ur. 1858-X-X
zm. 1920-6-21

Pallan Zygmunt
ur. 1892-5-2
zm. 1969-9-22

Palmowska Waleria
ur. X-X-X
zm. 1945-9-22

Palmowski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Płazińska Bronisława
ur. 1837-X-X
zm. 1873-3-6

Podobińska Aniela
ur. 1882-12-23
zm. 1951-1-17

Podobińska Olga
ur. 1855-9-26
zm. 1943-1-30

Podobińska Olga
ur. 1913-8-5
zm. 1921-2-6

Podobiński Antoni
ur. 1844-1-17
zm. 1915-7-24

Podobiński Kazimierz
ur. 1878-1-10
zm. 1958-4-7

Podobiński Zdzisław
ur. 1916-1-29
zm. 1924-4-27

Przybyłowicz Józefa
ur. 1883-X-X
zm. 1960-11-17

Przychocka Melania
ur. X-X-X
zm. 1905-X-X

Przychocka Waleria
ur. X-X-X
zm. 1878-X-X

Przychocki Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1907-X-X

Puk Aniela
ur. 1855-1-12
zm. 1933-12-15

Puk Franciszek
ur. 1818-11-20
zm. 1900-12-13

Puk Józef
ur. 1851-11-20
zm. 1905-3-22

Puk Katarzyna
ur. 1822-11-9
zm. 1891-3-17

Puk Michał
ur. 1852-9-29
zm. 1929-9-28

Puk Zenon
ur. 1882-1-4
zm. 1914-8-23

Puk Zygmunt
ur. 1893-6-2
zm. 1920-3-18

Ramza Włądysława
ur. 1923-6-3
zm. 1965-3-10

Raźna - Batko Kryatyna
ur. 1957-11-29
zm. 2003-12-11

Romański Artur Alfred
ur. 1933-3-30
zm. 2007-9-14

Romer Lusia
ur. X-X-X
zm. 1899-11-6

Rozmus Ignacy
ur. 1870-4-17
zm. 1936-10-29

Rozmus Katarzyna
ur. 1878-9-15
zm. 1935-8-20

Rozmus Tadeusz
ur. 1910-9-10
zm. 1939-9-2

Rychel Maria
ur. 1833-10-1
zm. 1901-2-25

Rzepecka Aleksandra
ur. 1906-X-X
zm. 1943-1-4

Rzepecka Józefa
ur. 1873-X-X
zm. 1953-6-2

Rzepecka Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rzepecka Wanda
ur. 1925-5-23
zm. 2015-7-25

Rzepecki Andrzej
ur. 1927-11-29
zm. 1989-6-26

Rzepecki Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rzepecki Władysław
ur. 1900-6-14
zm. 1989-12-6

Samulski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sapińska Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sapińska Konstancja
ur. 1877-4-2
zm. 1932-12-5

Sapińska Stanisława
ur. 1915-5-1
zm. 1961-9-6

Sapiński Edmund
ur. 1922-X-X
zm. 2002-X-X

Sapiński Tadeusz
ur. 1910-X-X
zm. 1984-X-X

Sapiński Teodor Ignacy
ur. 1880-2-9
zm. 1952-1-8

Schwenk Zofia
ur. 1920-5-14
zm. 1996-7-22

Schwenk Zygmunt
ur. 1914-4-14
zm. 1976-9-20

Smagowicz Jan
ur. 1909-1-1
zm. 2004-8-4

Smagowicz Krystyna
ur. 1946-X-X
zm. 1948-X-X

Smagowicz Róża
ur. 1923-X-X
zm. 1992-X-X

Smagowicz Stanisław
ur. 1906-X-X
zm. 1945-X-X

Smagowicz Stanisław
ur. 1869-X-X
zm. 1939-X-X

Smagowicz Wiktoria
ur. 1882-X-X
zm. 1970-X-X

Smagowicz Władysław
ur. 1912-X-X
zm. 1915-X-X

Sontag Jędrzej
ur. 1803-X-X
zm. 1837-7-1

Spryszak Henryk
ur. 1928-X-X
zm. 2007-X-X

Spryszak Maria
ur. 1940-X-X
zm. 2004-X-X

Stanczewska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stanczewski Jan
ur. 1882-X-X
zm. 1959-X-X

Stawarska Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stroka Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1910-X-X

Stroka Maria
ur. 1839-1-28
zm. 1913-1-10

Szafrańska Anusia
ur. X-X-X
zm. 1921-8-9

Szafrański Juluś
ur. X-X-X
zm. 1911-7-8

Szczerba Edward
ur. X-X-X
zm. 1912-X-X

Szczerbińska Filipina
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Szczerbińska Józefa
ur. 1855-X-X
zm. 1919-3-1

Szczerbiński Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1913-1-13

Szklarzewicz Tadzio
ur. 1902-X-X
zm. 1908-X-X

Szwarocki J.
ur. X-X-X
zm. 1939-9-X

Ścigalska Maria
ur. 1900-X-X
zm. 1981-3-4

Ścigalski Karol
ur. 1839-X-X
zm. 1900-X-X

Śliwa Józef
ur. 1890-X-X
zm. 1964-X-X

Święcicka Michalina
ur. 1881-9-18
zm. 1932-2-16

Święcicki Henryk
ur. 1904-12-12
zm. 1939-8-12

Święcicki Jan
ur. 1864-7-5
zm. 1934-12-7

Święcicki Zbigniew
ur. 1907-6-25
zm. 1974-11-8

Święcicki Zygmunt
ur. 1915-3-15
zm. 1900-12-13

Theodorowicz Józef
ur. 1859-4-20
zm. 1934-11-21

Theodorowicz Karolina
ur. 1862-7-20
zm. 1947-3-3

Trojanowska Zofia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Trojanowski Władysław
ur. 1914-X-X
zm. 1989-X-X

Twardowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Urasiński Zygmunt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wasilewska Maria
ur. 1886-10-22
zm. 1968-1-2

Wasilewski Zbigniew
ur. 1880-X-X
zm. 1968-1-2

Watorek Ferdynand Józef
ur. 1825-2-13
zm. 1886-3-23

Watorek Salomea
ur. 1808-9-29
zm. 1882-3-3

Widomska Katarzyna
ur. 1865-4-2
zm. 1932-2-24

Widomski Franciszek
ur. 1893-10-7
zm. 1981-1-30

Widomski Stanisław
ur. 1885-10-8
zm. 1968-4-21

Windakiewicz Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1884-X-X

Windakiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wiśniowska Antonina
ur. 1827-6-16
zm. 1899-12-1

Wiśniowski Szymon
ur. 1822-11-2
zm. 1886-3-23

Wojnarska Barbara
ur. 1929-2-11
zm. 1977-1-9

Wollen Emilia
ur. X-X-X
zm. 1894-X-X

Woźniak Jan
ur. 1939-X-X
zm. 2003-X-X

Woźniak Maria
ur. 1903-11-6
zm. 1958-11-6

Woźniak Władysław
ur. 1901-X-X
zm. 1981-X-X

Wymiatałek Aniela
ur. 1896-X-X
zm. 1955-X-X

Wymiatałek Jan
ur. 1882-X-X
zm. 1962-X-X

Wymiatałek Jan
ur. 1850-X-X
zm. 1919-X-X

Wymiatałek Maria
ur. 1848-X-X
zm. 1922-X-X

Zabłocka Wanda Łada
ur. 1885-X-X
zm. 1913-X-X

Zagórski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zgut Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zimler Agnieszka
ur. 1821-12-24
zm. 1899-9-22

Ziobro Klemens
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Żołnierczyk Zofia
ur. 1904-X-X
zm. 2000-1-31





Józefa  Słodownik
Józefa Słodownik
Urodzony: 1915-X-X
Zmarł: 1931-10-14
Zapal znicz:
August  Glavurtić
August Glavurtić
Urodzony: 1925-X-X
Zmarł: 2001-X-X
Zapal znicz:
Ester  Paladino
Ester Paladino
Urodzony: 1900-X-X
Zmarł: 1981-X-X
Zapal znicz:
Marin  Radman
Marin Radman
Urodzony: 1904-X-X
Zmarł: 1983-X-X
Zapal znicz:
Ivanka  Jurić
Ivanka Jurić
Urodzony: 1921-X-X
Zmarł: 1982-X-X
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa