Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki Grodno - Cmentarz Rzymskokatolicki

Grodno (Białoruś)

zagranica


Lista grobów:
Antonowicz Klaudiusz
ur. 1842-X-X
zm. 1892-4-6

Augustowski Jan Nepomucen
ur. 1781-X-X
zm. 1839-7-30

Barancewicz Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1871-X-X

Barancewicz Lucyna
ur. 1824-X-X
zm. 1889-6-12

Barancewicz Mieczysław
ur. 1862-X-X
zm. 1868-X-X

Bieniecka Karolina
ur. 1834-9-6
zm. 1897-12-7

Błażejewska
ur. X-X-X
zm. 1855-8-16

Bocianowska Melania
ur. 1859-9-15
zm. 1886-7-8

Borkowski Aleksander Sylwester
ur. 1820-5-3
zm. 1897-5-15

Borkowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1871-3-24

Borodzicz P.
ur. 1830-X-X
zm. 1863-1-6

Budryk Anna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Butkiewicz Jan Karol
ur. 1841-11-14
zm. 1900-3-24

Chamrat Ferdynand
ur. 1830-X-X
zm. 1896-1-9

Chomiczewska Kamila
ur. 1842-X-X
zm. 1906-3-8

Chomiczewski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1935-9-26

Dangel Karolina
ur. 1838-X-X
zm. 1872-9-17

Dangel Maria
ur. X-X-X
zm. 1872-9-17

Denker Aleksander
ur. 1840-X-X
zm. 1914-X-X

Denker Karol
ur. X-X-X
zm. 1907-9-26

Denker Ludwik
ur. 1875-X-X
zm. 1921-X-X

Dobrowolski Wincenty
ur. 1812-X-X
zm. 1858-3-26

Doliński Tomasz
ur. 1849-X-X
zm. 1909-1-25

Duchnowski Teodor
ur. X-X-X
zm. 1877-5-25

Dzieszkowski Michał
ur. X-X-X
zm. 1837-12-23

Giedrojć Julja
ur. X-X-X
zm. 1897-2-16

Giedrojć Waleria
ur. X-X-X
zm. 1878-11-28

Giedrojć Władysław
ur. 1847-X-X
zm. 1920-X-X

Glindzicz Józefa
ur. 1846-X-X
zm. 1912-1-31

Gołębiowska Tekla
ur. 1828-9-10
zm. 1859-4-13

Hłasko Karolina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Holsner Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1895-3-7

Hrynkiewicz Franciszek
ur. 1884-10-5
zm. 1933-7-26

Hrynkiewicz Ludwika
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hrynkiewicz Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1891-9-2

Ilniok Kajetan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jagiełło Konrad
ur. 1889-X-X
zm. 1965-12-24

Jakobieni Adelina
ur. 1823-X-X
zm. 1893-7-7

Jakobieni Leon
ur. 1831-X-X
zm. 1901-3-12

Jastrzębski Czesław
ur. X-X-X
zm. 1935-9-27

Jodkowska Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1901-3-26

Kaczyńska waleria
ur. X-X-X
zm. 1906-10-31

Karwowska Pelagia
ur. 1850-5-11
zm. 1934-8-2

Kasperowicz Adela
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kiryłowa Honorata
ur. X-X-X
zm. 1902-3-2

Klukowski Ildefons Witold
ur. 1844-4-25
zm. 1926-5-10

Kochanowska Katarzyna
ur. 1797-X-X
zm. 1893-2-2

Komorowska Franciszka
ur. 1811-X-X
zm. 1855-8-30

Komorowski Antoni
ur. 1786-X-X
zm. 1834-9-11

Kontrym
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kowalewski Walery
ur. 1829-11-29
zm. 1878-7-10

Krański Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1919-6-30

Kulikowska Ludwika
ur. X-X-X
zm. 1868-9-2

Kuncewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1879-8-23

Kurczewska Michalina
ur. 1871-3-12
zm. 1957-10-21

Laskowska Bronisława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Laskowska Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Laskowska Michalina
ur. X-X-X
zm. 1855-5-28

Laskowski Adam
ur. 1824-X-X
zm. 1855-5-12

Legris Francois Urbain
ur. 1818-5-25
zm. 1890-9-6

Lejnsztern Ewa
ur. 1860-X-X
zm. 1886-2-2

Lejnsztern Franciszka
ur. 1864-X-X
zm. 1924-5-5

Lejnsztern Paweł
ur. 1860-X-X
zm. 1920-3-1

Lipnicka Paulina
ur. X-X-X
zm. 1904-11-2

Listowska Mania
ur. X-X-X
zm. 1892-6-29

Listowska Zosia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Listowski Edward
ur. 1861-X-X
zm. 1922-5-11

Listowski Stanisław
ur. 1894-X-X
zm. 1929-8-3

Listowski Szczęsny
ur. 1893-X-X
zm. 1915-5-11

Łapińska Maria Barbara
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ławicka Anna
ur. 1820-X-X
zm. 1856-11-7

Ławicki Michał
ur. 1797-X-X
zm. 1875-12-25

Łubkowska Wiktoria
ur. 1905-12-24
zm. 1947-6-18

Malich Konstanty Witold
ur. 1925-X-X
zm. 1942-7-16

Malich Lena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Malinowski Kazimierz
ur. 1864-X-X
zm. 1934-X-X

Masianis Jasio
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Maxymowicz Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1842-9-14

Michałowska Emilia
ur. X-X-X
zm. 1890-X-X

Michałowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1908-11-30

Mikulska Łucja
ur. 1901-12-13
zm. 1937-12-13

Monkielewicz Zygmuś
ur. 1900-4-30
zm. 1903-7-3

Mrozowska Józefa
ur. 1818-X-X
zm. 1849-X-X

Nahorski Stanisław
ur. 1826-X-X
zm. 1896-12-12

Nesterowicz Hilary
ur. X-X-X
zm. 1878-3-18

Niemczynowicz Jurek
ur. X-X-X
zm. 1915-8-7

Obuchowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1908-1-2

Oleńska Eleonora
ur. X-X-X
zm. 1904-3-8

Oleńska Julia
ur. 1869-X-X
zm. 1905-7-15

Oleński Antoni
ur. 1862-X-X
zm. 1935-12-21

Olędzki Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1896-5-13

Orzeszkowa Eliza
ur. 1841-6-6
zm. 1910-5-18

Ottowicz Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ottowicz Janek
ur. X-X-X
zm. 1935-X-X

Pajewski Mieczysław
ur. 1880-X-X
zm. 1897-4-1

Podgórski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1891-7-5

Pratkiel Antoni
ur. X-X-X
zm. 1897-9-22

Proniewicz Andrzej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Proniewicz Eugenia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Proniewicz Konstancja
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Proniewicz Leon
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Proniewicz Stefania
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pruszyńska Brygida
ur. 1852-X-X
zm. 1913-X-X

Rokicka Katarzyna
ur. 1767-X-X
zm. 1835-2-18

Rossochacki Konstanty
ur. 1831-X-X
zm. 1894-7-25

Rożbicka Stefania
ur. X-X-X
zm. 1865-6-16

Rożbicki Norbert
ur. X-X-X
zm. 1882-12-15

Rzecki Otton
ur. 1816-3-15
zm. 1887-11-2

Sadkiewicz Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1889-X-X

Sadowska Julia
ur. 1857-X-X
zm. 1910-4-13

Sagin Maria
ur. 1836-X-X
zm. 1865-11-2

Sakowicz Józefa
ur. 1819-X-X
zm. 1848-9-22

Sarpielewska Aleksandra
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sawaszyńska Zofia
ur. 1866-X-X
zm. 1886-6-30

Siemaszko Anna
ur. X-X-X
zm. 1905-X-X

Steckiewicz Michał
ur. 1797-X-X
zm. 1863-7-29

Strzałkowska Aurelia
ur. X-X-X
zm. 1937-X-X

Suchodolski Walenty
ur. X-X-X
zm. 1875-3-14

Sulewski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1914-11-24

Suszyńska Marya
ur. X-X-X
zm. 1876-10-9

Szabłowska Wiktoria
ur. X-X-X
zm. 1933-2-26

Szumańczuk Józefa
ur. 1885-12-24
zm. 1969-4-X

Szyszkiewicz Amelia
ur. 1854-X-X
zm. 1872-4-3

Szyszkiewicz Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1893-9-4

Tołoczko Stanisław
ur. 1873-X-X
zm. 1909-8-19

Truskowski Benedykt Stanisław
ur. 1869-X-X
zm. 1896-1-10

Truskowski Edward
ur. X-X-X
zm. 1899-6-4

Tworkowska Apolonia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ułas Antonina
ur. 1866-X-X
zm. 1928-2-7

Ułas Piotr
ur. 1853-X-X
zm. 1937-X-X

Umiastowski Tomasz
ur. X-X-X
zm. 1886-2-2

Urbanowicz Antoni
ur. 1858-X-X
zm. 1927-12-29

Wasiukowska Walentyna
ur. X-X-X
zm. 1873-9-23

Waśkiewicz Aleksander
ur. 1858-X-X
zm. 1906-12-25

Waśkiewicz Rozalia
ur. 1860-X-X
zm. 1910-1-12

Wiencka Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1933-6-4

Wiencki Jerzy
ur. 1880-X-X
zm. 1934-12-9

Wierciński
ur. 1811-X-X
zm. 1882-5-21

Wierzbicki
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wilhan Mieczysłąw
ur. 1913-X-X
zm. X-X-X

Wiszniewska Leokadia
ur. 1852-X-X
zm. 1901-10-30

Wojciedzki Bernard
ur. 1849-X-X
zm. 1910-7-29

Wojewnik Anna
ur. X-X-X
zm. 1906-12-21

Wołasewicz Kazimierz
ur. 1887-10-1
zm. 1931-7-17

Wołk Wincenty
ur. 1839-X-X
zm. 1905-10-17

Wróblewski Antoni
ur. 1811-X-X
zm. 1895-X-X

Zapolski Antoni
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Żychoń Ludwika
ur. 1826-8-25
zm. 1859-8-26





Celina  Ottowicz
Celina Ottowicz
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Zofia  Starzyńska
Zofia Starzyńska
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1958-4-11
Zapal znicz:
Henryk  Starzyński
Henryk Starzyński
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1935-9-2
Zapal znicz:
Stanisław  Skowroński
Stanisław Skowroński
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1912-9-26
Zapal znicz:
Irena  Siekaczyńska
Irena Siekaczyńska
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1941-5-2
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa