Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny Sitaniec - Cmentarz Parafialny

Sitaniec

lubelskie


Lista grobów:
Adamczuk Jan
ur. 1840-X-X
zm. 1901-12-6

Adamczuk Małgorzata
ur. 1841-X-X
zm. 1911-10-14

Adamczuk Maria
ur. 1888-X-X
zm. 1933-6-2

Adamczuk Teodor
ur. 1910-X-X
zm. 1943-X-X

Adamczuk Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1926-2-4

Adamczuk Wincenty
ur. 1878-X-X
zm. 1942-10-18

Adamiec Aniela
ur. X-X-X
zm. 1987-2-16

Adamska Karolina
ur. 1871-X-X
zm. 1934-12-15

Adamski Jan
ur. 1871-X-X
zm. 1942-8-27

Adamski Zygmunt
ur. 1906-11-3
zm. 1975-2-29

Badowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1957-6-9

Bender Jakub
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bernard Henryk
ur. X-X-X
zm. 1935-X-X

Bernard Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1945-3-2

Bernard Michalina
ur. X-X-X
zm. 1903-12-29

Bernard Witold
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bernardi Małgorzata
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bernardi Marianna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bis Leokadia
ur. X-X-X
zm. 1983-9-7

Bis Tomasz
ur. 1895-X-X
zm. 1965-8-7

Bożek Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1902-1-9

Burdzińska Katarzyna
ur. 1826-X-X
zm. 1902-1-8

Cywińska Apolonia
ur. X-X-X
zm. 1908-7-31

Cywiński Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1884-2-25

Deleżko Donata
ur. X-X-X
zm. 1944-8-10

Deleżko Małgorzata
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Deleżko Wojciech
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Delikat Julia
ur. 1827-X-X
zm. 1900-12-3

Delikat Marceli Teofil
ur. X-X-X
zm. 1909-1-4

Domańska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dziubińska Katarzyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gniot Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1938-X-X

Gniot Czesława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gniot Józef
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Gniot Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gniot Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gniot Zdzisław
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Grodzki Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1898-4-5

Grodzki Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1926-7-16

Gryn Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 2002-X-X

Gryń Jan
ur. X-X-X
zm. 1908-3-25

Halik Cecylia
ur. 1879-X-X
zm. 1903-X-X

Hereta Bronisława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hereta Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hereta Jan
ur. X-X-X
zm. 1946-X-X

Hereta Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hereta Józef
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hereta Kamila
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hereta Katarzyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hereta Marianna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hereta Stanisław
ur. 1915-2-5
zm. 1984-X-X

Hereta Walenty
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Joszt Magdalena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lewandowicz Tomasz
ur. 1909-X-X
zm. 1980-8-28

Lipczyńska Anna
ur. 1823-X-X
zm. 1865-5-10

Lipczyńska Anna
ur. 1823-X-X
zm. 1865-5-10

Lipczyńska Ewa
ur. 1824-X-X
zm. 1891-2-2

Lipczyńska Ignacja
ur. X-X-X
zm. 1909-2-18

Lipczyńska Jadwiga
ur. 1888-X-X
zm. 1938-X-X

Lipczyńska Karola
ur. X-X-X
zm. 1935-12-21

Lipczyńska Maria
ur. X-X-X
zm. 1894-3-2

Lipczyński Adam
ur. 1886-X-X
zm. 1934-X-X

Lipczyński Jan
ur. 1818-X-X
zm. 1899-3-6

Magryta Małgorzata
ur. X-X-X
zm. 1884-X-X

Magryta Marianna
ur. X-X-X
zm. 1903-5-3

Malczewski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Michel Anna
ur. X-X-X
zm. 1882-11-19

Michel Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1889-4-11

Nowak Józef
ur. X-X-X
zm. 1908-12-4

Nowak Marianna
ur. X-X-X
zm. 1926-3-26

Osterbart Emanuel
ur. 1878-6-21
zm. 1942-3-13

Paul Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1968-9-30

Paul Jacek
ur. X-X-X
zm. 2006-4-3

Paul Jan
ur. X-X-X
zm. 1949-6-1

Paul Piotr
ur. X-X-X
zm. 1996-X-X

Paul Wanda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Podlecka Agnieszka
ur. 1799-X-X
zm. 1876-1-5

Porębska Joanna
ur. 1896-X-X
zm. 1991-X-X

Porębski Tadeusz Bogorya
ur. 1898-X-X
zm. 1973-X-X

Racewicz Wanda
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rączkiewicz Czesław
ur. 1897-X-X
zm. 1958-X-X

Rączkiewicz Franciszka
ur. 1900-X-X
zm. 1987-X-X

Reder Anna
ur. X-X-X
zm. 1886-12-17

Reder Michał
ur. 1829-X-X
zm. 1887-7-15

Różańska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1887-3-17

Sajkiewicz Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sajkiewicz Anna
ur. X-X-X
zm. 1927-10-7

Sajkiewicz Anulka
ur. X-X-X
zm. 1890-3-17

Sajkiewicz Jan
ur. 1868-7-22
zm. 1921-12-19

Sajkiewicz Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1917-X-X

Strąkowski Alojzy
ur. 1906-X-X
zm. 1939-10-14

Szelążek Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1899-X-X

Szpajer Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1902-3-10

Szpringer Gertruda
ur. X-X-X
zm. 1905-X-X

Szpringer Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szpringer Henryk
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szpringer Małgorzata
ur. X-X-X
zm. 1972-10-18

Szpringer Michał
ur. X-X-X
zm. 1895-12-7

Szpringer Michał
ur. X-X-X
zm. 1906-11-27

Świklińska Anna
ur. X-X-X
zm. 1936-7-24

Tchórzewska Marianna
ur. X-X-X
zm. 1898-11-18

Tukendorf Irena
ur. X-X-X
zm. 1985-4-15

Tukendorf Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tukendorf Maria
ur. 1881-X-X
zm. 1955-2-10

Tukendorf Piotr
ur. 1878-X-X
zm. 1964-5-19

Tukendorf Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 2001-X-X

Tukendorf Weronika
ur. X-X-X
zm. 1949-3-11

Tukendorf Zygmunt
ur. 1904-X-X
zm. 1976-10-27

Ungert Kazimierz
ur. 1840-X-X
zm. 1900-4-15

Wajland Bogusław
ur. X-X-X
zm. 2017-X-X

Wajland Bogusław
ur. X-X-X
zm. 1944-8-9

Wajland Edmund
ur. 1901-11-9
zm. 1924-5-9

Wajland Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1917-12-23

Wajland Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1945-8-13

Wajland Jakub
ur. X-X-X
zm. 1871-3-10

Wajland Jan
ur. X-X-X
zm. 1975-6-10

Wajland Karolina
ur. X-X-X
zm. 1961-11-18

Wajland Maria
ur. X-X-X
zm. 1945-4-9

Wajland Michał
ur. X-X-X
zm. 1940-12-1

Wajland Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1992-12-14

Wajland Urszula
ur. X-X-X
zm. 2004-2-5

Wajland Witold
ur. X-X-X
zm. 2008-4-24

Wajlant Joanna
ur. X-X-X
zm. 1887-6-11

Wajlant Joanna
ur. X-X-X
zm. 1887-6-11

Wawrynkiewicz Adam
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wawrynkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wencław Jan
ur. X-X-X
zm. 1899-10-9

Wessner Adela
ur. 1820-8-19
zm. 1882-1-7

Wiktorzak Barbara
ur. 1941-X-X
zm. 1964-11-19

Wnuk Czesław
ur. 1913-X-X
zm. 1989-X-X

Wnuk Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wojtasiewicz Walenty
ur. 1800-X-X
zm. 1870-6-18

Wolska Krystyna
ur. X-X-X
zm. 2000-3-19

Zacier Katarzyna Łój
ur. 1867-X-X
zm. 1933-3-19

Zawadzka Maria
ur. X-X-X
zm. 1929-2-3

Zmysłowski Henryk
ur. 1944-5-11
zm. 1986-2-17

Żerdzicki Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1907-2-16





Franciszek  Slonek
Franciszek Slonek
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Edmund  Lipczyński
Edmund Lipczyński
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Stanisław  Jankowski
Stanisław Jankowski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Józef  Zbruk
Józef Zbruk
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Jan  Leśniewski
Jan Leśniewski
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1939-9-18
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa