Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof Norymberga - Cmentarz Johannisfriedhof

Norymberga (Niemcy)

zagranica


Lista grobów:
Albrecht
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Amann Dieter
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Amm J. A.
ur. 1825-3-23
zm. 1891-12-6

Audenrith Georg
ur. X-X-X
zm. 1914-9-5

Balzer Anna Maria
ur. 1910-1-4
zm. 1992-7-24

Balzer Brigitte
ur. 1937-3-28
zm. 2016-3-28

Balzer Klaus
ur. 1936-12-12
zm. 2015-1-14

Balzer Theo
ur. 1907-4-21
zm. 1985-9-29

Baudenbacher
ur. 1840-X-X
zm. 1896-X-X

Bauer Georg
ur. 1827-2-2
zm. 1904-1-9

Bauer I. M.
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bauer Lina
ur. 1825-2-8
zm. 1899-1-12

Bauer Louis
ur. 1867-1-18
zm. 1950-12-9

Bauer Rosa
ur. 1869-3-3
zm. 1926-11-28

Beck
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Beetz Hans
ur. 1937-8-7
zm. 2005-9-12

Beim
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Benker Siegfried
ur. 1916-2-3
zm. 1986-9-22

Benker Sophie
ur. 1920-3-24
zm. 1995-12-17

Bihl
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bischofsberger
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bischofsberger Paul
ur. 1929-10-24
zm. 1985-11-6

Blaedel Christian
ur. 1904-9-25
zm. 1977-7-14

Blaedel Gunda
ur. X-X-X
zm. 1986-X-X

Blaul Friedel
ur. 1914-8-13
zm. 2005-6-15

Bock Christoph Wilhelm
ur. 1845-9-10
zm. 1925-8-19

Bock Eva Babette
ur. 1815-8-1
zm. 1899-3-31

Bock Eva Emilie
ur. 1854-3-17
zm. 1899-3-31

Bock Friedrich
ur. 1835-5-21
zm. 1925-8-19

Boehm Georg
ur. 1867-X-X
zm. 1917-X-X

Boehm Julie
ur. 1871-10-17
zm. 1955-11-1

Boels Betty
ur. 1872-3-31
zm. 1893-4-26

Boessl Franz
ur. 1920-10-10
zm. 1983-5-20

Bosch Fritz
ur. X-X-X
zm. 1943-3-9

Braun Arnold
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Braun Else
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Braun Hans
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bretter Rosa
ur. 1881-10-31
zm. 1964-2-24

Brisner Erna
ur. 1922-5-10
zm. 2003-1-6

Burk
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ceumeen Maximilian Paul
ur. 1890-9-28
zm. 1892-1-2

Cramer Georg
ur. X-X-X
zm. 1872-2-22

Cramer - Klett Elisabeth
ur. 1844-9-25
zm. 1913-3-25

Cramer - Klett Emilie
ur. 1814-3-14
zm. 1866-4-13

Cramer - Klett Theodor
ur. 1817-9-27
zm. 1884-4-5

Denk
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dietz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dowitz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Drescher Adolf
ur. 1870-1-5
zm. 1933-1-27

Duerer Albrecht
ur. 1491-5-21
zm. 1528-4-6

Dunscomb Ann Mary
ur. 1812-11-12
zm. 1851-3-16

Dunscomb Apalachicola Ann
ur. 1842-4-12
zm. 1843-3-12

Eisenbeiss J. C.
ur. X-X-X
zm. 1824-X-X

Enders Johann Andreas
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Escherle
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Federer
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Feuerlein Ernst
ur. 1835-1-4
zm. 1894-5-5

Friedrich Horst
ur. 1940-5-31
zm. 2007-12-2

Frommann Albert
ur. 1902-5-28
zm. 2000-12-6

Frommann Anne - Lore
ur. 1903-2-5
zm. 1959-7-9

Frommann Anni
ur. 1905-2-4
zm. 1969-6-19

Frommann Stefanie
ur. 1862-7-31
zm. 1943-12-21

Fuerst Eva Marie
ur. 1849-4-3
zm. 1904-2-10

Geissler
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Grau
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Griesmeier Doris Margit
ur. 1958-12-23
zm. 2009-7-10

Griesmeier Joseph Johann
ur. 1933-5-17
zm. 2004-1-24

Griesmeier Maria
ur. 1932-9-25
zm. 2014-12-3

Grosskopff
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gruft
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Haack
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Habel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Haeckel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hagen Friedrich
ur. 1903-7-24
zm. 1919-2-25

Haller Clemens
ur. 1876-6-11
zm. 1932-1-20

Haller Ferdynand
ur. 1840-5-7
zm. 1921-4-18

Haller Georg
ur. 1879-5-7
zm. 1951-1-7

Haller Marie
ur. 1851-11-6
zm. 1920-1-24

Haller Susette
ur. 1806-12-9
zm. 1873-8-4

Harrer
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Heisinger
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Helbing
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Henle Adele
ur. 1891-1-1
zm. 1975-4-7

Henle Hans
ur. 1888-7-7
zm. 1982-8-28

Henle Hans
ur. 1888-7-7
zm. 1982-8-28

Hetzel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hinsche Franz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hoegner
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hoffmann Annemarie
ur. 1902-3-29
zm. 1991-10-30

Hoffmann Bernhard
ur. 1841-3-29
zm. 1887-5-10

Hoffmann Johann Bernhard
ur. 1890-9-10
zm. 1971-1-7

Hoffmann Margaretha
ur. 1808-10-23
zm. 1891-10-19

Hoffmann Margaretha
ur. 1844-10-4
zm. 1905-9-28

Hoffmann Marie
ur. 1857-X-X
zm. 1952-8-22

Hoffmann Martin
ur. 1809-4-9
zm. 1890-5-29

Holzinger Maximilian
ur. 1947-7-4
zm. 2010-12-22

Huber
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Huebner
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Huth
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jby Marie
ur. 1878-4-16
zm. 1964-3-17

Jby Paul
ur. 1877-9-3
zm. 1946-9-6

Kaminski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Karreth
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Keiser Rudolf
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kesseler Mathias
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kiefer - Bock Marie
ur. 1879-5-18
zm. 1949-5-30

Klaus Dieter
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kleesattl
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kleindienst
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Klett Johann Friedrich
ur. 1778-2-9
zm. 1847-4-21

Kloss
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Knan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Knoehlem Gerhard
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Koerner Adele
ur. 1870-X-X
zm. 1929-2-15

Koerner Theodor
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Koerper Wilhelm
ur. 1888-9-19
zm. 1972-12-24

Koerper - Blaul Else
ur. 1889-9-10
zm. 1967-5-11

Kolb
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Koschollek Margarete
ur. 1922-9-14
zm. 2007-9-27

Kraft Leonhard
ur. 1823-10-9
zm. 1909-1-25

Kraft Maria
ur. 1819-2-2
zm. 1893-5-15

Kramer
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kress
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Krutsch
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kuelb
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kuempfbeck
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kugler B.
ur. 1865-7-22
zm. 1923-10-12

Kugler Emma
ur. 1885-3-3
zm. 1975-7-13

Kugler Hans
ur. 1890-5-26
zm. 1907-6-1

Kugler Johann Georg
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kugler Lothar
ur. 1859-2-25
zm. 1943-3-21

Kuwert Hedwig
ur. 1870-10-26
zm. 1968-5-2

Kuwert Hedwig
ur. 1870-10-26
zm. 1968-5-2

Landgraf Lisette
ur. 1837-9-14
zm. 1910-12-20

Lanzendorf
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lederer
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lochner Hans
ur. 1889-X-X
zm. 1977-X-X

Lochner Karl Heinz
ur. 1924-X-X
zm. 1983-X-X

Lochner Luise
ur. 1936-X-X
zm. 1989-X-X

Lohner Kaethe
ur. 1890-X-X
zm. 1975-X-X

Mader Franz
ur. 1920-X-X
zm. 1994-X-X

Mager
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Maron
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mauder Albert
ur. 1929-2-18
zm. 1929-11-1

Mauder Ruth
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Maurer Carl Max
ur. 1908-X-X
zm. 1997-X-X

Maurer Dora
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Maurer Wolfgang
ur. 1939-X-X
zm. 1993-X-X

Mayer Christian
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Meffert Olga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Meffert Walter
ur. 1891-6-9
zm. 1960-4-21

Meister Heinrich
ur. 1871-3-25
zm. 1982-7-25

Meister Thea
ur. 1895-4-12
zm. 1989-3-10

Meyer
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Miehm
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mueller Elisabeth
ur. 1884-9-13
zm. 1973-8-6

Mueller Franz Josef
ur. 1889-X-X
zm. 1948-X-X

Mueller Schmidt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Nagengast
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Olschewski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ott
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Palm Hildegard
ur. 1899-2-10
zm. 1991-10-18

Palm Otto
ur. 1898-X-X
zm. 1935-12-17

Palm Theodore Otto
ur. 1927-1-23
zm. 2006-4-15

Paraviso Carl
ur. 1814-11-14
zm. 1877-8-11

Plag Anna
ur. 1902-8-6
zm. 1989-10-12

Platzoeder Elisabeth
ur. 1859-2-5
zm. 1920-2-23

Platzoeder Johann Andreas
ur. 1857-11-5
zm. 1903-3-11

Rascher
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rauch
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rauhenzahner
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Scharnagel Lothar
ur. 1925-6-17
zm. 2008-2-13

Sches Popp
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schieder
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schmetzer August
ur. X-X-X
zm. 1915-X-X

Schmidt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schmidt Anja
ur. 1942-5-12
zm. 2002-7-26

Schmidt Anja
ur. 1942-5-12
zm. 2002-7-26

Schmidt Eva
ur. 1913-9-4
zm. 1994-6-10

Schmidt Eva
ur. 1913-9-4
zm. 1994-4-10

Schmidt Johann Erich
ur. 1908-10-12
zm. 1996-1-11

Schmidt Johann Erich
ur. 1908-10-12
zm. 1996-1-11

Schmitt Berta
ur. 1903-7-2
zm. 1993-1-15

Schmitt Ernst
ur. 1941-3-11
zm. 2014-9-26

Schmitt Hans
ur. 1898-X-X
zm. 1977-8-16

Schmitt Sybille
ur. 1939-12-14
zm. 2009-2-1

Schneider Albrecht
ur. 1897-2-19
zm. 1974-5-31

Schneider Philippine
ur. 1904-3-25
zm. 1992-4-3

Schneyer Elise
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schoenamsgrub Anna
ur. 1841-5-21
zm. 1898-6-27

Schreiber Karl Heinz
ur. 1925-12-29
zm. 1960-12-3

Schuckert Johann Sigmund
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schuckert Klara Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schuh
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schultz Herbert
ur. 1923-7-6
zm. 1942-12-14

Schulze
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Schwalbe Oscar
ur. 1861-3-7
zm. 1940-3-2

Seidel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sippel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stein
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stengel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stich Andreas
ur. 1865-1-30
zm. 1912-1-29

Stich Susanne
ur. 1866-10-14
zm. 1937-11-22

Stwosz Witt
ur. 1448-X-X
zm. 1533-9-20

Trunk Angelika Renate
ur. 1944-3-10
zm. 2001-10-13

Tuemmel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ullrich Helga
ur. 1947-11-9
zm. 1996-2-17

Wagner - Haller Sofie
ur. 1879-11-17
zm. 1954-10-24

Weigand Konrad
ur. 1842-12-12
zm. 1897-12-3

Wissmueller Hans
ur. 1853-4-23
zm. 1906-5-2

Wissmueller Marie
ur. 1859-12-17
zm. 1933-3-10

Zang
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zeltner
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zink
ur. X-X-X
zm. X-X-X





Olga  Meffert
Olga Meffert
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Elisabeth  Platzoeder
Elisabeth Platzoeder
Urodzony: 1859-2-5
Zmarł: 1920-2-23
Zapal znicz:
Johann Andreas Platzoeder
Johann Andreas Platzoeder
Urodzony: 1857-11-5
Zmarł: 1903-3-11
Zapal znicz:
Walter  Meffert
Walter Meffert
Urodzony: 1891-6-9
Zmarł: 1960-4-21
Zapal znicz:
Carl Max Maurer
Carl Max Maurer
Urodzony: 1908-X-X
Zmarł: 1997-X-X
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa