Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki Drohobycz - Cmentarz Rzymskokatolicki

Drohobycz (Ukraina)

zagranica


Lista grobów:
Adamkiewicz Paulina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Anczakowski Roman
ur. 1846-X-X
zm. 1898-9-28

Arvay Czesława
ur. X-X-X
zm. 1953-1-10

Arvay Karol
ur. X-X-X
zm. 1912-2-4

Aurzecka Maria Helena
ur. 1897-X-X
zm. 1959-X-X

Aurzecka Marianne
ur. 1897-X-X
zm. 1959-X-X

Babiński Jureczek
ur. 1946-12-14
zm. 1947-4-18

Babiński Jureczek
ur. 1946-12-14
zm. 1947-4-18

Balicka Jadwiga
ur. 1888-X-X
zm. 1969-X-X

Balicki Jan
ur. 1881-X-X
zm. 1945-X-X

Balicki Józef
ur. 1886-X-X
zm. 1932-12-27

Balicki Kazimierz
ur. 1850-X-X
zm. 1917-X-X

Balicki Stefan
ur. 1881-7-16
zm. 1932-12-14

Bandrowska Helena
ur. 1905-10-4
zm. X-X-X

Baranowska Maria
ur. 1845-8-8
zm. 1925-10-X

Baranowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Barański Bolesław
ur. 1863-2-13
zm. 1876-11-25

Bartoszewska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1916-10-23

Bartoszewski Dionizy
ur. X-X-X
zm. 1908-3-X

Batiuk Tadeusz Wojciech
ur. 1911-4-4
zm. 1927-5-26

Bibr Paulina
ur. 1911-11-22
zm. 1999-4-18

Błażowski Wiktor Pauein
ur. 1831-X-X
zm. 1890-4-10

Bodakowska Tekla
ur. X-X-X
zm. 1924-X-X

Borysiewicz Wilhelmina
ur. X-X-X
zm. 1874-12-13

Breith Franciszek
ur. 1855-X-X
zm. 1894-8-24

Bross
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Broś Miluś
ur. X-X-X
zm. 1901-X-X

Chłopecki Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Chłopek Maria
ur. 1923-12-6
zm. 1973-6-6

Chłopek Stanisław
ur. 1893-12-16
zm. 1966-3-23

Chmiołek Jan
ur. X-X-X
zm. 1902-12-10

Chochłachiewicz Józef
ur. 1868-X-X
zm. 1931-X-X

Chochłachiewicz Julia
ur. 1875-X-X
zm. 1924-X-X

Chochłakiewicz Klemens
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cholewa Karolina
ur. 1873-11-20
zm. 1931-1-30

Chomontow Maria
ur. 1909-2-2
zm. 1935-5-7

Cichomska Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cichomski Teofil
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cieliński Franciszek
ur. 1844-3-21
zm. 1911-8-25

Cieliński Jan
ur. 1838-X-X
zm. 1901-5-X

Cieliński Jan
ur. 1879-12-29
zm. 1912-1-6

Cieślewicz Zofia
ur. X-X-X
zm. 1929-11-X

Ciszewska Antonina
ur. 1870-X-X
zm. 1945-X-X

Ciszewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1937-3-16

Cybulski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czemeres Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1900-11-3

Czermak
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czerniak Anna
ur. 1878-5-5
zm. 1933-2-12

Czerniak Stanisław
ur. 1867-X-X
zm. 1929-12-30

Czupak Paweł
ur. 1850-11-31
zm. 1938-3-14

Czupkiewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Czupkiewicz Antoni Julian
ur. 1887-X-X
zm. 1915-X-X

Czupkiewicz Helena
ur. 1878-X-X
zm. 1886-X-X

Czupkiewicz Tomasz
ur. 1827-X-X
zm. 1901-X-X

Dąbrowska Julia
ur. 1853-X-X
zm. 1932-8-17

Denasiewicz Bogusław
ur. 1929-X-X
zm. 1943-X-X

Derkacz Michał
ur. 1861-11-8
zm. 1899-1-9

Diug Józefa
ur. X-X-X
zm. 1903-X-X

Dobrzyniecki Grzegorz
ur. 1805-5-3
zm. 1875-8-16

Dobrzyński Władysław
ur. X-X-X
zm. 1910-4-X

Doliński
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Drążek Andrzej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dręwnoska Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Drwot Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Duplaga Jan
ur. 1901-6-24
zm. 1956-4-2

Dynysiewicz Franciszek
ur. 1851-X-X
zm. 1928-1-4

Dynysiewicz Maria Paulina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dziubka Maria
ur. 1881-X-X
zm. 1939-4-29

Dziubka Mikołaj
ur. 1872-12-3
zm. 1921-3-12

Dzułyński
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dzułyński Roman
ur. 1864-X-X
zm. 1934-X-X

Eder Elżbieta
ur. X-X-X
zm. 1907-3-29

Eliaszewicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Elliann Jan Jakób
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Fellper Aleksander
ur. 1846-2-26
zm. X-1921-5

Fellper Maria
ur. 1846-9-8
zm. 1909-8-19

Ferenc Andrzej
ur. 1895-X-X
zm. 1943-7-5

Fiała Jan
ur. X-X-X
zm. 1909-6-21

Fiała Julia
ur. X-X-X
zm. 1933-12-18

Fiała Wanda
ur. X-X-X
zm. 1911-6-15

Frank Michał
ur. 1822-X-X
zm. 1872-2-3

Frank Zofia
ur. 1825-X-X
zm. 1885-1-1

Franuszkiewicz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Franuszkiewicz
ur. 1891-X-X
zm. 1973-9-6

Franuszkiewicz
ur. 1838-X-X
zm. 1910-X-X

Franuszkiewicz Aniela
ur. 1896-X-X
zm. 1957-12-9

Franuszkiewicz Danuta
ur. 1921-X-X
zm. 1944-11-17

Franuszkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Franuszkiewicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Franuszkiewicz Wiktor
ur. 1887-X-X
zm. X-X-X

Fritz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Fritz Antonina
ur. 1859-4-15
zm. 1931-6-30

Galas Lesław
ur. 1934-10-7
zm. 1998-10-19

Gintner Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1941-6-30

Gintner Maria
ur. 1875-2-12
zm. 1893-11-30

Gintner Maria Waleria
ur. X-X-X
zm. 1934-7-16

Gintner Paulina
ur. X-X-X
zm. 1952-4-22

Gintner tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1924-11-24

Grabowiecki Jan
ur. 1832-X-X
zm. 1899-X-X

Grabowiecki Jan
ur. 1832-6-21
zm. 1899-10-30

Grech Ludwik
ur. 1883-4-27
zm. 1933-12-30

Gukelhorn Sylwia
ur. X-X-X
zm. 1922-12-16

Halecka Anna
ur. X-X-X
zm. 1886-1-20

Hanczakoski Longin Józef
ur. X-X-X
zm. 1891-X-X

Harlender Antonina
ur. 1838-6-18
zm. 1877-5-24

Harlender Janina
ur. X-X-X
zm. 1961-2-15

Harlender Rudolf
ur. 1834-X-X
zm. 1894-1-7

Heksel Jan
ur. 1923-12-6
zm. 1996-1-5

Heksel Józefa
ur. 1858-X-X
zm. 1928-1-3

Heksel Mikołaj
ur. 1862-X-X
zm. 1944-X-X

Heksel Stefania
ur. 1899-X-X
zm. 1941-X-X

Hempel Stanisław
ur. 1831-X-X
zm. 1898-X-X

Hexowa Eleonor
ur. 1822-11-2
zm. 1900-3-27

Hodbod Paulina
ur. 1831-X-X
zm. 1899-X-X

Hoffner Georg
ur. 1841-12-21
zm. 1918-12-29

Hołub Jan
ur. 1880-12-24
zm. 1932-11-14

Hrabak Maria
ur. 1864-7-30
zm. 1933-6-12

Ilnicka Maria
ur. 1888-X-X
zm. 1921-X-X

Iwasiów Mieczysław
ur. 1923-X-X
zm. 1942-X-X

Jabłonowska Jadwiga
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jager Karol
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jakesch Rudolf
ur. 1874-6-12
zm. X-X-X

Jakubiczka Emanuel
ur. 1819-X-X
zm. 1901-X-X

Janowska Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Janowska Joanna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Janowski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Janowski Janusz
ur. 1878-10-18
zm. 1909-7-15

Janta Antoni
ur. 1881-6-13
zm. 1936-2-13

Jarema Józef
ur. X-X-X
zm. 1879-6-30

Jaremowa Magdalena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Jastrzębski Walenty
ur. 1807-1-19
zm. 1874-2-23

Jekiel Stanisław
ur. 1843-5-8
zm. 1882-2-26

Józków Maria
ur. X-X-X
zm. 1982-X-X

Józków Michał
ur. X-X-X
zm. 1938-X-X

Józków Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kalina Antoni
ur. 1879-X-X
zm. 1955-X-X

Kalina Pelagia
ur. 1881-X-X
zm. 1941-X-X

Kaminska Wanda
ur. 1911-X-X
zm. 1961-10-6

Kamińska Helena
ur. X-X-X
zm. 1918-11-26

Kamiński Antoni
ur. 1870-X-X
zm. 1929-3-X

Kapusta Józef
ur. 1893-10-31
zm. 1973-4-13

Kelman Krystyna Maria
ur. 1938-12-11
zm. 2011-5-19

Kelman Zenon
ur. 1933-9-4
zm. 2006-2-22

Kiczorowska Emilia
ur. 1887-4-29
zm. 1962-2-2

Kikiewicz Honorata
ur. X-X-X
zm. 1890-1-9

Kikiewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1867-9-19

Kindykiewicz Katarzyna
ur. 1886-X-X
zm. 1973-X-X

Kleczkowski Władysław
ur. 1829-12-24
zm. 1873-10-18

Knap Franciszek
ur. 1895-12-17
zm. 1973-3-30

Knap Maria
ur. 1899-7-4
zm. 1974-4-13

Kobierska Marianna
ur. X-X-X
zm. 1893-X-X

Koch Maria
ur. X-X-X
zm. 1937-3-14

Kopalko Emeryk
ur. 1863-2-3
zm. 1910-5-2

Korpak Antonina
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Korpak Michał
ur. X-X-X
zm. 1921-X-X

Kossak Elżbieta Wanda
ur. 1898-8-8
zm. 1917-9-30

Kozłowski Bronisław
ur. 1869-8-15
zm. 1939-2-16

Kramer Danuta
ur. 1929-11-23
zm. 2009-5-23

Kramer Marian
ur. 1923-X-X
zm. 1997-X-X

Krechowicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kruczkiewicz Maciej
ur. X-X-X
zm. 1888-X-X

Kruszelnicki Roman
ur. 1952-3-31
zm. 2009-1-17

Kuber Kacper
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kucharska Julia
ur. 1860-X-X
zm. 1911-X-X

Kucharski Bronisław
ur. 1925-X-X
zm. 1997-X-X

Kucharski Jan
ur. 1949-X-X
zm. 1949-X-X

Kucharski Michał
ur. 1882-X-X
zm. 1938-X-X

Kulczycki Jakub
ur. 1829-10-22
zm. 1890-8-19

Kulkiewicz Bronisława Maria
ur. 1875-X-X
zm. 1897-X-X

Kunde Olimpia
ur. X-X-X
zm. 1874-1-19

Kurman Adela
ur. 1878-X-X
zm. 1959-X-X

Kurman Jan
ur. 1903-3-22
zm. 1933-3-17

Kurman Włodzimierz
ur. 1873-X-X
zm. 1940-X-X

Kusznir Bronisława
ur. 1909-X-X
zm. 1994-X-X

Kuśnierz Jan
ur. 1858-X-X
zm. 1921-4-19

Kuśnierz Kazimiera
ur. 1890-X-X
zm. 1957-X-X

Kuśnierz Mikołaj
ur. 1891-X-X
zm. 1911-6-19

Kuśnierz Wiktor
ur. 1897-X-X
zm. 1941-X-X

Lachowicz Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1885-11-11

Lachowicz Leopold
ur. 1998-X-X
zm. 1926-12-28

Lachowicz Ludwika
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lachowicz Marcin Juljusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lachowicz Zbysio
ur. X-X-X
zm. 1925-X-X

Lalkowna Helena
ur. X-X-X
zm. 1923-10-12

Larch de d. Schmit Tekla
ur. X-X-X
zm. 1910-X-X

Lasowa Janina
ur. 1912-1-X
zm. 1959-9-1

Lasowa Wiesława
ur. 1950-X-X
zm. 1967-11-19

Lasowy Wlgelm
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lepsza Anna
ur. X-X-X
zm. 1911-X-X

Lerch Kornel
ur. X-X-X
zm. 1898-8-9

Lewicki Leon
ur. X-X-X
zm. 1889-X-X

Lipska Jadwiga
ur. 1892-X-X
zm. 1946-X-X

Lipska Jadwiga
ur. 1892-X-X
zm. 1946-X-X

Łańcucka Olga
ur. 1852-X-X
zm. 1924-X-X

Łańcucki Erazm Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Łańcucki Franciszek
ur. 1848-X-X
zm. 1907-X-X

Łobos Jan
ur. 1839-3-5
zm. 1922-1-2

Łobos Marianna
ur. 1844-4-12
zm. 1927-6-12

Łoboś Ignacy
ur. 1877-1-31
zm. 1940-7-4

Łoboś Maria
ur. 1883-11-30
zm. 1947-2-30

Łohiński Józef
ur. 1873-2-26
zm. 1936-3-17

Łopuszański Ludwik
ur. 1842-X-X
zm. 1898-1-30

Łupaszko Jan
ur. X-X-X
zm. 1931-5-17

Maćkiewicz Jania
ur. 1851-X-X
zm. 1892-X-X

Majchrowicz Staś
ur. 1896-6-21
zm. X-X-X

Majewska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1916-4-22

Majewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1927-8-9

Mak Maria
ur. 1890-8-28
zm. 1979-8-6

Manczak Franciszek
ur. 1930-X-X
zm. 1958-X-X

Matkowska Honorata
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Matkowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Matkowski Juljusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mielnikiewicz Florentyna
ur. X-X-X
zm. 1941-12-14

Mielnikiewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1941-2-11

Mielnikow Michalina
ur. 1843-X-X
zm. 1908-3-1

Mikosz Maria
ur. 1863-X-X
zm. 1913-6-12

Milan Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Milan Feliks
ur. 1843-X-X
zm. 1906-X-X

Milan Kazio
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Milan Rozalia
ur. 1846-X-X
zm. 1902-X-X

Minich Mikołaj
ur. 1828-7-3
zm. 1900-3-2

Moczorodyńska Józefa
ur. 1876-X-X
zm. 1961-7-14

Moczorodyński Emil
ur. 1881-X-X
zm. 1947-1-27

Moroz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Moroz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1934-7-12

Morozow Maria
ur. X-X-X
zm. 1926-X-X

Morozow Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Musijówska Lucyna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Nakoneczny Antoni
ur. 1848-X-X
zm. X-X-X

Nakoneczny Władysław
ur. X-X-X
zm. 1935-11-11

Nehrebecki Franciszek
ur. 1834-X-X
zm. 1897-X-X

Neuman
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Niemców Michał
ur. 1833-X-X
zm. 1899-11-23

Niemżycka Henryka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Niemżycki Edward
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Niewiadomska Apolonia
ur. 1845-X-X
zm. 1911-X-X

Niewiadomska Maria
ur. X-X-X
zm. 1901-2-19

Niewiadomski Jan
ur. 1844-X-X
zm. 1914-X-X

Nosal
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Nosal Jan
ur. 1925-6-2
zm. 1935-3-29

Nowosiad Adam
ur. 1891-X-X
zm. 1944-6-25

Nowosiad Franciszka
ur. 1900-1-21
zm. 1978-3-13

Olcyk Adolf Karol
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Olcyk Gustaw
ur. 1884-9-21
zm. 1932-3-14

Oleksy Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1913-7-11

Oleśnicki Mateusz
ur. 1824-X-X
zm. 1889-X-X

Oliwa Walery
ur. X-X-X
zm. 1883-2-14

Osberger Anna
ur. X-X-X
zm. 1850-11-7

Osberger Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1845-12-19

Pasikiewicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1911-5-6

Pelc Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pełczyńska Franciszka Salomea
ur. X-X-X
zm. 1918-5-7

Pełczyńska Maria Zofia
ur. X-X-X
zm. 1915-7-6

Petrykiewicz Karolina
ur. 1880-2-20
zm. 1916-12-28

Piechowicz Agnieszka Agata
ur. 1852-11-5
zm. 1897-1-17

Piechowicz Franciszek
ur. 1849-10-3
zm. 1922-8-3

Piechowicz Jan
ur. 1879-8-14
zm. 1917-12-18

Piechowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1939-4-5

Piechowicz Rozalia
ur. 1888-8-23
zm. 1933-4-28

Pilecka Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Pilecki Adam
ur. X-X-X
zm. 1919-X-X

Pilecki Zdzisław
ur. 1890-X-X
zm. 1941-X-X

Pirok Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1971-4-6

Piskadło Andrzej
ur. 1875-9-28
zm. 1929-2-9

Popławski Józef
ur. 1842-X-X
zm. 1879-9-15

Popławski Józef
ur. 1842-X-X
zm. 1879-9-15

Popławski Szczepan
ur. 1810-X-X
zm. 1892-6-6

Poprawski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pospoła Janina
ur. 1880-12-24
zm. 1932-11-17

Procki Jan
ur. 1865-X-X
zm. 1931-X-X

Promiński Józef Promna
ur. 1800-X-X
zm. 1873-X-X

Prystaj Franciszek
ur. 1912-3-12
zm. 1966-14-17

Przestrzelski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pullman Siejria
ur. 1880-X-X
zm. 1896-X-X

Raczka Wiktor
ur. 1846-8-10
zm. 1885-10-8

Ralieka Janina
ur. 1884-X-X
zm. 1956-X-X

Ralko Władysław
ur. 1891-1-28
zm. 1918-10-18

Reczuski Franciszek
ur. 1832-X-X
zm. 1898-X-X

Ribner Maria Joanna
ur. X-X-X
zm. 1900-X-X

Rigall Helena
ur. 1876-3-27
zm. 1962-1-3

Rigall Ludwik
ur. 1872-8-2
zm. 1947-2-17

Rozmarynowski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1924-4-15

Ruchlewicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1965-7-17

Ruchlewicz Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1957-3-25

Rudorfer Maria Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1932-X-X

Rybacki Jozef
ur. 1852-3-18
zm. 1904-4-26

Rybotycki
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rydz Kakolina
ur. X-X-X
zm. 1943-12-21

Ryżowski Jan
ur. 1923-12-6
zm. 1896-1-5

Samecki Leszek
ur. 1924-X-X
zm. 1934-X-X

Sawarnow Ida
ur. 1869-X-X
zm. 1942-X-X

Schiroka Franciszka
ur. 1848-X-X
zm. 1908-6-16

Schmidt Leopoldyn
ur. 1845-X-X
zm. 1900-X-X

Schuhmacher Bronisława
ur. 1887-X-X
zm. 1920-X-X

Schuhmacher Karolina
ur. 1853-10-15
zm. 1929-7-21

Schweitzer
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Serwatka Sebastian
ur. 1845-X-X
zm. 1917-X-X

Serwatka Zofia
ur. 1911-X-X
zm. 1975-X-X

Siuta Janina
ur. 1925-X-X
zm. 1939-1-15

Skrzeszewska Józefa
ur. 1820-X-X
zm. 1919-X-X

Słotwińska Paulina
ur. 1882-10-15
zm. 1993-1-22

Sobolska Weronika
ur. 1840-X-X
zm. 1877-X-X

Sobolski Stanisław
ur. 1859-5-8
zm. 1931-1-23

Solecki Edmund Leon
ur. 1842-4-11
zm. 1896-2-27

Spiller Oldzia
ur. X-X-X
zm. 1916-X-X

Stec Zuzanna
ur. 1885-X-X
zm. 1925-X-X

Stronczak Karol
ur. X-X-X
zm. 1871-3-14

Strzetelski Artur
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Stupnicki Karol Tadeusz
ur. 1884-X-X
zm. 1924-X-X

Suk Jan
ur. 1864-X-X
zm. 1922-4-13

Sułak Katarzyna
ur. 1868-12-29
zm. 1881-6-2

Swaryczewska Nuncia
ur. X-X-X
zm. 1901-X-X

Swaryczewski Brunon
ur. X-X-X
zm. 1901-X-X

Szczepanowicz Józef
ur. 1882-X-X
zm. 1962-X-X

Szczepanowicz Karolina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Szczepanowicz Paulina
ur. 1870-X-X
zm. 1918-X-X

Szczerbak Felicja
ur. 1904-4-13
zm. 1924-11-29

Szczerbak Grzegorz
ur. 1858-4-22
zm. 1918-12-2

Szczupek Edward
ur. 1928-5-12
zm. 1939-9-5

Szczurek Edward
ur. 1928-5-12
zm. 1939-9-5

Szlamp Władysław
ur. 1886-X-X
zm. 1922-8-18

Sztuka Tadeusz
ur. 1909-10-7
zm. 1931-1-5

Sztuka Władysława
ur. 1927-X-X
zm. 1955-X-X

Sztur Tadeusz
ur. 1909-X-X
zm. 1937-X-X

Szufa Karol Wicenty
ur. 1845-1-22
zm. 1897-9-4

Szwabowicz Anto
ur. 1867-6-3
zm. 1940-10-8

Szwabowicz Antonina
ur. 1867-6-3
zm. 1940-10-8

Szwabowicz Józef
ur. 1870-2-X
zm. 1943-8-29

Szwabowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1787-X-X

Szwabowicz Karolina
ur. X-X-X
zm. 1939-10-20

Szwabowicz Natalia
ur. 1909-7-20
zm. 1978-11-3

Śmigielska Julian Antonina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tarkowska Antonina
ur. X-X-X
zm. 1925-2-X

Tarkowska Lusia
ur. 1929-7-25
zm. 1936-3-6

Tchorzelski Julian
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tchorzelski Leon
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tchórzelska Józefa
ur. 1892-X-X
zm. 1974-X-X

Teleżyńska Kamela
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Terlecki Ignacy Henryk
ur. 1817-7-30
zm. 1889-19-21

Thorrer Józef
ur. 1794-X-X
zm. 1864-X-X

Tiel Antoni
ur. 1753-6-13
zm. 1808-4-1

Tokarzewska de d. Lerch Helena
ur. 1866-X-X
zm. 1914-X-X

Tokarzewski-Karaszewicz Michał Tadeusz
ur. 1893-1-5
zm. 1964-5-22

Tomaszewski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Tomczyk Jakub
ur. 1857-X-X
zm. 1958-X-X

Tomczyk Maria
ur. 1897-10-2
zm. X-X-X

Trompeteur Felix
ur. 1831-11-15
zm. 1876-2-27

Twarda Halusia
ur. 1932-6-7
zm. 1938-11-12

Urbanowicz Karol
ur. 1855-X-X
zm. 1922-X-X

Urbanowicz Maria
ur. 1884-11-9
zm. 1971-10-2

Urbanowicz Maria
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Urbanowicz Maria
ur. 1897-2-6
zm. 1906-5-25

Urbanowicz Michał
ur. 1866-2-23
zm. 1910-2-27

Urbanowicz Sebastian Fabian
ur. 1889-1-19
zm. 1912-12-17

Urbanowicz Sebastyan Fabian
ur. 1889-1-19
zm. 1912-7-17

Urbanowicz Stanisław
ur. 1909-11-7
zm. 1988-10-X

Urbanowicz Stanisław
ur. 1857-X-X
zm. 1911-X-X

Urbanowicz Stanisław
ur. 1893-11-16
zm. 1912-12-8

Urbanowicz Stanisław
ur. 1893-11-16
zm. 1912-12-8

Urbanowiczówna Marya
ur. 1897-2-3
zm. 1906-5-25

Werhun Paweł
ur. 1871-1-23
zm. 1954-8-8

Wierzbicka Justyna
ur. X-X-X
zm. 1909-7-31

Wierzbicki
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wierzbicki Leon
ur. 1808-4-11
zm. 1883-6-24

Więckowicz Karol
ur. 1893-11-11
zm. 1941-X-X

Wilk Zofia
ur. 1909-12-20
zm. 1941-7-17

Wojtysiak Ludmiła
ur. 1909-3-30
zm. 1982-4-29

Wolański Paweł
ur. 1897-X-X
zm. 1933-X-X

Woldrzych
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wolski Maksymilian
ur. X-X-X
zm. 1894-X-X

Wołoszczak Józefa
ur. X-X-X
zm. 1928-7-23

Wydzga Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1935-8-X

Zadorożna Józefa
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zając Janinka
ur. 1866-X-X
zm. 1928-X-X

Zając Mieczysław
ur. 1849-X-X
zm. 1924-X-X

Zalewski Leon
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Załanowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1929-10-8

Zamorska Kazimiera
ur. X-X-X
zm. 1934-12-14

Zamorski Roland Jerzy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Zaręba Jan
ur. X-X-X
zm. 1923-12-20

Zarębina Karolina
ur. X-X-X
zm. 1909-11-23

Zdzieńska Janina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Żuk Rozalia
ur. 1870-3-9
zm. 1936-1-11





Eugeniusz  Kryczyński
Eugeniusz Kryczyński
Urodzony: 1897-X-X
Zmarł: 1913-5-1
Zapal znicz:
Emilia  Halecka
Emilia Halecka
Urodzony: 1887-X-X
Zmarł: 1952-X-X
Zapal znicz:
Aleksander  Halecki
Aleksander Halecki
Urodzony: 1882-X-X
Zmarł: 1953-X-X
Zapal znicz:
Felicja  Chazbilewicz
Felicja Chazbilewicz
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Sulejman  Bazarewski
Sulejman Bazarewski
Urodzony: 1854-4-24
Zmarł: 1919-4-5
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa