Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich Joachimów - Cm. Żołnierzy Niemieckich

Joachimów

łódzkie


Lista grobów:
Abbahs Hermann
ur. 1921-1-5
zm. 1942-2-27

Abben Alarich
ur. 1919-6-14
zm. 1944-5-25

Abel Hans
ur. 1915-1-20
zm. 1939-9-20

Abel Werner
ur. 1922-10-22
zm. 1942-5-30

Abele Adolf
ur. 1921-4-23
zm. 1943-10-22

Abend Karl
ur. 1925-3-25
zm. 1944-5-2

Abend Kurt
ur. 1919-10-5
zm. 1939-9-27

Abler Ernst
ur. 1910-9-12
zm. 1941-5-20

Abracham Werner
ur. 1929-5-20
zm. 1942-X-X

Abramow Gregor
ur. 1906-8-1
zm. 1942-9-4

Achilles Herbert
ur. 1914-12-19
zm. 1939-9-27

Achilles Paul
ur. 1907-12-26
zm. 1944-9-5

Achterberg Herman Arnold
ur. 1908-1-30
zm. 1942-11-13

Achtermeyer Erich
ur. 1907-8-10
zm. 1944-2-29

Acker Friedrich
ur. 1899-6-13
zm. 1942-3-10

Ackermann Wilhelm
ur. 1910-6-28
zm. 1944-1-31

Adam Alfred
ur. 1914-8-2
zm. 1942-6-15

Adam Josef
ur. 1921-11-2
zm. 1942-12-14

Adam Josef
ur. 1921-11-2
zm. 1941-12-14

Adam Kurt
ur. 1911-1-18
zm. 1944-8-1

Adam Manfred
ur. 1924-2-11
zm. 1943-9-30

Adam Wilhelm
ur. 1916-2-18
zm. 1941-9-3

Adamkiavicius Boles
ur. 1913-8-21
zm. 1944-7-17

Adams Alfons
ur. 1903-5-4
zm. 1944-9-5

Adams Alfred
ur. 1919-11-16
zm. 1943-3-19

Adel Hans
ur. 1915-1-20
zm. 1939-8-20

Adler Erich
ur. 1920-8-16
zm. 1941-9-4

Adolph Friedrich
ur. 1917-1-8
zm. 1940-2-23

Adomeit Willi
ur. 1922-9-18
zm. 1944-9-13

Affeldt Alfred
ur. 1920-9-5
zm. 1939-9-22

Ahamer Johann
ur. 1906-4-29
zm. 1942-5-28

Ahlert Rudolf
ur. 1921-3-21
zm. 1942-4-27

Ahrendt Fritz
ur. 1910-6-5
zm. 1939-9-22

Ahtendorfer Josef
ur. 1911-3-10
zm. 1943-4-11

Aigner Johann
ur. 1911-7-21
zm. 1943-2-6

Alafousoff Basile
ur. 1890-1-1
zm. 1942-10-25

Alber Artur
ur. 1920-4-14
zm. 1944-7-15

Albert Emil
ur. 1903-4-21
zm. 1944-9-12

Albert Max
ur. 1908-12-30
zm. 1941-10-3

Albinger Georg
ur. 1910-1-4
zm. 1944-3-28

Albrecht Hans
ur. 1907-1-14
zm. 1939-9-23

Albrecht Herbert
ur. 1910-11-15
zm. 1939-9-21

Albrecht Hermann
ur. 1898-8-16
zm. 1944-6-14

Albrecht Johann
ur. 1906-10-30
zm. 1944-3-7

Albrecht Paul
ur. 1903-12-15
zm. 1944-8-24

Albrecht Peter
ur. 1918-1-14
zm. 1939-12-12

Albrecht Willi
ur. 1919-12-28
zm. 1943-1-3

Aleithe Karl
ur. 1901-7-27
zm. 1942-4-21

Alexander Emil
ur. 1914-4-16
zm. 1942-6-1

Algert Demitri
ur. X-X-X
zm. 1944-7-10

Allstaedt Bruno
ur. 1925-9-30
zm. 1944-6-21

Almenroder Hans
ur. 1900-9-7
zm. 1942-8-19

Alt Franz
ur. 1912-7-13
zm. 1942-5-18

Alt Heinrich
ur. 1920-3-28
zm. 1943-2-24

Alt Max
ur. 1922-4-22
zm. 1943-12-16

Altenau Karl
ur. 1915-8-14
zm. 1939-9-12

Altenbockum Ernst
ur. 1917-3-27
zm. 1939-9-15

Altenburg Fritz
ur. 1916-12-27
zm. 1939-9-17

Altenburger Wolfgang
ur. 1909-10-8
zm. 1941-8-17

Altenkirch Wilhelm
ur. 1904-4-14
zm. 1944-5-21

Altgelt Mario
ur. 1917-8-7
zm. 1939-9-19

Althaus Andreas
ur. X-X-X
zm. 1939-9-X

Althoff Walter
ur. 1904-11-11
zm. 1944-2-23

Altmann Martin
ur. 1915-4-7
zm. 1939-9-20

Alymeyer Robert
ur. 1917-3-11
zm. 1943-9-30

Amann Franz
ur. 1911-8-2
zm. 1942-3-23

Amberg
ur. X-X-X
zm. 1944-7-27

Amberger Josef
ur. 1920-4-29
zm. 1943-9-X

Ambrosius Kurt
ur. 1912-2-4
zm. 1939-9-6

Amend Hans
ur. 1903-7-6
zm. 1943-9-19

Amling Willi
ur. 1923-9-10
zm. 1944-5-3

Amma Albert
ur. 1924-8-13
zm. 1943-8-5

Amrhein Erich
ur. 1925-1-2
zm. 1944-7-3

Amthor Georg
ur. 1906-4-27
zm. 1944-7-8

Anderlohr Helmut
ur. 1921-11-9
zm. 1944-2-26

Anders Ekkehard
ur. 1923-9-5
zm. 1944-1-3

Anders Ernst
ur. 1910-8-21
zm. 1939-9-19

Anders Helmut
ur. 1925-5-8
zm. 1944-7-7

Anders Walter
ur. 1920-2-4
zm. 1942-12-12

Andree Heinrich
ur. 1896-6-18
zm. 1944-1-4

Angel Paul
ur. 1923-7-30
zm. 1944-4-17

Angeloni Luigi
ur. 1914-12-8
zm. 1944-7-30

Angerer Rudi
ur. 1914-8-25
zm. 1939-9-27

Angermann Walter
ur. 1921-7-9
zm. 1942-1-28

Anton Hermann
ur. 1923-2-23
zm. 1943-8-17

Antons Johann
ur. 1919-7-3
zm. 1939-9-10

Antz Alois
ur. X-X-X
zm. 1939-9-X

Apel Wilhelm
ur. 1907-11-19
zm. 1944-7-9

Apfelbaum Horst
ur. 1911-8-22
zm. 1944-9-11

Apfeld Wilhelm
ur. 1909-5-24
zm. 1943-6-3

Appelkamp Heinz
ur. 1919-10-27
zm. 1941-12-13

Arendt Friedrich
ur. 1909-8-8
zm. 1942-4-11

Arens Gerhard
ur. 1920-3-30
zm. 1943-4-15

Arens Wilhelm
ur. 1914-3-16
zm. 1941-8-5

Argyelan Gabor
ur. 1911-3-30
zm. 1943-3-19

Arldt Arthur
ur. 1906-8-8
zm. 1944-7-10

Arlt Gerhard
ur. 1920-8-24
zm. 1942-1-5

Arndt Alfred
ur. 1922-7-13
zm. 1941-11-4

Arndt Alois
ur. 1922-11-3
zm. 1943-9-27

Arndt Fritz
ur. 1900-2-16
zm. 1943-2-21

Arnecke Willi
ur. 1916-7-3
zm. 1943-3-28

Arnold Johannes
ur. 1923-10-12
zm. 1944-2-2

Arnold Richard
ur. 1909-2-26
zm. 1944-7-11

Arnold Rudolf
ur. 1908-12-4
zm. 1941-6-15

Aroschewski Wilhelm
ur. 1915-1-28
zm. 1939-9-27

Arp Werner
ur. 1924-8-10
zm. 1943-9-6

Arz Arno
ur. 1920-3-26
zm. 1939-9-13

Arzt Michael
ur. 1909-7-9
zm. 1944-7-28

Ascher Michael
ur. 1904-10-11
zm. 1942-4-10

Aschmutat Hermann
ur. 1900-5-27
zm. 1941-6-4

Asen Alois
ur. 1922-8-19
zm. 1942-8-19

Aspoeck Franz
ur. 1911-2-19
zm. 1944-1-11

Astner Jakob
ur. 1906-2-26
zm. 1944-5-16

Attenberger Ludwig
ur. 1913-9-17
zm. 1939-9-27

Auburger Johann
ur. 1916-8-4
zm. 1939-9-27

Auer Alois
ur. 1905-5-31
zm. 1943-10-24

Auer Herbert
ur. 1916-9-7
zm. 1939-9-20

Auerswald Friedrich
ur. 1916-11-11
zm. 1939-9-25

August Heinrich
ur. 1899-1-16
zm. 1944-9-29

Augustein Willy
ur. 1900-12-1
zm. 1944-4-21

Augustin Erich
ur. 1914-9-29
zm. 1939-9-10

Augustin Ernst
ur. 1919-12-14
zm. 1939-9-12

Aulbach Gottfried
ur. 1922-7-22
zm. 1944-2-7

Aulbach Ludwig
ur. 1924-2-19
zm. 1944-3-28

Aumueller Georg
ur. 1920-2-13
zm. 1943-11-14

Auras Walter
ur. 1917-1-21
zm. 1944-5-6

Aures Leonhard
ur. 1914-2-12
zm. 1939-9-26

Aurin Kurt
ur. 1914-7-5
zm. 1939-9-25

Aust Friedrich
ur. 1920-12-1
zm. 1942-12-26

Autenried Friedrich
ur. 1921-10-17
zm. 1944-9-8

Autenrieth Erich
ur. 1901-11-25
zm. 1939-9-9

Auth Heinrich
ur. 1908-9-26
zm. 1944-4-19

Averes Heinz
ur. 1920-3-25
zm. 1944-8-20

Baasch Alfred
ur. 1921-8-21
zm. 1941-9-14

Baath Kurt
ur. 1911-7-8
zm. 1939-9-22

Babinski Franz
ur. 1908-5-27
zm. 1944-5-11

Babst Erich
ur. 1916-1-21
zm. 1939-9-19

Bach Johann
ur. 1920-9-10
zm. 1942-2-16

Bach Philipp
ur. 1899-4-11
zm. 1942-2-11

Bachmann Anton
ur. 1915-5-17
zm. 1944-5-27

Bachmann Hans
ur. 1920-5-1
zm. 1939-9-26

Bachmann Heinz
ur. 1920-1-27
zm. 1939-9-21

Bachmann Josef
ur. 1908-12-19
zm. 1941-9-23

Bachmann Ulrich
ur. 1921-5-31
zm. 1939-9-23

Bachnick Fritz
ur. 1916-12-24
zm. 1939-9-17

Back August
ur. 1924-11-16
zm. 1944-1-5

Backs Hermann
ur. 1902-7-26
zm. 1943-12-22

Badel Kurt
ur. 1909-7-12
zm. 1939-9-24

Badtke Hermann
ur. 1916-7-17
zm. 1939-9-13

Baeckmann Walter
ur. 1915-5-30
zm. 1944-1-15

Baehsler Karl
ur. 1919-3-16
zm. 1942-7-21

Baeuerle Guenther
ur. 1910-10-16
zm. 1939-9-17

Baeumler Hans
ur. 1916-2-30
zm. 1939-9-23

Baeumler Johann
ur. 1920-2-22
zm. 1941-8-13

Bagelmann Gerchard
ur. 1907-4-22
zm. 1942-2-4

Bahr Heinz
ur. 1915-1-12
zm. 1943-9-29

Bahr Paul
ur. 1917-2-5
zm. 1939-9-16

Baier Karl
ur. 1918-3-1
zm. 1939-9-27

Baier Rudolf
ur. 1920-7-31
zm. 1939-9-26

Baker Helmut
ur. 1923-1-6
zm. 1942-1-22

Bakker Rudi
ur. 1911-10-11
zm. 1941-9-1

Balderhaar-Kleina Gerrit
ur. 1916-6-17
zm. 1939-9-16

Balenbusch Jakob
ur. 1887-5-13
zm. 1944-8-12

Balfanz Alfred
ur. 1916-3-1
zm. 1941-7-30

Balk Gerchard
ur. 1919-12-24
zm. 1940-12-24

Balke Friedrich
ur. 1907-4-9
zm. 1942-9-5

Balke Karl Heinz
ur. 1915-4-3
zm. 1944-5-19

Ballreich Georg
ur. 1913-12-12
zm. 1943-9-16

Balsliemke Josef
ur. 1918-6-7
zm. 1944-7-11

Balzar Heinrich
ur. 1918-11-8
zm. 1940-10-2

Balzer Helmut
ur. 1912-2-6
zm. 1939-9-2

Bambach Artur
ur. 1904-5-26
zm. 1944-7-X

Banhold Albert
ur. 1916-5-2
zm. 1939-9-21

Bantow Ernst
ur. 1911-7-21
zm. 1939-9-12

Bantz Ernst
ur. 1921-3-5
zm. 1944-7-6

Barabas Oskar
ur. 1909-11-13
zm. 1939-9-26

Barański Guenther
ur. 1918-10-21
zm. 1939-9-21

Barche Gerhard
ur. 1916-3-24
zm. 1939-9-26

Bareuther Karl
ur. 1917-1-19
zm. 1944-7-10

Bargul Albert
ur. 1910-11-10
zm. 1944-7-11

Barl Karl
ur. 1920-9-2
zm. 1942-5-21

Barndt Karl
ur. 1904-12-5
zm. 1943-12-23

Barnert Wilhelm
ur. 1913-12-6
zm. 1939-9-9

Baron Alfred
ur. 1922-1-21
zm. 1944-7-14

Bartat August
ur. 1908-6-1
zm. 1944-8-12

Bartels Erich
ur. 1913-9-15
zm. 1944-3-4

Bartels Walter
ur. 1924-2-15
zm. 1943-7-13

Bartels Walter
ur. 1908-11-26
zm. 1943-3-26

Bartelt Emil
ur. 1902-6-5
zm. 1944-7-15

Bartelt Kurt
ur. 1916-1-22
zm. 1939-9-21

Bartesch Andreas
ur. 1909-5-3
zm. 1944-4-17

Barth Emil
ur. 1912-2-10
zm. 1944-7-27

Barth Friedrich
ur. 1902-8-19
zm. 1944-X-X

Barth Heinz
ur. 1919-9-22
zm. 1942-12-16

Barth Konrad
ur. 1905-5-5
zm. 1943-5-11

Bartholmes Wilhelm
ur. 1920-4-12
zm. 1939-9-19

Bartik Franz
ur. 1910-9-11
zm. 1942-3-2

Bartikowski Erich
ur. 1914-1-8
zm. 1942-4-20

Bartl Gottfried
ur. 1919-8-16
zm. 1943-9-6

Bartler Emil
ur. 1901-4-11
zm. 1944-6-11

Bartosch Josef
ur. 1916-6-16
zm. 1939-9-22

Bartow Gerchard
ur. 1915-3-25
zm. 1941-2-17

Bartsch Herbert
ur. 1910-7-7
zm. 1944-5-30

Bartsch Johann
ur. 1917-9-14
zm. 1943-3-23

Bartz Siegfried
ur. 1917-8-25
zm. 1943-6-24

Bascour Jan
ur. 1905-2-24
zm. 1943-12-18

Bastian Bernhard
ur. 1920-9-26
zm. 1943-10-3

Batecha Jewdokija
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Batecha Sawelij
ur. X-X-X
zm. 1944-7-X

Batocki Albrecht von
ur. 1911-2-8
zm. 1942-1-30

Batzke Alfred
ur. 1908-2-11
zm. 1942-5-14

Baubel Wilhelm
ur. 1920-1-25
zm. 1944-7-11

Bauch Emil
ur. 1915-8-19
zm. 1939-9-12

Bauer Alois
ur. 1910-7-17
zm. 1944-1-21

Bauer Andreas
ur. 1915-11-29
zm. 1939-9-26

Bauer August
ur. 1911-3-21
zm. 1941-8-12

Bauer August
ur. 1924-7-31
zm. 1943-1-1

Bauer August
ur. 1914-10-31
zm. 1944-4-26

Bauer Erich
ur. 1920-5-13
zm. 1941-8-13

Bauer Erich
ur. 1919-10-5
zm. 1939-9-21

Bauer Ferdinand
ur. 1915-6-4
zm. 1942-10-18

Bauer Hans
ur. 1916-7-6
zm. 1939-9-26

Bauer Karl
ur. 1918-5-28
zm. 1944-5-6

Bauer Karl
ur. 1919-6-28
zm. 1943-8-18

Bauer Konrad
ur. 1921-1-29
zm. 1944-9-4

Bauer Ludwig
ur. 1900-11-27
zm. 1942-8-6

Bauer Otto
ur. 1912-1-5
zm. 1942-3-29

Bauer Otto
ur. 1907-8-18
zm. 1943-12-3

Bauer Rudolf
ur. 1923-7-29
zm. 1943-12-31

Bauer Walter
ur. 1916-10-27
zm. 1939-9-21

Bauer Werner
ur. 1907-2-10
zm. 1944-4-15

Baum Andreas
ur. 1912-9-7
zm. 1940-8-27

Baum Theo
ur. 1913-8-21
zm. 1943-5-31

Baum Walter
ur. 1920-3-10
zm. 1939-9-21

Baumann Gustav
ur. 1910-5-26
zm. 1939-9-26

Baumann Hans
ur. 1907-7-12
zm. 1942-1-29

Baumann Martin
ur. 1917-9-1
zm. 1939-9-9

Baumann Robert
ur. 1922-11-23
zm. 1943-11-18

Baumeister Ludwig
ur. 1917-8-27
zm. 1939-9-27

Baumgaertel Walter
ur. 1915-5-31
zm. 1939-5-21

Baumgaertl Horst
ur. 1915-9-12
zm. 1942-2-2

Baumgaertner August
ur. 1921-1-25
zm. 1942-1-21

Baumgaertner Fritz
ur. 1902-11-2
zm. 1944-7-27

Baumgart Bruno
ur. 1918-12-18
zm. 1939-9-21

Baumgarten Hubert
ur. 1921-9-7
zm. 1942-4-13

Baumgartner Hubert
ur. 1899-8-4
zm. 1943-8-12

Baur Franz
ur. 1918-6-30
zm. 1942-5-9

Bax Martin
ur. 1918-9-17
zm. 1939-9-20

Baxler Ernst
ur. 1916-5-4
zm. 1939-9-22

Bayer Berthodt
ur. 1905-8-20
zm. 1942-2-1

Bayer Eugen
ur. 1907-9-11
zm. 1944-4-26

Bayer Ludwig
ur. 1908-1-21
zm. 1944-8-28

Becher Karl
ur. 1900-5-22
zm. 1942-11-25

Becher Paul
ur. 1906-6-25
zm. 1941-7-23

Becher Werner
ur. 1917-9-15
zm. 1939-9-21

Beck Friedrich
ur. 1925-5-20
zm. 1944-3-1

Beck Josef
ur. 1912-6-8
zm. 1942-1-17

Beck Werner
ur. 1913-12-17
zm. 1942-4-19

Beckbissinger Herbert
ur. 1922-11-20
zm. 1942-8-13

Becker Albert
ur. 1919-7-18
zm. 1941-6-29

Becker Andreas
ur. 1924-12-24
zm. 1944-3-5

Becker Anton
ur. 1910-4-19
zm. 1943-10-14

Becker Erich
ur. 1921-7-7
zm. 1944-7-24

Becker Franz
ur. 1917-5-19
zm. 1939-9-17

Becker Hans
ur. 1907-11-21
zm. 1943-10-7

Becker Heinz
ur. 1917-11-11
zm. 1943-10-7

Becker Helmut
ur. 1911-8-14
zm. 1939-9-12

Becker Helmut
ur. 1913-12-19
zm. 1943-8-26

Becker Josef
ur. 1911-5-13
zm. 1942-2-11

Becker Karl
ur. 1906-6-21
zm. 1944-8-4

Becker Karl
ur. 1917-10-11
zm. 1939-9-23

Becker Karl Heinz
ur. 1920-10-28
zm. 1940-10-23

Becker Otto
ur. 1913-10-27
zm. 1942-10-2

Becker Robert
ur. 1903-11-9
zm. 1943-10-9

Becker Siegfried
ur. 1920-4-29
zm. 1943-3-16

Becker Vinzenz
ur. 1917-10-10
zm. 1942-2-25

Becker Walter
ur. 1913-1-2
zm. 1944-5-2

Becker Willi
ur. 1915-1-27
zm. 1939-9-20

Becker Wilmar
ur. 1907-8-9
zm. 1944-3-17

Beckmann Friedrich
ur. 1917-4-11
zm. 1940-5-17

Beckmann Jan
ur. 1910-11-13
zm. 1942-12-18

Beeck Franz
ur. 1907-2-24
zm. 1942-6-27

Beel Erich
ur. 1912-2-25
zm. 1941-11-15

Begett Fritz
ur. 1901-12-7
zm. 1944-9-29

Behaghel Heinz
ur. 1910-9-8
zm. 1943-9-18

Behling Gustav
ur. 1898-12-10
zm. 1944-1-25

Behnke Erich
ur. 1926-12-2
zm. 1944-8-8

Behr Arthur von
ur. 1908-1-17
zm. 1939-9-14

Behr Hans
ur. 1915-2-16
zm. 1941-4-19

Behr Nikolaus
ur. 1895-7-12
zm. 1942-10-11

Behrend Paul
ur. 1923-11-29
zm. 1943-10-20

Behrends Friedrich
ur. 1922-8-1
zm. 1943-4-23

Behrens Friedrich
ur. 1914-4-8
zm. 1942-6-14

Behrens Hans
ur. 1925-4-17
zm. 1943-12-15

Behrens Willi
ur. 1909-11-1
zm. 1944-3-12

Behsler Hans
ur. 1914-1-15
zm. 1939-9-12

Beicher Josef
ur. 1905-4-3
zm. 1942-11-13

Beier Alois
ur. 1909-8-17
zm. 1944-3-4

Beier Georg
ur. 1904-10-28
zm. 1939-9-26

Beier Gerchard
ur. 1918-7-19
zm. 1939-9-21

Beier Heinrich
ur. 1901-2-18
zm. 1944-X-X

Beier Wilhelm
ur. 1906-11-8
zm. 1943-9-18

Beil Josef
ur. 1915-3-9
zm. 1941-6-14

Beilschmidt Alfred
ur. 1915-9-7
zm. 1939-9-22

Beinborn Erwin
ur. 1923-9-27
zm. 1943-9-19

Beindorf Friedrich
ur. 1905-2-19
zm. 1942-4-18

Beinhoff Helmut
ur. 1921-2-9
zm. 1942-4-24

Beise Albert
ur. 1909-2-18
zm. 1943-11-14

Beisel Emil
ur. 1922-3-13
zm. 1943-10-11

Bekes Heinrich
ur. 1910-3-21
zm. 1939-9-13

Bekker Otto
ur. 1903-10-27
zm. 1942-10-2

Beline Rene
ur. 1918-5-11
zm. 1944-7-4

Belkner Willi
ur. 1899-11-13
zm. 1945-1-19

Belli Nello
ur. 1912-11-27
zm. 1943-2-21

Bellinger Peter
ur. 1910-9-15
zm. 1942-2-14

Benda Alfred
ur. 1925-4-21
zm. 1944-8-1

Bender Franz
ur. 1901-2-17
zm. 1942-11-25

Bender Hans
ur. 1907-7-23
zm. 1944-3-11

Bendl Rudolf
ur. 1913-8-13
zm. 1943-8-23

Bendschneider Gerchard
ur. 1915-9-15
zm. 1939-9-22

Bendschneider Karl
ur. 1912-7-20
zm. 1939-9-27

Bendt Gustav
ur. 1915-1-10
zm. 1941-3-21

Bendzko Heinz
ur. 1911-9-17
zm. 1939-9-21

Benert Alois
ur. 1915-4-19
zm. 1939-9-17

Benesch Johann
ur. 1924-4-22
zm. 1943-7-24

Bengel Karl
ur. 1914-3-27
zm. 1942-2-13

Benko Konrad
ur. 1912-11-2
zm. 1944-3-11

Benn Franz
ur. 1907-3-23
zm. 1944-2-24

Benn Hans
ur. 1923-1-18
zm. 1944-4-17

Bensing Heinrich
ur. 1924-8-6
zm. 1944-1-1

Bentele Eusebius
ur. 1915-4-6
zm. 1941-7-5

Benter Rudolf
ur. 1901-9-6
zm. 1939-9-18

Benthe Walter
ur. 1921-5-19
zm. 1942-8-10

Benthin Wilhelm
ur. 1906-8-5
zm. 1944-1-4

Benz Karl Friedrich
ur. 1910-5-18
zm. 1939-9-19

Benz Lorenz
ur. 1906-3-8
zm. 1944-7-13

Berchtenbreiter Georg
ur. 1920-4-23
zm. 1941-5-25

Berg Franz
ur. 1899-9-13
zm. 1939-9-22

Berg Hans
ur. 1922-8-19
zm. 1943-9-9

Bergauer Hermann
ur. 1915-4-18
zm. 1939-9-16

Berger Georg
ur. 1918-1-17
zm. 1943-10-5

Berger Oskar
ur. 1907-10-15
zm. 1942-3-8

Berger Otto
ur. 1905-11-18
zm. 1944-4-14

Berger Paul
ur. 1915-10-29
zm. 1939-9-19

Berger Wassilly
ur. 1900-6-6
zm. 1943-8-4

Berger Willy
ur. 1896-3-6
zm. 1944-7-24

Berger Wilmar
ur. 1893-4-12
zm. 1943-5-25

Berghammer Georg
ur. 1902-4-5
zm. 1944-5-1

Berghaus Louis
ur. 1894-5-4
zm. 1943-12-10

Berghoff Paul
ur. 1916-6-10
zm. 1939-9-19

Bergler Andreas
ur. 1900-10-25
zm. 1944-6-19

Bergmann August
ur. 1926-8-14
zm. 1944-4-28

Bergmann Erwin
ur. 1908-8-30
zm. 1943-9-15

Bergmann Josef
ur. 1915-10-29
zm. X-X-X

Bergmann Karl
ur. 1919-6-23
zm. 1939-9-20

Bergmann Karl
ur. 1917-12-21
zm. 1939-9-29

Bergmann Walter
ur. 1906-5-1
zm. 1939-9-26

Bergsch Josef
ur. 1916-5-8
zm. 1939-9-22

Bergstraesser Robert
ur. 1926-1-15
zm. 1944-4-2

Bergunde Oskar
ur. 1915-7-4
zm. 1939-9-20

Berief Peter
ur. 1914-2-19
zm. 1944-7-25

Berkholz Alfred
ur. 1909-6-29
zm. 1944-2-19

Berlin Ewald
ur. 1919-11-14
zm. 1942-6-23

Berling Hubert
ur. 1919-10-21
zm. 1944-3-27

Bernd Edmund
ur. 1901-1-22
zm. 1944-7-10

Berndt Werner
ur. 1920-10-9
zm. 1943-12-12

Bernert Heinz
ur. 1906-2-16
zm. 1942-3-22

Bernhard Kurt
ur. 1925-4-30
zm. 1942-11-22

Bernhardt Erich
ur. 1915-2-24
zm. 1942-5-13

Bernhardt Ernst Friedrich
ur. 1921-9-3
zm. 1944-7-19

Berno Erich
ur. 1920-9-26
zm. 1941-6-5

Bernt Franz
ur. 1914-7-29
zm. 1939-9-20

Bertoloso Mario
ur. 1913-11-3
zm. 1943-2-10

Bertram Friedrich
ur. 1914-3-23
zm. 1943-6-10

Bertram Walter
ur. 1897-5-6
zm. 1944-4-27

Beschle Alfons Franz
ur. 1923-4-15
zm. 1943-7-18

Beschorner Reinhold
ur. 1924-10-14
zm. 1943-9-21

Besenthal Wilhelm
ur. 1923-9-6
zm. 1944-1-12

Beste Heinz
ur. 1918-12-16
zm. 1944-3-29

Bestmann Hugo
ur. 1901-6-27
zm. 1942-3-13

Beth Walter
ur. 1920-3-28
zm. 1943-2-4

Bethe Rolf
ur. 1918-10-4
zm. 1939-9-19

Bethmann Arthur
ur. 1894-11-5
zm. 1944-5-17

Betsold Helmut
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bettin Hugo
ur. 1913-2-2
zm. 1942-3-20

Bettinger Friedrich
ur. 1920-9-15
zm. 1943-2-5

Betz Heinrich
ur. 1919-10-30
zm. 1942-2-20

Beu Leonhard
ur. 1924-4-13
zm. 1944-3-27

Beukhardt Franz
ur. 1898-12-1
zm. 1940-11-28

Beusch Rudolf
ur. 1900-9-15
zm. 1944-7-22

Beusshausen Hermann
ur. 1923-3-5
zm. 1942-12-28

Beutel Helmut
ur. 1916-8-5
zm. 1944-6-3

Beutel Werner
ur. 1920-11-17
zm. 1941-8-4

Beuth Ernst
ur. 1924-1-27
zm. 1944-2-12

Beuther August
ur. 1915-10-23
zm. 1939-9-17

Beverungen Wilhelm
ur. 1918-9-28
zm. 1939-9-18

Beyer Alwin
ur. 1914-2-3
zm. 1941-11-30

Beyer Arno
ur. 1913-12-14
zm. 1939-9-X

Beyer Bruno
ur. 1907-11-16
zm. 1944-4-8

Bialek Anton
ur. 1895-5-23
zm. 1939-9-16

Bialek Franz
ur. 1914-9-19
zm. 1939-9-20

Bialek Walter
ur. 1911-11-4
zm. 1944-2-26

Bialik Josef
ur. 1911-2-14
zm. 1944-7-18

Bibikowa Helena
ur. 1925-4-15
zm. 1944-2-25

Bibon Albert
ur. 1911-12-3
zm. 1941-1-28

Bich Werner
ur. 1925-10-1
zm. 1939-9-27

Bichler Lorenz
ur. 1924-10-21
zm. 1943-5-8

Bieber Karl
ur. 1925-10-7
zm. 1944-1-11

Bieber Michael
ur. 1907-10-19
zm. 1942-2-16

Bieber Michael
ur. 1896-10-6
zm. 1944-7-24

Biedermann Hans
ur. 1916-5-22
zm. 1939-9-25

Biedermann Otto
ur. 1926-1-24
zm. 1944-6-28

Biedermann Robert
ur. 1921-1-19
zm. 1942-11-28

Biegert Georg
ur. 1901-1-2
zm. 1944-5-5

Biele Otto
ur. 1916-3-13
zm. 1941-8-14

Bielslmeier Martin
ur. 1915-10-30
zm. 1939-9-27

Bien August
ur. 1922-12-22
zm. 1944-7-8

Bieniek Johann
ur. 1911-7-10
zm. 1941-3-10

Bierbaumer Andreas
ur. 1908-10-8
zm. 1942-4-21

Biering Walter
ur. 1914-8-27
zm. 1939-9-21

Biering Werner
ur. 1923-7-4
zm. 1944-7-16

Biermann Otto
ur. 1910-11-1
zm. 1944-3-25

Bierwirth Wolf
ur. 1908-6-6
zm. 1942-1-15

Biesler Walter
ur. 1921-2-26
zm. 1944-7-21

Bietmann Hermann
ur. 1916-11-17
zm. 1939-9-25

Bildner Emil
ur. 1906-11-4
zm. 1940-9-6

Bilitza Guenter
ur. 1925-6-27
zm. 1944-3-21

Biller Walter
ur. 1926-12-18
zm. 1944-7-21

Bindel Christian
ur. 1913-1-24
zm. 1944-3-23

Binder Ludwig
ur. 1923-9-10
zm. 1943-7-26

Binder Michael
ur. 1912-3-28
zm. 1944-9-28

Bindewald Otto
ur. 1922-2-25
zm. 1943-3-17

Binias Heinz
ur. 1919-11-7
zm. 1941-8-22

Binsch Kurt
ur. 1907-7-7
zm. 1944-7-22

Birk Paul
ur. 1921-7-21
zm. 1943-9-9

Birk Peter
ur. 1923-12-8
zm. 1943-3-27

Birkner Kurt
ur. 1917-9-23
zm. 1942-6-25

Birner Karl
ur. 1908-2-4
zm. 1939-9-25

Birnhofer Josef
ur. 1922-2-26
zm. 1943-6-10

Bischmann Karl
ur. 1920-10-8
zm. 1942-6-21

Bischoff Max
ur. 1919-4-4
zm. 1944-8-6

Bischoff Robert
ur. 1904-5-29
zm. 1943-6-18

Bismanns Werner
ur. 1915-10-12
zm. 1939-9-25

Bittmeier Max
ur. 1910-9-10
zm. 1943-11-7

Bittner Alfred
ur. 1908-10-26
zm. 1943-5-16

Bittner Ladislaus
ur. 1923-6-10
zm. 1944-8-12

Blachartschuk Wasyl
ur. 1924-1-31
zm. 1944-2-25

Bladeck Walter
ur. 1893-2-11
zm. 1944-5-8

Blank August Heinrich
ur. 1909-7-15
zm. 1942-8-26

Blank Ernst
ur. 1916-5-23
zm. 1939-9-14

Blankenburg Gerhard
ur. 1916-11-5
zm. 1939-11-5

Blaschka Hermann
ur. 1901-5-21
zm. 1941-11-18

Blasiewski Josef
ur. 1907-7-30
zm. 1944-4-21

Blatt Johann
ur. 1913-1-2
zm. 1939-9-25

Blattner Justin
ur. 1914-5-19
zm. 1944-7-25

Blauser Johann
ur. 1909-9-11
zm. 1943-10-22

Bleck Willy
ur. 1913-6-3
zm. 1942-5-13

Blecker Walter
ur. 1920-1-12
zm. 1941-10-15

Bleil Fritz
ur. 1924-9-30
zm. 1944-1-12

Bleinagel Heinz
ur. 1924-3-22
zm. 1944-7-3

Bleisch Willi
ur. 1915-3-31
zm. 1939-9-22

Blessing Richard
ur. 1926-1-14
zm. 1944-2-29

Bley Helmut
ur. 1920-9-20
zm. 1944-9-13

Bliersbach Josef
ur. 1911-5-14
zm. 1943-7-15

Blinkow Ilia
ur. 1895-7-20
zm. 1943-7-3

Blomenkampf Werner
ur. 1923-1-29
zm. 1943-7-1

Bluemel Gustav
ur. 1902-9-15
zm. 1942-5-16

Bluemle Friedrich
ur. 1915-12-18
zm. 1941-7-26

Blum Peter
ur. X-X-X
zm. 1944-7-16

Blum Raimund
ur. 1925-2-16
zm. 1944-2-9

Blumenberg Erich
ur. 1920-10-24
zm. 1944-2-5

Blumenstock Max
ur. 1901-4-28
zm. 1941-9-18

Blumentahl Rudolf
ur. 1917-2-1
zm. 1939-9-15

Bluml Karl
ur. 1908-1-6
zm. 1943-9-24

Blumtritt Hugo
ur. 1910-4-16
zm. 1942-5-7

Bochen Theodor
ur. 1914-5-14
zm. 1941-8-1

Bochen Theodor
ur. 1914-5-14
zm. 1941-8-1

Bochmann Rudolf
ur. 1912-4-9
zm. 1942-3-1

Bock Erhard
ur. 1921-12-23
zm. 1944-7-13

Bock Ernst
ur. 1914-1-22
zm. 1944-4-17

Bock Franz
ur. 1907-9-27
zm. 1943-4-20

Bock Franz
ur. 1907-9-27
zm. 1943-4-20

Bock Helmut
ur. 1912-5-5
zm. 1939-9-26

Bock Helmut
ur. 1924-11-23
zm. 1944-2-7

Bock Helmut
ur. 1912-5-5
zm. 1939-9-26

Bock Helmut
ur. 1924-11-23
zm. 1944-2-7

Bock Karl Heinz
ur. 1913-8-27
zm. 1944-2-2

Bock Paul
ur. 1924-1-31
zm. 1944-3-15

Bode Albert
ur. 1899-12-12
zm. 1944-8-10

Bode Albert
ur. 1899-12-12
zm. 1944-8-10

Bode Hans
ur. 1913-3-15
zm. 1939-9-18

Bode Hans
ur. 1913-3-15
zm. 1939-9-18

Boechmann Walter
ur. 1914-4-12
zm. 1944-4-26

Boeckl Alfred
ur. 1918-12-5
zm. 1944-3-25

Boegelhold Alfons
ur. 1913-4-15
zm. 1943-10-27

Boehler Karl
ur. 1923-11-12
zm. 1942-12-24

Boehlke Karl
ur. 1911-7-1
zm. 1942-5-8

Boehm Emmerich
ur. 1918-8-6
zm. 1943-11-13

Boehm Franz
ur. 1915-1-29
zm. 1940-11-19

Boehm Hans
ur. 1908-11-25
zm. 1944-8-8

Boehm Johannes
ur. 1913-4-7
zm. 1942-8-4

Boehm Josef
ur. 1912-5-2
zm. 1942-3-2

Boehm Max
ur. 1921-12-20
zm. 1943-9-22

Boehm Stephan
ur. 1901-8-9
zm. 1943-3-30

Boehm Walter
ur. 1914-2-15
zm. 1943-7-4

Boehme Alfred
ur. 1908-8-11
zm. 1941-12-19

Boehme Walter
ur. 1884-2-15
zm. 1944-9-24

Boehme Willi
ur. 1910-6-4
zm. 1941-8-13

Boehmer Wilhelm
ur. 1910-8-4
zm. 1939-9-19

Boehnke Ernst
ur. 1914-11-5
zm. 1939-9-13

Boehnke Werner
ur. 1914-12-6
zm. 1939-9-15

Boeker August
ur. 1922-10-24
zm. 1943-4-2

Boelk Werner
ur. 1925-2-21
zm. 1944-2-12

Boell Johannes
ur. 1922-2-8
zm. 1944-5-27

Boelling Friedrich
ur. 1910-4-6
zm. 1941-7-7

Boenicke Horst
ur. 1920-11-9
zm. 1942-2-26

Boening Adolf
ur. 1920-7-23
zm. 1939-9-10

Boeringer Gustav
ur. 1896-5-24
zm. 1942-5-24

Boerner Gerhard
ur. 1917-12-14
zm. 1944-7-28

Boerngen Albert
ur. 1911-5-7
zm. 1941-5-6

Boernschlegel Konrad
ur. 1924-10-15
zm. 1944-7-27

Boes Franz
ur. 1921-7-3
zm. 1944-3-19

Boeselt Karl
ur. 1904-8-8
zm. 1944-7-27

Boettcher Georg
ur. 1909-2-23
zm. 1941-12-21

Boettcher Gustav Adolf
ur. 1911-7-6
zm. 1943-11-5

Boettcher Heinrich
ur. 1918-12-7
zm. 1939-9-16

Boettcher Herbert
ur. 1904-12-25
zm. 1943-10-3

Boettger Adam
ur. 1921-9-15
zm. 1944-3-21

Boettger Wolf
ur. 1921-4-8
zm. 1944-8-2

Boettinger Walter
ur. 1924-4-21
zm. 1943-12-2

Boetzel Gottfried
ur. 1913-9-19
zm. 1941-9-15

Boeving Helmut
ur. 1920-10-11
zm. 1943-2-3

Boge August
ur. 1919-3-9
zm. 1942-1-26

Bogelhold Alfons
ur. 1913-4-15
zm. 1943-10-27

Bognitz Werner
ur. 1915-3-9
zm. 1944-8-4

Bogusch Ewald
ur. 1910-11-18
zm. 1939-9-18

Bogusch Udo
ur. 1919-5-19
zm. 1939-9-9

Bogusch Udo
ur. 1913-5-15
zm. 1939-9-9

Boguslauskas Antonas
ur. X-X-X
zm. 1944-2-10

Bohland Walter
ur. 1915-1-16
zm. 1939-9-5

Bohlmann Heinrich
ur. 1903-7-9
zm. 1942-4-7

Bohlmann Rudolf
ur. 1917-8-9
zm. 1939-9-28

Bohm Herbert
ur. 1922-8-26
zm. 1944-9-X

Bohmann Adolf
ur. 1906-1-16
zm. 1943-3-15

Bohn Albin
ur. 1916-3-23
zm. 1939-9-21

Bohn Albin
ur. 1918-3-29
zm. 1939-9-21

Bohnes Heinrich
ur. 1923-8-1
zm. 1943-7-28

Bohnet Karl
ur. 1921-2-13
zm. 1944-6-30

Bojarzien Paul
ur. 1901-10-5
zm. 1939-9-28

Bojarzien Paul
ur. 1910-10-5
zm. 1939-9-23

Boje Otto
ur. 1911-8-23
zm. 1944-9-19

Boldt Louis
ur. 1912-4-27
zm. 1939-9-22

Boll Henry
ur. 1905-6-6
zm. 1939-11-25

Bollbuck Friedrich
ur. 1918-9-30
zm. 1941-8-9

Boller Albert
ur. 1918-10-2
zm. 1942-9-18

Bollmann Erwin
ur. 1919-4-1
zm. 1939-9-12

Bollongino Eugen
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bolz Otto
ur. 1909-8-8
zm. 1944-9-29

Bolze Hans
ur. 1920-10-9
zm. 1943-5-1

Bonas Alois
ur. 1919-9-16
zm. 1943-10-22

Bonczek Josef
ur. 1915-1-26
zm. 1941-9-30

Bondartschuk - Galinski Johanna
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bondzio Robert
ur. 1903-11-23
zm. 1939-11-27

Bonert Aloys
ur. 1911-5-31
zm. 1944-3-28

Bongartz Ernst
ur. 1917-6-9
zm. 1943-11-12

Bongartz Matthias
ur. 1916-7-19
zm. 1939-9-16

Bonmeier Walter
ur. 1917-8-11
zm. 1939-9-27

Bonmeier Walter
ur. 1917-8-11
zm. 1939-9-27

Bonnes Heinrich
ur. 1929-8-1
zm. 1943-7-28

Bonse Karl
ur. 1914-2-16
zm. 1939-9-9

Boor Heinrich
ur. 1916-8-13
zm. 1939-9-27

Boos Johannes
ur. 1908-6-14
zm. 1944-7-31

Bopp Hans Joachim
ur. 1910-7-5
zm. 1942-2-14

Borchardt Werner
ur. 1912-3-17
zm. 1944-5-27

Borchers Johann
ur. 1910-2-16
zm. 1944-3-27

Bork Karl
ur. 1915-9-12
zm. 1939-9-17

Bork Willi
ur. 1896-6-4
zm. 1939-9-28

Borkowitz Heinrich
ur. 1906-8-14
zm. 1943-10-19

Bormet Rudolf
ur. 1921-2-28
zm. 1941-7-6

Born Erich
ur. 1897-3-4
zm. 1944-7-10

Bornemann Georg
ur. 1914-8-12
zm. 1939-9-19

Bornhorn Paul
ur. 1923-1-1
zm. 1943-1-29

Borottka Erwin
ur. 1898-10-28
zm. 1943-4-2

Borowski Franz
ur. 1911-9-4
zm. 1944-5-12

Borowski Richard
ur. 1904-9-22
zm. 1944-2-15

Borrmann Johannes
ur. 1905-11-21
zm. 1944-7-30

Borrmann Kurt
ur. 1920-12-28
zm. 1943-10-20

Borrmeister Arthur
ur. 1915-1-16
zm. 1943-10-12

Borrusch Willi
ur. 1903-11-11
zm. 1939-11-9

Borsig Rudolf
ur. 1915-1-16
zm. 1943-10-12

Borth Paul
ur. 1910-1-14
zm. 1941-7-13

Borucki Hugo
ur. 1913-9-18
zm. 1941-3-24

Borzestowski Johann
ur. 1904-6-28
zm. 1943-7-16

Bosch Johann
ur. 1912-12-25
zm. 1912-12-25

Bose Wallentin
ur. 1924-12-19
zm. 1944-4-30

Boser Heinz
ur. 1922-9-9
zm. 1942-2-21

Boss Walter
ur. 1921-1-2
zm. 1941-12-30

Bossel Andreas
ur. 1911-4-17
zm. 1942-5-20

Bossler Felix
ur. 1920-9-1
zm. 1943-7-26

Bothe Eberhard
ur. 1919-9-4
zm. 1939-9-21

Botner Theodor
ur. 1892-10-14
zm. 1941-5-18

Botsch Karl
ur. 1919-5-10
zm. 1942-3-15

Bott Karl
ur. 1912-3-25
zm. 1941-1-26

Bott Thomas
ur. 1913-4-15
zm. 1942-5-21

Bottger Bruno
ur. 1913-11-17
zm. 1942-5-23

Bouvain Horst
ur. 1918-3-24
zm. 1939-9-12

Bovensmann Arthur
ur. 1917-2-20
zm. 1943-5-18

Boy Rudolf
ur. 1919-11-17
zm. 1941-7-28

Boysen Walter
ur. 1919-9-11
zm. 1939-9-10

Braaf Erich
ur. 1921-11-12
zm. 1942-12-29

Braasch Johann
ur. 1913-4-19
zm. 1942-5-20

Brach Gerhard
ur. 1914-11-19
zm. 1941-8-15

Brachmann Karl
ur. 1919-5-6
zm. 1942-3-10

Brachvogel Reinhold
ur. 1912-10-5
zm. 1942-9-20

Bradin Robert
ur. 1909-1-8
zm. 1943-11-30

Braecklein Heinrich
ur. 1921-6-15
zm. 1943-4-8

Braendle Hans
ur. 1920-9-27
zm. 1941-11-28

Braeuer Erich
ur. 1901-9-17
zm. 1939-9-13

Braeuer Fritz
ur. 1915-1-26
zm. 1942-3-5

Braeuer Heinz
ur. 1914-4-14
zm. 1939-9-12

Braeuning Otto
ur. 1915-8-11
zm. 1942-4-24

Bramlage Josef
ur. 1910-11-19
zm. 1941-8-9

Brand Josef von
ur. 1926-7-15
zm. 1944-4-12

Brand Ludwig
ur. 1916-9-30
zm. 1939-9-26

Brand Otto
ur. 1921-6-30
zm. 1944-5-17

Brandenburg Johannes
ur. 1920-4-13
zm. 1939-9-21

Brandenburg Reinhard
ur. 1915-9-26
zm. 1944-9-13

Brandes Otto
ur. 1913-1-28
zm. 1942-5-28

Brandhuber Martin
ur. 1920-10-12
zm. 1944-1-20

Brandner Emmerich
ur. 1921-11-5
zm. 1941-10-24

Brandstaettler Hans
ur. 1915-1-13
zm. 1944-7-4

Brandt Bernhard
ur. 1916-7-19
zm. 1939-9-13

Brandt Heinrich
ur. 1916-1-15
zm. 1939-9-26

Brandt Otto
ur. 1907-11-7
zm. 1943-12-16

Brandt Wilhelm
ur. 1922-11-7
zm. 1942-12-20

Brassat Bernhard
ur. 1901-6-8
zm. 1943-12-2

Bratfisch Helmut Alfred
ur. 1921-9-15
zm. 1942-2-14

Brauburger Fridolin
ur. 1912-2-22
zm. 1942-1-21

Brauer Kurt
ur. 1914-2-27
zm. 1943-3-7

Braun Aloysius
ur. 1914-9-7
zm. 1939-9-18

Braun Christian
ur. 1906-9-13
zm. 1943-12-6

Braun Erich
ur. 1919-11-5
zm. 1943-10-23

Braun Georg
ur. 1916-4-6
zm. 1939-9-26

Braun Gottfried
ur. 1913-4-14
zm. 1939-9-11

Braun Paul
ur. 1919-4-8
zm. 1942-5-15

Braun Werner
ur. 1925-1-16
zm. 1944-2-1

Braun Wilhelm
ur. 1916-9-16
zm. 1939-9-27

Braun Wilhelm
ur. 1920-4-2
zm. 1943-10-20

Braunholz Hans
ur. 1916-7-31
zm. 1939-9-20

Brdoch Karl
ur. 1916-7-9
zm. 1939-9-22

Brecht Eugen
ur. 1910-2-13
zm. 1942-4-20

Brecht Oskar
ur. 1915-2-14
zm. 1944-5-13

Bredernitz Artur
ur. 1923-9-12
zm. 1944-5-2

Bredl Josef
ur. X-X-X
zm. 1939-9-26

Bredow Kuno
ur. 1911-10-30
zm. 1941-2-28

Brehm Fritz
ur. 1900-2-28
zm. 1944-2-15

Brehme Eberhard
ur. 1921-2-27
zm. 1942-1-11

Brehme Joachim
ur. 1916-3-22
zm. 1941-10-25

Brehmer Alfred
ur. 1907-4-20
zm. 1942-3-5

Breier Josef
ur. 1924-8-31
zm. 1942-12-25

Breiner Georg
ur. 1906-7-23
zm. 1942-11-21

Breinhoelder Wenzl
ur. 1919-9-17
zm. 1944-7-18

Breithecker Eduard
ur. 1909-12-10
zm. 1942-3-17

Brendel Erich
ur. 1909-12-20
zm. 1944-5-11

Brender Heinz
ur. X-X-X
zm. 1944-8-5

Brenneis Franz
ur. 1916-11-6
zm. 1942-3-6

Brenner Albert
ur. 1920-5-30
zm. 1943-10-23

Breschnew Waldemar
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Breske Albert
ur. 1900-9-29
zm. 1942-7-31

Bressem Fritz
ur. 1919-12-19
zm. 1940-5-19

Brestel Wilhelm
ur. 1920-1-9
zm. 1944-4-27

Bretag Werner
ur. 1915-10-30
zm. 1943-12-21

Bretenburg Heinz
ur. 1919-5-17
zm. 1944-3-14

Bretschneider Ernst
ur. 1908-5-28
zm. 1941-4-14

Brettschneider Johann
ur. 1924-4-22
zm. 1943-11-19

Bretzler Johannes
ur. 1916-7-15
zm. 1939-9-22

Breuer Erwin
ur. 1915-3-6
zm. 1939-9-18

Breuer Gustav
ur. 1908-7-22
zm. 1943-2-22

Breunig Martin
ur. 1916-9-25
zm. 1943-3-27

Breuninger Karl
ur. 1923-10-8
zm. 1944-4-30

Breyer Erhard
ur. 1916-8-9
zm. 1944-7-10

Brickmann Wilhelm
ur. 1923-5-22
zm. 1944-5-16

Brieger Theodor
ur. 1910-3-13
zm. 1944-3-21

Briese Werner
ur. 1899-4-29
zm. 1941-12-12

Brill Ludwig
ur. 1921-5-8
zm. 1943-3-9

Brilla Anton
ur. 1922-5-4
zm. 1943-3-28

Brink Herbert
ur. 1922-12-2
zm. 1943-11-4

Brinkmann Christel
ur. 1905-2-10
zm. 1944-8-8

Brinkmann Daniel
ur. 1914-9-15
zm. 1939-9-22

Brinkmann Heinrich
ur. 1915-8-8
zm. 1939-9-9

Brinkmann Otto
ur. 1916-5-8
zm. 1941-8-7

Brinkmann Paul
ur. 1891-7-13
zm. 1941-5-20

Brix Georg
ur. 1915-5-12
zm. 1939-9-20

Brock Erich
ur. 1920-11-2
zm. 1939-9-16

Brockenauer Gustav
ur. 1924-9-3
zm. 1944-1-17

Brockers Werner
ur. 1891-8-23
zm. 1944-6-28

Brockhaus Friedrich
ur. 1923-11-23
zm. 1944-4-26

Brockhues Antonius
ur. 1920-2-24
zm. 1944-6-20

Brodersen Karl
ur. 1921-11-10
zm. 1944-5-16

Broeker Heinrich
ur. 1914-4-4
zm. 1944-5-14

Bromer Rudolf
ur. 1919-5-26
zm. 1942-1-18

Brommauer Heinz
ur. 1908-4-9
zm. 1940-1-6

Bronnsack Fritz
ur. 1910-4-23
zm. 1939-9-9

Brosien Ernst
ur. 1910-6-22
zm. 1939-9-16

Brosowski Franz
ur. 1900-8-3
zm. 1939-9-19

Brox Emil
ur. 1908-1-12
zm. 1942-2-14

Bruchmann Johannes
ur. 1911-8-24
zm. 1939-9-19

Bruckert Horst
ur. 1919-10-29
zm. 1942-2-18

Bruckner Bernhard
ur. X-X-X
zm. 1944-7-29

Bruckner Georg
ur. 1913-7-12
zm. 1939-9-27

Brudek Rudolf
ur. 1922-8-12
zm. 1944-2-14

Bruenen Jakob
ur. 1912-4-23
zm. 1939-9-19

Bruesselbach Heinrich
ur. 1901-11-16
zm. 1941-12-9

Bruggemann Friedrich
ur. 1912-9-29
zm. 1942-2-19

Bruggmann Fritz
ur. 1917-11-12
zm. 1939-9-19

Brunda Viktor
ur. 1911-3-29
zm. 1941-2-22

Brune Wilhelm
ur. 1906-7-25
zm. 1940-5-10

Brunk Gerhard
ur. 1917-8-20
zm. 1939-9-27

Brunn Karl
ur. 1912-5-28
zm. 1942-7-13

Brunn Karl
ur. 1902-5-20
zm. 1941-5-26

Brunner Hermann
ur. 1909-6-10
zm. 1940-7-18

Brunner Paul
ur. 1918-4-10
zm. 1939-9-29

Brunnhuber Adolf
ur. 1018-9-15
zm. 1939-9-X

Brunnke Paul
ur. 1912-8-30
zm. 1939-9-20

Brunsch Erich
ur. 1920-4-4
zm. 1942-1-2

Bruschke Friedrich
ur. 1905-2-18
zm. 1944-8-2

Brzak Erwin
ur. 1922-9-2
zm. 1941-12-9

Bsdurek Emil
ur. 1920-12-30
zm. 1942-2-27

Bublies Erwin
ur. 1914-1-15
zm. 1939-9-18

Bucher Xaver
ur. 1906-1-21
zm. 1944-5-25

Buchert Peter
ur. 1921-8-2
zm. 1943-6-19

Buchholski Erich
ur. 1909-8-30
zm. 1943-1-24

Buchholz Karl
ur. 1908-7-11
zm. 1939-9-11

Buchholzer Adolf
ur. 1917-10-1
zm. 1939-9-9

Buchinger Karl
ur. 1903-5-23
zm. 1942-1-31

Buck Dietrich
ur. 1919-11-21
zm. 1941-9-18

Buckenleib Ludwig
ur. 1916-10-29
zm. 1939-9-26

Buckentin Karl Heinz
ur. 1914-4-1
zm. 1942-5-2

Buda Horst
ur. 1920-9-29
zm. 1942-2-1

Budavari Jakob
ur. 1914-6-1
zm. 1943-10-X

Budde Ernst
ur. 1921-11-25
zm. 1942-2-18

Budde Karl
ur. 1909-3-13
zm. 1944-2-21

Buder Rudolf
ur. 1920-4-7
zm. 1941-7-30

Budnick Meribert
ur. 1914-1-4
zm. 1939-9-10

Budnik Paul
ur. 1897-5-14
zm. 1944-6-29

Buecherl Johann
ur. 1915-11-30
zm. 1939-9-25

Buechler Friedrich
ur. X-X-X
zm. 1941-12-4

Buegers Alois
ur. 1920-5-20
zm. 1942-2-2

Buehl Heinrich
ur. 1919-1-27
zm. 1939-9-18

Buehn Walter
ur. 1915-6-4
zm. 1941-8-27

Buehner Hermann
ur. 1895-5-11
zm. 1939-9-11

Buehrlen Wilhelm
ur. 1910-6-28
zm. 1942-2-28

Buelow Friedrich
ur. 1911-9-19
zm. 1942-1-19

Buendies Josef
ur. 1904-1-21
zm. 1942-8-10

Buenger Gerhard
ur. 1921-6-5
zm. 1942-2-24

Buerckner Paul
ur. 1919-9-14
zm. 1939-9-11

Buerger Wilhelm
ur. 1920-3-3
zm. 1942-6-12

Buerkl Frank
ur. 1911-8-18
zm. 1943-9-7

Buerstlein Johannes
ur. 1898-4-15
zm. 1940-4-24

Buerzle Max
ur. 1921-1-15
zm. 1941-12-28

Buesing Julius
ur. X-X-X
zm. 1939-9-X

Buettner Adolf
ur. 1914-9-22
zm. 1942-1-18

Buettner Hermann
ur. 1906-9-14
zm. 1944-7-28

Buettner Karl
ur. 1913-8-15
zm. 1941-9-17

Buettner Otto
ur. 1907-7-15
zm. 1942-3-7

Buettner Paul
ur. 1920-9-4
zm. 1942-3-7

Buettner Paul
ur. 1913-9-27
zm. 1940-8-28

Buettner Wolst Goetz
ur. 1920-10-5
zm. 1939-9-21

Buetzow Fritz
ur. 1901-8-23
zm. 1944-6-15

Bugge Berthold
ur. 1910-5-25
zm. 1943-12-27

Bugge Horst
ur. 1921-7-7
zm. 1942-4-2

Buhl Wilhelm
ur. 1917-4-21
zm. 1939-9-9

Buhla Karl
ur. 1918-3-31
zm. 1942-7-2

Buikat Wilhelm
ur. 1902-3-19
zm. 1944-8-12

Bukowski Bernhard
ur. 1911-1-27
zm. 1942-10-23

Bulach August
ur. 1921-5-28
zm. 1939-9-28

Buls Erwin
ur. 1922-2-2
zm. 1941-6-3

Bunjes Wilhelm
ur. 1900-6-2
zm. 1944-3-13

Bunk Guenther
ur. 1916-4-25
zm. 1944-5-2

Burat Paul
ur. 1906-1-26
zm. 1943-10-22

Burckhardt Siegfried
ur. 1915-8-8
zm. 1939-9-23

Burczenik Antonina
ur. 1872-X-X
zm. 1954-4-18

Burgard Hermann
ur. 1914-5-18
zm. 1944-2-10

Burgdorf Otto
ur. 1915-1-3
zm. 1942-2-25

Burger Georg
ur. 1925-5-1
zm. 1944-8-5

Burger Josef
ur. 1905-3-19
zm. 1943-9-13

Burger Rudolf
ur. 1921-2-4
zm. 1941-9-12

Burgfeindt Robert
ur. 1921-2-12
zm. 1944-7-21

Burghardt Willi
ur. 1920-10-12
zm. 1944-4-22

Burgmer Franz
ur. 1922-1-22
zm. 1943-4-17

Burgschat Oskar
ur. 1901-11-X
zm. 1942-11-29

Burkhardt Georg
ur. 1890-11-19
zm. 1939-9-9

Burkhardt Rudolf
ur. 1919-3-20
zm. X-X-X

Burkle Werner
ur. 1922-3-5
zm. 1942-12-30

Burlack Wilhelm
ur. 1912-2-5
zm. 1942-3-8

Burmeister Karl
ur. 1913-9-22
zm. 1939-9-25

Burmester Walter
ur. 1919-8-11
zm. 1944-5-7

Burr Erich
ur. 1917-6-17
zm. 1942-3-8

Burth Ulrich
ur. 1906-8-13
zm. 1939-9-16

Burzak Alois
ur. 1921-11-25
zm. 1941-10-8

Busack Fritz
ur. 1887-7-26
zm. 1942-3-10

Busch Friedrich
ur. 1920-5-16
zm. 1941-8-27

Busch Hans Hermann
ur. 1923-6-16
zm. 1943-4-2

Busch Josef
ur. 1898-6-17
zm. 1943-5-23

Busch Martin
ur. 1920-2-23
zm. 1944-7-24

Busch Martin
ur. 1920-2-23
zm. 1944-7-24

Busch Otto
ur. 1917-2-26
zm. 1944-9-22

Busch Paul
ur. 1909-11-16
zm. 1943-3-14

Busch Peter
ur. 1918-11-23
zm. 1941-9-19

Busch Walter
ur. 1908-7-21
zm. 1943-10-1

Busch Wilhelm
ur. 1920-3-25
zm. 1944-7-27

Busch Wilhelm
ur. 1913-6-1
zm. 1942-3-2

Buschkens Johannes
ur. 1925-9-4
zm. 1944-1-11

Buschmann Johann
ur. 1883-3-30
zm. 1944-1-23

Busemann Artur
ur. 1910-5-24
zm. 1942-11-18

Buskohl Heinrich
ur. 1894-11-4
zm. 1940-3-29

Busse Christian
ur. 1919-11-3
zm. 1939-9-13

Busse Heinz
ur. 1908-6-14
zm. 1941-8-28

Busse Werner
ur. 1916-2-27
zm. 1939-9-26

Busshoff Wilhelm
ur. 1917-15-13
zm. 1939-9-15

Bussmann Johannes
ur. 1909-7-9
zm. 1944-7-24

Buthen Anton
ur. 1892-11-16
zm. 1944-7-5

Butscher Anton
ur. 1913-11-13
zm. 1941-9-19

Butterweck Erich
ur. 1918-11-22
zm. 1943-11-10

Buttner Hans
ur. 1910-1-1
zm. 1939-9-21

Butz Walter
ur. 1919-4-25
zm. 1941-8-24

Bykow Filip
ur. 1891-X-X
zm. 1942-4-8

Byly Anton
ur. 1925-4-15
zm. 1944-8-2

Canova Carlo
ur. 1913-6-1
zm. 1943-4-6

Cappelle Willy Friedrich
ur. 1910-5-9
zm. 1939-9-17

Carezzolla Guiseppo
ur. 1898-10-7
zm. 1941-8-7

Carmesin Otto
ur. 1923-4-20
zm. 1942-4-20

Carnier Hermann
ur. 1908-10-8
zm. 1943-9-24

Caspar Josef
ur. 1891-4-2
zm. 1943-10-10

Casper Johann
ur. 1920-2-27
zm. 1944-1-11

Cebulsky
ur. X-X-X
zm. 1944-7-X

Celo Rolf
ur. 1925-10-21
zm. 1944-4-14

Cenetzky Carl
ur. 1914-10-7
zm. 1940-7-16

Chalupka Karl
ur. 1898-1-11
zm. 1944-8-1

Chaverou Albert
ur. 1900-6-12
zm. 1942-8-20

Chądzyńska Klementyna
ur. 1840-X-X
zm. 1883-12-29

Chlebowitz Walter
ur. 1915-12-25
zm. 1939-9-13

Chluba Paul
ur. 1917-7-30
zm. 1939-9-22

Chmel Josef
ur. 1908-5-23
zm. 1943-8-2

Chmurski Josef
ur. X-X-X
zm. 1944-9-30

Chochoieck Ludwig
ur. 1913-10-6
zm. 1939-9-20

Chocna Anton
ur. 1914-3-25
zm. 1939-9-16

Chomontowski Fritz
ur. 1916-5-31
zm. 1940-9-28

Choschick Gustav
ur. 1903-4-14
zm. 1942-5-15

Christall Thomas
ur. 1901-2-18
zm. 1944-4-8

Christiansen Ludwig
ur. 1911-1-17
zm. 1944-3-22

Christl Kurt
ur. 1911-8-11
zm. 1943-9-29

Christof Franz
ur. 1909-12-8
zm. 1942-1-27

Christoph Guenther
ur. 1924-5-29
zm. 1944-8-4

Chrost Kurt
ur. 1911-5-22
zm. 1943-3-13

Chrzanowska Maria
ur. 1844-X-X
zm. 1918-12-11

Cierocki Josef
ur. 1897-8-16
zm. 1943-12-26

Ciesielski Franz
ur. 1913-10-3
zm. 1943-5-5

Ciesielski Johann
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Cinko Josef
ur. 1921-1-22
zm. 1943-11-7

Cirkel August
ur. 1906-9-19
zm. 1944-3-18

Claass Georg
ur. 1915-2-13
zm. 1939-9-9

Claes Anton
ur. 1915-5-24
zm. 1939-9-26

Claus Rudolf
ur. 1910-8-5
zm. 1944-7-23

Claussner Werner
ur. 1922-11-11
zm. 1943-4-4

Clemen Willi
ur. 1923-10-25
zm. 1943-9-19

Clobes Karl
ur. 1918-11-26
zm. 1939-9-19

Cochlowius Hermann
ur. 1914-10-2
zm. 1939-9-17

Colmsee Fritz
ur. 1912-1-10
zm. 1942-5-11

Combette Albert
ur. 1898-3-21
zm. 1942-8-20

Conrad Emil
ur. 1907-12-14
zm. 1942-3-6

Conrad Georg
ur. 1914-2-18
zm. 1939-9-13

Conradi Karl
ur. 1919-2-2
zm. 1942-6-26

Conrads Berthold
ur. 1913-3-23
zm. 1939-9-16

Conrath Hans Wolfgang
ur. 1918-2-10
zm. 1944-3-17

Cordes Heinrich
ur. 1906-12-7
zm. 1944-1-7

Cordsen Friedrich
ur. 1915-6-6
zm. 1940-10-29

Corfei Horst
ur. 1914-11-12
zm. 1943-5-27

Coritzius Hubert
ur. 1909-3-17
zm. 1939-9-20

Cox Hermann
ur. 1908-3-30
zm. 1943-5-6

Cramer Gerhard
ur. 1920-5-7
zm. 1941-4-2

Cramm Hans von
ur. 1920-11-17
zm. 1942-1-29

Cramme Herbert
ur. X-X-X
zm. 1939-9-20

Cranen Nikolaus
ur. 1922-7-17
zm. 1943-7-16

Crey Arthur
ur. 1914-3-19
zm. 1943-3-13

Cronjaeger Willi
ur. 1919-2-24
zm. 1941-3-23

Cruczka Janos
ur. 1919-2-8
zm. 1943-10-X

Csisch Hermann
ur. 1921-1-26
zm. 1944-4-18

Ctogalla Bernhard
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Curts Eitel Fritz
ur. 1916-8-17
zm. 1942-8-21

Czapiewski Bruno von
ur. 1917-5-20
zm. 1941-7-20

Czarnowski Heinz
ur. 1917-8-2
zm. 1939-9-17

Czermak Paul
ur. 1923-1-17
zm. 1944-7-X

Czerwiński Fritz
ur. 1912-4-10
zm. 1939-9-14

Czesar Jiman
ur. X-X-X
zm. 1944-8-X

Czimczel Erwin
ur. 1920-10-23
zm. 1939-9-10

Czizelski Karl
ur. 1918-12-13
zm. 1942-9-23

Czursiedel Erich
ur. 1900-4-17
zm. 1944-6-16

Czwalinna Erich
ur. 1914-7-12
zm. 1941-10-23

Czyr Johann
ur. 1920-5-12
zm. 1944-7-20

Dachs Johann
ur. 1908-2-15
zm. 1944-8-19

Daehling Hermann
ur. 1915-4-1
zm. 1943-4-16

Daehne Paul
ur. 1905-10-12
zm. 1944-4-28

Daendler Paul
ur. 1925-8-31
zm. 1944-7-11

Dahlen Hans von
ur. 1913-12-12
zm. 1944-3-10

Dahlke Franz
ur. 1923-9-13
zm. 1942-10-13

Dahlmann Wilhelm
ur. 1920-12-9
zm. 1943-7-29

Dahme Werner
ur. 1923-10-29
zm. 1943-12-24

Dahmen Nikolaus
ur. 1920-9-6
zm. 1941-11-3

Dahms Friedrich
ur. 1904-9-9
zm. 1941-4-18

Dalke Albert
ur. 1920-9-11
zm. 1944-1-3

Damm Ernst
ur. 1907-2-14
zm. 1943-8-31

Damm Friedrich
ur. 1916-12-16
zm. 1939-9-21

Damm Walter
ur. 1923-3-17
zm. 1944-7-18

Danek Josef
ur. 1920-5-7
zm. 1943-2-10

Danel Otto
ur. 1903-4-2
zm. 1944-9-16

Dangl Vinzenz
ur. 1898-4-4
zm. 1944-7-7

Daniel Heinrich
ur. 1915-12-5
zm. 1943-10-7

Dannenberg Walter
ur. 1925-4-1
zm. 1943-11-23

Darmstadt Willi
ur. 1920-1-31
zm. 1942-1-28

Darnhofer Alois
ur. 1914-4-21
zm. 1940-9-1

Dathe Erich
ur. 1919-12-19
zm. 1939-9-28

Daum Fritz
ur. 1909-3-14
zm. 1944-3-10

David Josef
ur. 1909-1-24
zm. 1943-2-21

Davidowski Gustav
ur. X-X-X
zm. 1939-9-20

Davids Hugo
ur. 1897-4-29
zm. 1939-9-18

Daxwanger Hermann
ur. 1918-12-9
zm. 1941-5-22

Debes Philipp
ur. 1898-11-21
zm. 1944-8-22

Decker Florian
ur. 1921-12-10
zm. 1943-6-22

Decker Rudi
ur. 1920-12-23
zm. 1942-4-19

Dedisch Edmund
ur. 1922-3-27
zm. 1942-3-20

Defer Heinz
ur. 1913-11-7
zm. 1942-10-30

Degen Franz
ur. 1906-9-26
zm. 1944-5-29

Degen Philipp
ur. 1908-6-19
zm. 1944-2-2

Degenhardt Michael
ur. 1915-12-1
zm. 1941-7-10

Degenkolbe Heinz
ur. 1917-10-28
zm. 1939-9-8

Degner Erich
ur. 1910-10-24
zm. 1944-5-18

Degro Adalbert
ur. 1919-3-13
zm. 1943-10-5

Dehls Hans
ur. 1919-10-18
zm. 1944-9-5

Dehmer Josef
ur. 1911-3-5
zm. 1944-2-27

Dehn Paul
ur. 1914-7-19
zm. 1943-11-14

Dehne Fritz
ur. 1914-12-18
zm. 1944-5-2

Deike Heinrich
ur. 1911-12-20
zm. 1944-6-29

Deiss August Emil
ur. 1923-12-18
zm. 1943-9-19

Deiss Dominikus
ur. 1899-8-4
zm. 1939-10-9

Deja Arnold
ur. 1919-7-19
zm. 1939-9-27

Delius Paul
ur. 1914-6-20
zm. 1939-9-17

Delle Herbert
ur. 1920-1-21
zm. 1942-3-12

Delschen Bruno
ur. 1939-9-20
zm. X-X-X

Dembeck Hans
ur. 1915-7-17
zm. 1939-9-18

Demjen Sandor
ur. 1908-9-29
zm. 1943-2-27

Demmke Hans
ur. 1921-7-4
zm. 1943-4-22

Denechaud Richard
ur. 1907-11-23
zm. 1943-12-28

Dengler Andreas
ur. 1915-11-15
zm. 1939-9-26

Denk Rudolf
ur. 1897-3-29
zm. 1944-7-27

Denndorfer Johann
ur. 1863-X-X
zm. 1937-11-22

Depaskali Angelo
ur. 1922-10-17
zm. 1922-10-17

Deppermann Karl
ur. 1908-1-9
zm. 1943-3-5

Derflinger Franz
ur. 1912-7-24
zm. 1943-9-25

Deroeux Francois
ur. 1909-1-30
zm. 1942-8-20

Dersch Karl
ur. 1922-1-22
zm. 1942-8-30

Dette Wilhelm
ur. X-X-X
zm. 1939-9-X

Dettmeyer Willi
ur. 1903-4-8
zm. 1944-3-27

Detzer Wilhelm
ur. 1897-6-11
zm. 1944-9-11

Detzner Franz
ur. 1907-4-1
zm. 1944-2-1

Deutsch Joachim
ur. 1914-7-30
zm. 1941-9-20

Deutschendorf Herbert
ur. 1912-9-21
zm. 1939-9-18

Deutscher Richard
ur. 1917-9-2
zm. 1939-9-20

Devenny Guenther
ur. 1918-8-13
zm. 1939-9-22

Dewitt Georg
ur. 1917-3-23
zm. 1939-9-13

Dewitz Bernhard von
ur. 1920-1-6
zm. 1939-9-15

Dey Hans
ur. 1920-11-19
zm. 1939-9-13

Diana Viktor
ur. 1925-9-11
zm. 1944-5-9

Dichler Alfred
ur. 1921-12-18
zm. 1944-7-31

Dichmann Karl
ur. 1908-8-28
zm. 1944-6-25

Dichtl Xaver
ur. 1901-12-12
zm. 1944-7-17

Dick Anton
ur. 1912-9-17
zm. 1940-9-17

Dick Paul
ur. 1914-10-24
zm. 1942-1-20

Dickel Wilhelm
ur. 1917-8-8
zm. 1942-12-17

Dickerboom Georg
ur. 1910-4-22
zm. 1939-9-12

Dickert Lothar
ur. 1924-4-6
zm. 1944-1-7

Dickmann Heinz
ur. 1922-11-16
zm. 1944-2-25

Diebold Bernhard
ur. 1904-5-23
zm. 1943-3-26

Dieckmann Alexander
ur. 1904-9-29
zm. 1941-2-17

Dieckmann Bernhard
ur. 1907-10-23
zm. 1943-12-13

Diehl Karl
ur. 1924-9-30
zm. 1944-4-11

Dienel Walter
ur. 1915-1-27
zm. 1939-9-22

Diener Alfred
ur. 1921-6-6
zm. 1942-1-22

Diensberg Rudolf
ur. 1912-2-7
zm. 1942-2-13

Dienstbier Andreas
ur. 1914-9-24
zm. 1939-9-25

Diessel Horst
ur. 1921-2-12
zm. 1944-5-27

Diessner Eduard
ur. 1907-8-13
zm. 1942-4-23

Diesterhaup Gotthard
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Diesterhaupt Ulrich
ur. 1914-12-31
zm. 1944-1-23

Dieter Jacob
ur. 1914-3-11
zm. 1942-4-24

Dietrich Ernst
ur. X-X-X
zm. 1939-9-9

Dietrich Fritz
ur. 1904-6-13
zm. 1939-9-28

Dietrich Heinrich
ur. X-X-X
zm. 1939-9-X

Dietrich Helmut
ur. 1923-2-8
zm. 1944-4-25

Dietrich Helmut
ur. 1923-2-8
zm. 1944-4-25

Dietrich Paul
ur. 1905-5-10
zm. 1942-3-21

Dietrich Richard
ur. 1911-4-25
zm. 1944-4-2

Dietz Albin
ur. 1910-7-25
zm. 1942-8-31

Dietz Alfred
ur. 1915-7-30
zm. 1943-5-14

Dietz Friedrich
ur. 1914-8-31
zm. 1943-2-22

Dietz Heinrich
ur. 1910-4-12
zm. 1939-9-26

Dietze Heinz
ur. 1920-7-7
zm. 1942-2-20

Dietze Werner
ur. 1916-10-13
zm. 1943-12-21

Dietzel Fritz
ur. 1908-5-25
zm. 1941-1-10

Dietzel Heinrich
ur. 1910-10-21
zm. 1942-3-2

Dikta Georg
ur. 1920-2-4
zm. 1944-1-7

Dill Leonhard
ur. 1912-2-22
zm. 1941-12-28

Diller Werner
ur. 1920-5-10
zm. 1941-6-27

Dimde Paul
ur. 1895-11-16
zm. 1944-7-13

Dimiter Wasilij
ur. 1920-4-5
zm. 1946-1-21

Dimpfl Arnulf
ur. 1922-12-2
zm. 1944-7-15

Dimpfl Franz
ur. 1917-10-17
zm. 1939-9-23

Dinger Hans
ur. 1915-4-4
zm. 1942-3-12

Dirkes Hermann
ur. 1911-8-23
zm. 1943-10-31

Dirks Gerhard
ur. 1905-5-24
zm. 1943-5-12

Dithmar Lothar
ur. 1920-8-5
zm. 1944-8-4

Dittenhauser Xaver
ur. 1918-4-1
zm. 1939-9-27

Dittmar Kurt
ur. 1914-10-31
zm. 1944-3-31

Dittmar Max
ur. 1920-6-28
zm. 1939-9-20

Dittner Gustav
ur. 1910-5-10
zm. 1939-9-27

Dittrich Herbert
ur. 1910-9-30
zm. 1939-9-22

Dittrich Rudolf
ur. 1907-9-28
zm. 1943-7-30

Dlaberlak Leopold
ur. 1911-10-25
zm. 1944-4-9

Dmytriw Sawa
ur. 1917-5-20
zm. 1943-5-31

Doberstein Edgar
ur. 1921-10-9
zm. 1942-2-23

Doberstein Gustav
ur. 1908-6-2
zm. 1944-4-11

Dobler Adolf
ur. 1905-11-14
zm. 1943-5-14

Dobler Josef
ur. 1909-3-8
zm. 1944-7-1

Doblmann Josef
ur. 1919-7-9
zm. 1941-8-17

Dobrowald Alfons
ur. 1916-5-13
zm. 1939-9-21

Dodt
ur. X-X-X
zm. 1944-7-13

Doehr Horst
ur. 1922-2-5
zm. 1941-9-13

Doelling Helmuth
ur. 1921-12-13
zm. 1943-5-17

Doenicke Martin
ur. 1907-3-4
zm. 1944-5-4

Doenisch Otto
ur. 1907-8-18
zm. 1943-10-6

Doerenkamp F.
ur. 1915-8-6
zm. 1939-9-19

Doerfer Ewald
ur. 1909-2-14
zm. 1942-3-15

Doering Oswald
ur. 1909-10-9
zm. 1944-1-24

Doering Werner
ur. 1920-9-2
zm. 1942-2-27

Doerk Rudolf
ur. 1923-4-26
zm. 1944-2-7

Doermeier Ewald
ur. 1914-2-7
zm. 1939-11-12

Doerner Richard
ur. 1903-8-8
zm. 1944-7-12

Doerr Johann
ur. 1918-6-13
zm. 1943-12-30

Doerries Friedrich
ur. 1909-9-15
zm. 1944-4-10

Dohm Bruno
ur. 1919-10-10
zm. 1939-9-10

Dohmen Wilhelm
ur. 1906-7-12
zm. 1943-10-6

Doil Franz
ur. 1904-2-15
zm. 1940-6-18

Dolata Richard
ur. 1911-10-7
zm. 1939-9-22

Dolezal Karl
ur. 1901-10-22
zm. 1943-12-1

Doll Walter
ur. 1918-10-30
zm. 1939-9-27

Doll Walter
ur. 1914-3-15
zm. 1944-5-17

Dollinger Heinrich
ur. 1920-3-29
zm. 1942-6-16

Dollinger Otto
ur. X-X-X
zm. 1944-8-3

Dollmanski Karl
ur. 1914-2-17
zm. 1944-3-1

Dombrowe Herbert
ur. 1912-10-1
zm. 1942-9-20

Dombrowski Ernst
ur. 1919-2-25
zm. 1940-5-8

Dominik Ernst
ur. 1920-8-31
zm. 1939-9-11

Domke Erich
ur. 1902-2-9
zm. 1943-10-8

Domscheid Willi
ur. 1922-3-11
zm. 1944-7-3

Domurath Wilhelm
ur. 1915-3-29
zm. 1939-9-23

Donat Gustav
ur. 1908-8-11
zm. 1943-9-8

Donath Ernst
ur. 1923-9-4
zm. 1943-3-24

Donath Otto
ur. 1910-4-19
zm. 1943-8-27

Donath Rudolf
ur. 1913-9-26
zm. 1944-4-27

Doppler Hermann
ur. 1916-8-2
zm. 1939-9-9

Dorka Erich
ur. 1908-5-15
zm. 1940-5-13

Dornheim Heinz
ur. 1919-10-21
zm. 1943-6-1

Dorozsmai Josef
ur. 1916-8-8
zm. 1944-7-2

Dorsch Fritz
ur. 1909-1-23
zm. 1943-2-5

Dose Ernst
ur. 1912-9-29
zm. 1944-9-7

Dose Otto
ur. 1921-12-28
zm. 1943-9-3

Doser Max
ur. 1913-3-9
zm. 1941-6-11

Doss Heinz
ur. 1921-3-29
zm. 1944-8-4

Dost Aloisius
ur. 1919-2-12
zm. 1939-9-18

Drabich-Waechter Willfried von
ur. 1917-7-6
zm. 1939-9-12

Drach Peter
ur. 1919-9-18
zm. 1944-1-17

Drachsler Wenzl
ur. 1913-7-28
zm. 1942-2-11

Drackert Kaspar
ur. 1910-12-27
zm. 1941-10-27

Draeger Walter
ur. 1910-6-17
zm. 1942-8-21

Draexlmeier Theobald
ur. 1918-9-3
zm. 1944-9-2

Dralle Albert
ur. 1906-7-11
zm. 1943-3-5

Dramos Herbert
ur. 1913-10-13
zm. 1942-1-7

Drazewsky Severin
ur. 1918-12-23
zm. 1943-9-11

Drechsel Walter
ur. 1911-10-7
zm. 1942-2-10

Dreetz Horst
ur. 1913-11-11
zm. 1939-9-27

Dreger Waldemar
ur. 1920-10-24
zm. 1943-1-31

Dreher Fritz
ur. 1915-7-19
zm. 1939-9-20

Dreier Heinz
ur. 1924-2-13
zm. 1943-12-30

Dreikhaus Johann
ur. 1909-9-3
zm. 1944-6-19

Dreiucker Helmut
ur. 1918-6-3
zm. 1942-6-30

Drescher Herbert
ur. 1914-7-27
zm. 1944-7-9

Dreske Werner
ur. 1906-6-3
zm. 1944-5-17

Dressel Richard
ur. 1915-4-7
zm. 1944-1-10

Drewes Otto
ur. 1918-3-29
zm. 1939-9-26

Drews Karl
ur. 1922-1-29
zm. 1941-10-26

Drews Willi
ur. 1909-9-29
zm. 1942-2-16

Dreyer Heinrich
ur. 1909-8-6
zm. 1944-7-30

Driemel Willi
ur. 1907-10-4
zm. 1942-2-1

Driemeyer Walter
ur. 1915-7-31
zm. 1939-9-17

Drieselmann Hermann
ur. 1914-1-10
zm. 1942-12-26

Driessen Hermann
ur. 1914-5-23
zm. 1943-7-17

Drimel Georg
ur. 1921-5-5
zm. 1942-9-7

Drobny Johann
ur. 1921-6-25
zm. 1942-3-16

Droessler Walter
ur. 1913-4-6
zm. 1942-7-29

Drossel Aloysius
ur. 1905-8-23
zm. 1944-9-5

Drosta Ernst
ur. 1907-11-22
zm. 1943-8-24

Drrunkemoeller Erich
ur. 1914-1-27
zm. 1939-9-12

Drumm Hans
ur. 1920-11-18
zm. 1942-3-24

Dubas Gerhard
ur. 1908-5-18
zm. 1943-3-30

Dube Julius
ur. 1904-3-1
zm. 1943-12-15

Dubiel Emil
ur. 1915-6-6
zm. 1944-7-11

Duchow Kurt
ur. 1920-7-28
zm. 1939-9-28

Ducka Alfred
ur. 1922-11-12
zm. 1942-1-15

Dudda Friedrich
ur. 1911-1-22
zm. 1944-12-27

Dudda Gustav
ur. 1914-10-8
zm. 1939-9-16

Dudenhoffer Kurt
ur. 1911-10-15
zm. 1944-8-6

Dudziak Albert
ur. 1922-1-12
zm. 1944-1-12

Duebert Hans
ur. 1917-9-25
zm. 1941-6-23

Duemig Gotthard
ur. 1907-11-10
zm. 1942-3-17

Duengen Karl
ur. 1920-1-27
zm. 1942-7-8

Duenker Arnold
ur. 1906-11-17
zm. 1944-7-18

Duenser Valentin
ur. 1922-6-15
zm. 1942-6-8

Duering Rudolf
ur. 1913-7-8
zm. 1943-9-14

Duerrschmidt Herrmann
ur. 1920-1-7
zm. 1942-8-23

Duewel Horst
ur. 1924-1-25
zm. 1942-9-25

Duffing Hellmut
ur. 1916-11-3
zm. 1939-9-9

Dully Kurt
ur. 1893-10-24
zm. 1939-9-25

Dully Kurt
ur. 1913-9-28
zm. 1939-9-25

Dumke Ewald
ur. 1912-11-17
zm. 1943-11-7

Dumke Heinz
ur. 1914-9-19
zm. 1942-2-5

Dummler Adolf
ur. 1910-9-18
zm. 1939-9-27

Dunajski Boris
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dunke Walter
ur. 1915-11-21
zm. 1939-9-18

Dunkel Mathias
ur. 1917-1-6
zm. 1942-4-14

Duński Antoni
ur. 1916-5-12
zm. 1945-12-7

Durm Josef
ur. 1914-3-10
zm. 1943-10-11

Duros Michael
ur. 1923-3-13
zm. 1944-5-14

Durst Karl Friedrich
ur. 1905-9-18
zm. 1944-4-4

Dutka Franz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Dutt Albert
ur. 1917-1-24
zm. 1942-3-22

Duveneck Ernst
ur. 1911-10-11
zm. 1944-8-3

Dya Ernst
ur. 1908-4-24
zm. 1942-3-1

Dybowski Ernst
ur. 1917-5-13
zm. 1939-9-18

Dzeick Gerhard
ur. 1916-3-6
zm. 1939-9-15

Ebbecke Willi
ur. 1918-1-13
zm. 1944-7-10

Ebel Guenther
ur. 1924-12-6
zm. 1943-9-21

Ebenhoeh Franz
ur. 1921-12-31
zm. 1942-2-18

Eberle Anton
ur. 1912-6-24
zm. 1944-1-20

Eberlein Hugo
ur. 1913-11-6
zm. 1939-9-16

Ebert Emil
ur. 1919-6-19
zm. 1942-5-3

Ebert Erich
ur. 1920-1-12
zm. 1939-9-10

Ebert Karl
ur. 1920-9-25
zm. 1939-9-20

Ebert Karl
ur. 1919-6-3
zm. 1943-9-10

Ebert Otto
ur. 1919-8-18
zm. 1942-10-21

Ebert Otto
ur. 1916-8-12
zm. 1939-9-18

Ebert Rudolf
ur. 1912-1-14
zm. 1944-3-15

Eberwein Hans
ur. 1917-12-27
zm. 1939-9-26

Eble Georg
ur. 1908-1-2
zm. 1944-3-24

Ebstein Leo
ur. 1915-6-3
zm. 1939-9-16

Eckardt Erich
ur. 1916-1-15
zm. 1939-9-23

Eckardt Friedrich
ur. 1919-4-14
zm. 1939-9-25

Eckel Adolf
ur. 1917-7-4
zm. 1942-2-4

Eckelhardt Leopold
ur. 1908-9-16
zm. 1941-10-2

Ecker Siegfried
ur. 1915-10-25
zm. 1942-2-20

Eckhoff Johann
ur. 1912-10-13
zm. 1942-2-22

Eckstein Emil
ur. 1912-10-12
zm. 1943-3-16

Eckstein Hans
ur. 1921-5-11
zm. 1942-2-13

Eckstein Willi
ur. 1900-9-15
zm. 1944-9-17

Eckstein Xaver
ur. 1919-2-7
zm. 1942-1-22

Edel Hugo
ur. 1909-1-15
zm. 1943-10-10

Edelmann Alois
ur. 1922-7-21
zm. 1943-9-7

Eden Hans
ur. 1919-12-26
zm. 1942-11-7

Eder Alois
ur. 1915-1-4
zm. 1939-9-26

Ederer Jakob
ur. 1905-5-11
zm. 1942-3-19

Edl Anton
ur. 1908-9-13
zm. 1942-4-30

Effler Hans
ur. 1902-12-26
zm. 1939-9-21

Efler Willi
ur. 1919-11-30
zm. 1939-9-27

Egelhofer August
ur. 1914-6-3
zm. 1943-2-2

Egeling Guenther
ur. 1917-1-2
zm. 1939-9-12

Eger Johann
ur. 1917-4-24
zm. 1939-9-27

Egger Sebastian
ur. 1920-11-26
zm. 1944-7-23

Eggers Christian
ur. 1923-8-31
zm. 1943-7-30

Eggers Ernst
ur. 1916-7-1
zm. 1941-12-11

Eggers Guenther
ur. 1922-6-23
zm. 1942-5-19

Eggers Harald
ur. 1902-7-3
zm. 1944-3-7

Eggers Heinz
ur. 1922-6-21
zm. 1944-7-30

Eggers Johann
ur. 1919-8-24
zm. 1942-12-16

Eggerstorff Fritz
ur. 1919-1-10
zm. 1939-9-19

Eggert Emil
ur. 1912-5-12
zm. 1939-9-18

Egginger Max
ur. 1920-9-27
zm. 1942-1-22

Egner - Walter Oskar
ur. 1912-4-29
zm. 1943-10-8

Ehlebracht Wilhelm
ur. 1914-8-24
zm. 1944-7-26

Ehlert Paul
ur. 1915-9-3
zm. 1939-9-16

Ehm Siegfried
ur. 1923-3-11
zm. 1942-2-15

Ehmann Hans
ur. 1915-6-19
zm. 1944-9-27

Ehmann Hans
ur. 1907-4-28
zm. 1944-7-15

Ehnert Paul
ur. 1912-5-18
zm. 1943-6-26

Ehrenhoefer Josef
ur. 1900-10-4
zm. 1944-8-1

Ehrhardt Alfred
ur. 1915-9-1
zm. 1941-8-29

Ehrhardt Franz
ur. 1912-3-12
zm. 1943-10-14

Ehrke Heinz
ur. 1925-8-23
zm. 1944-7-26

Ehrle Reinhold
ur. 1913-10-4
zm. 1939-9-9

Ehrschwender Georg
ur. 1902-3-27
zm. 1944-6-7

Ehwald Hermann
ur. 1912-10-5
zm. 1943-12-25

Eibach Arthur
ur. 1920-6-23
zm. 1939-9-20

Eibach Willi
ur. 1915-11-7
zm. 1943-12-29

Eibel Martin
ur. 1906-11-14
zm. 1944-1-28

Eich Alexander
ur. 1910-6-7
zm. 1943-3-15

Eich Wilhelm
ur. 1917-10-5
zm. 1944-2-23

Eichborn Jakob
ur. 1897-9-27
zm. 1944-9-4

Eichelmann Willi
ur. 1915-1-19
zm. 1942-3-20

Eichenauer Heinrich
ur. 1920-5-9
zm. 1941-9-20

Eichhorn Hans
ur. 1914-1-21
zm. 1939-9-10

Eichhorn Walter
ur. 1924-8-24
zm. 1944-6-24

Eichin Adolf
ur. 1919-9-25
zm. 1943-3-17

Eichler Heinz
ur. 1913-1-26
zm. 1943-3-24

Eick Hans
ur. 1910-3-5
zm. 1939-9-20

Eickholt Ernst
ur. 1918-4-3
zm. 1944-1-19

Eigenthaler Franz
ur. 1919-5-12
zm. 1944-7-15

Eikemeier Wilhelm
ur. 1914-10-18
zm. 1944-2-29

Eilers Clemens
ur. 1913-5-26
zm. 1944-3-18

Eimann Gustav
ur. 1918-4-9
zm. 1939-9-21

Einhirn Josef
ur. 1912-1-13
zm. 1942-2-16

Eisemann Michael
ur. 1919-1-4
zm. 1943-6-2

Eisenlauer Ludwig
ur. 1917-5-27
zm. 1939-9-27

Eisenlohr Fritz
ur. 1915-12-31
zm. 1942-2-10

Eisenreich Fritz
ur. 1891-7-26
zm. 1939-9-10

Eisert Gerhard
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Eisfeld Johann
ur. 1910-5-17
zm. 1941-9-1

Eisold Willi
ur. 1905-3-4
zm. 1943-3-4

Eiss Hermann
ur. 1902-1-26
zm. 1942-11-18

Eitner Albrecht
ur. 1903-7-31
zm. 1944-2-1

Eitzeroth Heinrich
ur. 1917-7-20
zm. 1942-6-30

Eixmann Fritz
ur. 1919-12-28
zm. 1944-2-29

Elbrecht Friedrich
ur. 1901-12-10
zm. 1944-5-18

Elfers Johann
ur. 1913-12-1
zm. 1944-4-6

Elflein Ludwig
ur. 1909-4-16
zm. 1943-1-23

Elges Wilhelm
ur. 1915-7-13
zm. 1939-9-25

Ellenberger Adam
ur. 1917-2-20
zm. 1943-11-21

Elling Werner
ur. 1896-4-9
zm. 1941-12-2

Ellwanger Reinhold
ur. 1923-4-5
zm. 1942-11-1

Elsner Gerhard
ur. 1915-10-6
zm. 1939-9-10

Elsner Kurt
ur. 1922-8-22
zm. 1943-10-22

Elsner Mathias
ur. 1914-9-6
zm. 1944-7-20

Elstner Otto
ur. 1920-2-20
zm. 1944-4-23

Elsweiler Johann
ur. 1913-1-21
zm. 1944-5-23

Eltmer Walter
ur. 1924-10-12
zm. 1944-4-27

Endres Heinrich
ur. 1923-12-23
zm. 1944-4-12

Engel Franz
ur. 1911-10-24
zm. 1943-3-21

Engel Heinrich
ur. 1904-3-20
zm. 1942-11-23

Engel Karl
ur. 1906-2-7
zm. 1943-1-28

Engelhardt Max
ur. 1902-7-21
zm. 1945-3-25

Engelke Erich
ur. 1915-1-14
zm. 1943-11-5

Engemann Alfred
ur. 1917-1-21
zm. 1942-2-11

Erb Albert
ur. 1909-8-25
zm. 1944-3-25

Erb Ernst
ur. 1898-8-25
zm. 1943-2-14

Erb Marzellus
ur. 1924-6-7
zm. 1944-4-14

Erbach Kurt
ur. 1911-6-29
zm. 1944-6-25

Erdbrink Karl
ur. 1921-9-5
zm. 1944-6-3

Erdmenger Heinz
ur. 1914-2-12
zm. 1942-8-3

Erhardt Fritz
ur. 1919-6-4
zm. 1942-3-19

Erhardt Willi
ur. 1919-12-7
zm. 1942-1-28

Erich Eggert
ur. 1916-2-21
zm. 1942-6-4

Erk Heinrich
ur. 1920-7-4
zm. 1944-5-24

Ernst Alfred
ur. 1919-11-16
zm. 1942-2-10

Esch Hans
ur. 1914-10-14
zm. 1943-10-19

Esch Hans
ur. 1908-5-17
zm. 1942-7-6

Espeter Heinrich
ur. 1907-10-31
zm. 1944-2-11

Essler Karl
ur. 1925-4-29
zm. 1944-2-14

Essmann Hermann
ur. 1902-11-16
zm. 1944-7-20

Estreich Karl
ur. 1912-1-29
zm. 1942-6-5

Euler Hans
ur. 1921-12-16
zm. 1942-6-30

Faerber Joseph
ur. 1919-8-24
zm. 1942-9-4

Faesler Josef
ur. 1923-12-21
zm. 1942-9-7

Fahrenkamp Wilhelm
ur. 1922-2-15
zm. 1942-3-1

Fakolsa Otto
ur. 1908-1-17
zm. 1944-7-8

Falk Franz
ur. 1903-11-21
zm. 1944-6-19

Falk Karl
ur. 1910-3-27
zm. 1944-2-6

Faltenberg Hugo
ur. 1913-7-3
zm. 1942-6-19

Fanger Andreas
ur. 1919-9-16
zm. 1942-4-6

Fassbender Wilhelm
ur. 1918-5-1
zm. 1944-3-7

Fath Helmuth
ur. 1925-1-20
zm. 1944-7-25

Fath Helmuth
ur. 1925-1-20
zm. 1944-7-25

Feest Reinhold
ur. 1921-10-30
zm. 1942-4-7

Fehly Guenther
ur. 1909-7-2
zm. 1943-2-26

Feierlein Max
ur. 1909-5-8
zm. 1942-3-13

Feinauer Richard
ur. 1916-8-24
zm. 1942-4-20

Feldbinder Erich
ur. 1911-9-10
zm. 1942-2-11

Fendesack Horst
ur. 1920-11-13
zm. 1942-3-26

Fenrich Guenther
ur. 1924-9-20
zm. 1944-4-27

Fessel Gustav
ur. 1920-12-10
zm. 1942-4-2

Fichtinger Franz
ur. 1901-8-20
zm. 1943-3-18

Fiedler Kurt
ur. 1914-9-25
zm. 1944-2-14

Fiedler Paul
ur. 1921-9-7
zm. 1944-2-23

Figurski Helmut
ur. 1914-9-21
zm. 1943-3-14

Finger Alexander
ur. 1910-12-4
zm. 1944-3-16

Fink Richard
ur. 1909-8-2
zm. 1942-4-21

Finke Edgar
ur. 1906-4-21
zm. 1942-8-24

Finke Wilhelm
ur. 1908-4-11
zm. 1944-3-30

Fisahn August
ur. 1901-9-8
zm. 1942-7-6

Fischbach Kurt
ur. 1914-X-X
zm. 1939-X-X

Fischer Alois
ur. 1910-1-12
zm. 1942-1-27

Fischer Emil
ur. 1919-10-27
zm. 1942-9-1

Fischer Erich
ur. 1908-4-6
zm. 1944-7-4

Fischer Erich
ur. 1916-3-20
zm. 1944-5-14

Fischer Fritz
ur. 1919-9-24
zm. 1944-7-13

Fischer Georg
ur. 1916-1-24
zm. 1942-X-X

Fischer Hans
ur. 1910-X-X
zm. 1943-X-X

Fischer Hans
ur. 1925-11-6
zm. 1944-5-23

Fischer Helmuth
ur. 1925-1-20
zm. 1944-7-25

Fischer Herbert
ur. 1912-X-X
zm. 1939-X-X

Fischer Hugo
ur. 1913-3-29
zm. 1944-3-29

Fischer Johann
ur. 1922-X-X
zm. 1943-X-X

Fischer Johann
ur. 1903-X-X
zm. 1941-X-X

Fischer Josef
ur. 1914-X-X
zm. 1941-X-X

Fischer Karl
ur. 1912-7-5
zm. 1942-4-16

Fischer Kurt
ur. 1911-8-21
zm. 1944-2-26

Fischer Manfred
ur. 1921-6-6
zm. 1944-4-9

Fischer Peter
ur. 1914-X-X
zm. 1941-X-X

Fischer Reinhold
ur. 1908-12-10
zm. 1944-4-1

Fischer Walter
ur. X-X-X
zm. 1944-7-21

Fischer Walter
ur. 1923-X-X
zm. 1943-X-X

Fischer Wilhelm
ur. 1920-12-19
zm. 1944-3-16

Fischer Willy
ur. 1899-12-21
zm. 1944-4-27

Fitschen Heinz
ur. 1920-7-24
zm. 1944-7-17

Fittkau Franz
ur. 1913-5-6
zm. 1943-4-6

Fitz Bruno
ur. 1920-10-10
zm. 1941-10-18

Fitzner Richard
ur. 1915-10-3
zm. 1944-X-X

Fleck Richard
ur. 1916-9-19
zm. 1939-9-25

Fleddermann Wilhelm
ur. 1925-11-26
zm. 1944-7-11

Fleer Hans
ur. 1910-3-29
zm. 1942-6-18

Fleger Gustav
ur. 1910-X-X
zm. 1944-7-11

Flehmann Hermann
ur. 1913-8-22
zm. 1942-5-28

Fleischer Artur
ur. 1920-1-15
zm. 1943-4-7

Flemming Hilmar
ur. 1919-10-18
zm. 1939-9-25

Fleuth Johann
ur. 1907-4-22
zm. 1944-3-2

Floess Eberhard
ur. 1915-3-13
zm. 1942-10-14

Flohsdorf Franz
ur. 1909-3-31
zm. 1942-4-24

Flossmann Hilmar
ur. 1916-4-14
zm. 1939-9-20

Flottmann Friedrich
ur. 1920-9-17
zm. 1942-3-25

Fluerschuetz Rudi
ur. 1921-7-20
zm. 1942-3-5

Foell Richard
ur. 1910-8-12
zm. 1943-12-23

Foellner Rudolf
ur. 1906-11-21
zm. 1942-10-14

Foerster Edgar
ur. 1921-4-4
zm. 1944-3-23

Foerster Heinz
ur. 1920-3-13
zm. 1939-9-21

Foerster Josef
ur. 1915-6-6
zm. 1942-7-10

Foerster Martin
ur. 1907-10-14
zm. 1944-7-11

Foerster Willi
ur. 1920-10-23
zm. 1943-7-15

Foertsch Kurt
ur. 1921-1-22
zm. 1942-4-2

Foitzig Wolfgang
ur. 1923-7-12
zm. 1944-4-6

Foitzik Paul
ur. 1914-1-30
zm. 1942-3-23

Forgbert Herbert
ur. 1912-1-8
zm. 1942-2-1

Forkel Arno
ur. 1918-5-22
zm. 1942-2-9

Formen Josef
ur. 1920-9-22
zm. 1942-2-16

Forstbach Anton
ur. 1924-5-10
zm. 1943-11-9

Foss Nikolaus
ur. 1912-9-2
zm. 1943-5-12

Foss Nikolaus
ur. 1912-9-2
zm. 1943-5-12

Fox Paul
ur. 1911-11-12
zm. 1939-9-24

Fox Paul
ur. 1911-11-12
zm. 1939-9-24

Fraedert Helmut
ur. 1924-10-20
zm. 1943-10-7

Fraedert Helmut
ur. 1924-10-20
zm. 1943-10-7

Fraenkel Willibald
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Frank Heinrich
ur. 1921-12-23
zm. 1943-10-13

Frank Hugo
ur. 1914-1-1
zm. 1944-4-24

Frank Johann
ur. 1920-5-10
zm. 1942-3-14

Frank Johannes
ur. 1910-2-19
zm. 1939-9-27

Frank Josef
ur. 1917-3-11
zm. 1939-11-5

Frank Rudolf
ur. 1901-3-31
zm. 1944-6-17

Frank Walter
ur. 1915-9-30
zm. 1939-11-9

Frank Willi
ur. 1913-8-30
zm. 1942-4-22

Franke Alfred
ur. 1906-7-30
zm. 1943-3-12

Franke Gerhard
ur. 1919-2-9
zm. 1939-9-28

Franke Hans
ur. 1920-6-25
zm. 1944-6-11

Franke Helmut
ur. 1914-3-19
zm. 1943-7-26

Franke Kurt
ur. 1899-12-30
zm. 1942-8-23

Franke Otto
ur. 1901-1-11
zm. 1943-5-13

Franke Paul
ur. 1920-2-1
zm. 1942-4-23

Frankiewicz Felix
ur. 1900-10-9
zm. 1943-10-23

Franz Georg
ur. 1918-9-23
zm. 1939-9-21

Franz Gerd
ur. 1919-11-19
zm. 1942-10-17

Franz Johannes
ur. 1919-7-15
zm. 1944-3-24

Franz Karl
ur. 1920-8-29
zm. 1943-2-10

Franzen Ernst
ur. 1919-1-17
zm. 1939-9-20

Franzl Josef
ur. 1917-3-18
zm. 1942-6-5

Franzlik Georg
ur. 1914-7-28
zm. 1942-3-28

Fratscher Herbert
ur. 1922-4-21
zm. 1944-5-3

Fratzscher Kurt
ur. 1914-4-30
zm. 1939-9-18

Fraude Max
ur. 1909-6-29
zm. 1941-12-29

Frauenknecht Albert
ur. 1917-11-17
zm. 1939-9-27

Frech Josef
ur. 1917-6-9
zm. 1939-9-25

Frech Willi
ur. 1918-3-25
zm. 1943-9-10

Freckmann Walter
ur. 1898-5-23
zm. 1939-9-27

Freerks Jan
ur. 1909-2-1
zm. 1944-4-27

Freese Erich
ur. 1914-11-18
zm. 1942-8-23

Freese Georg
ur. 1922-4-10
zm. 1942-10-1

Freese Heinrich
ur. 1921-9-12
zm. 1942-3-4

Freese Reno
ur. 1924-3-9
zm. 1943-12-15

Fregien Heinz
ur. 1917-9-18
zm. 1939-9-19

Freiberg Werner
ur. 1923-3-14
zm. 1944-7-23

Freiersleben Werner
ur. 1925-4-9
zm. 1944-7-17

Freigang Walter
ur. 1915-5-20
zm. 1939-9-13

Freitag Franz
ur. 1899-8-1
zm. 1939-9-13

Freitag Friedrich
ur. 1923-6-15
zm. 1944-7-23

Freitag Wolfgang
ur. 1911-12-31
zm. 1943-8-20

Fremol Max
ur. X-X-X
zm. 1944-8-3

Frenk Erhard
ur. 1913-11-7
zm. 1942-5-4

Frenzel Ernst
ur. 1911-4-27
zm. 1939-9-22

Frerk Otto
ur. 1917-6-20
zm. 1944-7-16

Frerks Heinrich
ur. 1911-1-4
zm. 1943-7-13

Fretthold Heinrich
ur. 1901-10-21
zm. 1944-1-24

Fretz Wilhelm
ur. 1908-4-7
zm. 1944-8-22

Freudenthal
ur. 1907-6-8
zm. 1944-7-6

Freund Josef
ur. 1910-5-7
zm. 1939-9-25

Freund Oskar
ur. 1890-12-12
zm. 1942-10-11

Freund Otto
ur. 1916-5-20
zm. 1939-9-20

Freund Walter
ur. 1917-9-20
zm. 1939-9-17

Frey Erich
ur. 1906-3-20
zm. 1941-12-8

Freystedt Otto
ur. 1920-12-2
zm. 1943-9-2

Frick Josef
ur. 1918-3-12
zm. 1944-8-8

Fricke Friedrich
ur. 1920-2-26
zm. 1942-5-7

Fricke Heinrich
ur. 1912-1-15
zm. 1940-5-13

Fricke Karl
ur. 1916-11-28
zm. 1939-9-21

Fricke Otto
ur. 1923-10-29
zm. 1944-8-2

Fricke Otto
ur. 1911-4-5
zm. 1943-5-29

Fricke Wilhelm
ur. 1910-2-25
zm. 1943-12-21

Fricke Wilhelm
ur. 1905-X-X
zm. 1942-1-25

Fridrich Heinrich
ur. 1907-3-28
zm. 1944-5-18

Friedel Arthur
ur. 1925-9-25
zm. 1944-7-11

Friedel Kurt
ur. 1906-3-29
zm. 1944-8-2

Frieden Walter
ur. 1919-1-14
zm. 1939-9-21

Friedl Max
ur. 1915-10-1
zm. 1943-12-13

Friedrich Gerhard
ur. 1921-11-13
zm. 1941-8-21

Friedrich John
ur. 1906-9-25
zm. 1944-4-18

Friedrich Karl
ur. 1918-10-4
zm. 1939-9-22

Friedrich Rudi
ur. 1921-11-17
zm. 1942-2-8

Friedrich Walter
ur. 1920-5-5
zm. 1943-3-18

Friemel Wilhelm
ur. 1923-12-18
zm. 1943-9-19

Fries Josef
ur. 1921-1-24
zm. 1944-4-18

Friese Hermann
ur. 1918-9-9
zm. 1939-9-20

Frietzsche Horst
ur. 1923-9-10
zm. 1943-4-3

Frings Paul
ur. 1916-5-25
zm. 1942-3-17

Fritz Franz
ur. 1923-1-13
zm. 1944-3-8

Fritz Gerhard
ur. 1924-4-25
zm. 1943-5-12

Fritz Guenter
ur. 1923-5-26
zm. 1942-4-2

Fritz Hans
ur. 1916-3-6
zm. 1942-3-3

Fritz Jacob
ur. 1910-7-22
zm. X-X-X

Fritz Johann
ur. 1916-6-23
zm. 1944-7-29

Fritzel Karl
ur. 1911-7-18
zm. 1944-4-16

Fritzsche Horst
ur. 1923-9-10
zm. 1943-4-3

Fritzsche Rudolf
ur. 1920-8-5
zm. 1939-9-21

Fritzsche Willi
ur. 1924-1-21
zm. 1943-8-28

Froehler Josef
ur. 1910-7-8
zm. 1944-9-13

Froemmel Franz
ur. 1921-11-30
zm. 1942-1-24

Frohne Siegfried
ur. 1915-12-3
zm. 1944-6-20

Frohwerk Otto
ur. 1908-12-31
zm. 1944-4-28

Froitzheim Anton
ur. 1918-5-25
zm. 1939-9-29

Froreich Harry
ur. 1912-12-30
zm. 1944-7-12

Froschhammer Adolf
ur. 1917-1-29
zm. 1939-9-27

Frost Franz
ur. 1910-1-17
zm. 1939-9-22

Frunert Ernst
ur. 1919-10-4
zm. 1944-7-10

Fruth Johann
ur. 1917-1-15
zm. 1939-9-25

Fuchs Arno
ur. 1906-3-7
zm. 1944-7-7

Fuchs August
ur. 1912-4-16
zm. 1942-8-22

Fuchs Christian
ur. 1909-9-30
zm. 1939-11-5

Fuchs Franz
ur. 1908-8-29
zm. 1939-9-26

Fuchs Johann
ur. 1919-9-16
zm. 1943-3-12

Fuchs Josef
ur. X-X-X
zm. 1939-9-20

Fuchs Rudolf
ur. 1923-4-7
zm. 1942-2-13

Fuchshofen Robert
ur. 1926-3-23
zm. 1944-6-3

Fuchssteiner Franz
ur. 1908-10-1
zm. 1943-4-14

Fuegner Karl
ur. 1900-4-11
zm. 1943-11-24

Fuellgrebe Wilhelm
ur. X-X-X
zm. 1939-9-28

Fuenfstueck Werner
ur. 1903-4-15
zm. 1942-3-12

Fuerstenberg Wolfgang
ur. 1922-2-20
zm. 1943-5-3

Fuge Wilhelm
ur. 1901-3-29
zm. 1944-7-23

Fuhlrodt Hans
ur. 1922-9-14
zm. 1943-12-10

Fuhrlaender Walter
ur. 1922-2-15
zm. 1943-5-27

Fuhrmann Franz
ur. 1909-1-2
zm. 1944-4-27

Fulge Rolf
ur. 1923-11-7
zm. 1943-12-X

Funder Heinrich
ur. 1901-2-21
zm. 1942-12-30

Funk Arnold
ur. 1899-1-6
zm. 1944-4-23

Funk Gerhard
ur. 1925-3-9
zm. 1944-7-31

Funk Gerhard
ur. 1925-3-9
zm. 1944-7-31

Funk Heinrich
ur. 1908-3-28
zm. 1942-3-2

Funk Hugo
ur. 1912-10-29
zm. 1942-2-18

Funk Karl
ur. 1907-12-15
zm. 1942-3-23

Funke Friedrich
ur. 1920-12-19
zm. 1942-1-27

Funke Helmut
ur. 1914-6-14
zm. 1941-8-22

Funke Karl
ur. 1889-2-8
zm. 1943-12-11

Funnemann Heinz
ur. 1917-2-25
zm. 1939-9-20

Fuss Heinrich
ur. 1907-1-10
zm. 1944-1-25

Fussegger Anton
ur. 1923-10-26
zm. 1943-9-22

Gabelick Gerhard
ur. 1918-3-8
zm. 1939-9-21

Gabriel Ernst
ur. 1918-2-7
zm. 1943-12-12

Gabriel Franz
ur. 1912-9-7
zm. 1939-9-25

Gabriel Gottfried
ur. 1914-8-28
zm. 1939-9-17

Gabrisch Wilhelm
ur. 1914-4-18
zm. 1944-3-22

Gabrysch Heinrich
ur. 1907-6-29
zm. 1944-3-17

Gack Alfred
ur. 1917-1-13
zm. 1939-9-21

Gackstatter Albert
ur. 1913-2-5
zm. 1942-4-11

Gaede Fritz
ur. 1920-2-20
zm. 1943-7-31

Gaenssle Ortwin
ur. 1924-12-18
zm. 1944-3-6

Gaertner Albert
ur. 1915-12-19
zm. 1942-8-26

Gagel Friedrich
ur. 1903-3-6
zm. 1941-7-27

Gahm Ernst
ur. 1921-8-13
zm. 1944-10-8

Gahn Albin
ur. 1916-5-7
zm. 1941-10-7

Gahsner Josef
ur. 1911-7-28
zm. 1943-5-22

Gaigl Balthasar
ur. 1910-4-16
zm. 1944-3-13

Gaile Hermann
ur. 1917-5-5
zm. 1943-7-20

Gajworowskij Wladimir
ur. 1923-7-21
zm. 1944-X-X

Gakaezius Kurt
ur. 1907-10-6
zm. 1944-7-16

Gall August
ur. 1917-1-1
zm. 1944-1-21

Gallau Wilhelm
ur. 1908-4-25
zm. 1943-7-6

Galler Ernst
ur. 1908-10-22
zm. 1944-7-12

Galz Max
ur. 1911-1-31
zm. 1943-9-7

Gampig Karl
ur. 1913-11-21
zm. 1943-10-10

Gamsjaeger Johann
ur. 1922-1-22
zm. 1942-9-12

Ganz Erich
ur. 1913-10-28
zm. 1939-9-17

Ganze Robert
ur. 1894-7-27
zm. 1944-6-2

Ganzel Paul
ur. 1914-6-21
zm. 1943-10-6

Ganzlin Fritz
ur. 1915-10-12
zm. 1939-9-18

Gappel Herbert
ur. 1920-1-23
zm. 1939-9-21

Garbas Josef
ur. 1920-9-21
zm. 1943-1-21

Gareis Eduard
ur. 1914-2-28
zm. 1939-9-27

Garger Franz von
ur. 1916-4-30
zm. 1941-1-5

Gart Karl
ur. 1923-6-25
zm. 1943-2-21

Gartner Franz
ur. 1920-3-12
zm. 1942-10-23

Gasch Alfred
ur. 1908-6-15
zm. 1944-4-19

Gasperlmaier Anton
ur. 1917-4-15
zm. 1941-3-4

Gassert Helmut
ur. 1921-2-17
zm. 1944-5-26

Gassmann Karl
ur. 1915-1-23
zm. 1939-9-23

Gassmann Paul
ur. 1923-11-11
zm. 1942-1-1

Gast August
ur. 1915-11-30
zm. 1943-12-8

Gasteiger Josef
ur. 1915-12-2
zm. 1944-5-30

Gatterfeld Kurt
ur. 1919-7-1
zm. 1939-9-21

Gaul Otto
ur. 1920-3-12
zm. 1944-3-4

Gause Josef
ur. 1915-10-2
zm. 1939-9-19

Gawrisch August
ur. 1908-7-9
zm. 1939-9-18

Gayk Gottlieb
ur. 1902-9-21
zm. 1943-12-5

Gdowczok Herbert
ur. 1910-9-29
zm. 1943-11-11

Gebauer Alfred
ur. 1921-9-21
zm. 1941-3-2

Gebauer Klaus
ur. 1923-2-1
zm. 1944-1-23

Gebe Ludwik
ur. 1911-2-22
zm. 1940-9-25

Gebel Ernst
ur. 1902-7-27
zm. 1944-7-17

Gebel Heinrich
ur. 1923-1-20
zm. 1943-10-14

Gebert Kurt
ur. 1899-10-10
zm. 1941-10-28

Gebert Wilhelm
ur. 1906-7-21
zm. 1944-4-15

Gebhardt Alwin
ur. 1920-8-17
zm. 1943-8-30

Gebhardt Paul
ur. 1917-7-25
zm. 1942-6-6

Gebhardt Theodor
ur. 1921-2-6
zm. 1943-10-1

Gebulsky
ur. X-X-X
zm. 1944-X-X

Geers Gerhard
ur. 1919-12-8
zm. 1943-12-8

Geest Siegfried von der
ur. 1914-9-29
zm. 1942-9-26

Geffers Wilhelm
ur. 1919-7-19
zm. 1939-9-23

Gehlen Hugo von
ur. 1903-5-18
zm. 1942-8-1

Gehlen Oswin
ur. 1914-3-13
zm. 1943-6-1

Gehler Heinz
ur. 1925-3-23
zm. 1944-3-8

Gehmlich Georg
ur. 1902-5-25
zm. 1943-10-24

Gehring Theodor
ur. 1907-12-20
zm. 1939-9-23

Gehrmann Johannes
ur. 1909-6-29
zm. 1944-4-25

Geier Peter
ur. 1905-6-25
zm. 1944-4-5

Geiger Josef
ur. 1911-4-20
zm. 1944-1-2

Geiger Josef
ur. 1911-4-20
zm. 1944-1-2

Geiger Josef
ur. 1907-1-13
zm. 1943-11-22

Geihsler Max
ur. 1907-8-31
zm. 1943-3-9

Geilenkirchen Gerhardt
ur. 1921-8-2
zm. 1944-2-23

Geist Karl Gemeinhardt
ur. 1914-6-7
zm. 1939-9-27

Gelaezius Bruno
ur. 1906-4-14
zm. 1944-7-13

Gembries Herbert
ur. 1909-6-19
zm. 1943-12-2

Gemeinder Emil
ur. 1909-10-4
zm. 1942-12-31

Genitheim Karl
ur. 1898-10-1
zm. 1944-7-25

Gensch Karl
ur. 1916-9-21
zm. 1939-9-11

Gensmer Max
ur. 1906-4-21
zm. 1943-7-4

Genth Gotthard
ur. 1905-10-31
zm. 1944-7-12

Gentner Vitus
ur. 1908-7-31
zm. 1943-1-24

Genzer Hermann
ur. 1911-1-18
zm. 1939-9-20

Georg Siegfried
ur. 1917-9-24
zm. 1944-1-28

Gera Paul
ur. 1919-9-10
zm. 1944-7-3

Gerber Karl
ur. 1918-11-6
zm. 1939-9-26

Gerdes Karl
ur. 1915-12-7
zm. 1939-9-22

Gerdsmann Erwin
ur. 1920-1-2
zm. 1939-9-13

Gergen Eduard
ur. 1913-10-4
zm. 1939-9-28

Gerhardt Herbert
ur. 1921-9-5
zm. 1942-5-25

Gerhardt Luzie
ur. 1922-10-2
zm. 1942-8-11

Gerhoff Friedrich
ur. 1907-11-18
zm. 1944-7-14

Gerken Gerhard
ur. 1916-7-13
zm. 1941-9-2

Gerks Konrad
ur. 1923-11-13
zm. 1943-2-26

Gerlach Erwin
ur. 1910-3-4
zm. 1942-4-2

Gerlach Frieda
ur. 1921-2-7
zm. 1942-11-30

Germer Walter
ur. 1917-11-23
zm. 1939-9-13

Germershausen Walter
ur. 1917-4-23
zm. 1939-9-20

Gerschewski Helmut
ur. 1923-9-17
zm. 1943-12-1

Gerstenkorn Hans
ur. 1920-2-12
zm. 1942-3-12

Gerth Erich
ur. 1906-2-19
zm. 1941-1-27

Gerth Hans
ur. 1922-11-23
zm. 1943-7-18

Gertheinrich Vitus
ur. 1908-3-10
zm. 1944-7-11

Geschke Heinz
ur. 1917-4-24
zm. 1943-12-19

Geschwandtner Johann
ur. 1921-5-2
zm. 1943-4-9

Gesslbauer Karl
ur. 1908-10-15
zm. 1942-5-30

Gessner Paul
ur. 1915-6-9
zm. 1944-6-19

Geuss Wilhelm
ur. 1924-6-7
zm. 1943-2-11

Geyer Johannes
ur. 1898-7-27
zm. 1944-8-7

Giebisch Georg
ur. 1899-1-13
zm. 1941-10-15

Giele Rolf
ur. 1921-7-27
zm. 1943-10-30

Giera Stanislaus
ur. 1908-11-10
zm. 1942-10-13

Gieren Fritz
ur. 1917-7-19
zm. 1943-1-24

Gierlaczeck Hermann
ur. 1888-1-23
zm. 1944-7-15

Gierth Wilhelm
ur. 1924-4-16
zm. 1942-11-11

Giese Anna
ur. 1906-2-16
zm. 1942-8-21

Giesecke August
ur. 1914-8-6
zm. 1939-9-21

Giessler Gottfried
ur. 1920-1-22
zm. 1939-9-13

Gigler Mathias
ur. 1897-2-13
zm. 1943-5-24

Gilbert Karl
ur. 1917-8-6
zm. 1939-9-27

Gill Otto
ur. 1910-3-29
zm. 1939-9-17

Gillich Leopold
ur. 1913-6-13
zm. 1942-9-4

Gillmann Hans
ur. 1923-12-13
zm. 1942-3-14

Gillmann Werner
ur. 1911-7-14
zm. 1944-2-29

Gillner Max
ur. 1908-8-29
zm. 1943-9-1

Gimbel Jakob
ur. 1917-12-27
zm. 1941-12-30

Gingl Alois
ur. 1905-10-19
zm. 1942-12-17

Ginthum Hinrich
ur. 1924-3-4
zm. 1944-2-16

Gipp Ernst
ur. 1920-6-20
zm. 1940-12-5

Girke Paul
ur. 1915-5-1
zm. 1939-9-22

Gisevius Hans
ur. 1914-6-26
zm. 1942-2-10

Gissel Gustav
ur. 1920-10-24
zm. 1942-10-9

Giwjorra Siegfried
ur. 1916-2-9
zm. X-X-X

Glaenzer Heinrich
ur. 1905-11-14
zm. 1942-6-19

Glaeser Helmut
ur. 1915-11-16
zm. 1939-9-28

Glaeser Helmut
ur. 1915-11-16
zm. 1939-9-28

Glandin Otto
ur. 1904-1-11
zm. 1944-8-22

Glanner Georg
ur. 1897-4-28
zm. 1944-6-11

Glasbrenner Karl
ur. 1907-4-7
zm. 1944-1-12

Glaser Alwin
ur. 1909-9-25
zm. 1942-8-1

Glaser Helmut
ur. 1922-1-29
zm. 1942-5-16

Glaser Horst
ur. 1916-7-30
zm. 1939-9-13

Glaser Werner
ur. 1922-12-4
zm. 1944-7-21

Glaser Willi
ur. 1911-8-17
zm. 1944-4-26

Glassmann Gerhard
ur. 1916-4-9
zm. 1939-9-21

Glaubach Johann
ur. 1900-11-24
zm. 1944-5-24

Glawe Walter
ur. 1917-6-6
zm. 1939-9-17

Gleichert Paul
ur. 1914-8-15
zm. 1939-9-21

Gleichmann Alfred
ur. 1903-3-25
zm. 1943-4-18

Gleichmann Helmut
ur. 1915-4-28
zm. 1939-9-20

Gleisberg Walter
ur. 1902-5-6
zm. 1944-5-3

Gleissner Josef
ur. 1917-5-17
zm. 1939-9-21

Gleitz Josef
ur. 1913-12-26
zm. 1941-3-26

Gliber Balthasar
ur. 1921-9-11
zm. 1942-10-12

Glindemann Ernst
ur. 1909-9-7
zm. 1943-7-24

Glitza Emil
ur. 1909-10-1
zm. 1939-9-16

Glockenkoemper Johannes
ur. 1924-5-25
zm. 1943-12-28

Gloeckl Franz
ur. 1910-5-4
zm. 1939-9-25

Gloger Alfred
ur. 1806-5-25
zm. 1944-4-29

Glomski Franz
ur. 1923-12-23
zm. 1944-1-17

Gluch Gerhard
ur. 1922-2-28
zm. 1944-4-27

Gmelin Otto
ur. 1914-2-3
zm. 1939-9-13

Gnan Josef
ur. 1917-6-18
zm. 1942-3-18

Goblirsch Josef
ur. 1914-7-13
zm. 1941-9-25

Goebel Friedrich
ur. 1919-8-12
zm. 1943-12-29

Goebel Fritz
ur. 1920-5-4
zm. 1939-9-25

Goehrmann Werner
ur. 1914-8-18
zm. 1943-9-25

Goeldner Bernhard
ur. 1911-12-20
zm. X-X-X

Goellert Johann
ur. 1923-6-27
zm. 1944-7-8

Goepert Kurt
ur. 1920-5-23
zm. 1944-9-13

Goergen Philipp
ur. 1910-8-12
zm. 1939-9-X

Goergens Ernst
ur. 1923-5-20
zm. 1944-5-16

Goering Walter
ur. 1920-2-9
zm. 1944-7-2

Goerks Otto
ur. X-X-X
zm. 1944-7-31

Goerlich Josef
ur. 1917-3-1
zm. 1939-9-25

Goerlich Rudolf
ur. 1921-12-26
zm. 1942-3-17

Goerling Kurt
ur. 1922-8-5
zm. 1942-2-7

Goerlitz Gotthard
ur. 1922-9-27
zm. 1941-3-21

Goerner Friedrich
ur. 1910-1-31
zm. 1942-4-22

Goerrissen Friedrich
ur. 1911-11-26
zm. 1942-2-12

Goers Karl
ur. 1919-8-11
zm. 1939-9-13

Goers Kurt
ur. 1920-1-11
zm. 1939-9-12

Goerse Albert
ur. 1925-9-15
zm. 1944-1-19

Goettlicher Josef
ur. 1905-5-3
zm. 1941-8-19

Goetz Anton
ur. 1909-12-6
zm. 1944-7-8

Goetze Wilhelm
ur. 1905-11-22
zm. 1944-7-22

Goetzeler Ludwig
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Goffings Heinz
ur. 1917-5-5
zm. 1939-9-9

Golas Josef
ur. 1919-6-15
zm. 1941-9-28

Goldarde Leo
ur. 1921-5-10
zm. 1943-3-15

Goldbeck Karl
ur. 1925-6-1
zm. 1944-10-8

Goldberger Heinrich
ur. 1911-4-15
zm. 1942-8-28

Goldschmid Ferdynand
ur. 1911-11-15
zm. 1943-9-21

Goletz Karl
ur. 1920-2-11
zm. 1944-4-14

Gollasch Alfred
ur. 1917-11-1
zm. 1944-6-5

Goller Martin
ur. 1914-5-25
zm. 1939-9-26

Golm Herbert
ur. 1916-4-28
zm. 1939-9-21

Golossek Franz
ur. 1912-9-22
zm. 1939-9-13

Golz Gustav August
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gonsorowski Ernst
ur. 1914-8-10
zm. 1939-9-10

Goos Daniel
ur. 1914-9-17
zm. 1939-9-27

Goppel Heinrich
ur. 1905-5-23
zm. 1944-6-19

Goretzki Johann
ur. 1907-6-22
zm. 1942-6-11

Goretzki Rudolf
ur. 1922-1-20
zm. 1944-3-6

Gorgan Serge
ur. 1908-10-6
zm. 1943-3-12

Gorgas Otto
ur. 1912-3-1
zm. 1943-9-3

Gorissen Andreas
ur. 1910-12-20
zm. 1939-9-20

Gornowicz Hans
ur. 1818-3-29
zm. 1943-5-22

Gorzelanczyk Stefan
ur. 1913-8-28
zm. 1939-9-23

Gossner Adolf
ur. 1920-3-18
zm. 1939-9-26

Gotschalk Karl
ur. 1901-8-19
zm. 1939-9-20

Gotschling Thomas
ur. 1925-1-23
zm. 1944-5-7

Gottfried Ewald
ur. 1911-12-29
zm. 1943-12-30

Gottschald Burkhard
ur. 1918-12-21
zm. 1939-9-21

Gottschalk Erich
ur. 1908-7-20
zm. 1939-9-16

Gottschalk Johann
ur. 1915-9-3
zm. 1939-10-11

Gottschalk Werner
ur. 1919-11-21
zm. 1939-9-13

Gottschild Herbert
ur. 1911-5-20
zm. 1941-5-21

Gottschling Theodor
ur. 1916-11-8
zm. 1941-9-20

Gottweiss Hans
ur. 1911-10-7
zm. 1942-4-15

Grabasch Martin
ur. 1917-1-11
zm. 1942-3-6

Grabner Andreas
ur. 1921-4-22
zm. 1943-8-24

Grabow Alexei
ur. 1907-6-20
zm. 1944-7-24

Grabowski Bruno
ur. 1911-7-20
zm. 1944-7-7

Grabowski Christian von
ur. 1910-7-30
zm. 1942-5-30

Grabowski Hans
ur. 1915-9-22
zm. 1939-9-18

Grabowski Walter
ur. 1919-1-4
zm. 1944-1-25

Graeber Manfred
ur. 1913-9-9
zm. 1941-3-12

Graeber Manfred
ur. 1913-9-9
zm. 1941-8-12

Graeber Michael
ur. 1919-9-26
zm. 1943-1-29

Graebner Johannes
ur. 1919-7-26
zm. 1939-9-31

Graebner Johannes
ur. 1919-7-6
zm. 1939-9-31

Graefe Gerhard
ur. 1916-8-17
zm. 1939-9-26

Graefen Heinrich
ur. 1899-5-22
zm. 1944-2-3

Graefenstein Arnold
ur. 1912-12-21
zm. 1944-7-29

Graefinger Gerhard
ur. 1906-8-31
zm. 1942-2-27

Graetz Heinrich
ur. 1897-1-24
zm. 1944-5-24

Graf Johann
ur. 1916-7-13
zm. 1942-8-21

Graf Johann
ur. 1919-1-30
zm. 1944-2-23

Graf Karl
ur. 1899-1-13
zm. 1941-2-15

Graf Otto
ur. 1917-1-5
zm. 1942-4-18

Graf Paul
ur. 1912-2-16
zm. 1939-9-27

Graf Wilhelm
ur. 1818-5-25
zm. 1944-7-23

Graf Xaver
ur. 1915-9-5
zm. 1939-9-27

Graff Fritz
ur. 1921-7-2
zm. 1942-8-16

Grafwallner Otto
ur. 1914-7-15
zm. 1939-9-27

Grahlke Wilhelm
ur. 1911-5-25
zm. 1939-9-24

Gramadies Wilhelm
ur. 1915-1-27
zm. 1939-9-15

Gramlich Friedrich
ur. 1917-3-19
zm. 1939-9-7

Grammatick Willi
ur. 1908-7-11
zm. 1944-9-14

Gransow Gerhard
ur. 1915-6-27
zm. 1939-9-27

Grasberger Rudolf
ur. 1913-5-9
zm. 1939-9-15

Grasmaener Karl
ur. 1905-4-6
zm. 1943-6-25

Grassnick Paul
ur. 1906-X-X
zm. 1939-12-10

Grasz Otto
ur. 1913-5-21
zm. 1944-4-27

Grasza Stefan
ur. 1908-4-12
zm. 1943-1-10

Graumenz Karl
ur. 1919-3-15
zm. 1939-9-21

Graw Franz
ur. 1919-3-25
zm. 1942-4-10

Grebke Erich
ur. 1911-2-6
zm. 1942-2-15

Grebner Johann
ur. 1911-9-4
zm. 1941-7-30

Greck Heinz
ur. 1921-7-28
zm. 1944-7-16

Gredig Alfred
ur. 1913-2-12
zm. 1942-6-10

Grefer Heinrich
ur. 1914-1-22
zm. 1943-10-22

Gregorius Oskar
ur. 1911-9-3
zm. 1943-10-15

Greif Gerhard
ur. 1916-10-5
zm. 1944-7-23

Greim Antoni
ur. 1920-6-4
zm. 1943-1-31

Greiner Mathias
ur. 1913-4-4
zm. 1939-8-27

Grenda August
ur. 1912-8-29
zm. 1939-9-22

Grenda Willi
ur. 1913-12-19
zm. 1939-9-18

Gresser Erwin
ur. 1891-4-25
zm. 1944-4-26

Gretner Ernst
ur. 1902-11-8
zm. 1942-10-6

Griebel Hermann
ur. 1909-2-1
zm. 1939-9-21

Griebenow Karl
ur. 1923-11-5
zm. 1944-7-31

Griebling Ewald
ur. 1911-12-17
zm. 1939-9-12

Gries Josef
ur. 1914-12-23
zm. 1944-8-7

Griminger Johann
ur. 1906-6-19
zm. 1943-6-12

Grimm Alfred
ur. 1920-12-13
zm. 1944-3-12

Grimm Franz
ur. 1915-10-7
zm. 1939-9-17

Grimm Georg
ur. 1911-12-12
zm. 1944-1-17

Grimm Josef
ur. 1915-11-4
zm. 1939-9-27

Grimm Paul
ur. 1901-6-19
zm. 1944-4-10

Grimme Alfred
ur. 1917-3-30
zm. 1939-9-20

Grimmoni Paul
ur. 1914-4-17
zm. 1939-9-16

Grimsel Johannes
ur. 1921-3-9
zm. 1944-3-2

Grinda Kurt
ur. 1912-12-9
zm. 1939-9-21

Gripshoever Alfons
ur. 1919-4-26
zm. 1943-7-12

Gritsch Mathias
ur. 1908-12-6
zm. 1943-6-26

Grob Johann
ur. 1913-10-27
zm. 1943-7-12

Grobe Friedrich
ur. 1909-8-5
zm. 1942-8-3

Groeblinger Josef
ur. 1912-3-10
zm. 1941-12-28

Groeger Erwin
ur. 1913-10-27
zm. 1943-12-16

Groel Friedrich
ur. 1905-1-1
zm. 1939-12-5

Groene Wilhelm
ur. X-X-X
zm. 1940-4-8

Groenewald Erich
ur. 1925-2-28
zm. 1943-11-11

Groepl Josef
ur. 1920-5-1
zm. 1939-9-22

Groetsch Johann
ur. 1919-10-17
zm. 1942-4-3

Groetschel Johannes
ur. 1923-5-1
zm. 1943-11-27

Grohmann Hugo
ur. 1920-7-6
zm. 1939-9-21

Grohmann Peter
ur. 1922-10-29
zm. 1941-12-16

Grohser Josef
ur. 1921-10-22
zm. 1942-8-2

Grohsman Wilhelm
ur. 1907-9-25
zm. 1944-2-13

Gronau Gerhard
ur. 1919-2-24
zm. 1939-9-26

Grootz Ernst
ur. 1916-2-12
zm. 1939-9-X

Groseck Walter
ur. 1912-4-27
zm. 1942-2-3

Gross Alfons
ur. 1913-4-10
zm. 1944-3-23

Gross Emil
ur. 1911-5-4
zm. 1944-4-23

Gross Friedrich
ur. 1909-4-21
zm. 1942-7-16

Gross Jakob
ur. 1913-5-29
zm. 1942-6-15

Gross Josef
ur. 1924-7-15
zm. 1943-12-1

Gross Josef
ur. 1919-11-7
zm. 1944-5-2

Gross Paul
ur. 1907-12-14
zm. 1944-2-28

Gross-Heynk Wilhelm
ur. 1905-5-5
zm. 1942-1-1

Grosse Kurt
ur. 1914-3-26
zm. 1939-9-9

Grosse Kurt Heinz
ur. 1915-8-28
zm. 1941-4-24

Grosse Siegfried
ur. 1916-6-11
zm. 1939-9-21

Grosse-Stromberg Heinz
ur. 1924-12-12
zm. 1944-2-5

Grossegger Alois
ur. 1923-5-24
zm. 1943-7-21

Grosser Benno
ur. 1916-10-14
zm. 1939-9-26

Grosskopf Thilo
ur. 1925-3-31
zm. 1944-2-7

Grosskreutz Christian
ur. 1902-4-28
zm. 1944-8-13

Grossmann Franz
ur. 1910-5-26
zm. 1943-10-29

Grossmann Fritz
ur. 1910-6-17
zm. 1940-2-29

Grossmann Herbert
ur. 1916-3-3
zm. 1939-9-22

Grossnick Paul
ur. 1906-11-24
zm. 1939-12-10

Groszansky Erich
ur. 1902-11-16
zm. 1944-6-19

Grotchusmann Franz
ur. 1904-4-12
zm. 1939-9-17

Grote Georg
ur. 1911-1-23
zm. 1942-2-3

Grotehusmann Franz
ur. 1904-4-12
zm. 1939-9-17

Grothe Anton
ur. 1912-4-16
zm. 1943-12-1

Grothe Ferdinand
ur. 1924-2-28
zm. 1943-6-8

Grothe Martin
ur. 1912-9-26
zm. 1944-3-13

Grotheer Hinrich
ur. 1913-7-27
zm. 1943-4-15

Grothen Josef
ur. 1915-3-27
zm. 1939-9-13

Grothen Josef
ur. 1915-3-27
zm. 1939-9-13

Grothker Hinrich
ur. 1913-7-27
zm. 1943-4-15

Grubbe Eduard
ur. 1913-2-4
zm. 1941-9-15

Grubbe Eduard
ur. 1913-2-4
zm. 1941-9-15

Grube Friedrich
ur. 1916-11-8
zm. 1939-9-16

Grube Friedrich
ur. 1916-11-8
zm. 1939-9-16

Grube Walter
ur. 1901-11-11
zm. 1944-5-17

Gruber Leopold
ur. 1921-2-17
zm. 1943-3-31

Gruber Ludwig
ur. 1908-10-7
zm. 1943-9-22

Gruber Ludwig
ur. 1908-10-7
zm. 1943-9-22

Gruber Roman
ur. 1915-9-22
zm. 1943-11-7

Gruber Rudolf
ur. 1918-12-12
zm. 1939-9-19

Gruber Simon
ur. 1923-11-3
zm. 1943-11-23

Grubert Wilhelm
ur. 1919-10-27
zm. 1942-3-3

Gruen Erich
ur. 1906-1-26
zm. 1944-2-8

Gruenberg Heinz
ur. 1902-7-10
zm. 1943-5-22

Gruenberg Willi
ur. 1911-7-6
zm. 1944-9-4

Grueneberg Rudolf
ur. 1913-11-4
zm. 1939-9-24

Gruenert Ferdinand
ur. 1919-2-14
zm. 1939-9-26

Gruenewald Martin
ur. 1908-8-7
zm. 1941-10-24

Gruening Fritz
ur. 1909-1-20
zm. 1943-3-X

Gruenwald Wilhelm
ur. 1915-8-29
zm. 1939-9-21

Gruenwald Xaver
ur. 1922-4-3
zm. 1942-5-13

Gruhn Friedrich
ur. 1908-10-3
zm. 1944-5-11

Grumboeck Alfred
ur. 1922-4-27
zm. 1942-9-8

Grund Heinz
ur. 1924-8-10
zm. 1944-8-5

Grunder Artur
ur. 1918-10-25
zm. 1939-9-21

Grundmann Werner
ur. 1915-9-27
zm. 1944-2-11

Gruner Johannes
ur. 1910-1-30
zm. 1939-9-22

Grunewald Hans
ur. 1917-9-14
zm. 1939-9-25

Grunwald Bruno
ur. 1917-9-28
zm. 1939-9-27

Grunwald Emil
ur. 1899-3-15
zm. 1939-9-19

Grybsch Richard
ur. 1915-10-9
zm. 1944-1-22

Grzeblok Georg
ur. 1917-11-23
zm. 1939-9-20

Grzegorczyk Alois
ur. 1912-6-22
zm. 1944-4-28

Gschrey Michael
ur. 1915-12-21
zm. 1939-9-25

Gubernath Erich
ur. 1920-8-23
zm. 1944-7-18

Gubitzer Johann
ur. 1924-2-10
zm. 1943-11-12

Guennel Franz
ur. 1919-1-3
zm. 1939-9-26

Guenther Anton
ur. 1900-5-6
zm. 1944-3-30

Guenther Fritz
ur. 1910-12-12
zm. 1939-9-9

Guenther Gert
ur. 1906-6-13
zm. 1942-5-19

Guenther Herbert
ur. 1897-11-19
zm. 1943-5-13

Guenther Joachim
ur. 1920-12-13
zm. 1943-2-3

Guenther Johann
ur. 1906-6-19
zm. 1942-4-9

Guenther Kurt
ur. 1914-11-25
zm. 1941-9-18

Guenther Max
ur. 1908-7-24
zm. 1943-6-15

Guenther Raimund
ur. 1902-12-5
zm. 1944-4-27

Guenther Theodor
ur. 1897-6-10
zm. 1943-12-31

Guhl Otto
ur. 1915-5-15
zm. 1939-9-16

Guhr Herbert
ur. 1915-4-13
zm. 1943-4-10

Gulika Karl
ur. 1902-8-30
zm. 1943-12-2

Gulliaume Theodor
ur. 1904-4-20
zm. 1944-2-7

Gumpp Adolf
ur. 1923-12-20
zm. 1944-7-31

Gumpp Josef
ur. 1926-12-20
zm. 1944-7-31

Gundel Heinz
ur. 1910-6-10
zm. 1944-4-13

Gundlach Fritz
ur. 1918-8-27
zm. 1939-9-19

Gunther Curt
ur. 1898-3-23
zm. 1944-4-19

Gurowitz Ewald
ur. 1900-11-18
zm. 1942-11-25

Gurtsing Georg
ur. 1918-7-23
zm. 1943-10-13

Gusek Erich
ur. 1916-6-4
zm. 1942-5-5

Gusewski Friedrich
ur. 1889-10-19
zm. 1939-9-25

Guss Fritz
ur. 1910-3-17
zm. 1941-2-28

Gussmann Friedrich
ur. 1889-10-19
zm. 1939-9-25

Gut Johann
ur. 1910-9-10
zm. 1941-8-23

Gutberlet Hans
ur. 1909-4-2
zm. 1942-7-28

Gutberlet Josef
ur. 1911-11-3
zm. 1944-6-29

Guthoff Lorenz
ur. 1917-8-28
zm. 1942-4-7

Gutjahr Otto
ur. 1919-11-6
zm. 1942-4-24

Gutmann Josef
ur. 1901-12-28
zm. 1944-2-19

Gutmann Richard
ur. X-X-X
zm. 1944-9-18

Gutrey Sendor
ur. 1910-8-23
zm. 1943-2-17

Gutsche Herbert
ur. 1896-5-15
zm. 1943-2-6

Gutsche Karl
ur. 1908-5-16
zm. 1944-1-4

Gutschmannsky Wilhelm
ur. 1918-4-27
zm. 1941-9-12

Gutschmidt Paul
ur. 1907-8-27
zm. 1943-10-16

Gutsmann Bruno
ur. 1901-4-26
zm. 1944-5-15

Guttenberger Johann
ur. 1911-7-29
zm. 1941-8-27

Gutwetter Erwin
ur. 1920-4-10
zm. 1942-5-22

Gutzke Otto
ur. 1910-9-29
zm. 1941-8-26

Gymnich Anton
ur. 1907-11-10
zm. 1943-3-2

Haack Max
ur. 1915-7-21
zm. 1943-7-15

Haaf Ernst
ur. 1906-5-16
zm. 1944-9-16

Haag Anton
ur. 1919-5-19
zm. 1939-9-19

Haage Heinz
ur. 1916-6-6
zm. 1939-9-26

Haak Paul
ur. 1918-10-22
zm. 1939-9-18

Haake Paul
ur. 1888-9-14
zm. 1942-4-5

Haan Adolf
ur. 1924-3-19
zm. 1944-4-27

Haar Heinrich
ur. 1921-9-7
zm. 1943-9-8

Haarer Richard
ur. 1894-3-22
zm. 1944-7-27

Haarhaus Otto
ur. 1900-10-1
zm. 1943-7-28

Haarstick Heinrich
ur. 1919-7-24
zm. 1942-2-9

Haas August
ur. 1922-7-25
zm. 1943-3-15

Haas Gottfried
ur. 1916-2-24
zm. 1942-9-14

Haas Jakob
ur. 1920-9-16
zm. 1944-5-15

Haas Karl
ur. 1921-4-17
zm. 1944-4-27

Haas Robert
ur. 1914-9-7
zm. 1943-7-26

Haase Rolf
ur. 1922-5-11
zm. 1943-11-21

Habel Rudolf
ur. 1911-2-15
zm. 1942-5-23

Habel Willy
ur. 1922-9-21
zm. 1942-10-20

Habenstreit Andreas
ur. 1913-5-20
zm. 1944-5-7

Haberkorn Hansjoerg
ur. 1922-4-1
zm. 1944-8-3

Habik Jukius
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Habl Anton
ur. 1921-5-31
zm. 1943-10-31

Hachenberg Christian
ur. 1914-6-23
zm. 1944-2-19

Hackenbroich Karl
ur. 1914-11-30
zm. 1944-7-16

Hacker Hans
ur. 1918-8-30
zm. 1939-9-25

Hacker Johann
ur. 1918-3-30
zm. 1939-9-29

Hackmann Jakob
ur. 1920-12-18
zm. 1939-9-20

Haeberer Hermann
ur. 1899-8-19
zm. 1942-3-8

Haelbig Georg
ur. 1916-4-21
zm. 1942-2-22

Haemerle Franz
ur. 1900-4-16
zm. 1944-8-1

Haenchen Heinz
ur. 1921-11-29
zm. 1943-5-5

Haendel Herbert
ur. 1912-12-9
zm. 1939-9-12

Haendel Rudolf
ur. 1914-7-2
zm. 1942-4-12

Haendschke Kurt
ur. 1919-9-9
zm. 1942-5-21

Haenle Josef
ur. 1915-4-15
zm. 1943-11-29

Haensel Paul
ur. 1911-10-11
zm. 1941-12-7

Haenser Anton
ur. X-X-X
zm. 1939-9-20

Haentschel Hans
ur. 1923-8-8
zm. 1942-6-12

Haerlein Mathias
ur. 1915-4-3
zm. 1939-9-25

Haertel Kurt
ur. 1924-9-8
zm. 1944-1-1

Haertel Kurt
ur. 1924-9-8
zm. 1943-12-25

Haertel Wilhelm
ur. 1915-1-29
zm. 1939-9-20

Haertig Herbert
ur. 1925-8-2
zm. 1944-5-5

Haertl Anton
ur. 1916-10-6
zm. 1939-9-23

Haertl Johann
ur. 1910-5-4
zm. 1939-9-26

Haese Kurt
ur. 1914-1-27
zm. 1939-9-19

Haese Rudolf
ur. 1913-9-25
zm. 1942-1-27

Haeuser Anton
ur. 1916-5-20
zm. 1939-9-20

Haeusler Eduard
ur. 1903-3-1
zm. 1944-8-7

Haeusler Karl
ur. 1920-2-17
zm. 1939-9-29

Haeussler Kurt
ur. 1923-4-1
zm. 1943-7-24

Hagelkruys Peter
ur. 1921-11-26
zm. 1943-8-22

Hagemann Bernhard
ur. 1918-9-22
zm. 1942-1-22

Hagenberger Ludwig
ur. 1920-12-18
zm. 1941-9-30

Hagenhoff Wilhelm
ur. 1914-11-6
zm. 1944-1-28

Hagius Willi
ur. 1920-7-25
zm. 1942-8-26

Hahn Ernst
ur. 1907-1-3
zm. 1940-10-4

Hahn Fritz
ur. 1912-2-15
zm. 1939-9-28

Hahn Gerhard
ur. 1917-2-10
zm. 1939-9-14

Hahn Helmut
ur. 1919-10-5
zm. 1941-4-19

Hahn Karl
ur. 1920-6-15
zm. 1942-4-27

Hahn Walter
ur. 1905-3-25
zm. 1942-6-30

Hahnel Arthur
ur. 1901-11-27
zm. 1942-3-12

Hahnel Paul
ur. 1906-10-21
zm. 1943-3-22

Haick Karl
ur. 1923-3-27
zm. 1942-10-22

Haidl Alois
ur. 1917-1-12
zm. 1939-9-26

Haidlauf Hermann
ur. 1920-8-25
zm. 1941-5-17

Haimerl Michael
ur. 1917-6-23
zm. 1939-9-27

Hain Anton
ur. 1915-2-26
zm. 1939-9-20

Hain Karl
ur. 1919-4-17
zm. 1943-6-24

Hain Walter
ur. 1922-11-20
zm. 1942-4-8

Hajdukiewicz Władysława
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hajer Joseph
ur. 1906-12-22
zm. 1944-6-21

Hajny Ernst
ur. 1914-1-15
zm. 1944-2-6

Halberstadt Erich
ur. 1910-12-3
zm. 1939-10-2

Halbritter Karl
ur. 1920-8-23
zm. 1942-2-24

Hallen Wilhelm
ur. 1910-10-23
zm. 1943-8-31

Haller Josef
ur. 1919-3-4
zm. 1942-1-20

Hallmann Erich
ur. 1916-10-31
zm. 1942-2-8

Hallmann Friedrich
ur. 1924-2-24
zm. 1944-7-24

Hallmanns Albert
ur. 1921-9-28
zm. 1941-10-17

Ham Emil
ur. 1904-6-11
zm. 1943-3-26

Hamacher Heinrich
ur. 1913-11-18
zm. 1944-1-31

Hamann Erich
ur. 1903-5-31
zm. 1943-6-24

Hamann Georg
ur. 1918-6-14
zm. 1944-3-5

Hamburger Erich
ur. 1901-10-15
zm. 1942-2-26

Hamm Willi
ur. 1909-8-7
zm. 1941-2-17

Hammer Alfred
ur. 1923-9-9
zm. 1943-5-15

Hammer Karl
ur. 1896-3-25
zm. 1939-9-6

Hammer Richard
ur. 1905-1-6
zm. 1944-7-4

Hammermeister Arthur
ur. 1915-12-9
zm. 1940-4-12

Hammes Walter
ur. 1911-6-3
zm. 1943-3-19

Hanbauer Franz
ur. 1921-12-6
zm. 1942-1-31

Hanel Adolf
ur. 1913-10-23
zm. 1944-7-30

Hanft Heinz
ur. 1919-2-14
zm. 1944-7-23

Hanigk Bruno
ur. 1917-12-17
zm. 1942-3-9

Hanke Alfred
ur. 1898-10-29
zm. 1943-8-15

Hanke Hartmut
ur. 1915-5-3
zm. 1939-9-17

Hanke Karl
ur. 1922-5-30
zm. 1944-7-30

Hannig Ernst
ur. 1915-2-22
zm. 1942-2-18

Hans Brokherm
ur. 1923-8-26
zm. 1943-6-20

Hans Karl
ur. 1910-10-28
zm. 1943-8-8

Hanschmann Siegmund
ur. 1923-5-28
zm. 1943-9-26

Hansen Hermann
ur. 1906-3-30
zm. 1944-7-3

Hansen Willi
ur. 1903-7-26
zm. 1941-4-5

Hantigk Reinhold
ur. 1915-3-12
zm. 1940-12-3

Hanusik Leopold
ur. 1907-3-28
zm. 1944-8-1

Hanzen Paul
ur. 1914-12-23
zm. 1944-7-25

Happatz Hans
ur. 1894-9-11
zm. 1941-3-11

Happel Konrad
ur. 1914-1-31
zm. 1939-9-20

Hardeling Klaus
ur. 1923-1-26
zm. 1944-5-15

Harder Gustav
ur. 1909-4-29
zm. 1944-1-9

Harders Max
ur. 1910-7-6
zm. 1942-3-8

Hardt Rudolf
ur. 1916-4-29
zm. 1939-9-13

Harmgardt Anton
ur. 1905-5-19
zm. 1939-9-29

Haroer Oskar
ur. 1920-1-23
zm. 1943-9-4

Harten Werner
ur. 1935-11-6
zm. 1944-7-12

Harthausen Philipp
ur. 1916-11-11
zm. 1939-9-27

Hartl Franz
ur. 1923-4-25
zm. 1942-9-4

Hartl Kurt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hartleib Walter
ur. 1921-1-15
zm. 1942-6-17

Hartmann Adolf
ur. 1921-2-5
zm. 1944-2-18

Hartmann Franz
ur. 1919-11-24
zm. 1943-11-1

Hartmann Fred
ur. 1919-4-10
zm. 1943-5-31

Hartmann Friedrich
ur. 1913-7-26
zm. 1939-9-25

Hartmann Gerhard
ur. 1900-1-13
zm. 1944-9-17

Hartmann Heinrich
ur. 1916-12-5
zm. 1939-9-24

Hartmann Heinrich
ur. 1911-11-7
zm. 1942-9-1

Hartmann Johann
ur. 1919-6-23
zm. 1942-2-20

Hartmann Michael
ur. 1910-9-21
zm. 1943-10-23

Hartmann Oskar
ur. 1911-5-10
zm. 1942-5-4

Hartmann Oskar
ur. 1900-8-2
zm. 1944-2-10

Hartmann Otto
ur. 1905-9-7
zm. 1944-8-14

Hartmann Rudolf
ur. 1909-8-8
zm. 1943-5-7

Hartmann Rudolf
ur. 1918-8-18
zm. 1939-9-9

Hartmann Walter
ur. 1910-7-6
zm. 1939-9-19

Hartung Alfred
ur. 1917-9-29
zm. 1939-9-20

Hartung Theodor
ur. 1910-X-X
zm. 1944-6-11

Hartwig Wilhelm
ur. 1910-7-23
zm. 1942-6-1

Hartzig Rudolf
ur. 1914-10-19
zm. 1939-9-9

Haschenburger Oskar
ur. 1915-7-25
zm. 1939-9-16

Haschke Fritz
ur. 1919-8-24
zm. 1939-9-28

Hasenkamp Hermann
ur. 1900-4-22
zm. 1943-7-17

Hass Friedrich
ur. 1878-4-4
zm. 1943-X-X

Hass Peter
ur. 1916-5-19
zm. 1939-9-21

Hass Walter
ur. 1903-9-25
zm. 1942-1-6

Hassenzahl Georg
ur. 1924-2-3
zm. 1942-6-3

Hauck Guenther
ur. 1908-6-1
zm. 1944-7-17

Haufe Heinz
ur. 1921-7-7
zm. 1942-2-5

Haug Wilhelm
ur. 1917-4-5
zm. 1943-2-6

Hauke Rudolf
ur. 1923-5-11
zm. 1943-4-22

Haun Albrecht
ur. 1920-3-13
zm. 1942-3-13

Haunert Franz
ur. 1920-9-6
zm. 1942-2-10

Haupt Willi
ur. 1916-7-18
zm. 1944-2-24

Hausen Wilhelm
ur. 1923-1-1
zm. 1942-9-23

Hausner Stefan
ur. 1925-9-27
zm. 1944-5-21

Hauswald Kurt
ur. 1919-9-6
zm. 1942-2-12

Hawig Peter
ur. 1915-3-3
zm. 1944-6-17

Hawlik Heinrich
ur. 1903-7-20
zm. 1944-7-19

Hebestreit Helmut
ur. 1922-6-19
zm. 1943-12-12

Hechler Emil
ur. 1891-3-16
zm. 1944-1-24

Heidelberg Karl
ur. 1916-3-22
zm. 1943-11-30

Heidemann Heinz
ur. 1925-1-20
zm. 1944-7-16

Heiden Wilhelm von
ur. 1919-9-2
zm. 1943-1-29

Heidler Karl
ur. 1909-5-16
zm. 1944-7-16

Heidrich Sylvester
ur. 1911-12-30
zm. 1944-1-8

Heidtschmidt Konrad
ur. 1910-11-3
zm. 1943-3-23

Heilmann Valentin
ur. 1912-8-11
zm. 1944-7-11

Heim Josef
ur. 1909-9-21
zm. 1942-9-13

Heim Willi
ur. 1906-5-8
zm. 1943-1-31

Heimler Ludwig
ur. 1908-6-2
zm. 1943-3-18

Heinich Franz
ur. 1908-1-11
zm. 1943-1-28

Heinicke Rolf
ur. 1925-12-28
zm. 1944-4-26

Heinrich Funk
ur. 1908-3-28
zm. 1942-3-2

Heinrich Meyer
ur. 1914-4-13
zm. 1943-11-25

Heinrich Paul
ur. 1907-10-10
zm. 1944-7-7

Heinritz Gerhard
ur. 1910-6-30
zm. 1943-2-16

Heinz Erhard
ur. 1910-7-2
zm. 1943-3-16

Heinz Hermann
ur. 1921-11-11
zm. 1942-8-11

Heinzl Lambert
ur. 1921-6-7
zm. 1943-2-21

Heiss Heinrich
ur. 1904-6-19
zm. 1942-2-11

Helbig Otto
ur. 1907-9-30
zm. 1944-5-7

Helbig Werner
ur. 1921-1-13
zm. 1942-11-23

Held Friedrich
ur. 1902-5-19
zm. 1942-4-21

Held Hermann
ur. 1911-5-27
zm. 1944-4-26

Heller Willi
ur. 1908-3-19
zm. 1944-2-21

Hellinger Gerhard
ur. 1921-6-20
zm. 1943-3-10

Hellweg Alfons
ur. 1919-3-29
zm. 1944-6-8

Hellwig Kurt
ur. 1900-9-5
zm. 1944-2-22

Hendrich Franz
ur. 1913-9-20
zm. 1943-2-18

Hendrixon Theodor
ur. 1923-11-16
zm. 1943-10-30

Henke Werner
ur. 1906-6-4
zm. 1944-7-16

Henkel Dietrich
ur. 1915-3-5
zm. 1942-9-26

Henkel Joachim
ur. 1910-11-1
zm. 1944-7-23

Henkelmann Franz
ur. 1904-12-10
zm. 1944-4-29

Hennemann Fritz
ur. 1916-4-9
zm. 1943-1-19

Hensel Julius
ur. 1916-12-18
zm. 1944-1-14

Henseler Johann
ur. 1901-7-23
zm. 1944-7-2

Henz Johann
ur. 1907-3-9
zm. 1942-1-29

Henze Fritz
ur. 1905-11-8
zm. 1944-4-26

Henze Herbert
ur. 1921-10-4
zm. 1942-9-22

Herbert Vitus
ur. 1915-6-15
zm. 1942-5-7

Herbold Heinrich
ur. 1919-1-10
zm. 1943-10-24

Herbrandt Franz
ur. 1924-4-12
zm. 1944-5-9

Herkenrath Heinrich
ur. 1902-4-23
zm. 1944-3-21

Herkt Leonhard
ur. 1921-8-8
zm. 1942-10-19

Hermann Alfred
ur. 1926-5-27
zm. 1944-6-28

Hermann Erich
ur. 1914-9-9
zm. 1942-4-23

Hermann Willy
ur. 1917-10-19
zm. 1939-9-27

Hermanns Eduard
ur. 1916-12-14
zm. 1939-9-23

Hermannski August
ur. 1897-1-12
zm. 1939-12-30

Hermannski Paul
ur. 1907-1-12
zm. 1939-12-30

Hermanski Otto
ur. 1914-4-14
zm. 1939-9-12

Hermenau Friedrich
ur. 1908-5-7
zm. 1939-9-20

Hermes Kurt
ur. 1923-11-3
zm. 1944-3-8

Herrmann Fridolin
ur. 1914-2-2
zm. 1941-9-24

Herrmann Gustav
ur. 1912-12-25
zm. 1943-12-5

Herrmann Hans-Joachim
ur. 1915-3-23
zm. 1939-9-8

Herrmann Paul
ur. 1923-12-19
zm. 1943-10-21

Herrmann Richard
ur. 1911-10-25
zm. 1942-12-11

Hertel Walter
ur. 1912-9-18
zm. 1944-9-7

Hertl Rudolf
ur. 1915-4-10
zm. 1942-9-4

Hertl Willibald
ur. 1922-11-8
zm. 1944-6-4

Herweck Ludwig
ur. 1923-1-22
zm. 1944-4-5

Herwig Heinrich
ur. 1912-2-23
zm. 1940-12-12

Herz Johannes
ur. 1910-5-23
zm. 1942-5-31

Herz Josef
ur. 1907-10-28
zm. 1943-4-9

Herzberg Wilhelm
ur. 1915-12-5
zm. 1939-9-27

Herzke Willi
ur. 1916-1-14
zm. 1939-8-17

Herzmann Ferdinand
ur. 1918-2-1
zm. 1939-9-19

Herzog Heinz
ur. 1914-4-16
zm. 1939-9-27

Hess Hermann
ur. 1900-6-5
zm. 1939-9-23

Hesse Gustav
ur. 1915-2-10
zm. 1939-9-10

Hesse Hugo
ur. 1912-5-3
zm. 1944-3-16

Hesseler Heinrich
ur. 1920-4-3
zm. 1942-2-23

Hesshaus Richard
ur. 1912-2-15
zm. 1942-1-26

Hettenhausen Erwin
ur. 1914-7-8
zm. 1939-9-20

Hetzenauer Anton
ur. 1914-7-25
zm. 1942-4-23

Hetzius Mattias
ur. 1920-3-15
zm. 1941-11-7

Heuer Anton
ur. 1914-7-25
zm. 1942-4-20

Heuer Wilhelm
ur. 1915-6-2
zm. 1939-9-9

Heuschkel Alfred
ur. 1911-10-7
zm. 1939-9-28

Heuter Wilhelm
ur. 1914-4-9
zm. 1944-3-26

Hewisch Willi
ur. 1925-10-12
zm. 1944-1-13

Hey Hermann
ur. 1912-8-20
zm. 1942-3-24

Heyd Hermann
ur. 1913-6-10
zm. 1941-8-26

Heydecke Willi
ur. 1913-1-3
zm. 1942-2-23

Heyer Ernst
ur. 1921-2-1
zm. 1942-7-15

Hieb Arthur
ur. 1918-9-16
zm. 1944-4-15

Hiekel Werner
ur. 1921-2-16
zm. 1943-3-19

Hilbig Rudolf
ur. 1909-5-8
zm. 1944-5-19

Hilker Friedrich
ur. 1900-10-30
zm. 1942-4-21

Hillebrandt Norbert
ur. 1916-11-14
zm. 1944-4-17

Himstedt Ernst
ur. 1912-2-17
zm. 1943-1-18

Hingst Erich
ur. 1919-6-21
zm. 1942-7-12

Hinz Albert
ur. 1922-5-27
zm. 1944-1-24

Hinzmann Bernhard
ur. 1906-4-4
zm. 1944-7-8

Hippe Gerhard
ur. 1924-10-7
zm. 1943-11-29

Hirn Alfred
ur. 1923-10-29
zm. 1944-7-13

Hirschberg Mathias
ur. 1911-7-19
zm. 1943-3-23

Hirschfeld Walter
ur. 1922-2-21
zm. 1942-5-8

Hirschmueller Karl
ur. 1914-11-13
zm. 1944-2-27

Hlava Karl
ur. 1907-1-18
zm. 1944-4-4

Hlawadschke Ernst
ur. 1921-8-7
zm. 1944-7-10

Hoch Rudolf
ur. 1910-12-19
zm. 1942-1-29

Hochberg Heinrich
ur. 1900-2-18
zm. 1942-2-18

Hochhaus Otto
ur. 1914-8-28
zm. 1942-7-17

Hoefers Johann
ur. 1917-12-3
zm. 1943-1-31

Hoefs Erich
ur. 1914-5-15
zm. 1944-2-9

Hoehe Friedrich von der
ur. 1909-1-7
zm. 1942-7-18

Hoensch Otto
ur. 1907-8-20
zm. 1944-3-13

Hoepke Heinrich
ur. 1903-12-10
zm. 1943-12-30

Hoermann Josef
ur. 1898-7-29
zm. 1944-5-4

Hoernecke Gerhard
ur. 1905-3-24
zm. 1944-2-29

Hoersch Hermann
ur. 1909-3-11
zm. 1943-3-19

Hof Hermann
ur. 1910-9-14
zm. 1942-2-15

Hofbauer Heinrich
ur. 1913-8-17
zm. 1944-6-13

Hoffmann Bernhard
ur. 1923-11-24
zm. 1943-2-1

Hoffmann Fritz
ur. 1908-2-15
zm. 1944-7-11

Hoffmann Wolfram
ur. 1905-2-16
zm. 1942-9-26

Hofmann Franz
ur. 1914-9-17
zm. 1942-10-16

Hofmann Karl
ur. 1899-1-22
zm. 1944-7-X

Hofmann Richard
ur. 1908-6-3
zm. 1942-8-23

Hohlmann Karl
ur. 1903-1-3
zm. 1944-3-3

Hollmann Helmut
ur. 1921-12-13
zm. 1942-3-16

Hollweg Dietmar
ur. 1924-1-22
zm. 1944-7-7

Holm Artur
ur. 1906-4-15
zm. 1944-4-21

Holper Josef
ur. 1909-3-13
zm. 1944-1-25

Holze Wilhelm
ur. 1893-10-8
zm. 1944-5-25

Holzfuss Hans
ur. 1914-11-5
zm. 1943-10-19

Holzinger Otto
ur. 1912-9-7
zm. 1942-9-21

Holzinger Stefan
ur. 1902-4-24
zm. 1944-1-25

Homberg Franz
ur. 1920-6-15
zm. 1942-4-17

Homeier Johann
ur. 1912-7-13
zm. 1942-1-28

Honerbach Josef
ur. 1923-3-19
zm. 1942-9-13

Hopfgarten Viktor
ur. 1900-12-20
zm. 1943-2-7

Hopp Hans
ur. 1918-2-21
zm. 1942-4-2

Hoppert Werner
ur. 1920-5-3
zm. 1942-10-28

Horlitz Herbert
ur. 1925-11-28
zm. 1944-4-26

Horn Herbert
ur. 1923-12-21
zm. 1942-2-11

Horn Rudolf
ur. 1909-10-12
zm. 1944-7-6

Horst Peter
ur. 1911-12-2
zm. 1942-4-23

Horster Heinrich
ur. 1922-4-20
zm. 1942-10-25

Horstmann Martin
ur. 1912-7-21
zm. 1944-3-26

Horvath Eugen
ur. 1907-2-9
zm. 1943-3-16

Horvath Istvan
ur. 1911-7-4
zm. 1943-3-21

Houpt Friedrich
ur. 1915-4-27
zm. 1944-4-12

Hradiel Karl
ur. X-X-X
zm. 1944-7-4

Hrussoczy Adolf Maria
ur. 1916-8-18
zm. 1942-2-10

Hubain Herbert
ur. 1909-5-18
zm. 1944-5-21

Huber Ludwig
ur. 1920-6-22
zm. 1943-1-27

Huber Otto
ur. 1914-5-29
zm. 1942-6-2

Huber Richard
ur. 1926-10-10
zm. 1944-4-27

Huder Willibald
ur. 1920-8-31
zm. 1942-2-25

Huebner Alwin
ur. 1907-11-24
zm. 1944-3-11

Huebner Kurt
ur. 1922-5-27
zm. 1942-5-4

Huels Albert
ur. 1915-11-6
zm. 1944-5-2

Huennefeld Konrad
ur. 1914-6-3
zm. 1942-3-28

Huertigen Hubert
ur. 1920-5-1
zm. 1944-5-6

Huettenberger Emil
ur. 1919-2-4
zm. 1942-9-26

Huettner Valentin
ur. 1921-5-11
zm. 1942-12-29

Huewe Wilhelm
ur. 1918-7-25
zm. 1942-1-24

Hugger Wilhelm
ur. 1916-9-29
zm. 1942-10-2

Hund August
ur. 1919-2-10
zm. 1942-8-3

Hundertmark Fritz
ur. 1912-12-9
zm. 1942-4-24

Hunsicker Ewald
ur. 1910-8-14
zm. 1942-2-27

Huntzinger Johann
ur. 1925-2-17
zm. 1944-7-22

Hupe Wilhelm
ur. 1906-10-23
zm. 1942-7-15

Hupfer Georg
ur. 1909-11-5
zm. 1942-3-18

Hupfer Rudolf
ur. 1921-3-28
zm. 1943-1-22

Huth Richard
ur. 1923-1-23
zm. 1944-5-3

Idczak Stephan
ur. 1908-7-14
zm. 1944-4-28

Igersheim Adolf
ur. 1915-9-2
zm. 1944-6-19

Imolauer Wilhelm
ur. 1916-6-22
zm. 1944-5-17

Imse Otto
ur. 1910-5-25
zm. 1942-8-11

Inkmann August
ur. 1910-8-20
zm. 1944-3-30

Iselt Josef
ur. 1899-10-20
zm. 1944-2-27

Iselt Josef
ur. 1899-10-20
zm. 1944-2-27

Istvan Faddy
ur. X-X-X
zm. 1944-7-X

Jablonowsky Petro
ur. 1921-4-25
zm. 1944-5-3

Jache Rudolf
ur. 1914-3-13
zm. 1944-4-25

Jacke Siegfried
ur. 1925-4-15
zm. 1944-4-27

Jacobs Heinrich
ur. 1910-2-28
zm. 1944-4-4

Jaeckle Johann
ur. 1913-12-1
zm. 1942-5-16

Jaeger Guenther
ur. 1920-10-23
zm. 1942-11-25

Jaeger Heinrich
ur. 1912-9-5
zm. 1942-2-25

Jaeger Johann
ur. 1914-11-5
zm. 1944-4-8

Jaeger Ludwig
ur. 1916-3-6
zm. 1943-1-22

Jaeger Walter
ur. 1906-12-31
zm. 1944-7-19

Jaehnel Gerhard
ur. 1920-8-16
zm. 1944-5-25

Jaekel Wilhelm
ur. 1914-9-3
zm. 1942-6-8

Jaekle Adolf
ur. 1911-12-9
zm. 1942-3-14

Jahrmann Gerhard
ur. 1908-4-10
zm. 1942-2-5

Jakobi Peter
ur. 1922-2-23
zm. 1944-1-15

Jakoby Josef
ur. 1909-9-22
zm. 1944-1-14

Janot Paul
ur. 1915-2-10
zm. 1944-6-30

Jansen Heinrich
ur. 1906-4-22
zm. 1944-7-13

Jansen Johann
ur. 1905-7-7
zm. 1944-7-2

Jansen Kurt
ur. 1919-4-30
zm. 1942-2-10

Jantzen Alfred
ur. 1920-7-17
zm. 1944-6-30

Janz Heinrich
ur. 1912-4-13
zm. 1942-8-15

Jarzab Oswald
ur. 1914-10-23
zm. 1944-2-28

Jaschkowitz Karl
ur. 1909-12-21
zm. 1943-12-30

Jedelhauser Alois
ur. 1913-2-5
zm. 1944-7-23

Jegen Jakob
ur. 1915-11-16
zm. 1942-2-20

Jennewein Robert
ur. 1912-11-13
zm. 1944-7-18

Jensen Kai
ur. 1912-8-22
zm. 1943-2-18

Jentzsch Rudolf
ur. 1906-8-2
zm. 1944-4-20

Jesse Otto
ur. 1921-11-21
zm. 1944-7-11

Jessen Wilhelm
ur. 1914-9-29
zm. 1942-5-27

Jeude Karl
ur. 1912-6-8
zm. 1942-12-28

Jeworutzki Kurt
ur. 1915-4-27
zm. 1942-7-9

Jodeit Juergen
ur. 1919-3-8
zm. 1944-1-7

Joerss Otto
ur. 1897-9-17
zm. 1944-4-27

Johann Ebner
ur. 1908-9-1
zm. 1942-3-3

John Franciszek
ur. 1790-X-X
zm. 1868-3-11

Joosten Josef
ur. 1923-6-25
zm. 1944-1-12

Josef Kilanowski
ur. 1893-8-3
zm. 1944-3-13

Joseph Julius
ur. 1892-8-30
zm. 1944-7-23

Jost Ernst
ur. 1911-1-20
zm. 1942-4-5

Jost Johann
ur. 1914-3-15
zm. 1944-7-19

Juchmann Heinrich
ur. 1906-1-17
zm. 1942-5-17

Juergens Willy
ur. 1919-11-26
zm. 1942-7-1

Juettemann Walter
ur. 1907-8-29
zm. 1943-3-31

Juli Heinz
ur. 1920-8-31
zm. 1942-3-15

Jung Friedrich
ur. 1908-3-1
zm. 1944-6-3

Jung Fritz
ur. 1924-12-15
zm. 1944-4-5

Jung Gustav
ur. 1920-8-31
zm. 1944-6-6

Jung Herbert
ur. 1901-10-10
zm. 1942-5-5

Jungeblut Walter
ur. 1906-5-20
zm. 1944-5-8

Jungermann Roman
ur. 1907-4-6
zm. 1942-2-17

Junghans Heinz
ur. 1918-4-4
zm. 1943-1-20

Junglas Nikolaus
ur. 1910-1-20
zm. 1942-3-1

Jungnickel Alfred
ur. 1903-8-6
zm. 1943-1-4

Junk Herbert
ur. 1898-6-21
zm. 1944-6-15

Jurek Georg
ur. 1912-4-14
zm. 1944-7-19

Kache Helmut
ur. 1913-6-26
zm. 1944-5-5

Kaczor Anton
ur. 1916-8-3
zm. 1942-4-19

Kadow Otto
ur. 1904-9-24
zm. 1944-1-23

Kaefer Oskar
ur. 1903-3-7
zm. 1943-3-23

Kaemmler Erwin
ur. 1916-2-5
zm. 1942-2-10

Kaeseberg Max
ur. 1915-5-4
zm. 1942-8-2

Kahl Heinrich
ur. 1906-4-18
zm. 1944-7-4

Kahl Helmut
ur. 1921-10-22
zm. 1943-2-3

Kahlfier Erich
ur. 1922-8-26
zm. 1943-2-1

Kaiser Albert
ur. 1908-11-22
zm. 1944-6-8

Kaiser Hans
ur. 1901-9-12
zm. 1943-12-27

Kaiser Rolf
ur. 1923-5-12
zm. 1942-8-23

Kallenbach Rolf
ur. 1919-1-26
zm. 1944-5-18

Kalliwoda Paul
ur. 1906-3-16
zm. 1943-2-1

Kallweit Fritz
ur. 1905-2-5
zm. 1944-7-15

Kalnyckyj Gregory
ur. 1911-7-20
zm. 1944-4-24

Kalter Karl
ur. 1914-4-7
zm. 1944-6-12

Kamann Franz
ur. 1901-11-1
zm. 1943-2-15

Kammann Karl
ur. 1908-6-27
zm. 1942-2-1

Kammler Eberhard
ur. 1913-9-8
zm. 1943-3-29

Kamp Adolf
ur. 1924-7-3
zm. 1944-6-17

Kamplade Gerhard
ur. 1915-3-23
zm. 1942-9-27

Kampmann Franz
ur. 1910-9-29
zm. 1944-7-25

Kannegiesser Josef
ur. 1906-11-29
zm. 1944-2-18

Kantelberg Herbert
ur. 1921-6-26
zm. 1942-12-31

Kanzog Bruno
ur. 1902-12-17
zm. 1942-4-24

Kapahnke Erich
ur. 1906-2-6
zm. 1942-6-29

Kapp Paul
ur. 1893-10-26
zm. 1944-6-23

Kappel Hans
ur. 1915-9-9
zm. 1944-7-19

Kappes Mathias
ur. 1902-12-5
zm. 1943-3-13

Kappner Erich
ur. 1923-11-16
zm. 1944-5-20

Karcher Theo
ur. 1909-2-19
zm. 1943-3-28

Karge Josef
ur. 1907-9-7
zm. 1944-5-9

Karge Willi
ur. 1908-3-29
zm. 1944-7-X

Karl Anton
ur. 1921-1-5
zm. 1942-6-22

Karrausch Lothar
ur. 1917-8-2
zm. 1943-2-24

Karsch Paul
ur. 1905-6-5
zm. 1943-3-3

Kaspuhl Friedrich
ur. 1920-6-3
zm. 1944-4-25

Kassner Otto
ur. 1913-4-29
zm. 1942-4-24

Kathmann Friedrich
ur. 1912-2-8
zm. 1944-3-29

Katker Friedrich
ur. 1922-10-5
zm. 1943-1-24

Kauermann Hermann
ur. 1919-2-17
zm. 1942-3-3

Kaul Georg
ur. 1909-8-11
zm. 1942-3-27

Kaupp Andreas
ur. 1922-4-22
zm. 1942-12-6

Kehl Heinrich
ur. 1910-8-31
zm. 1942-4-22

Keil Hans
ur. 1908-11-5
zm. 1944-4-7

Keil Robert
ur. 1908-8-1
zm. 1944-7-11

Keil Stanislaus
ur. 1920-3-24
zm. 1943-10-17

Keilhack Otto
ur. 1910-2-12
zm. 1942-10-22

Keipke Karl
ur. 1918-4-17
zm. 1944-7-22

Kellen Nikolaus
ur. 1924-6-8
zm. 1944-4-6

Kelm Stefan
ur. 1922-4-17
zm. 1942-8-1

Kemer Fritz
ur. 1897-8-24
zm. 1944-1-25

Kempf Wilhelm
ur. 1914-5-1
zm. 1944-7-17

Kempgens Julius
ur. 1914-9-3
zm. 1944-5-2

Kerber Leonhard
ur. 1921-1-6
zm. 1943-2-3

Kercher Johann
ur. 1920-6-10
zm. 1944-4-16

Kerfscher Helmut
ur. 1914-10-29
zm. 1944-9-23

Kerstan Ernst
ur. 1909-8-4
zm. 1944-7-8

Kettschau Karl
ur. 1922-7-29
zm. 1944-3-1

Kiehne Alfred
ur. 1908-1-14
zm. 1944-3-1

Kienitz Heinz
ur. 1914-2-7
zm. 1942-3-18

Kienzle Wilhelm
ur. 1907-8-21
zm. 1944-5-14

Kindlund Werner
ur. 1911-12-9
zm. 1942-3-15

Kindsgrab Gustav
ur. 1912-5-4
zm. 1943-12-2

Kirchenbauer Ludwig
ur. 1901-2-3
zm. 1944-5-6

Kirchhof Otto
ur. 1914-3-30
zm. 1944-5-14

Kirchhoff Gustav
ur. 1906-12-28
zm. 1944-3-16

Kirchmer Johann
ur. 1917-7-13
zm. 1942-4-4

Kirchner Jakob
ur. 1909-7-11
zm. 1942-3-19

Kirchner Walter
ur. 1922-7-19
zm. 1942-3-7

Kirn Bernhardt
ur. 1908-9-8
zm. 1943-12-14

Kirschner Willy
ur. 1904-5-23
zm. 1942-2-13

Kirschstein Gerhard
ur. 1921-6-8
zm. 1944-5-24

Kirschvink August
ur. 1908-2-8
zm. 1942-9-10

Kistner Michael
ur. 1910-1-27
zm. 1944-7-25

Kittel Josef
ur. 1918-1-27
zm. 1944-4-27

Klammt Kurt
ur. 1922-10-25
zm. 1943-1-4

Klampermeier Karl
ur. 1914-11-21
zm. 1944-4-2

Klee Ernst
ur. 1923-11-18
zm. 1944-5-3

Klein August
ur. 1911-1-28
zm. 1942-4-3

Klein Franz
ur. 1905-2-20
zm. 1944-7-7

Kleiner Hermann
ur. 1920-9-13
zm. 1944-7-16

Kleiner Rudolf
ur. 1915-3-13
zm. 1943-3-12

Klement Willibald
ur. 1910-11-9
zm. 1944-5-16

Klempin Wilhelm
ur. 1915-2-13
zm. 1942-4-27

Klenk Karl
ur. 1911-7-4
zm. 1943-3-15

Klessinger Ludwig
ur. 1917-5-2
zm. 1944-4-11

Kliewer Johann
ur. 1919-8-7
zm. 1944-4-27

Klimpel Erwin
ur. 1921-3-11
zm. 1944-3-11

Klingberg Erich
ur. 1911-11-22
zm. 1943-2-23

Klinger Ludwig
ur. 1925-10-18
zm. 1944-6-8

Klink Otto
ur. 1924-7-24
zm. 1944-7-19

Klug Mathias
ur. 1914-8-18
zm. 1942-12-31

Kluge Helmut
ur. 1918-7-30
zm. 1944-3-10

Kluitmann Josef
ur. 1920-6-6
zm. 1942-4-16

Klussmann Artur
ur. 1909-6-2
zm. 1942-2-3

Knade Franz
ur. 1915-5-2
zm. 1942-4-2

Knappschneider Karl
ur. 1921-10-11
zm. 1942-6-26

Kneese Arnold
ur. 1922-4-1
zm. 1944-1-3

Knemayer Wilhelm
ur. 1922-5-1
zm. 1942-10-25

Knieps Hubert
ur. 1912-8-20
zm. 1942-6-17

Knobloch Ludwig
ur. 1911-12-8
zm. 1943-12-3

Knoch Ernst
ur. 1910-2-14
zm. 1942-2-13

Knoefel Richard
ur. 1904-8-18
zm. 1942-12-1

Knoesel Peter
ur. 1906-X-X
zm. 1944-7-21

Knuettel Wilhelm
ur. 1923-12-21
zm. 1943-2-21

Kobs Willi
ur. 1912-9-7
zm. 1944-4-26

Koch Christian
ur. 1914-8-7
zm. 1942-3-28

Koch Friedrich Wilhelm
ur. 1922-7-18
zm. 1944-6-19

Koch Walter
ur. 1924-6-20
zm. 1944-7-22

Kochem Werner
ur. 1920-9-5
zm. 1944-7-25

Kocsis Gabor
ur. 1908-12-3
zm. 1943-2-21

Koehler Friedrich
ur. 1910-6-23
zm. 1943-3-25

Koehler Hans
ur. 1914-12-15
zm. 1944-5-14

Koehler Helmut
ur. 1923-8-27
zm. 1944-7-20

Koehler Herbert
ur. 1911-12-24
zm. 1942-5-12

Koehler Kurt
ur. 1903-1-24
zm. 1944-5-7

Koehler Walter
ur. 1922-10-7
zm. 1942-3-18

Koehler Willi
ur. 1923-12-3
zm. 1944-4-12

Koehn Normann
ur. 1912-10-19
zm. 1944-6-27

koehnke Waldemar
ur. 1919-11-8
zm. 1944-6-3

koenemann Ferdinand
ur. 1913-11-7
zm. 1942-5-13

Koenig Emil
ur. 1915-1-30
zm. 1944-7-17

Koenig Rudolf
ur. 1922-3-4
zm. 1942-7-22

Koenigs Franz
ur. 1914-2-7
zm. 1944-2-11

Koeninger Leopold
ur. 1922-9-20
zm. 1942-4-19

Koeppe Karl
ur. 1912-8-28
zm. 1944-4-25

Koester Heinrich
ur. 1924-4-8
zm. 1944-5-19

Koestler Franz
ur. 1923-X-X
zm. 1944-X-X

Koettker August
ur. 1912-8-16
zm. 1944-6-19

Kohl Heinz
ur. 1923-1-6
zm. 1942-7-14

kohl Nikolaus
ur. 1908-5-21
zm. 1944-5-9

Kohlbauer Andreas
ur. 1908-8-10
zm. 1942-2-1

Kohn Werner
ur. 1922-6-10
zm. 1944-6-20

Kohn Willi
ur. 1914-7-17
zm. 1944-5-2

Koleysky Alois
ur. 1900-5-5
zm. 1944-2-19

Koller Josef
ur. 1904-11-30
zm. 1944-7-9

Kolmschlag Franz
ur. 1920-9-24
zm. 1943-2-22

Kommritz Kurt
ur. 1911-6-26
zm. 1942-9-26

Konerding Willi
ur. 1924-4-10
zm. 1944-4-26

Konopatzki Hans
ur. 1911-7-31
zm. 1944-4-15

Konrad Heinrich
ur. 1911-9-8
zm. 1944-3-30

Koop Ewald
ur. 1921-5-6
zm. 1942-2-2

Koops Hans
ur. 1915-9-13
zm. 1942-2-4

Kopplin Karl
ur. 1917-8-3
zm. 1942-4-3

Korb Erich
ur. 1907-10-12
zm. 1944-5-14

Korbas Josef
ur. 1910-2-13
zm. 1942-5-23

Korndoerfer Max Otto
ur. 1912-12-28
zm. 1944-7-14

Korth Herbert
ur. 1912-6-16
zm. 1942-9-1

Koslick Franz
ur. 1912-10-19
zm. 1944-1-26

Kosubeck Hubert
ur. 1917-8-26
zm. 1944-3-22

Kovacs Istvan
ur. 1911-11-15
zm. 1943-2-26

Kowalzyk Gerhard
ur. 1910-12-4
zm. 1944-4-9

Kowolik Friedrich
ur. 1916-3-5
zm. 1944-5-17

Koziel Franz
ur. 1913-1-16
zm. 1942-9-11

Kraatz Gustav
ur. 1903-12-4
zm. 1944-7-17

Kraemer Gustav
ur. 1925-8-7
zm. 1944-6-25

Krakowski Hermann
ur. 1919-11-24
zm. 1943-11-7

Kramer Erich
ur. 1924-1-13
zm. 1943-12-29

Kramer Fritz
ur. 1909-12-4
zm. 1944-7-16

Krampen Heinz Fredi
ur. 1924-9-23
zm. 1944-3-27

Krams Johann
ur. 1924-11-4
zm. 1943-1-19

Kraus Hugo
ur. 1908-11-7
zm. 1943-3-28

Kraus Johann
ur. 1924-10-12
zm. 1944-1-7

Krause Fritz
ur. 1908-2-27
zm. 1944-5-5

Krause Heinz
ur. 1920-7-15
zm. 1943-1-20

Krause Heinz
ur. 1920-7-23
zm. 1942-1-30

Krause Hermann
ur. 1917-3-25
zm. 1943-10-24

Krause Johannes
ur. 1906-2-12
zm. 1942-2-22

Krause Johannes
ur. 1907-8-23
zm. 1942-8-2

Krause Otto
ur. 1903-1-4
zm. 1944-5-1

Krause Werner
ur. 1908-5-6
zm. 1942-2-26

Krebs Eugen
ur. 1906-6-16
zm. 1944-7-15

Kreiner Sigmund
ur. 1922-1-20
zm. 1944-1-15

Kremb Franz
ur. 1911-9-30
zm. 1942-4-6

Kresse Bernhard
ur. 1912-6-27
zm. 1944-2-22

Krewerth Josef
ur. 1919-10-10
zm. 1944-4-23

Krieck Paul
ur. 1908-1-1
zm. 1944-3-6

Kriegel Kurt
ur. 1913-3-14
zm. 1942-7-15

Krienen Jakob
ur. 1908-1-18
zm. 1944-4-22

Krietmeier Paul
ur. 1916-12-30
zm. 1942-1-29

Kritzinger Max
ur. 1924-8-17
zm. 1944-7-1

Krodel Jakob
ur. 1913-5-26
zm. 1943-2-17

Kroemer Wilhelm
ur. 1908-12-6
zm. 1944-6-22

Krolzig Paul
ur. 1908-2-24
zm. 1944-4-21

Krovoinevjo
ur. X-X-X
zm. 1944-7-X

Krude Walter
ur. 1910-10-30
zm. 1942-9-23

Krueger Siegfried
ur. 1921-1-30
zm. 1943-1-25

Krueger Werner
ur. 1919-4-3
zm. 1942-2-26

Kruep Bernhard
ur. 1921-5-23
zm. 1944-4-17

Krug Artur
ur. 1912-4-26
zm. 1943-10-26

Krug Heinrich
ur. 1913-2-9
zm. 1944-6-3

Krug Herbert
ur. 1907-5-24
zm. 1944-6-8

Kruse Herbert
ur. 1921-7-19
zm. 1944-7-3

Krusemark Willi
ur. 1913-7-25
zm. 1944-3-4

Krutzinna Gustav
ur. 1908-7-27
zm. 1943-2-20

Kubik Johann
ur. 1919-10-13
zm. 1944-7-7

Kuebeck Josef
ur. 1920-12-18
zm. 1944-4-2

Kuebler Friedrich
ur. 1909-8-11
zm. 1944-7-3

Kuebler Friedrich
ur. 1909-8-11
zm. 1944-7-3

Kuehl Werner
ur. 1902-3-6
zm. 1944-7-23

Kuehn Anton
ur. 1905-1-9
zm. 1942-3-19

Kuehn Helmut
ur. 1913-12-22
zm. 1942-2-1

Kuehn Walter
ur. 1912-11-6
zm. 1942-6-21

Kuehnel Fritz
ur. 1905-4-21
zm. 1944-3-14

Kuehnle Wilhelm
ur. 1916-1-30
zm. 1942-4-5

Kuemmerle Josef
ur. 1915-5-5
zm. 1942-1-25

Kuep Hans
ur. 1896-11-3
zm. 1942-3-4

Kuepper Heinrich
ur. 1907-7-26
zm. 1944-3-10

Kuester Otto
ur. 1916-5-15
zm. 1944-2-20

Kuhfeld Hans
ur. 1918-7-29
zm. 1943-1-3

Kuhlemann Robert
ur. 1916-7-5
zm. 1942-2-26

Kuhn Josef
ur. 1925-10-28
zm. 1944-4-29

Kuhn Richard
ur. 1923-12-24
zm. 1944-7-22

Kuhnert Horst
ur. 1921-5-25
zm. 1942-7-21

Kulbe Karl-Heinz
ur. 1923-1-14
zm. 1944-3-3

Kunde Eberhard
ur. 1922-1-13
zm. 1944-7-20

Kunkel Adam
ur. 1914-2-11
zm. 1944-7-25

Kunze Arno
ur. 1902-4-29
zm. 1944-7-7

Kunze Gerhard
ur. 1924-8-8
zm. 1943-3-22

Kunze Heinz
ur. 1924-5-7
zm. 1943-3-1

Kupfer Gerhard
ur. 1920-1-4
zm. 1943-3-28

Kurt Franke
ur. 1909-10-20
zm. 1942-5-1

Kurt Kurt
ur. 1915-7-13
zm. 1944-7-7

Kutzner Kurt
ur. 1913-8-3
zm. 1944-7-1

Kuzelka Leopold
ur. 1901-7-9
zm. 1944-5-20

Kvapil Otto
ur. 1919-8-18
zm. 1942-9-7

Lachmann Gunter
ur. 1926-4-11
zm. 1944-7-24

Lackner Friedrich
ur. 1918-10-19
zm. 1942-5-28

Ladola Josef
ur. 1921-X-X
zm. 1944-22-7

Laepple Walter
ur. 1917-4-8
zm. 1943-3-30

Laesch Hermann
ur. 1915-6-20
zm. 1944-6-13

Lamers Josef
ur. 1921-9-19
zm. 1942-2-17

Lammer Heinrich
ur. 1921-11-15
zm. 1942-5-5

Lampe Alfred
ur. 1904-9-5
zm. 1944-4-23

Lampel Georg
ur. 1914-1-9
zm. 1942-4-20

Landgraf Helmut
ur. 1914-10-19
zm. 1942-4-9

Lang Wilhelm
ur. 1917-9-27
zm. 1943-1-25

Lange Herbert
ur. 1923-3-24
zm. 1944-3-15

Lange Paul
ur. 1915-5-3
zm. 1944-5-2

Lange Paul
ur. 1915-5-3
zm. 1944-5-2

Lange Paul
ur. 1910-5-17
zm. 1944-3-22

Lange Werner
ur. 1919-11-11
zm. 1942-7-1

Langer Willi
ur. 1919-10-5
zm. 1943-3-11

Langmaier Franz
ur. 1913-7-11
zm. 1944-3-3

Lappe Heinrich
ur. 1922-1-17
zm. 1944-5-25

Laqua Johann
ur. 1918-4-7
zm. 1944-4-29

Lassmann Max
ur. 1901-8-29
zm. 1943-1-19

Lattermann Hans
ur. 1924-8-2
zm. 1944-9-11

Latzelsberger Anton
ur. 1905-8-2
zm. 1944-7-10

Lauber Emil
ur. 1921-8-6
zm. 1943-3-11

Lauenburg Heinz
ur. 1921-6-15
zm. 1942-2-2

Lauer Hugo
ur. 1924-12-22
zm. 1944-3-25

Lauf Ewald
ur. 1904-9-17
zm. 1942-6-2

Laugwitz Max
ur. 1908-5-16
zm. 1944-2-11

Lausser Johann
ur. 1915-6-24
zm. 1942-8-23

Lechner Anton
ur. 1923-3-25
zm. 1943-2-5

Lehmann Hans
ur. 1913-11-30
zm. 1944-4-24

Lehmann Herbert
ur. 1909-11-19
zm. 1944-2-15

Lehmann Herbert
ur. 1917-5-14
zm. 1944-4-X

Lehmann Max
ur. 1912-10-7
zm. 1942-11-21

Lehmann Paul
ur. 1899-1-9
zm. 1943-2-6

Lehnert Rudi
ur. 1914-8-21
zm. 1944-6-3

Lehr Christoph
ur. 1907-3-20
zm. 1944-2-9

Leicher Johann
ur. 1924-4-20
zm. 1944-7-17

Leicht Gustav
ur. 1912-10-13
zm. 1942-4-6

Leistner Gottfried
ur. 1922-4-11
zm. 1944-4-X

Leitgeb Josef
ur. 1903-4-26
zm. 1943-2-25

Leitner Anton
ur. 1923-3-15
zm. 1944-4-15

Lemke Erich
ur. 1916-8-14
zm. 1944-2-21

Lempka Paul
ur. 1915-1-12
zm. 1943-2-14

Lenz Gerhard
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lenzen Stephan
ur. 1921-7-27
zm. 1942-4-19

Leopold Walter
ur. 1914-2-17
zm. 1944-4-6

Lepke Heinz
ur. 1924-3-27
zm. 1944-4-27

Lerdmann Alois
ur. 1906-9-6
zm. 1944-5-22

Leske Walter
ur. 1915-5-21
zm. 1942-3-27

Lessig Fritz
ur. 1923-10-25
zm. 1944-6-22

Lessow Otto
ur. 1902-3-1
zm. 1944-7-17

Leuer Stephan
ur. 1912-1-28
zm. 1944-7-7

Leuschner Kurt
ur. 1921-3-5
zm. 1942-2-26

Leutbecher Philipp
ur. 1907-7-21
zm. 1942-3-18

Lewald Josef
ur. 1911-3-8
zm. 1942-6-27

Leyendecker Johann
ur. 1925-2-7
zm. 1944-4-15

Leyting Guenther
ur. 1926-8-28
zm. 1944-2-14

Lichovnik Karl
ur. 1922-12-8
zm. 1942-6-28

Lichtenberg Friedrich
ur. 1921-7-15
zm. 1944-4-1

Liebau Walter
ur. 1908-2-25
zm. 1942-5-7

Liebeck Heinrich
ur. 1918-8-19
zm. 1942-9-14

Liebl Anton
ur. 1923-12-22
zm. 1943-X-X

Liebschner Alfred
ur. 1922-7-9
zm. 1942-8-10

Liedtke Hans
ur. 1910-9-2
zm. 1944-3-31

Liefke Arthur
ur. 1911-6-19
zm. 1943-3-28

Liers Guenter
ur. 1921-6-21
zm. 1944-4-27

Liewaldt Herbert
ur. 1916-4-23
zm. 1944-7-11

Ligabuga Alfredo
ur. 1910-3-12
zm. 1943-2-16

Ligendsa Robert
ur. 1921-11-29
zm. 1944-3-4

Lind Franz
ur. 1908-9-18
zm. 1944-7-11

Linde Heinz
ur. 1922-1-27
zm. 1944-3-24

Lindemann Heinz
ur. 1921-4-21
zm. 1942-2-10

Lindemann Wilhelm
ur. 1921-2-21
zm. 1942-10-17

Lindlbauer Johann
ur. 1919-1-14
zm. 1944-4-3

Lindner Gerhard
ur. 1923-7-22
zm. 1942-10-21

Linn Ludwig
ur. 1920-5-10
zm. 1944-5-2

Linsener Horst
ur. 1922-3-13
zm. 1944-3-16

Lipnitzki Karl
ur. 1922-1-26
zm. 1944-5-30

Lippert Peter
ur. 1913-6-11
zm. 1944-3-8

Lipski Alfons
ur. 1919-7-24
zm. 1944-3-30

Liptschenko Tichon
ur. 1901-8-12
zm. 1944-4-25

Lischka Heinrich
ur. 1920-7-3
zm. 1944-3-26

Lissler
ur. X-X-X
zm. 1944-X-X

List Wilhelm Van der
ur. 1910-6-1
zm. 1941-8-7

Lodowicks Heinrich
ur. 1923-2-5
zm. 1942-11-30

Loeffert Wilhelm
ur. 1911-7-1
zm. 1942-5-22

Loesch Karl-Heinz
ur. 1925-4-1
zm. 1944-4-9

Loeschmann Gustav
ur. 1911-6-23
zm. 1942-2-26

Loeschner Walter
ur. 1902-10-12
zm. 1944-6-11

Loesl Anton
ur. 1920-5-27
zm. 1943-2-28

Loewe Erich
ur. 1913-3-16
zm. 1942-2-22

Loges Bernhard
ur. 1909-5-14
zm. 1944-2-13

Loosberg Franz
ur. 1924-2-1
zm. 1944-7-18

Loreck Franz Eduard
ur. 1914-12-29
zm. 1942-2-5

Lorenz Heinz
ur. 1910-8-25
zm. 1944-3-21

Lorenz Josef
ur. 1917-10-5
zm. 1944-5-19

Lorenz Walter
ur. 1909-2-3
zm. 1942-10-21

Lorig lutvin
ur. 1922-12-18
zm. 1942-8-23

Lorz Heinrich
ur. 1914-12-16
zm. 1943-2-22

Losert Leo
ur. 1922-4-6
zm. 1943-11-28

Loske Max
ur. 1915-7-2
zm. 1944-7-13

Lotz Hans
ur. 1921-5-22
zm. 1943-3-3

Lotze Hans Joachim
ur. 1916-6-19
zm. 1943-2-24

Lubowieki Edmund
ur. 1921-4-5
zm. 1943-11-16

Ludewig Albert
ur. 1916-2-15
zm. 1944-4-24

Ludwig Fritz
ur. 1913-2-7
zm. 1942-9-1

Ludwig Walter
ur. 1922-10-31
zm. 1942-7-3

Luebcke Erich
ur. 1913-7-7
zm. 1942-2-10

Lueddemann Heinz
ur. 1921-10-7
zm. 1943-2-6

Luedecke Reinhold
ur. 1916-12-28
zm. 1942-1-29

Luedemann Dietrich
ur. 1918-1-30
zm. 1943-12-25

Lueders Willy
ur. 1907-2-23
zm. 1943-3-7

Luedke Hermann
ur. 1921-12-23
zm. 1942-8-10

Luers Heinrich
ur. 1914-4-1
zm. 1942-4-26

Luessem Josef
ur. 1917-10-6
zm. 1944-7-12

Lukacs Johann
ur. 1921-7-18
zm. 1944-7-9

Luke Wilhelm
ur. 1911-5-30
zm. 1942-6-28

Luther Gerhard
ur. 1912-1-22
zm. 1944-6-30

Luttoschka Hans
ur. 1906-6-15
zm. 1944-4-23

Lux Max
ur. 1912-9-15
zm. 1944-5-11

Maack Karl
ur. 1901-12-9
zm. 1944-2-19

Maas Peter
ur. 1912-11-5
zm. 1944-7-X

Maass Adolf
ur. 1915-2-9
zm. 1944-5-16

Machnow Erich
ur. 1912-6-20
zm. 1942-8-20

Maenche Heinrich
ur. 1923-2-20
zm. 1944-3-5

Maetze Herbert
ur. 1913-8-15
zm. 1943-3-19

Maetzig Herbert
ur. 1912-10-20
zm. 1942-5-3

Maeurer Herbert
ur. 1920-11-10
zm. 1944-6-13

Maeusbacher Alwin
ur. 1920-9-25
zm. 1944-3-22

Mager Gottfried
ur. 1898-6-7
zm. 1944-7-15

Mahr Fritz
ur. 1922-10-23
zm. 1943-3-15

Mai Wilhelm
ur. 1901-1-28
zm. 1942-12-2

Maibier Karl
ur. 1912-10-8
zm. 1942-8-10

Maienschein Georg
ur. 1911-3-28
zm. 1944-2-13

Maier Alois
ur. 1920-10-6
zm. 1942-2-10

Maier Erhard
ur. 1920-1-9
zm. 1942-6-4

Maier Eugen
ur. 1921-2-11
zm. 1943-3-28

Maier Karl
ur. 1910-9-24
zm. 1944-7-17

Maier Ludwig
ur. 1906-1-21
zm. 1944-5-29

Maierhofer Georg
ur. 1903-4-8
zm. 1943-11-2

Mainka Herbert
ur. 1915-6-22
zm. 1944-2-21

Major Ference
ur. 1912-12-3
zm. 1943-3-5

Malitzki Franz
ur. 1919-1-29
zm. 1942-2-10

Malzahn Karl
ur. 1906-11-24
zm. 1944-7-2

Malzkorn Gerhard
ur. 1919-9-22
zm. 1942-5-10

Mancke Fritz
ur. 1908-5-8
zm. 1944-6-19

Mandl Johann
ur. 1914-4-2
zm. 1942-4-10

Manegold Heinrich
ur. 1910-4-17
zm. 1942-4-11

Marella Carlo
ur. 1922-3-23
zm. 1944-2-17

Marischen Josef
ur. 1911-10-12
zm. 1944-4-26

Mark Eugen
ur. 1917-9-6
zm. 1942-3-29

Markgraf Jochan
ur. 1916-11-18
zm. 1944-7-10

Marksteiner Rudolf
ur. 1919-6-26
zm. 1944-5-28

Marquard Walter
ur. 1910-10-14
zm. 1944-6-29

Marra Barthel
ur. 1920-10-19
zm. 1942-1-25

Martens Heinrich
ur. 1905-9-10
zm. 1944-4-22

Martens Werner
ur. 1924-3-24
zm. 1944-1-X

Martl Stefan
ur. 1900-12-23
zm. 1944-4-29

Martsch Reinhold
ur. 1913-1-16
zm. 1944-7-3

Maruschke Wilhelm
ur. 1912-7-28
zm. 1943-1-8

Marwell Heinz
ur. 1909-1-23
zm. 1942-10-4

Maschewski Herbert
ur. 1921-5-9
zm. 1942-2-17

Masuhr Fritz
ur. 1919-11-14
zm. 1942-7-12

Masurek Johann
ur. 1921-8-29
zm. 1942-3-16

Materna Karolina
ur. 1860-X-X
zm. 1945-X-X

Mathes Robert
ur. 1897-6-20
zm. 1944-5-14

Matschas Paul
ur. 1912-9-21
zm. 1944-5-1

Matschkus Johann
ur. 1910-6-17
zm. 1942-8-21

Matz Hugo
ur. 1912-5-27
zm. 1944-4-23

Maurer Ludwig
ur. 1915-4-10
zm. 1944-3-11

Mauritz Hermann
ur. 1913-11-26
zm. 1942-4-2

Mauss Hans
ur. 1890-3-18
zm. 1944-5-30

May Edmund
ur. 1904-9-30
zm. 1942-3-5

May Wilhelm
ur. 1913-4-1
zm. 1942-3-2

Mayer Alfons
ur. 1922-4-24
zm. 1944-7-10

Mayer Johann
ur. 1912-8-17
zm. 1944-3-19

Mayer Sebastian
ur. 1914-9-7
zm. 1944-6-13

Meck Wilhelm
ur. 1922-11-22
zm. 1942-6-20

Mehl Alfred
ur. 1923-2-14
zm. 1943-3-8

Mehrenschlag Horst
ur. 1911-1-24
zm. 1942-7-31

Meier Paul
ur. 1902-3-29
zm. 1943-12-11

Meinhold Erich
ur. 1905-11-24
zm. 1944-3-1

Mell Samuel
ur. 1923-6-17
zm. 1943-2-19

Melwald Otto
ur. 1912-5-6
zm. 1943-1-20

Menczedi Stephan
ur. 1907-3-24
zm. 1943-3-3

Menge Gerhard
ur. 1915-12-28
zm. 1942-8-25

Menger Erich
ur. 1910-10-6
zm. 1944-3-14

Menzel Adolf
ur. 1905-7-3
zm. 1944-4-27

Menzel Willi
ur. 1906-6-18
zm. 1944-3-10

Mergen Theodor
ur. 1916-7-26
zm. 1944-6-29

Merkel Lukas
ur. 1910-8-4
zm. 1944-4-20

Mesenbrink Erich
ur. 1911-11-10
zm. 1944-3-24

Metz Jakob
ur. 1919-8-31
zm. 1944-3-14

Metzler Erich
ur. 1917-8-7
zm. 1944-2-18

Meurer Karl
ur. 1919-9-24
zm. 1944-1-28

Mews Erich
ur. 1920-1-28
zm. 1942-1-25

Meyer Adolf
ur. 1921-7-24
zm. 1942-4-18

Meyer Gustav
ur. 1907-8-28
zm. 1944-4-28

Meyer Henry
ur. 1925-8-9
zm. 1944-4-10

Meyer Joachim
ur. 1912-5-12
zm. 1942-7-1

Meyer Martin
ur. 1925-8-20
zm. 1944-7-4

Meyknecht Josef
ur. 1908-8-26
zm. 1943-3-27

Mezes Stefan
ur. 1925-8-2
zm. 1944-6-15

Michael Martin
ur. 1906-12-27
zm. 1943-12-29

Michaelis Ewald
ur. 1909-3-17
zm. 1942-10-17

Michalowski Felix
ur. 1916-4-23
zm. 1942-3-9

Michels Ferdinand
ur. 1915-1-14
zm. 1943-2-20

Michelt Clemens
ur. 1919-8-19
zm. 1944-7-8

Miedbrot Robert
ur. 1883-9-20
zm. 1943-2-18

Miehle Paul
ur. 1914-11-18
zm. 1942-2-2

Mielke Alfred
ur. 1913-4-10
zm. 1942-1-23

Mielke Herbert
ur. 1920-10-31
zm. 1943-11-17

Milz Kurt
ur. 1916-11-13
zm. 1944-2-10

Mislivecek Ernst
ur. 1918-9-5
zm. 1943-3-2

Mitschke Hans
ur. 1917-4-24
zm. 1942-2-16

Mitterer Walter
ur. 1917-2-22
zm. 1944-7-12

Mludek Walter
ur. 1923-2-12
zm. 1942-10-27

Mocharilow Pawel
ur. 1922-7-29
zm. 1944-4-29

Moebius Reinhold
ur. 1921-7-18
zm. 1943-2-21

Moeck Emil
ur. 1924-3-13
zm. 1943-10-20

Moeckl Josef
ur. 1919-6-20
zm. 1942-2-4

Moehlen Balthasar
ur. 1922-2-9
zm. 1943-12-30

Moeller Paul
ur. 1910-11-24
zm. 1942-7-6

Moeller Wilhelm
ur. 1909-1-18
zm. 1942-5-11

Moesgen Max
ur. 1908-6-1
zm. 1942-5-2

Moetsch Bruno
ur. 1900-12-27
zm. 1944-5-27

Mogn Josef
ur. 1908-6-1
zm. 1942-4-18

Mohn Johann
ur. 1903-12-21
zm. 1944-6-21

Mohr Franz
ur. 1922-11-21
zm. 1942-7-31

Mohr Guenter
ur. 1919-5-7
zm. 1944-2-12

Mohr Werner
ur. 1908-8-15
zm. 1944-3-22

Molbitz Helmut
ur. 1920-1-7
zm. 1942-3-19

Molnar Alexander
ur. 1924-7-28
zm. 1944-7-13

Molter Paul
ur. 1900-7-18
zm. 1944-6-2

Molzahn Albert
ur. 1909-1-27
zm. 1943-12-16

Momsen Christian
ur. 1921-1-1
zm. 1944-4-23

Morgen Willi
ur. 1908-5-20
zm. 1943-12-5

Mosebach Heinz
ur. 1919-5-3
zm. 1942-5-2

Mrutzkowski Johann
ur. 1916-4-13
zm. 1942-8-26

Mucha Heinrich
ur. 1916-5-9
zm. 1944-4-2

Mueller Alfons
ur. 1911-2-1
zm. 1942-6-6

Mueller Anton
ur. 1921-1-1
zm. 1942-2-23

Mueller Anton
ur. 1915-2-18
zm. 1944-4-1

Mueller Erwin
ur. 1900-1-28
zm. 1944-6-13

Mueller Erwin
ur. 1906-6-13
zm. 1944-3-12

Mueller Fritz
ur. 1918-5-29
zm. 1942-10-3

Mueller Georg
ur. 1904-4-5
zm. 1943-4-3

Mueller Guenter
ur. 1919-10-30
zm. 1944-7-12

Mueller Hans
ur. 1923-12-22
zm. 1942-7-19

Mueller Hans
ur. 1906-6-1
zm. 1944-5-12

Mueller Hans Dietrich
ur. 1918-5-3
zm. 1944-7-5

Mueller Hermann
ur. 1912-4-26
zm. 1942-2-14

Mueller Johannes
ur. 1900-10-5
zm. 1944-5-19

Mueller Josef
ur. 1915-4-27
zm. 1942-12-2

Mueller Karl
ur. 1915-2-19
zm. 1942-6-25

Mueller Karl
ur. 1910-12-25
zm. 1942-5-27

Mueller Mathias
ur. 1903-2-16
zm. 1944-6-7

Mueller Maximilian
ur. 1909-5-9
zm. 1942-8-1

Mueller Michael
ur. 1907-12-22
zm. 1943-12-12

Mueller Paul
ur. 1907-1-19
zm. 1944-7-5

Mueller Paul
ur. 1915-4-3
zm. 1944-4-25

Mueller Paul
ur. 1907-1-12
zm. 1944-5-3

Mueller Rudolf
ur. 1920-4-2
zm. 1942-3-14

Mueller Werner
ur. 1921-12-15
zm. 1944-3-12

Mueller Willi
ur. 1909-2-22
zm. 1943-12-17

Muellers Josef
ur. 1915-6-11
zm. 1942-7-14

Mues Hermann
ur. 1910-3-25
zm. 1942-4-1

Muley Alois
ur. 1909-2-28
zm. 1942-3-16

Muller Friedrich
ur. 1908-9-13
zm. 1943-3-7

Mund Otto
ur. 1921-7-28
zm. 1942-8-6

Mur Josef
ur. 1906-11-26
zm. 1944-7-10

Nadazy Erwin
ur. 1924-6-2
zm. 1944-7-18

Naeher Herbert
ur. 1920-3-27
zm. 1942-8-21

Naehring Wilhelm
ur. 1903-3-28
zm. 1944-4-19

Namjesky Karl
ur. 1911-3-29
zm. 1943-9-1

Napiralla Paul
ur. 1903-2-23
zm. 1944-7-18

Naujock Hemut
ur. 1912-8-21
zm. 1942-6-23

Neidhardt Fritz
ur. 1921-2-17
zm. 1942-9-1

Neiss Otto
ur. 1916-5-27
zm. 1944-7-18

Neitzel Franz
ur. 1907-12-24
zm. 1944-7-4

Neizel Karl Eugen
ur. 1924-10-20
zm. 1944-4-X

Nersaat Heinz
ur. 1923-8-X
zm. 1944-7-17

Neu Josef
ur. 1900-2-28
zm. 1944-4-5

Neuhaus Karl
ur. 1912-1-10
zm. 1942-9-24

Neumann Emil
ur. 1907-10-14
zm. 1944-5-20

Neumann Ernst
ur. 1908-5-18
zm. 1942-4-18

Neumann Erwin
ur. 1918-2-1
zm. 1942-6-21

Neumann Karl
ur. 1898-2-22
zm. 1944-6-29

Neumayer Ludwig
ur. 1920-9-17
zm. 1942-9-9

Neusius Franz
ur. 1908-8-14
zm. 1944-3-14

Nickel Paul
ur. 1919-3-6
zm. 1942-4-20

Nied Peter
ur. 1913-7-10
zm. 1942-7-18

Niedermeier Gustav
ur. 1916-10-9
zm. 1944-4-28

Niederreiter Alfred
ur. 1920-11-8
zm. 1942-1-28

Niederstrasser Fritz
ur. 1924-12-1
zm. 1944-4-13

Niendorf Hermann
ur. 1907-10-3
zm. 1944-3-4

Niesch Heinz
ur. 1920-11-17
zm. 1942-3-3

Nieswandt Leo
ur. 1923-9-14
zm. 1944-7-21

Nietert Georg
ur. 1904-10-17
zm. 1944-5-17

Nietsche Reinhold
ur. 1923-1-26
zm. 1944-5-9

Nietzsche Fritz
ur. 1897-7-9
zm. 1944-3-20

Nikolajetz August
ur. 1912-11-25
zm. 1944-4-25

Nikolusse Ernst
ur. 1898-6-14
zm. 1944-4-25

Nimz Karl
ur. 1921-2-1
zm. 1942-5-10

Nitschke Herbert
ur. 1921-8-21
zm. 1944-4-20

Nittritz Wilhelm
ur. 1907-1-29
zm. 1944-4-19

Noderer Georg
ur. 1912-10-31
zm. 1944-5-18

Noelting Heinrich
ur. 1909-7-18
zm. 1944-2-23

Noetzel Bruno
ur. 1921-12-2
zm. 1944-5-2

Noll Hermann
ur. 1919-11-26
zm. 1944-5-11

Noll Joachim
ur. 1914-4-14
zm. 1942-2-2

Nollmeier Willi
ur. 1909-7-11
zm. 1942-9-13

Norden Friedrich
ur. 1906-4-X
zm. 1943-2-5

Norkus Hans
ur. 1908-11-22
zm. 1942-3-10

Noskin Andre
ur. 1914-8-15
zm. 1944-2-21

Novak Josef
ur. 1911-3-31
zm. 1944-7-25

Novosilski Franz
ur. 1917-2-10
zm. 1944-4-26

Novotny Felix
ur. 1913-11-6
zm. 1944-1-23

Novotny Karl
ur. 1922-4-15
zm. 1943-1-22

Nuernberg Gustav
ur. 1910-8-3
zm. 1944-4-11

Nuernberger Willi
ur. 1921-3-17
zm. 1944-5-4

Nunnenmacher Josef
ur. 1915-7-27
zm. 1944-3-1

Nussbaumer Ernst
ur. 1921-10-17
zm. 1942-9-1

Nyhoff Bernd
ur. 1917-3-11
zm. 1942-1-31

Obermann Robert
ur. 1918-6-5
zm. 1942-2-28

Oberschelp Kurt
ur. 1923-6-19
zm. 1942-4-23

Obinger Rupert
ur. 1919-7-10
zm. 1943-2-21

Ochtinger Georg
ur. 1910-9-20
zm. 1942-8-1

Odening Werner
ur. 1916-2-27
zm. 1943-3-23

Oerke Herbert
ur. 1916-6-14
zm. 1942-1-27

Oertel Georg
ur. 1907-11-16
zm. 1944-6-7

Oertel Siegfried
ur. 1916-2-14
zm. 1944-2-8

Oertmann Kurt
ur. 1914-10-26
zm. 1943-3-24

Oetjen Otto
ur. 1902-12-8
zm. 1944-5-24

Offenzelller Alois
ur. 1914-4-20
zm. 1944-4-23

Oheim Hans
ur. 1907-1-21
zm. 1942-10-17

Ohligschlaeger Friedrich
ur. 1920-11-21
zm. 1942-1-31

Ohni Ludwig
ur. 1912-8-19
zm. 1942-4-22

Okrent Kurt
ur. 1908-10-28
zm. 1942-3-13

Okroi Wilhelm
ur. 1921-4-11
zm. 1944-4-29

Olberts Peter
ur. 1904-4-20
zm. 1944-3-24

Oleymick Lothar
ur. 1926-12-1
zm. 1944-3-29

Ollech Walter
ur. 1925-6-16
zm. 1944-7-13

Orisch Willi
ur. 1909-9-15
zm. 1942-4-6

Oschmann Kurt
ur. 1918-10-2
zm. 1943-3-9

Osterhaus Konrad
ur. 1894-3-8
zm. 1944-4-6

Ostermeier Michael
ur. 1924-7-29
zm. 1944-7-17

Oswald Franz
ur. 1921-2-2
zm. 1942-5-7

Oswald Gerhard
ur. 1915-4-7
zm. 1943-3-13

Oswald Markus
ur. 1923-9-6
zm. 1943-12-25

Ott Erich
ur. 1899-7-10
zm. 1944-12-16

Otto Erich
ur. 1908-11-22
zm. 1942-3-10

Otzkon Ernst Heinrich
ur. 1925-8-19
zm. 1944-7-19

Paeschke Willy
ur. 1923-7-12
zm. 1943-3-1

Pahl Otto
ur. 1907-10-6
zm. 1944-6-14

Pahl Walter
ur. 1904-11-27
zm. 1943-2-3

Pahl Willy
ur. 1915-1-17
zm. 1942-3-14

Palm Johann
ur. 1908-2-16
zm. 1944-7-16

Pape Erich
ur. 1922-1-28
zm. 1942-6-1

Papp Alexander
ur. 1914-11-28
zm. 1943-3-21

Papst Reinhold
ur. 1904-8-2
zm. 1944-7-25

Patock Ernst
ur. 1910-11-15
zm. 1944-2-28

Pauli Heinrich
ur. 1901-10-2
zm. 1944-7-7

Paus Johann
ur. 1924-5-23
zm. 1943-3-X

Pclemen Richard
ur. 1913-11-8
zm. 1942-4-19

Peichel Erhard
ur. 1923-12-28
zm. 1942-10-27

Pein Rudolf
ur. 1912-12-12
zm. 1944-3-6

Peinl Rudolf
ur. 1926-7-24
zm. 1944-3-28

Pelikan Alois
ur. 1901-4-25
zm. 1942-5-28

Pelsch Johannes
ur. 1918-9-27
zm. 1944-7-19

Pelzel Johann
ur. 1908-4-9
zm. 1942-10-28

Peschel Rudolf
ur. 1912-4-12
zm. 1944-6-13

Pessl Leopold
ur. 1916-8-9
zm. 1942-11-7

Peter Bernhard
ur. 1910-9-6
zm. 1944-4-10

Peter Wilhelm
ur. 1910-6-25
zm. 1942-4-9

Petri Alfred
ur. 1922-11-28
zm. 1942-8-1

Petz Johann
ur. 1918-6-25
zm. 1944-4-22

Petzer Gerhard
ur. 1918-9-25
zm. 1944-2-16

Petzold Erich
ur. 1917-5-12
zm. 1942-5-31

Petzold Otto
ur. 1897-9-8
zm. 1944-6-19

Petzschner Heinz
ur. 1922-12-29
zm. 1942-2-18

Pevert Martin
ur. 1925-11-14
zm. 1944-5-3

Pfaff Alwin
ur. 1920-3-31
zm. 1942-1-26

Pfankuchen Wilhelm
ur. 1899-8-4
zm. 1942-2-5

Pfeiffer Martin
ur. 1915-2-12
zm. 1942-7-1

Pfister Alois
ur. 1911-12-7
zm. 1944-1-3

Pfluegel Anbrosius
ur. 1923-12-5
zm. 1943-2-5

Philipps Johann
ur. 1901-6-4
zm. 1944-4-27

Pieger Rupert
ur. 1899-9-16
zm. 1944-6-29

Pietrus Paul
ur. 1907-11-16
zm. 1944-2-16

Pietsch Erwin
ur. 1919-4-21
zm. 1942-4-1

Pilch Roman
ur. 1922-10-5
zm. 1944-4-7

Piske Helmut
ur. 1924-1-23
zm. 1942-7-17

Pittelkau Kurt
ur. 1911-12-16
zm. 1942-1-28

Pitzler Fritz
ur. 1921-6-28
zm. 1942-3-15

Pitzmann Thomas
ur. 1901-12-18
zm. 1944-3-13

Pitzschel Oswald
ur. 1918-4-1
zm. 1944-3-28

Piwitt Helmut
ur. 1914-12-5
zm. 1944-4-9

Plaum Peter
ur. 1917-5-28
zm. 1942-7-21

Plechta Heinrich
ur. 1908-11-27
zm. 1944-5-3

Pletsch Willi
ur. 1918-1-15
zm. 1942-3-15

Pletzer Franz
ur. 1913-2-11
zm. 1944-3-13

Plueschke Werner
ur. 1922-1-3
zm. 1943-4-5

Pluta Edmund
ur. 1915-10-18
zm. 1944-4-23

Poehlchen Ernst
ur. 1925-5-25
zm. 1944-4-22

Poeperny Alois
ur. 1909-7-15
zm. 1943-12-11

Poepperl Joseph
ur. 1920-5-21
zm. 1942-6-6

Poersch Barmin
ur. 1903-12-2
zm. 1944-2-19

Pogorzalek Gregor
ur. 1922-4-9
zm. 1944-4-4

Pohl Kurt
ur. 1913-1-17
zm. 1944-2-11

Pohl Walter
ur. 1924-9-4
zm. 1944-7-21

Polke Erich
ur. 1904-11-23
zm. 1944-2-26

Pollmann Hubert
ur. 1916-8-5
zm. 1942-3-4

Ponai Georg
ur. 1914-11-30
zm. 1943-2-15

Pongratz Karl
ur. 1920-5-22
zm. 1942-2-12

Poschenreiter Franz
ur. 1924-8-10
zm. 1944-1-9

Post Gerhard
ur. 1908-2-8
zm. 1944-6-30

Postertz Guenter
ur. 1924-4-5
zm. 1944-2-26

Postler Albert
ur. 1903-11-29
zm. 1943-2-6

Potempa Bernhard
ur. 1924-9-27
zm. 1944-5-2

Pozar Wilhelm
ur. 1909-1-22
zm. 1942-5-4

Prause Siegfried
ur. 1921-2-8
zm. 1942-2-26

Prestin Hans
ur. 1916-7-16
zm. 1944-7-16

Preuss Walter
ur. 1924-7-9
zm. 1942-8-10

Prisilkle Kurt
ur. 1920-2-10
zm. 1944-7-13

Prochno Richard
ur. 1898-1-25
zm. 1944-6-19

Proschwitz Rolf
ur. 1921-2-19
zm. 1942-10-4

Pruneri Severinus
ur. 1893-9-8
zm. 1943-2-17

Przybilak Bruno
ur. 1921-1-27
zm. 1944-2-22

Puchta Helmut
ur. 1923-9-24
zm. 1944-2-26

Puzik Roman
ur. 1913-7-20
zm. 1943-2-23

Pyko Fritz
ur. 1915-1-15
zm. 1944-6-5

Quaiser Gunter
ur. 1923-12-26
zm. 1944-4-24

Quandt Heinrich
ur. 1913-11-10
zm. 1942-3-13

Quapp Karl
ur. 1913-11-23
zm. 1942-5-1

Quillung Robert
ur. 1922-12-7
zm. 1944-7-14

Rabenstein Gerd
ur. 1918-6-7
zm. 1944-3-31

Rabuser Andreas
ur. 1914-11-17
zm. 1944-2-11

Rachwitz Karl
ur. 1913-9-14
zm. 1942-3-5

Rack Wilhelm
ur. 1925-10-16
zm. 1944-7-12

Raczkowski Max
ur. 1920-4-10
zm. 1943-2-12

Rademacher Johann
ur. 1898-1-30
zm. 1944-7-22

Radix Karl
ur. 1914-12-9
zm. 1943-12-13

Radke Erwin
ur. 1914-11-4
zm. 1944-5-12

Radner Ludwig
ur. 1916-6-22
zm. 1943-3-22

Raehse Erich
ur. 1902-7-18
zm. 1944-6-19

Raisch Friedrich
ur. 1910-3-12
zm. 1942-1-24

Raitz Adam
ur. 1913-12-23
zm. 1942-4-1

Ramisch Walter
ur. 1922-10-28
zm. 1943-1-27

Ranft Herbert
ur. 1907-9-17
zm. 1944-5-12

Raps Alfred
ur. 1920-11-24
zm. 1942-2-1

Rath Hermann
ur. 1919-1-20
zm. 1944-5-5

Rau Ludwig
ur. 1914-9-6
zm. 1942-4-11

Rausch Franz
ur. 1924-3-2
zm. 1943-12-30

Rech Johannes
ur. 1923-12-20
zm. 1944-4-27

Regler Erich
ur. 1915-12-7
zm. 1943-10-X

Rehwald Heinrich
ur. 1910-4-23
zm. 1944-6-6

Reiche Heinz
ur. 1919-10-19
zm. 1943-1-2

Reiche Walter
ur. 1911-2-20
zm. 1944-7-14

Reichelt Horst
ur. 1921-1-12
zm. 1944-1-23

Reichl Karl
ur. 1901-8-14
zm. 1944-7-9

Reichmann Hermann
ur. 1914-11-25
zm. 1944-3-10

Reimers Harald
ur. 1923-11-3
zm. 1944-7-12

Reinelt Alfred
ur. 1901-8-13
zm. 1944-6-29

Reiner Anton
ur. 1923-7-19
zm. 1943-10-28

Reinermann Josef
ur. 1906-3-13
zm. 1942-1-29

Reinhardt Hans
ur. 1914-5-5
zm. 1944-7-6

Reinhart Karl
ur. 1919-9-22
zm. 1944-5-13

Reinhold Werner
ur. 1922-4-25
zm. 1944-4-5

Reinig Friedrich
ur. 1912-8-11
zm. 1942-7-13

Reinisch Hugo
ur. 1909-6-14
zm. 1942-4-25

Reinke Walter
ur. 1914-4-22
zm. 1944-7-23

Reinold Alfred
ur. 1914-1-23
zm. 1944-3-5

Reipert Walter
ur. 1906-5-12
zm. 1944-4-27

Reis Eugen
ur. 1914-10-5
zm. 1942-2-12

Reis Georg
ur. 1910-7-14
zm. 1944-3-11

Reiss Heinrich
ur. 1905-10-28
zm. 1944-7-7

Reitmayr Hans
ur. 1919-7-5
zm. 1942-8-27

Remy Luzian
ur. 1918-1-18
zm. 1944-3-22

Rendl Jakob
ur. 1915-9-19
zm. 1943-1-22

Renk Otto
ur. 1893-6-3
zm. 1944-5-2

Renz Oskar
ur. 1924-5-20
zm. 1944-4-19

Reschke Erich
ur. 1911-12-28
zm. 1944-4-26

Ressel Willibald
ur. 1925-1-12
zm. 1944-3-15

Restel Richard
ur. 1918-3-28
zm. 1944-7-21

Reyskens Johannes
ur. 1907-9-11
zm. 1943-3-22

Richter Edmund
ur. 1919-11-10
zm. 1943-12-13

Richter Heinz
ur. 1916-4-25
zm. 1942-9-29

Richter Karl
ur. 1900-9-26
zm. 1944-7-24

Richter Rudolf
ur. 1919-12-9
zm. 1942-8-7

Ridders Peter
ur. 1908-2-9
zm. 1942-4-9

Riedel Paul
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rieger Johann
ur. 1916-8-10
zm. 1943-3-27

Riehmann Wilhelm
ur. 1912-2-18
zm. 1943-1-1

Riehr Leopold
ur. 1907-6-29
zm. 1944-4-24

Rieken Alfred
ur. 1912-1-28
zm. 1943-1-1

Rieker Jakob
ur. 1918-10-10
zm. 1942-2-18

Ries Josef
ur. X-X-X
zm. 1944-4-X

Riese Arnold
ur. 1914-8-29
zm. 1942-1-25

Rieser Erwin
ur. 1923-5-23
zm. 1944-1-27

Riessmann Wilhelm
ur. 1898-10-1
zm. 1944-6-27

Riffel Erwin
ur. 1900-1-31
zm. 1942-2-26

Ringle Eugen
ur. 1900-7-5
zm. 1943-2-7

Ringwelski Bruno
ur. 1923-9-12
zm. 1944-7-7

Rippe Dietrich
ur. 1912-2-7
zm. 1943-1-21

Risken Johann
ur. 1919-2-7
zm. 1942-7-2

Risse Johannes
ur. 1911-8-9
zm. 1944-7-2

Rissmann Alfred
ur. 1921-6-26
zm. 1942-9-7

Ritzerfeld Johannes
ur. 1904-10-2
zm. 1944-5-25

Robel Albert
ur. 1908-7-10
zm. 1942-8-27

Rochus Martin
ur. 1922-11-12
zm. 1944-7-22

Rockstroch Rudolf
ur. 1910-11-25
zm. 1942-4-1

Rode Wilhelm
ur. 1910-1-3
zm. 1942-2-18

Rodig Albert
ur. 1907-2-27
zm. 1942-9-24

Roedel Otto
ur. 1898-11-6
zm. 1942-2-26

Roeder Philipp
ur. 1922-9-7
zm. 1943-10-17

Roehm Willi
ur. 1922-5-28
zm. 1943-2-14

Roehner Ehrenreich
ur. 1903-10-6
zm. 1944-4-27

Roehr Ewald
ur. 1922-8-4
zm. 1942-3-5

Roemer Karl
ur. 1902-7-3
zm. 1944-4-16

Roetzl Hugo
ur. 1910-11-10
zm. 1942-10-28

Rohde Heinrich
ur. 1888-3-21
zm. 1943-12-2

Rohsbacher Otto
ur. 1901-3-23
zm. 1944-6-3

Roll Harry
ur. 1914-9-6
zm. 1943-2-24

Romansky Istvan
ur. 1892-8-7
zm. 1943-2-23

Rosanowski Walter
ur. 1911-12-5
zm. 1944-7-10

Rose Fritz
ur. 1914-2-2
zm. 1942-6-3

Rosenblatt Guenther
ur. 1920-11-14
zm. 1944-4-24

Rosin Emil
ur. 1919-9-10
zm. 1944-2-23

Rost Siegfried
ur. 1915-1-30
zm. 1944-2-8

Rotar Ladislaus
ur. 1916-6-16
zm. 1942-7-14

Rotbauer Franz
ur. 1908-10-19
zm. 1942-4-11

Roth Willy
ur. 1920-9-19
zm. 1942-4-1

Rothaermel Matthaeus
ur. 1913-7-19
zm. 1944-6-19

Rothbarth Gerhardt
ur. 1921-7-11
zm. 1944-6-14

Rothe Willi
ur. 1925-10-1
zm. 1944-3-27

Ruddies Alfred
ur. 1894-1-9
zm. 1943-3-17

Rudhart Georg
ur. 1906-8-15
zm. 1944-2-17

Rudolf Fritz
ur. 1920-11-8
zm. 1944-3-28

Rudolph Martin
ur. 1900-12-3
zm. 1944-4-18

Ruf Dominik
ur. 1918-12-31
zm. 1944-4-10

Ruf Hans
ur. 1910-4-9
zm. 1942-2-26

Runge Albert
ur. 1912-7-31
zm. 1942-11-26

Runge Emil
ur. 1925-9-16
zm. 1944-2-13

Runge Franz
ur. 1902-11-10
zm. 1944-5-11

Rupp Felix
ur. 1914-6-28
zm. 1942-8-27

Ruschmeyer Wilhelm
ur. 1906-9-16
zm. 1943-11-26

Saathoff Garrelt
ur. 1909-7-11
zm. 1944-4-28

Sachse Artur
ur. 1904-10-14
zm. 1944-4-18

Sachsenweger Leopold
ur. 1913-9-4
zm. 1944-4-2

Sakautzki Franz
ur. 1898-10-28
zm. 1944-3-5

Sala Ferande
ur. 1914-6-6
zm. 1943-2-19

Salz Friedrich
ur. 1922-12-12
zm. 1944-7-18

Sander Hermann
ur. 1921-8-12
zm. 1942-2-2

Sandmann Johann
ur. 1905-7-1
zm. 1944-7-7

Sandner Luis
ur. 1897-3-21
zm. 1944-2-29

Sasdrich Friedrich
ur. 1915-3-20
zm. 1944-3-22

Satzinger Karl
ur. 1911-12-30
zm. 1943-2-15

Sauerzapfer Hans
ur. 1920-7-10
zm. 1942-7-5

Sauter Georg
ur. 1908-1-29
zm. 1944-7-5

Sbrzesny Oskar
ur. 1918-8-8
zm. 1944-5-4

Schaafa Karl
ur. 1920-7-17
zm. 1942-4-23

Schabanot
ur. X-X-X
zm. 1944-7-13

Schade Guenther
ur. 1924-9-6
zm. 1942-12-27

Schadt Walter
ur. 1912-10-6
zm. 1944-5-26

Schaefer Alfred
ur. 1909-5-30
zm. 1943-3-28

Schaefer Josef
ur. 1898-5-30
zm. 1944-7-20

Schaefer Wilhelm
ur. 1907-7-4
zm. 1942-6-27

Schaefer Willi
ur. 1904-5-1
zm. 1944-3-19

Schaller Wilhelm Michael
ur. 1919-11-30
zm. 1942-2-10

Schaper Rudolf
ur. 1906-1-10
zm. 1944-3-17

Scharfer Johann
ur. 1916-12-15
zm. 1944-7-22

Schaubode Hans
ur. 1907-3-21
zm. 1943-10-17

Schaufler Wendelin
ur. 1904-10-22
zm. 1943-3-25

Scheffel Kurt
ur. 1911-4-24
zm. 1942-4-22

Scheibe Ernst
ur. 1913-4-16
zm. 1942-9-12

Scheide Karl
ur. 1905-9-11
zm. 1943-1-30

Scheiter Richard
ur. 1906-1-3
zm. 1942-2-15

Schelkle Matthias
ur. 1914-5-9
zm. 1942-3-13

Schelle Michael
ur. 1906-9-27
zm. 1944-7-24

Scheller Erwin
ur. 1905-10-30
zm. 1943-12-2

Scheller Werner
ur. 1911-2-8
zm. 1943-2-24

Schellhaas Philipp
ur. 1920-5-14
zm. 1942-1-25

Schellhase Fritz
ur. 1924-3-17
zm. 1944-5-5

Schellhorn Felix
ur. 1910-1-14
zm. 1943-3-16

Schemm Gerhard
ur. 1920-1-19
zm. 1942-6-22

Schenk Richard
ur. 1898-5-29
zm. 1943-3-14

Schepers Heinrich
ur. 1917-8-17
zm. 1944-4-3

Scherhaufer Rudolf
ur. 1907-7-16
zm. 1944-3-9

Scherner Max
ur. 1910-5-5
zm. 1942-1-27

Scherrlipp Erich
ur. 1920-4-23
zm. 1942-2-17

Scheunemann Erich
ur. 1906-9-8
zm. 1943-12-17

Scheunert Paul
ur. 1886-8-1
zm. 1944-5-11

Schick Willibald
ur. 1897-9-22
zm. 1943-12-31

Schieber Rudolf
ur. 1913-10-4
zm. 1944-5-5

Schiebold Georg
ur. 1920-3-23
zm. 1942-10-29

Schielke Bruno
ur. 1917-2-14
zm. 1943-3-27

Schier Karl
ur. 1899-1-12
zm. 1942-5-24

Schierle Richard
ur. 1912-6-17
zm. 1943-3-27

Schiffer Willi
ur. 1914-1-11
zm. 1942-3-22

Schikora Fritz
ur. 1905-2-21
zm. 1944-2-11

Schille Kurt
ur. 1908-7-29
zm. 1943-3-15

Schilling Wilhelm
ur. 1904-6-26
zm. 1943-1-2

Schimack Erich
ur. 1907-7-21
zm. 1942-8-22

Schimpf Robert
ur. 1907-4-8
zm. 1944-3-29

Schindler Josef
ur. 1924-2-5
zm. 1944-1-7

Schirmer Alfred
ur. 1912-7-28
zm. 1942-5-26

Schirra Benno
ur. 1907-5-25
zm. 1944-5-6

Schlamm Rudolf
ur. 1903-12-8
zm. 1944-5-18

Schlax Christoph
ur. 1909-11-10
zm. 1944-4-27

Schleppers Josef
ur. 1906-9-21
zm. 1944-7-19

Schliem Max
ur. 1904-11-17
zm. 1944-3-5

Schlimpert Helmut
ur. 1916-10-13
zm. 1942-2-24

Schlittenbauer Ernst
ur. 1907-7-14
zm. 1944-7-13

Schloegl Josef
ur. 1905-5-11
zm. 1944-3-24

Schluenzen Herbert
ur. 1911-2-12
zm. 1942-9-1

Schlueter Willy
ur. 1904-5-1
zm. 1944-4-27

Schmale Herbert
ur. 1924-4-12
zm. 1944-5-4

Schmalz Hans
ur. 1913-8-22
zm. 1944-3-6

Schmalzl Ludwig
ur. 1916-11-8
zm. 1942-5-11

Schmauss Georg
ur. 1919-7-9
zm. 1942-9-30

Schmauss Johann
ur. 1911-2-2
zm. 1942-2-26

Schmechel Juergen
ur. 1923-2-5
zm. 1944-2-15

Schmid Anton
ur. 1910-12-8
zm. 1942-2-X

Schmid Josef
ur. 1904-2-15
zm. 1942-2-15

Schmidradner Leopold
ur. 1899-12-1
zm. 1944-7-7

Schmidt Adalbert
ur. 1912-6-12
zm. 1942-2-11

Schmidt Albert
ur. 1906-3-4
zm. 1944-3-22

Schmidt Alfred
ur. 1922-12-10
zm. 1942-8-7

Schmidt August
ur. 1913-12-15
zm. 1944-5-4

Schmidt Friedrich
ur. 1910-1-18
zm. 1942-4-10

Schmidt Georg
ur. 1908-11-4
zm. 1942-4-9

Schmidt Guenther
ur. 1920-6-16
zm. 1942-3-21

Schmidt Hans
ur. 1911-5-9
zm. 1942-1-15

Schmidt Hans
ur. 1923-9-15
zm. 1944-7-12

Schmidt Hans
ur. 1924-11-21
zm. 1944-1-22

Schmidt Heinrich
ur. 1912-4-18
zm. 1942-9-29

Schmidt Josef
ur. 1912-4-18
zm. 1942-8-1

Schmidt Josef
ur. 1923-1-5
zm. 1942-4-24

Schmidt Josef
ur. 1914-12-17
zm. 1943-3-1

Schmidt Karl
ur. 1920-1-28
zm. 1943-10-20

Schmidt Kurt
ur. 1923-8-20
zm. 1944-7-13

Schmidt Ludwig
ur. 1913-10-12
zm. 1942-7-3

Schmidt Michael
ur. 1923-11-11
zm. 1944-6-30

Schmidt Stefan
ur. 1903-11-3
zm. 1944-5-3

Schmidt Walter
ur. 1899-11-22
zm. 1944-7-22

Schmidt Walter
ur. 1907-6-1
zm. 1944-6-16

Schmidtke Rudolf
ur. 1923-2-10
zm. 1942-8-25

Schmieder Karl
ur. 1914-8-2
zm. 1942-8-14

Schmieder Walter
ur. 1918-2-13
zm. 1942-1-29

Schmitt Franz
ur. 1919-10-22
zm. 1942-12-3

Schmitz Paul
ur. 1922-5-11
zm. 1943-2-7

Schmutz Marzell
ur. 1919-8-13
zm. 1944-3-31

Schnatmeier Karl
ur. 1898-6-2
zm. 1943-2-24

Schneck Richard
ur. 1920-11-23
zm. 1942-3-20

Schneider Adolf
ur. 1921-1-2
zm. 1943-10-23

Schneider Alfred
ur. 1911-10-26
zm. 1943-3-24

Schneider Anton
ur. 1921-8-2
zm. 1942-2-2

Schneider Heinrich
ur. 1912-7-7
zm. 1944-2-24

Schneider Karl
ur. 1907-7-24
zm. 1939-7-6

Schneider Karl
ur. 1915-9-19
zm. 1942-6-20

Schneider Richard
ur. 1914-8-15
zm. 1944-5-23

Schneider Willi
ur. 1906-8-16
zm. 1944-7-15

Schneiders Wilhelm
ur. 1901-12-21
zm. 1944-5-10

Schnizer Johannes
ur. 1919-12-28
zm. 1942-3-22

Schoebel Fritz
ur. 1906-7-2
zm. 1942-9-13

Schoebinger Anton
ur. 1915-10-24
zm. 1944-4-4

Schoefbeck Johann
ur. 1916-5-27
zm. 1942-3-17

Schoefer Ernst
ur. 1913-3-18
zm. 1942-12-1

Schoenamsgruber Johann
ur. 1912-11-23
zm. 1944-5-16

Schoenbaum Heinrich
ur. 1916-8-6
zm. 1942-5-28

Schoeneck Adolf
ur. 1909-3-10
zm. 1943-11-19

Schoenenburg Josef
ur. 1913-10-24
zm. 1943-4-4

Schoenherr Rudolf
ur. 1909-9-12
zm. 1942-8-5

Schoepf Paul
ur. 1909-4-28
zm. 1942-8-21

Schoknecht Albrecht
ur. 1920-3-19
zm. 1943-2-27

Scholbe Karl
ur. 1911-10-29
zm. 1944-5-11

Scholtz Hermann
ur. 1907-9-25
zm. 1944-5-9

Scholz Franz
ur. 1925-9-11
zm. 1944-5-5

Scholz Gerhard
ur. 1921-3-14
zm. 1942-4-6

Scholz Herbert
ur. 1920-6-4
zm. 1942-4-4

Scholz Herbert
ur. 1910-2-10
zm. 1944-7-18

Scholz Hubert
ur. 1924-3-15
zm. 1942-9-4

Scholze Paul Gerhard
ur. 1920-12-1
zm. 1944-4-6

Schomburg Wilhelm
ur. 1902-1-28
zm. 1943-3-15

Schoof Herbert
ur. 1923-2-1
zm. 1943-1-25

Schoof Otto
ur. 1914-11-30
zm. 1942-3-18

Schopper Josef
ur. 1914-12-5
zm. 1942-5-30

Schrader Wilhelm
ur. 1915-1-3
zm. 1944-5-12

Schrag Eugen
ur. 1908-7-20
zm. 1942-1-25

Schrage Helmut
ur. 1914-1-29
zm. 1942-4-26

Schrank Friedrich
ur. 1923-7-13
zm. 1943-3-6

Schreiber Herbert
ur. 1911-5-14
zm. 1943-2-7

Schreiter Johannes
ur. 1924-5-27
zm. 1944-5-2

Schreurs Albert
ur. 1925-7-31
zm. 1942-4-17

Schrimper Wilhelm
ur. 1907-2-19
zm. 1944-4-17

Schroeder Franz
ur. 1912-9-28
zm. 1942-2-10

Schroeder Fritz
ur. 1920-2-9
zm. 1942-2-17

Schroeder Herbert
ur. 1924-6-19
zm. 1944-7-7

Schroeder Karl
ur. 1924-4-30
zm. 1944-7-12

Schroeder Reinhold
ur. 1909-1-30
zm. 1944-4-20

Schroeder Rudolf
ur. 1897-7-26
zm. 1944-2-9

Schroer Georg
ur. 1923-8-25
zm. 1944-3-24

Schroeter Alfred
ur. 1923-9-18
zm. 1944-2-28

Schroller Alois
ur. 1903-10-1
zm. 1942-8-23

Schubert Erich
ur. 1899-7-8
zm. 1944-6-19

Schubert Heinz
ur. 1914-10-2
zm. 1943-3-12

Schubert Werner
ur. 1919-7-29
zm. 1942-4-3

Schueler Hans
ur. 1924-1-1
zm. 1942-2-27

Schueller Josef
ur. 1908-5-5
zm. 1942-8-23

Schueller Peter
ur. 1919-12-18
zm. 1942-3-17

Schuessler Erwin
ur. 1909-4-15
zm. 1944-4-12

Schuett Erich
ur. 1909-12-10
zm. 1943-3-24

Schuett Hans
ur. 1918-10-18
zm. 1943-7-21

Schuetze Rudolf
ur. 1915-8-8
zm. 1942-8-2

Schuffert Werner
ur. 1908-11-19
zm. 1942-1-26

Schulenburg Gustav Graf
ur. 1917-4-16
zm. 1939-9-18

Schuler Karl
ur. 1919-11-21
zm. 1942-2-28

Schulte Hans
ur. 1917-5-26
zm. 1942-10-21

Schulte-Luenzum Josef
ur. 1907-10-23
zm. 1944-3-5

Schultheiss Helmut
ur. 1923-1-22
zm. 1944-1-1

Schultz
ur. X-X-X
zm. 1944-7-24

Schulz Erwin
ur. 1922-4-17
zm. 1944-5-3

Schulz Franz
ur. 1902-11-12
zm. 1944-4-27

Schulz Hans
ur. 1906-2-21
zm. 1944-7-4

Schulz Heinz
ur. 1920-7-24
zm. 1942-8-20

Schulz Karl
ur. 1899-8-27
zm. 1944-4-27

Schulz Kurt
ur. 1919-11-9
zm. 1942-4-25

Schulz Kurt
ur. 1921-7-3
zm. 1942-1-25

Schulz Otto
ur. 1922-2-6
zm. 1944-7-5

Schulz Philipp
ur. 1917-9-20
zm. 1944-2-19

Schulz Rudolf
ur. 1915-7-15
zm. 1942-3-15

Schulz Siegfried
ur. 1918-1-3
zm. 1942-5-8

Schulz Werner
ur. 1920-3-7
zm. 1944-5-18

Schulz Willi
ur. 1908-8-5
zm. 1944-3-3

Schulze Erich
ur. 1910-10-1
zm. 1944-7-22

Schulze Gerhard
ur. 1919-6-19
zm. 1942-11-23

Schulze Richard
ur. 1902-1-23
zm. 1944-7-18

Schumann Hans
ur. 1911-7-19
zm. 1944-7-15

Schuster Alfred
ur. 1922-3-8
zm. 1943-3-26

Schuster Johann
ur. 1923-4-16
zm. 1944-4-19

Schuster Max
ur. 1909-9-15
zm. 1944-3-28

Schuy Adolf
ur. 1910-9-4
zm. 1944-3-14

Schwab Georg
ur. 1906-9-4
zm. 1942-8-21

Schwaeger Arthur
ur. 1908-5-7
zm. 1944-3-30

Schwaerzel Franz
ur. 1910-5-16
zm. 1944-4-16

Schwaerzle Julius
ur. 1922-4-4
zm. 1942-10-24

Schwarz Engelbert
ur. 1901-6-30
zm. 1944-7-2

Schwarz Gustav
ur. 1897-7-6
zm. 1944-2-29

Schwarz Hermann
ur. 1911-2-6
zm. 1944-5-13

Schwarz Karl
ur. 1916-1-20
zm. 1942-8-5

Schwarz Konrad
ur. 1909-5-17
zm. 1944-4-6

Schwarz Wilhelm
ur. 1915-7-5
zm. 1943-3-28

Schwarze Heinrich
ur. 1925-4-4
zm. 1943-3-1

Schwarzer Gerhard
ur. 1920-9-20
zm. 1942-9-7

Schwarzig Kurt
ur. 1907-9-26
zm. 1943-3-28

Schwarzmann Karl
ur. 1906-8-24
zm. 1943-3-26

Schweighofer Peter
ur. 1920-2-8
zm. 1944-7-16

Schweinsberg Albert
ur. 1910-10-25
zm. 1944-3-30

Schweitzer Karl Heinz
ur. 1917-7-11
zm. 1942-7-11

Schwenke Hans
ur. 1920-8-18
zm. 1944-2-17

Schwieg Karl
ur. 1910-6-1
zm. 1942-8-13

Schwiers Ewald
ur. 1922-11-11
zm. 1942-6-20

Schwierz Johann
ur. 1923-1-25
zm. 1944-1-23

Schwimmbeck Franz
ur. 1903-8-30
zm. 1944-7-19

Schwimmbeck Johann
ur. 1916-3-27
zm. 1942-12-31

Schwuchow Reinhold
ur. 1914-2-18
zm. 1942-10-22

Seedorf Wilhelm
ur. 1918-12-19
zm. 1942-1-3

Seefeld Otto
ur. 1908-10-5
zm. 1942-2-10

Seegers Wilhelm
ur. 1918-4-14
zm. 1944-8-X

Sehls Otto
ur. 1915-12-22
zm. 1942-6-3

Seiband Hermann
ur. 1907-6-9
zm. 1944-3-24

Seidel Guenther
ur. 1914-10-27
zm. 1944-5-17

Seidel Ludwig
ur. 1921-9-12
zm. 1944-3-23

Seidel Walter
ur. 1910-5-19
zm. 1942-5-27

Seifert Fritz
ur. 1924-2-13
zm. 1944-4-27

Seifert Max
ur. 1912-7-28
zm. 1943-1-3

Seifert Rudolf
ur. 1898-7-26
zm. 1944-6-15

Seifert Werner
ur. 1918-6-9
zm. 1944-1-23

Seitz Reinhard
ur. 1926-5-14
zm. 1944-3-23

Selent Witold
ur. 1921-9-15
zm. 1944-7-5

Selzam Max
ur. 1914-12-5
zm. 1944-7-1

Sengstschmied Emmerich
ur. 1921-9-29
zm. 1942-7-5

Senn Johannes
ur. 1913-1-8
zm. 1944-5-20

Sens Karl
ur. 1906-9-8
zm. 1944-6-24

Setzepfand Walter
ur. 1922-8-3
zm. 1943-2-22

Seubert Karl
ur. 1925-12-17
zm. 1944-7-19

Seyfarth Guenter
ur. 1922-11-19
zm. 1944-7-23

Seyfried Otto
ur. 1914-10-24
zm. 1944-4-19

Sickelka Herbert
ur. 1912-9-23
zm. 1944-5-7

Sickert Hans
ur. 1922-3-1
zm. 1944-4-7

Siebenkaes Hans
ur. 1910-5-7
zm. 1943-2-21

Sieberer Johann
ur. 1916-4-9
zm. 1943-12-19

Siebke Walter
ur. 1894-7-11
zm. 1944-8-18

Siech Hans
ur. 1926-5-5
zm. 1944-3-29

Siewert Oskar
ur. 1907-11-27
zm. 1942-3-13

Sikora Heinrich
ur. 1919-10-1
zm. 1942-3-13

Sikora Josef
ur. 1920-12-30
zm. 1944-1-13

Simmerl Anton
ur. 1923-8-26
zm. 1944-3-22

Simon Michael
ur. 1922-11-22
zm. 1943-3-23

Simon Paul
ur. 1918-1-27
zm. 1944-7-10

Sitterlee Alfred
ur. 1902-12-30
zm. 1944-7-18

Skokow Hans
ur. 1926-5-29
zm. 1944-6-19

Smolka Josef
ur. 1906-2-15
zm. 1942-4-27

Soehringer Friedrich
ur. 1921-5-2
zm. 1942-2-28

Sommer Franz
ur. 1902-9-25
zm. 1942-9-20

Sommer Karl
ur. 1902-1-30
zm. 1944-6-11

Sonanini Wilhelm
ur. 1910-8-22
zm. 1944-5-3

Sonnenberg Teodor
ur. 1910-1-18
zm. 1944-4-26

Sonntag Erich
ur. 1906-9-12
zm. 1944-5-19

Sorembe Guenther
ur. 1923-8-25
zm. 1943-3-4

Sorg Walter
ur. 1923-2-17
zm. 1942-10-18

Sowack Horst
ur. 1922-7-22
zm. 1943-2-6

Spandau Heinrich
ur. 1921-7-20
zm. 1943-3-20

Spedl Willibald
ur. 1914-9-9
zm. 1944-5-9

Spengler Hermann
ur. 1906-1-16
zm. 1944-4-4

Spengler Werner
ur. 1918-2-15
zm. 1944-7-6

Spenner Lorenz
ur. 1921-5-14
zm. 1944-4-27

Sperlich Walter
ur. 1906-7-7
zm. 1944-6-15

Spieker Ernst
ur. 1924-3-21
zm. 1943-2-24

Spielmann Otto
ur. 1917-6-13
zm. 1944-3-13

Sporrer Karl
ur. 1921-10-14
zm. 1944-7-6

Spradau Henry
ur. 1910-4-2
zm. 1942-4-28

Sprenger Bruno
ur. 1913-11-8
zm. 1942-5-15

Springmann Michael
ur. 1912-12-25
zm. 1944-7-25

Staender Georg
ur. 1904-2-4
zm. 1942-2-15

Staerke Walter
ur. 1903-6-13
zm. 1944-6-7

Stahl Edmund
ur. 1912-10-5
zm. 1944-1-22

Stahl Friedrich
ur. 1914-2-21
zm. 1942-4-23

Stahl Johann
ur. 1923-4-27
zm. 1943-3-24

Stamm Ludwig
ur. 1923-3-9
zm. 1944-2-26

Stange Gottfried
ur. 1910-1-31
zm. 1944-6-22

Stanislaw Karl
ur. 1896-3-6
zm. 1944-4-12

Stapel Erwin
ur. 1910-10-11
zm. 1942-2-18

Starkloff Heinz
ur. 1916-1-21
zm. 1944-7-2

Starzner Georg
ur. 1909-1-20
zm. 1943-2-28

Stecher Siegfried
ur. 1925-3-30
zm. 1944-6-21

Steck Johann
ur. 1919-6-5
zm. 1942-1-12

Steermann Ferdinand
ur. 1902-8-30
zm. 1944-2-29

Steffen Fritz
ur. 1918-10-20
zm. 1942-3-1

Steffens Hans
ur. 1912-5-12
zm. 1943-3-13

Stegmueller Herbert
ur. 1921-9-24
zm. 1942-3-29

Stegner Alfred
ur. 1911-11-14
zm. 1944-5-9

Stehr Friedrich
ur. 1914-6-10
zm. 1944-6-3

Steidel Wolfhard
ur. 1920-6-11
zm. 1944-11-16

Steiert Karl
ur. 1910-12-6
zm. 1943-1-24

Steiger Johannes
ur. 1909-7-4
zm. 1944-7-14

Steigerwald Ludwig
ur. 1919-8-22
zm. 1943-3-18

Steil Engelbert
ur. 1902-12-6
zm. 1944-5-6

Stein
ur. X-X-X
zm. 1944-7-24

Stein Georg
ur. 1912-5-10
zm. 1943-2-16

Steinacher Benedictus
ur. 1916-1-18
zm. 1942-10-20

Steinberner Helmut
ur. 1910-11-26
zm. 1943-11-27

Steinel Rudolf
ur. 1919-10-1
zm. 1944-6-10

Steinel Rudolf
ur. 1919-10-1
zm. 1944-6-10

Steiner Paul
ur. 1904-12-25
zm. 1942-9-12

Steinkamp Heinrich
ur. 1917-6-17
zm. 1943-12-17

Stelter Gustav
ur. 1920-1-17
zm. 1942-3-13

Stemmler Franz
ur. 1924-6-18
zm. 1943-12-25

Stender Gerhard
ur. 1924-7-27
zm. 1944-4-23

Stenders Franz
ur. 1919-12-3
zm. 1942-1-28

Sternke Willi
ur. 1906-8-4
zm. 1944-7-22

Stichling Georg
ur. 1913-1-10
zm. 1942-7-6

Stickel Ludwig
ur. 1917-3-20
zm. 1944-4-14

Stickl Jakob
ur. 1920-6-5
zm. 1944-7-11

Stieb Adam
ur. 1908-10-11
zm. 1944-6-28

Stieger Willi
ur. 1905-9-30
zm. 1942-7-7

Stietzel Willi
ur. 1916-9-29
zm. 1942-3-29

Stiltz Luzian
ur. 1921-2-17
zm. 1943-12-13

Stock Georg
ur. 1905-4-22
zm. 1944-7-4

Stockert Engelbert
ur. 1901-12-1
zm. 1943-7-26

Stoecker Ernest
ur. 1901-11-6
zm. 1943-3-9

Stoeger Herbert
ur. 1925-6-17
zm. 1944-5-13

Stolz Hermann
ur. 1905-4-6
zm. 1942-1-24

Stolze Willy
ur. 1913-6-30
zm. 1944-7-25

Stormanns Theodor
ur. 1913-10-21
zm. 1942-5-13

Stotz Jakob
ur. 1907-12-13
zm. 1943-3-3

Strasser Josef
ur. 1914-11-16
zm. 1943-11-15

Stratmann Otto
ur. 1920-12-16
zm. 1942-8-20

Strauber Fritz
ur. 1913-12-24
zm. 1943-2-24

Streicher Otto
ur. 1910-2-23
zm. 1942-8-1

Streiss Emil
ur. 1912-9-13
zm. 1944-4-1

Stricker Hubert
ur. 1923-6-27
zm. 1923-6-27

Strigl Johann
ur. 1909-5-18
zm. 1944-4-2

Stringe Kurt
ur. 1908-9-10
zm. 1942-3-6

Stroefer Otto
ur. 1900-9-21
zm. 1942-8-20

Stroh Albert
ur. 1920-1-4
zm. 1942-3-3

Strohe Paul
ur. 1915-1-27
zm. 1942-2-26

Strohmeier Emil
ur. 1918-2-8
zm. 1942-5-14

Stroppel Otto
ur. 1918-5-7
zm. 1942-4-2

Strzchon Hans
ur. 1907-7-29
zm. 1943-3-22

Stubner Erhard
ur. 1913-9-27
zm. 1942-5-15

Stuefe Guenther
ur. 1910-12-5
zm. 1944-7-9

Stumpf Helmut
ur. 1920-5-29
zm. 1943-12-13

Stupp Walter
ur. 1920-8-7
zm. 1944-7-2

Sturm Wilhelm
ur. 1909-5-25
zm. 1944-5-18

Stutz Paul
ur. 1922-11-20
zm. 1943-3-21

Suchlich Heinz
ur. 1913-10-27
zm. 1944-7-20

Suender Paul
ur. 1918-7-16
zm. 1944-5-25

Suss Fritz
ur. 1900-7-23
zm. 1942-11-25

Szage Max
ur. 1908-2-21
zm. 1943-3-29

Szczypiński Zdzislaw
ur. 1926-2-4
zm. 1944-3-3

Szpera Helmut
ur. 1911-8-24
zm. 1944-2-16

Szwierczinski Richard
ur. 1908-6-29
zm. 1944-7-18

Tackenberg Fritz
ur. 1906-11-7
zm. 1944-5-20

Taeger Hermann
ur. 1923-5-3
zm. 1944-7-13

Tauchen Emil
ur. 1910-2-11
zm. 1944-7-22

Tauchen Johann
ur. 1913-5-12
zm. 1944-2-21

Tauscher Friedrich
ur. 1908-7-24
zm. 1944-4-19

Teetz Alfred
ur. 1913-2-27
zm. 1942-2-28

Teichler Konrad
ur. 1915-11-24
zm. 1943-11-3

Teichmann Franz
ur. 1921-11-25
zm. 1942-3-20

Temke Erwin
ur. 1920-9-20
zm. 1942-3-4

Teubl Adam
ur. 1922-7-30
zm. 1942-2-4

Teucke Heinz
ur. 1920-3-24
zm. 1942-8-15

Thiedig Werner
ur. 1920-10-10
zm. 1942-2-4

Thiele Emil
ur. 1906-4-4
zm. 1943-2-17

Thiele Hans
ur. 1921-11-24
zm. 1942-2-4

Thiele Kurt
ur. 1923-11-28
zm. 1944-7-24

Thiessen Ernst
ur. 1910-6-29
zm. 1942-8-7

Thoennes Nikolaus
ur. 1915-3-8
zm. 1943-3-27

Thomas Friedebald
ur. 1914-7-29
zm. 1942-4-23

Thomas Siegfried
ur. 1918-2-24
zm. 1942-1-27

Thomas Walter
ur. 1912-3-17
zm. 1944-6-6

Thomas Werner
ur. 1912-5-15
zm. 1943-1-16

Thorwesten Wilhelm
ur. 1913-1-12
zm. 1942-2-16

Thuernau Heinrich
ur. 1924-8-19
zm. 1944-7-4

Thun Heinz
ur. 1920-11-10
zm. 1942-9-10

Tiemann Willi
ur. 1920-4-2
zm. 1943-2-14

Tiepelmann Ewald
ur. 1903-9-15
zm. 1943-12-14

Tietjen Heinz
ur. 1923-1-17
zm. 1944-7-10

Timm Richard
ur. 1919-7-7
zm. 1944-1-9

Timm Willi
ur. 1913-4-18
zm. 1944-6-27

Tkacz Alois
ur. 1917-12-6
zm. 1944-4-12

Toelke Heinrich
ur. 1912-12-29
zm. 1944-4-23

Toepperwien Adolf
ur. 1912-2-11
zm. 1944-7-12

Topolewski Felix
ur. 1904-10-30
zm. 1942-4-20

Tornow Heinz
ur. 1922-8-10
zm. 1944-5-20

Trafoier Paul
ur. 1922-4-27
zm. 1944-4-12

Trappel Johann
ur. 1904-11-4
zm. 1944-1-12

Trauth Willi
ur. 1914-4-13
zm. 1944-7-5

Trautmann Guenther
ur. 1922-2-19
zm. 1942-7-7

Trautmann Heinrich
ur. 1908-9-20
zm. 1944-2-21

Trefehr Hermann
ur. 1919-2-4
zm. 1942-8-1

Treml Josef
ur. 1921-2-2
zm. 1943-1-25

Tremmel Rudolf
ur. 1915-1-30
zm. 1943-2-18

Trenkmann Alfred
ur. 1913-5-24
zm. 1942-7-8

Trink Gerhard
ur. 1910-8-30
zm. 1944-4-4

Trockel Heinrich
ur. 1914-10-8
zm. 1942-4-28

Troendle Josef
ur. 1905-5-14
zm. 1944-1-7

Trost Ernst
ur. 1904-5-28
zm. 1944-2-16

Trotter Walter
ur. 1919-9-5
zm. 1944-5-25

Tscherneck Rudolf
ur. 1899-10-16
zm. 1944-2-17

Tuchler Willi
ur. 1911-7-28
zm. 1944-7-11

Tuernau Paul
ur. 1906-10-13
zm. 1944-6-18

Tuerschmann Erich
ur. 1901-7-25
zm. 1944-7-9

Tuma Emil
ur. 1909-1-3
zm. 1944-2-11

Tuma Kurt
ur. 1923-10-14
zm. 1944-6-3

Turtschan Anton
ur. 1915-11-23
zm. 1944-6-5

Uckelmann Anton
ur. 1918-8-13
zm. 1942-5-5

Uecker Walter
ur. 1908-7-24
zm. 1944-7-19

Uhlmann Karl
ur. 1921-10-12
zm. 1944-5-12

Uibel Jacob
ur. 1909-12-19
zm. 1942-2-12

Ullrich August
ur. 1906-4-20
zm. 1944-4-11

Unkel Rudolf
ur. 1917-4-16
zm. 1942-4-5

Unterhohenwarter Jakob
ur. 1901-10-8
zm. 1942-6-25

Unverzagt Kurt
ur. 1921-5-30
zm. 1943-2-23

Urhane Heinz
ur. 1921-10-17
zm. 1943-2-21

Ursin Alfred
ur. 1920-1-22
zm. 1944-3-17

Vagelpohl Joseph
ur. 1913-5-14
zm. 1942-2-9

Valentin Guenther
ur. 1919-9-6
zm. 1944-5-25

Vauth Hugo
ur. 1924-4-14
zm. 1944-7-19

Veit Fritz
ur. 1923-2-6
zm. 1944-7-2

Veith Karl
ur. 1907-4-6
zm. 1944-2-10

Vellguth Ewald
ur. 1908-4-24
zm. 1944-7-1

Verse Ernst
ur. 1902-2-10
zm. 1944-7-11

Vespermann Alfred
ur. 1911-7-25
zm. 1942-4-25

Vidats Deszoe
ur. X-X-X
zm. 1943-2-20

Viel Giovanni
ur. 1924-10-5
zm. 1943-1-5

Viergutz Heinz
ur. 1920-2-14
zm. 1943-3-25

Visboerger Hermann
ur. 1911-9-19
zm. 1943-2-18

Vockler Kurt
ur. 1921-5-6
zm. 1944-3-19

Voelker Karl
ur. 1917-2-6
zm. 1942-1-27

Voelkering Heinrich
ur. 1906-3-4
zm. 1942-3-22

Vogel Herbert
ur. 1910-1-3
zm. 1944-5-6

Vogel Klaus Dieter
ur. 1926-8-8
zm. 1944-6-6

Vogel Paul
ur. 1887-8-28
zm. 1944-7-11

Vogt Ferdinand
ur. 1908-11-9
zm. 1942-2-2

Voigt Hans
ur. 1921-8-1
zm. 1942-5-25

Volk Helmuth
ur. 1921-9-4
zm. 1944-7-3

Volkmann Aloys
ur. 1903-5-4
zm. 1943-3-26

Volkmann Ignaz
ur. 1914-9-27
zm. 1944-7-21

Volkmer Erwin
ur. 1919-12-25
zm. 1942-2-14

Vollgraebe Walter
ur. 1909-7-1
zm. 1942-1-23

Vossmer Willi
ur. 1920-9-26
zm. 1942-7-22

Vycichl Karl
ur. 1918-9-23
zm. 1942-9-4

Wachenbroenner Wilhelm
ur. 1921-1-1
zm. 1942-2-5

Wacht Josef
ur. 1925-5-22
zm. 1944-1-8

Wacker Karl
ur. 1914-12-31
zm. 1942-6-17

Wackermann Otto
ur. 1901-4-17
zm. 1944-3-2

Waehler Georg
ur. 1914-6-12
zm. 1944-7-17

Waesch Klaus
ur. 1917-6-8
zm. 1944-3-16

Wagner Eugen
ur. 1906-8-20
zm. 1942-1-26

Wagner Ewald
ur. 1920-12-11
zm. 1943-2-9

Wagner Fritz
ur. 1904-7-27
zm. 1944-6-19

Wagner Fritz
ur. 1904-4-27
zm. 1944-6-19

Wagner Heinrich
ur. 1919-3-17
zm. 1942-3-16

Wagner Heinz
ur. 1917-3-9
zm. 1944-3-27

Wagner Martin
ur. 1920-3-3
zm. 1944-6-4

Wagner Richard
ur. 1904-7-11
zm. 1943-1-20

Wagner Rudolf
ur. 1918-1-5
zm. 1943-12-12

Wagner Rudolf
ur. 1909-10-12
zm. 1944-4-5

Wahle Ewald
ur. 1924-2-19
zm. 1944-4-29

Walch Anton
ur. 1917-6-16
zm. 1942-8-19

Walcher Karl
ur. 1919-9-27
zm. 1944-3-27

Walischwwski Alfons
ur. 1906-1-21
zm. 1944-5-3

Walkenhorst Heinrich
ur. 1910-11-20
zm. 1942-5-31

Walla Alfons
ur. 1908-7-29
zm. 1944-4-27

Wallaschek Erich
ur. 1904-11-19
zm. 1942-4-11

Wallenburger Horst
ur. 1908-8-4
zm. 1944-2-12

Wallon Wilhelm
ur. 1910-X-X
zm. 1944-6-29

Walss Heinrich
ur. 1920-11-13
zm. 1944-7-16

Walter Helmut
ur. 1916-3-9
zm. 1944-7-9

Walter Josef
ur. 1912-3-16
zm. 1942-7-9

Walter Kurt
ur. 1910-7-3
zm. 1944-3-29

Walter Paul
ur. 1921-6-29
zm. 1944-6-1

Walter Willy
ur. 1906-2-11
zm. 1944-7-10

Walther Heinz
ur. 1919-12-17
zm. 1944-3-17

Walther Helmut
ur. 1923-5-22
zm. 1944-5-2

Walther Otto
ur. 1913-1-8
zm. 1943-12-13

Wanek Fritz
ur. 1920-6-5
zm. 1944-2-10

Warda Fritz
ur. 1920-9-21
zm. 1942-9-20

Wartig Guenther
ur. 1920-8-27
zm. 1942-9-12

Wauer Alfred
ur. 1923-3-18
zm. 1943-10-23

Weber Ferdinand
ur. 1915-4-6
zm. 1944-4-26

Weber Friedrich
ur. 1923-2-27
zm. 1942-7-3

Weber Gustav
ur. 1894-8-8
zm. 1943-11-30

Weber Hugo
ur. 1924-5-12
zm. 1944-4-28

Weber Johann
ur. 1921-10-9
zm. 1942-1-26

Weber Kurt
ur. 1909-2-21
zm. 1944-7-9

Weber Otto
ur. 1910-1-9
zm. 1942-5-4

Weber Rudolf
ur. 1919-6-10
zm. 1943-12-13

Weber Rudolf
ur. 1916-9-24
zm. 1942-2-14

Weberpals Anton
ur. 1911-11-23
zm. 1943-2-6

Wecke Hans
ur. 1908-4-18
zm. 1943-3-19

Weerts Johann
ur. 1911-2-7
zm. 1944-4-15

Wegener Bruno
ur. 1914-9-27
zm. 1944-6-15

Wegerer Hans
ur. 1916-11-12
zm. 1944-4-15

Weggartner Georg
ur. 1906-2-2
zm. 1943-3-10

Wegner Albert
ur. 1912-2-15
zm. 1945-2-29

Weh Witus
ur. 1912-11-8
zm. 1942-7-29

Wehner Albin
ur. 1908-5-23
zm. 1944-2-19

Weichardt Willy
ur. 1890-12-18
zm. 1943-12-23

Weiche Hans
ur. 1904-8-7
zm. 1944-6-16

Weichmueller Wilhelm
ur. 1917-3-30
zm. 1943-3-15

Weichsel Ferdinand
ur. 1917-12-2
zm. 1944-5-9

Weidinger Roman
ur. 1900-7-5
zm. 1942-7-6

Weigel Hartwin
ur. 1913-9-25
zm. 1944-1-14

Weigert Josef
ur. 1913-8-18
zm. 1944-7-12

Weiland Eugen
ur. 1920-11-11
zm. 1942-11-25

Weiland Walter
ur. 1907-1-1
zm. 1942-2-17

Weiner Heinrich
ur. 1913-12-3
zm. 1944-7-8

Weintz Hans
ur. 1908-1-18
zm. 1944-3-7

Weinzierl Georg
ur. 1908-5-16
zm. 1944-5-14

Weiser Engelbert
ur. 1915-4-26
zm. 1944-4-29

Weishaupt Hermann
ur. 1899-7-15
zm. 1944-6-19

Weisheit Alfred
ur. 1920-11-24
zm. 1944-2-1

Weiss Artur
ur. 1907-4-9
zm. 1944-2-29

Weiss Johann
ur. 1912-6-19
zm. 1942-4-11

Weiss Josef
ur. 1904-1-23
zm. 1944-4-30

Weiss Karl
ur. 1920-1-19
zm. 1942-1-30

Weiss Kurt
ur. 1921-6-17
zm. 1942-10-17

Weiss Max
ur. 1911-4-17
zm. 1942-5-2

Weiss Otto
ur. 1919-1-29
zm. 1942-5-10

Weissbrod Oskar
ur. 1906-5-15
zm. 1944-7-6

Weitz Karl
ur. 1905-3-6
zm. 1944-4-25

Wejchert Gerhardt
ur. 1922-8-22
zm. 1943-1-25

Wellmann Josef
ur. 1912-11-19
zm. 1942-7-31

Wende Paul
ur. 1920-1-16
zm. 1944-6-11

Wende Siegfried
ur. 1915-11-15
zm. 1944-7-23

Wendt Johannes
ur. 1898-12-18
zm. 1943-12-17

Wenzel Albert
ur. 1910-1-14
zm. 1944-7-X

Wenzel Karl
ur. 1926-4-22
zm. 1944-3-31

Werneke Johannes
ur. 1922-9-29
zm. 1943-3-18

Werner Erwin
ur. 1911-4-19
zm. 1944-5-20

Werner Gustav
ur. 1914-11-30
zm. 1943-12-2

Werner Heinz
ur. 1922-8-31
zm. 1942-2-14

Werner Jakob
ur. 1915-6-4
zm. 1942-4-9

Werner Maximilian
ur. 1912-7-30
zm. 1944-4-24

Werth Jean
ur. 1910-2-5
zm. 1943-11-3

Wesel Otto
ur. 1920-5-31
zm. 1942-2-10

Wessel Fritz
ur. 1913-9-15
zm. 1942-5-13

Westphal Franz
ur. 1920-6-26
zm. 1944-7-19

Westphal Hans
ur. 1915-8-28
zm. 1944-3-27

Westphal Heinz
ur. 1921-10-18
zm. 1942-2-12

Westphal Herbert
ur. 1914-10-3
zm. 1942-8-5

Weyermanns Wilhelm
ur. 1909-11-23
zm. 1942-3-5

Weyerstall Helmut
ur. 1919-1-24
zm. 1942-4-9

Wicht Siegfried
ur. 1914-8-18
zm. 1942-2-2

Wieczorek Franz
ur. 1913-10-29
zm. 1942-5-26

Wieczorek Leo
ur. 1902-6-25
zm. 1943-3-16

Wieczorek Stanislaus
ur. 1923-8-12
zm. 1942-9-22

Wiedemann Kurt
ur. 1917-2-16
zm. 1944-7-2

Wienchol Paul
ur. 1922-5-21
zm. 1943-3-12

Wiens Helmut
ur. 1918-1-11
zm. 1944-5-12

Wietasch Fritz
ur. 1902-4-20
zm. 1944-7-17

Wildner Heinz
ur. 1920-11-5
zm. 1942-2-28

Wildner Richard
ur. 1902-4-12
zm. 1944-2-16

Wilhelm Herbert
ur. 1913-7-30
zm. 1942-5-24

Wilhelm Menzel
ur. 1907-10-27
zm. 1943-2-1

Wilke Erich
ur. 1919-1-30
zm. 1942-2-14

Wilken Horst
ur. 1926-5-11
zm. 1944-3-27

Wilken Willi
ur. 1900-2-5
zm. 1944-4-15

Willgeroth Willfried
ur. 1914-12-3
zm. 1944-7-7

Wilsch Conwall
ur. 1922-5-19
zm. 1943-2-19

Wimmer Franz
ur. 1901-4-23
zm. 1943-1-21

Wimmer Fritz
ur. 1911-1-11
zm. 1943-12-8

Windmann Friedrich
ur. 1908-2-6
zm. 1944-4-21

Windmueller Reinhardt
ur. 1922-4-24
zm. 1944-4-27

Winkler Bruno
ur. 1910-7-7
zm. 1944-7-15

Winkler Georg
ur. 1911-5-29
zm. 1944-3-27

Winkler Max
ur. 1910-7-7
zm. 1942-1-27

Winneknecht Theodor
ur. 1914-10-10
zm. 1943-2-20

Winter Max
ur. 1900-7-19
zm. 1944-2-14

Wippich Erich
ur. 1915-2-6
zm. 1944-4-21

Wipplinger Josef
ur. 1923-12-24
zm. 1943-3-25

Wischnewski Valentin
ur. 1917-4-6
zm. 1944-3-5

Wissenbach Erich
ur. 1923-8-4
zm. 1944-5-11

Witte Franz
ur. 1916-2-10
zm. 1942-4-2

Wittenbecher Walter
ur. 1920-6-8
zm. 1942-11-25

Wittenstein Cornelius
ur. 1924-6-30
zm. 1944-7-21

Witthueser Willi
ur. 1915-3-7
zm. 1944-6-17

Wittl Johann
ur. 1914-10-4
zm. 1943-3-29

Wittmann Konrad
ur. 1907-9-19
zm. 1943-2-16

Wlodarek Friedrich
ur. 1908-6-25
zm. 1943-12-14

Woedl Andreas
ur. 1906-2-18
zm. 1943-2-6

Woelk Emil
ur. 1911-4-10
zm. 1942-9-28

Woerz Alois
ur. 1911-11-22
zm. 1943-2-3

Woetzel Paul
ur. 1904-8-6
zm. 1943-2-26

Wohlfahrt Reinhold
ur. 1920-2-12
zm. 1944-7-14

Wohlmann Alfons
ur. 1909-10-27
zm. 1944-2-9

Wolf Emil
ur. 1906-1-4
zm. 1944-1-12

Wolf Jakob
ur. 1902-3-13
zm. 1908-10-28

Wolf Josef
ur. 1910-10-1
zm. 1942-3-21

Wolf Martin
ur. 1901-7-27
zm. 1943-3-14

Wolf Richard
ur. 1902-3-20
zm. 1942-11-28

Wolff Andreas
ur. 1918-8-14
zm. 1944-3-19

Wolff Egon
ur. 1911-2-20
zm. 1943-1-24

Wolff Reinhard
ur. 1914-4-17
zm. 1944-12-16

Wolking Alwin
ur. 1923-3-3
zm. 1942-9-22

Wollsiefen Wilhelm
ur. 1925-7-10
zm. 1944-4-22

Wollweber Karl
ur. 1921-1-27
zm. 1942-3-18

Wolski Erwin
ur. 1921-6-17
zm. 1942-8-22

Wolter Gerhard
ur. 1915-8-13
zm. 1942-4-23

Wolter Heinrich
ur. 1920-5-31
zm. 1944-3-31

Woltschlaeger Paul
ur. 1905-10-19
zm. 1942-4-1

Wosch Franz
ur. 1907-10-18
zm. 1944-5-24

Wriedt Wilhelm
ur. 1916-8-25
zm. 1943-12-14

Wuechner Fritz
ur. 1902-4-4
zm. 1944-2-7

Wuest Georg
ur. 1905-1-20
zm. 1942-11-22

Wuesthoff Paul
ur. 1909-2-20
zm. 1942-2-16

Wuestmann Joachim
ur. 1914-12-14
zm. 1943-12-30

Wulf Klaus
ur. 1919-12-22
zm. 1942-3-27

Wulze Otto
ur. 1915-4-13
zm. 1944-6-6

Wunder Max
ur. 1911-12-20
zm. 1944-3-2

Wunderlich Emil
ur. 1921-3-12
zm. 1942-9-23

Wunderlich Karl
ur. 1912-2-4
zm. 1942-8-22

Wundrack Hermann
ur. 1898-12-30
zm. 1944-7-15

Wuttke Guenter
ur. 1917-8-9
zm. 1942-2-12

Zabach Otto
ur. 1908-11-2
zm. 1942-4-7

Zabel Josef
ur. 1915-3-13
zm. 1943-3-7

Zabel Karl
ur. 1914-2-5
zm. 1942-12-5

Zaddach Wilhelm
ur. 1919-9-26
zm. 1942-3-21

Zahn Erich
ur. 1908-2-18
zm. 1942-3-19

Zappe Ernst
ur. 1925-6-6
zm. 1943-12-12

Zass Willi
ur. 1909-1-15
zm. 1944-7-10

Zawatzki Martin
ur. 1918-6-5
zm. 1942-6-30

Zedler Herbert
ur. 1908-8-14
zm. 1944-6-30

Zeis Rudolf
ur. 1914-10-15
zm. 1944-7-21

Zendatsch Heinz
ur. 1907-5-24
zm. 1944-7-13

Zenker Joachim
ur. 1921-3-24
zm. 1944-5-16

Zenner Wilhelm
ur. 1924-9-21
zm. 1944-3-4

Zentgraff Willi
ur. 1910-3-18
zm. 1942-5-9

Zetzsche Rudi
ur. 1914-1-29
zm. 1942-5-24

Zeuss Ernst
ur. 1918-3-6
zm. 1944-7-23

Zeyen Lambert
ur. 1917-11-12
zm. 1944-4-2

Ziebarth Werner
ur. 1921-2-23
zm. 1944-5-7

Ziegler Erhard
ur. 1926-5-7
zm. 1944-4-7

Ziehn Fritz
ur. 1911-1-18
zm. 1944-3-6

Zieker Otto
ur. 1898-8-2
zm. 1944-5-31

Ziemer Waldemar
ur. 1925-2-23
zm. 1944-5-6

Zimmel Josef
ur. 1907-3-17
zm. 1944-6-17

Zimmer Jakob
ur. X-X-X
zm. 1944-7-X

Zimmer Joachim
ur. 1913-3-1
zm. 1944-4-11

Zimmermann Friedrich Kornelius
ur. 1906-7-14
zm. 1944-3-31

Zimmermann Josef
ur. 1913-4-2
zm. 1944-3-23

Zinken Anton
ur. 1919-10-28
zm. 1943-1-28

Zintl Leonhard
ur. 1915-12-27
zm. 1942-4-19

Zipfel Karl
ur. 1914-1-26
zm. 1942-5-16

Zirbes Josef
ur. 1913-12-8
zm. 1944-7-8

Zirkel Karl
ur. 1902-2-20
zm. 1944-3-12

Zitz Felix
ur. 1919-9-11
zm. 1943-3-16

Zmoelnig Franz
ur. 1913-3-3
zm. 1942-11-22

Zoellmer Martin
ur. 1905-5-2
zm. 1942-2-5

Zoerner Karl
ur. 1909-9-25
zm. 1944-1-15

Zollmarsch Hermann
ur. 1906-10-2
zm. 1943-11-18

Zuech Aldo
ur. 1923-8-26
zm. 1943-1-2

Zullig Rudolf
ur. 1912-9-30
zm. 1942-5-13

Zunker Willi
ur. 1905-10-13
zm. 1942-6-2

Zysik Berthold
ur. 1905-6-30
zm. 1944-7-23





Willi  Heydecke
Willi Heydecke
Urodzony: 1913-1-3
Zmarł: 1942-2-23
Zapal znicz:
Hermann  Heyd
Hermann Heyd
Urodzony: 1913-6-10
Zmarł: 1941-8-26
Zapal znicz:
Hermann  Hey
Hermann Hey
Urodzony: 1912-8-20
Zmarł: 1942-3-24
Zapal znicz:
Willi  Hewisch
Willi Hewisch
Urodzony: 1925-10-12
Zmarł: 1944-1-13
Zapal znicz:
Alfred  Heuschkel
Alfred Heuschkel
Urodzony: 1911-10-7
Zmarł: 1939-9-28
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa