Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy Toruń - Cm. Komunalny Nr 1 Garnizonowy

Toruń

kujawsko-pomorskie


Lista grobów:
Mogiła 541 żołnierzy Armii Czerwonej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mogiła żołnierzy Armii Czerwonej
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mogiła żołnierzy LWP poległych w 1945 r.
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Mogiła żołnierzy radzieckich
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Mogiły 22 żołnierzy WP
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Mogiły żołnierzy Armii Czerwonej. II wojna światowa
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Mogiły żołnierzy Armii Czerwonej. II wojna światowa
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

NN żołnierz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

NN żołnierz WP
ur. X-X-X
zm. 1920-8-X

NN żołnierz WP
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Adamczakowa Wanda
ur. 1901-6-19
zm. 1928-6-16

Adamowicz Jadwiga
ur. 1911-10-2
zm. 1983-8-25

Adamowicz Mieczysław
ur. 1896-11-1
zm. 1948-12-1

Adamowicz Stanisław
ur. 1862-4-20
zm. 1925-1-16

Adamowicz Zenon Wiesław
ur. 1893-X-X
zm. 1935-X-X

Adamowiczowa Ewelina
ur. 1863-3-19
zm. 1929-8-7

Adamski
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Anasielski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-10-2

Anders Ludwik
ur. 1925-3-7
zm. 1945-9-22

Andruszewicz Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-8-6

Antoniak Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-5-24

Arechjan Eugenia
ur. 1876-5-14
zm. 1932-11-2

Baczyński Konrad
ur. X-X-X
zm. 1920-8-5

Badusan Walentyna
ur. X-X-X
zm. 1961-2-25

Badziel Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-6-17

Bałon Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-8-22

Banaszak Henryk
ur. 1954-6-3
zm. 1983-6-8

Baranowska Olga
ur. 1897-7-9
zm. 1960-12-14

Baranowski Konstanty
ur. 1889-5-1
zm. 1944-12-X

Baranowski Paweł
ur. X-X-X
zm. 1920-8-1

Barczyńska Teodozja
ur. 1867-3-28
zm. 1930-10-16

Bartnicki Edmund
ur. X-X-X
zm. 1935-2-15

Bartnik Adam
ur. X-X-X
zm. 1921-2-19

Barycki Dominik
ur. X-X-X
zm. 1920-8-30

Baryczko Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-8-X

Bednarski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-2

Begier Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Belina Brzozowski Zbyszek
ur. X-X-X
zm. 1930-4-15

Bendyk Henryk
ur. 1935-3-31
zm. 1973-9-11

Bendyk Stefcia
ur. 1928-X-X
zm. 1929-X-X

Benetkiewicz Bronisław
ur. 1879-10-4
zm. 1959-8-14

Benetkiewicz Rozalia
ur. 1882-5-10
zm. 1961-1-17

Berdziajew Aleksandra
ur. 1873-3-30
zm. 1956-7-30

Berdziajew Sergiusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Berdziajew Tamara
ur. 1897-11-11
zm. 1959-7-1

Berek Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-4-7

Bergmann Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1938-X-X

Bękart Adam
ur. X-X-X
zm. 1920-8-16

Białecki Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1921-1-5

Bicka Weronika
ur. 1901-10-29
zm. 1935-10-5

Bieńka Józef
ur. 1920-2-15
zm. 1923-2-18

Bieńka Michalina
ur. 1896-9-16
zm. 1958-2-24

Bieńka Michał
ur. 1899-8-9
zm. 1945-10-12

Bieńka Regina
ur. 1923-3-5
zm. 1924-10-26

Billewicz Janina
ur. 1898-11-23
zm. 1956-7-20

Billewicz Tadeusz
ur. 1920-8-25
zm. 1938-1-9

Billewicz Władysław
ur. 1892-10-31
zm. 1990-8-23

Bladowski Leon
ur. X-X-X
zm. 1920-12-5

Bochocki Czesław
ur. 1915-5-15
zm. 1936-3-6

Bogatko Feliks
ur. 1864-X-X
zm. 1934-4-14

Bogatko Stanisława
ur. X-X-X
zm. 1933-3-8

Bogusz Waldemar Antoni
ur. 1930-5-25
zm. 1934-7-18

Boguszewski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1921-7-21

Bohonos Andrzejek
ur. 1955-1-6
zm. 1955-6-3

Borkowski Alojzy
ur. X-X-X
zm. 1920-9-30

Borkowski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-3-27

Borkowski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Borsuk Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1928-2-2

Borsukowa Zofia
ur. X-X-X
zm. 1964-8-3

Brania Wojciech
ur. 1898-5-2
zm. 1925-7-23

Brążkiewicz Halina
ur. 1930-5-17
zm. 1936-6-9

Brewiński Mieczysław
ur. 1909-X-X
zm. 1929-X-X

Brewkowa Elżbieta
ur. 1899-1-20
zm. 1929-1-7

Brodowicz Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1921-8-25

Brodzianka Halina Irena
ur. X-X-X
zm. 1934-6-19

Bronikowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Brouk Anastazy
ur. X-X-X
zm. 1920-3-29

Bruls Paweł Edward
ur. 1903-8-24
zm. 1945-9-8

Brzeziński Adam
ur. 1910-7-25
zm. 1930-10-27

Brzeziński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-10-24

Brzoskowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1920-8-31

Bury Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-7-20

Bychowska Helena
ur. X-X-X
zm. 1959-8-20

Bychowska Rozalia
ur. 1898-5-1
zm. 1937-8-16

Cabanowa Wanda
ur. 1896-7-21
zm. 1934-7-7

Cebula Szymon Marcin
ur. 1900-10-28
zm. 1937-12-10

Cebulak Stanisław
ur. 1913-11-20
zm. 1956-5-14

Cegielski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Cejmon Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-4-9

Celmerowa Klara
ur. 1904-6-18
zm. 1928-3-10

Chamicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-8-5

Charzyński Tadeusz Bogdan
ur. 1917-1-10
zm. 1939-1-1

Chęciński Karol
ur. 1873-1-28
zm. 1930-4-23

Chmielewski Stefan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-24

Cichy Marcin
ur. X-X-X
zm. 1920-9-2

Ciechorski Bernard
ur. 1896-4-28
zm. 1937-2-27

Ciepłoch Władysław
ur. X-X-X
zm. 1921-5-14

Cogen Klara
ur. 1893-11-13
zm. 1968-2-6

Cwedlowa Józefa
ur. 1888-5-13
zm. 1932-1-21

Czap Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-11-19

Czapiewski Edward
ur. 1934-1-2
zm. 1958-5-27

Czapiewski Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1921-7-13

Czapiewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-8-8

Czaplewska Wanda
ur. 1872-6-23
zm. 1947-11-5

Czarnecki Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Czarski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-24

Czechowski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-7-27

Czeczejko Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-14

Czeczetkowa Rozalia
ur. 1857-3-16
zm. 1934-4-17

Czekan Stiepan Michajłowicz
ur. 1909-12-30
zm. 1945-5-24

Czerniejewski Marcin
ur. X-X-X
zm. 1921-9-4

Czoszyński Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-20

Dabiński Andrzej
ur. 1934-12-7
zm. 1989-4-20

Dadelld Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Danielewicz Włodzimierz
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Danielewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-6-23

Danilewska Zofia
ur. 1907-12-9
zm. 1989-1-4

Danilewski Sergiusz
ur. 1902-3-24
zm. 1963-9-18

Danowski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1921-1-18

Dańczyk Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-10-5

Dańczyk Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-10-10

Darnecki Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-6-16

Daszuk Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1921-8-12

Dąbrowski Henryk Jan
ur. 1919-6-30
zm. 1924-4-8

de Latour Stefan Ludwik
ur. 1862-8-2
zm. 1923-11-9

Dembiński Wincenty
ur. 1846-12-15
zm. 1921-X-X

Derkacz Nihonor
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Dębski Stefan
ur. 1900-X-X
zm. 1961-X-X

Dobień Joachim Bernard
ur. 1925-8-2
zm. 1932-9-27

Dobrosielski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-6-21

Dolecki Bogdan
ur. 1930-5-15
zm. 1968-8-22

Dolecki Leon
ur. 1905-1-1
zm. 1935-5-5

Domagalska Monika
ur. 1913-5-4
zm. 1928-8-28

Domagalski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Dombrowska Anastazja
ur. 1893-X-X
zm. 1975-X-X

Dombrowski Aleksander
ur. 1894-4-23
zm. 1961-3-25

Drabenowa Klara
ur. 1910-4-10
zm. 1933-6-4

Drabent Krysia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Drabentowa Klara
ur. 1910-4-10
zm. 1933-6-4

Drozdowski Witold
ur. 1897-4-23
zm. 1923-11-13

Drzymalski Antoni
ur. 1903-10-1
zm. 1930-3-2

Drzyniecki Władysław
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Duda Rudolf
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Dulkówna Marysieńka
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Duma Zbigniew
ur. 1920-3-5
zm. 1954-12-1

Duracz Anna
ur. 1909-4-23
zm. 1958-9-24

Dychto Władysław
ur. X-X-X
zm. 1921-8-1

Dziadosz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-10-28

Działa Dymitr
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Dzierzewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-4-7

Dzilibiński Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Dziubiński Bolesław
ur. 1888-10-26
zm. 1946-1-29

Fajfer Teofil
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Feix Ottokar
ur. 1892-3-3
zm. 1934-3-22

Feliszek Władysław
ur. 1900-X-X
zm. 1945-6-6

Fenski Ryszard
ur. X-X-X
zm. 1921-7-5

Fichs Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. 1933-9-6

Figiel Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-10-24

Fila Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1921-7-28

Flandrowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-1-21

Formowicz Władysław
ur. X-X-X
zm. 1920-11-2

Franek Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Frydrysiak Irena
ur. 1926-8-22
zm. 1933-5-25

Fryśny Jan
ur. 1898-10-6
zm. 1957-2-1

G ... ik Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gajewski Benedykt Bernard
ur. 1928-1-25
zm. 1937-5-1

Gajewski Leon
ur. X-X-X
zm. 1921-10-10

Galantowicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-7-9

Galenia Walenty
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Gall Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-9-23

Gapiński Leon
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Garstecki Bernard
ur. 1916-11-16
zm. 1985-11-24

Garstecki Jan
ur. 1918-12-3
zm. 1937-10-31

Garsztkówna Krysia
ur. 1933-1-9
zm. 1933-5-14

Gawroński Antoni
ur. 1889-1-17
zm. 1926-4-25

Gąsiorowska Józefa
ur. 1895-11-14
zm. 1933-8-8

Gicala Adolf Jan
ur. X-X-X
zm. 1934-10-12

Giś Bronisława
ur. 1897-3-23
zm. 1962-9-21

Giś Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1952-2-16

Głębowicz Bogdan
ur. 1929-8-19
zm. 1974-7-1

Głębowicz Maria
ur. X-X-X
zm. 1974-7-1

Głuchowicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-8-4

Goffka Szczepan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-27

Gołembiewski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-2-7

Gołębiewska - Gierszewska Marta
ur. 1903-1-15
zm. 1930-6-28

Gołębiowski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Gondek Józef
ur. 1928-11-11
zm. 1995-8-15

Gorajski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-8-4

Gorzechowska Hanna
ur. X-X-X
zm. 1929-X-X

Gorzechowski
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Gorzyńska Helena
ur. 1901-8-29
zm. 1933-9-18

Gosztowt Ożyński Jan
ur. X-X-X
zm. 1965-5-5

Gotowiec Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-11-13

Górski Jan
ur. 1911-9-8
zm. 1963-6-2

Grabarczyk Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1920-8-X

Grabowska Helena
ur. 1911-12-11
zm. 1934-10-20

Grabowski Aleksander
ur. 1899-1-20
zm. 1932-9-10

Grabowski Feliks
ur. 1904-5-21
zm. 1945-8-4

Grabowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-4-29

Grabowski Gracjan
ur. 1909-6-23
zm. 1938-5-18

Grabowski Henryk
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Graczyk Walenty
ur. X-X-X
zm. 1920-8-X

Greger Mikołaj
ur. X-X-X
zm. 1921-6-4

Gruszczyński Władysław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Gryłowski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1924-8-16

Grześkowiak Feliks
ur. X-X-X
zm. 1920-11-2

Gulcew Wasilij Naumowicz
ur. 1894-1-1
zm. 1934-12-2

Gulszyński Wacław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Gustowska Wanda Maria
ur. 1901-7-1
zm. 1931-2-10

Guziewicz Luba
ur. 1906-7-27
zm. 1992-2-5

Guziewicz Włodzimierz
ur. 1903-7-27
zm. 1960-1-7

Habichówna Hanka
ur. X-X-X
zm. 1930-4-29

Hajder Tadeusz
ur. 1931-10-24
zm. 1971-1-30

Hejza Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-29

Helman Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-8-25

Helman Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-6-7

Hince Teofil
ur. X-X-X
zm. 1921-2-11

Hofbauer Alojzy
ur. X-X-X
zm. 1921-4-15

Hołowacz Emeryk
ur. X-X-X
zm. 1932-10-11

Hornowski Jan
ur. 1886-10-7
zm. 1930-10-23

Hubert Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1959-3-14

Hubert Saturnina
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ignasiak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Iznoskoff Aleksander
ur. 1892-X-X
zm. 1958-X-X

Jabczyńska Władysława
ur. 1881-12-16
zm. 1928-9-6

Jabłońska Janina
ur. 1907-1-19
zm. 1956-3-20

Jachowska Natalia
ur. 1930-2-25
zm. 1965-7-30

Jachowski Kazimierz
ur. 1926-8-31
zm. 1927-3-9

Jades Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-11-4

Jakowczik Paraskiewa Pietrowna
ur. X-X-X
zm. 1941-5-7

Jakowczyk Franciszek
ur. 1888-7-18
zm. 1950-7-26

Jamruk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-11-18

Janik Helena
ur. X-X-X
zm. 1959-7-11

Jankiewicz Stefan
ur. 1919-10-13
zm. 1945-7-28

Jankowska Bronisława
ur. X-X-X
zm. 1961-9-2

Jankowski Leon
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Jankowski Stanisław
ur. 1862-4-2
zm. 1930-1-7

Jankowski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Janus Wawrzyniec
ur. X-X-X
zm. 1920-12-30

Januszewski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-8-20

Jarczyk Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1921-9-24

Jarmołowiczowa Bronisława
ur. 1882-3-7
zm. 1939-1-18

Jarolewski Czesław
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Jasna Gertruda
ur. 1902-3-13
zm. 1987-11-6

Jasny Józef
ur. 1901-4-8
zm. 1975-4-2

Jazdrzewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Jedynakiewicz Leopold
ur. 1847-9-5
zm. 1930-7-8

Jendzal Walenty
ur. X-X-X
zm. 1920-11-9

Jędrzejak Władysław
ur. X-X-X
zm. 1921-4-29

Jędrzejczak Józik Antoni
ur. 1935-4-2
zm. 1936-4-4

Jędrzejczak Stanisław
ur. 1885-11-15
zm. 1960-11-4

Jędrzejczak Stanisława
ur. 1893-10-23
zm. 1971-6-18

Jędrzejewski Leon
ur. X-X-X
zm. 1921-7-26

Jochmann Helena
ur. 1897-8-25
zm. 1926-2-5

Jung Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-4-3

Junosza - Zdrojewski Przemysław
ur. 1878-X-X
zm. 1932-12-23

Juszczakowa Wiktoria Zofia
ur. 1902-4-30
zm. 1930-2-17

Kabat Michał
ur. 1903-9-28
zm. 1948-9-20

Kaczmarek Roman
ur. X-X-X
zm. 1921-9-20

Kalasz Seweryn
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kalinowski Paweł
ur. 1871-7-14
zm. 1938-6-21

Kalinowski Stefan
ur. 1899-12-4
zm. 1946-5-19

Kałamarski Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-4-21

Kałuża Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-9-3

Kamieński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-7-2

Kamińska Jadwiga Kamila
ur. X-X-X
zm. 1923-11-28

Kamiński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1937-9-21

Kamiński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kamiński Leon
ur. X-X-X
zm. 1920-3-23

Kapuczyński Karol
ur. X-X-X
zm. 1921-5-21

Karczewski Henryk
ur. 1926-8-31
zm. 1930-5-18

Karczewski Stanisław
ur. 1929-4-1
zm. 1945-X-X

Kardys Kurt
ur. X-X-X
zm. 1920-8-18

Karpiński Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-8-3

Karpowa Sonia
ur. 1926-7-15
zm. 1929-3-27

Karszul Benedykt
ur. 1890-12-22
zm. 1984-8-28

Karszul Krzysztof
ur. X-X-X
zm. 1965-2-10

Karszul Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1974-4-5

Kasała Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1920-11-2

Kasprowicz Edwin
ur. X-X-X
zm. 1920-6-29

Kasztelowiczowa Janina
ur. 1903-5-20
zm. 1926-10-18

Kat Paweł
ur. X-X-X
zm. 1921-12-27

Kawecki Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kazaniecki Czesław
ur. 1928-4-11
zm. 1964-5-17

Kazimierczak Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kędzierska Irena
ur. 1904-8-17
zm. 1925-10-19

Kędziorski Piotr
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Kieł Josef
ur. X-X-X
zm. 1920-5-14

Kiełbaszewicz Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-5-12

Kiryjewicz Stefan
ur. 1913-8-10
zm. 1937-5-27

Kisielewicz Waldemar
ur. 1929-3-23
zm. 1930-7-11

Kiziewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Klara Szczepan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kleisa Bernard
ur. X-X-X
zm. 1921-3-5

Klimaszewski Apolinary
ur. X-X-X
zm. 1933-4-29

Klimaszewski Zenon
ur. 1916-6-18
zm. 1945-9-18

Klonowski Teodor
ur. X-X-X
zm. 1920-8-19

Kłossowski Ksawery
ur. X-X-X
zm. 1932-4-3

Kniaziew Arkadij Grigoriewicz
ur. 1912-X-X
zm. 1945-3-23

Kocieniewska Wanda
ur. X-X-X
zm. 1973-1-19

Kocieniewski Dominik
ur. X-X-X
zm. 1965-6-12

Koganowskaja Łarisa Josifowna
ur. 1945-11-4
zm. 1947-5-13

Kolasiewicz Grzegorz
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kolasiński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kolecki Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Konecki Benon Leszek
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Konieczka Edward
ur. 1905-X-X
zm. 1925-X-X

Konieczka Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-7-21

Koń Ignacy
ur. X-X-X
zm. 1920-5-8

Kończak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-16

Korcz Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-6-7

Kornatkówna Jadwiga
ur. 1929-1-18
zm. 1935-9-7

Korpal Andrzej Zbigniew
ur. 1935-10-31
zm. 1937-3-11

Korżow Ignat Pantelejewicz
ur. 1907-X-X
zm. 1945-3-4

Koszucka Zofia
ur. 1900-11-27
zm. 1983-2-2

Koszucki Feliks
ur. 1898-1-9
zm. 1926-4-15

Kotas Paweł
ur. X-X-X
zm. 1920-9-6

Kotko Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kowalewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kowalewski Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-10-21

Kowalska Olga
ur. 1886-12-21
zm. 1965-3-6

Kowalski Bernard
ur. 1939-4-20
zm. 1960-5-20

Kowalski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1921-5-13

Kowalski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-11-11

Kowalski Szymon
ur. X-X-X
zm. 1921-2-2

Kowalski Walerian
ur. X-X-X
zm. 1921-3-22

Kowalski Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-8-24

Koziara Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-1-8

Kozicka Jadwiga
ur. 1913-X-X
zm. 1994-X-X

Kozicki Edmund
ur. 1911-X-X
zm. 1988-X-X

Kozicki Leon
ur. 1941-X-X
zm. 1990-X-X

Kozicki Ryszard
ur. 1948-4-14
zm. 1965-7-14

Kozłowski Antoni
ur. 1901-1-6
zm. 1965-6-25

Krajewska Łucja
ur. 1906-3-20
zm. 1932-2-11

Krajewski Jan
ur. 1898-6-11
zm. 1928-2-21

Krajewski Józef
ur. 1873-1-24
zm. 1933-2-5

Kramer Aniela
ur. 1895-8-2
zm. 1965-1-28

Kramer Tadeusz Adam
ur. 1924-4-24
zm. 1939-9-9

Kraska Franciszek
ur. 1896-11-19
zm. 1932-4-30

Krasnosielski Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1920-10-20

Krawiec Bartłomiej
ur. X-X-X
zm. 1921-2-23

Królikowski Edward
ur. X-X-X
zm. 1921-1-29

Krupiński Zygmunt
ur. 1896-5-2
zm. 1923-11-13

Krzemionka Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Krzypa Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-5-11

Kuczyński Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1921-1-19

Kudliński Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-1-5

Kudriawcew Piotr Piotrowicz
ur. 1882-6-21
zm. 1961-5-9

Kudriawcewa Eugenia Wasiliewna
ur. 1892-X-X
zm. 1989-X-X

Kudus Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kujawski Maksymilian
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kumelowski Jan
ur. 1892-5-27
zm. 1972-10-5

Kuroczkin Aleksy
ur. 1893-6-1
zm. 1965-5-25

Kuwiński Zygfryd
ur. X-X-X
zm. 1920-8-18

Kuzniak Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Kwiatkowski Ryszard
ur. 1938-9-27
zm. 1961-11-21

Lampkowska Janina
ur. 1913-10-27
zm. 1985-4-11

Lampkowski Stefan
ur. 1912-10-29
zm. 1991-2-22

Latuszk Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-8-4

Le Maric Magdalena
ur. 1869-7-5
zm. 1935-3-6

Lemanowicz Władysław
ur. 1903-1-29
zm. 1965-12-23

Lenkiewicz Antoni
ur. 1869-6-10
zm. 1926-10-25

Leperer Adolf
ur. X-X-X
zm. 1951-10-25

Leperer Agnieszka
ur. X-X-X
zm. 1960-9-17

Leśniewicz Teofil
ur. X-X-X
zm. 1920-8-X

Leśniewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-5-13

Lewandowska Helena
ur. 1899-X-X
zm. 1975-X-X

Lewandowski Antoni
ur. 1903-2-17
zm. 1928-1-2

Lewandowski Bolesław
ur. 1885-5-3
zm. 1971-X-X

Lewandowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-6-3

Lewandowski Tadeusz
ur. 1925-10-8
zm. 1939-8-30

Lewandowski Tadeusz
ur. 1910-3-28
zm. 1933-5-13

Lewandowski Tomasz
ur. 1885-2-2
zm. 1963-2-19

Lichy Czesław Jerzy
ur. 1933-6-2
zm. 1933-9-10

Liczyński Antoni
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Lipiński Artur
ur. X-X-X
zm. 1964-5-8

Lis Wincenty
ur. X-X-X
zm. 1920-7-19

Lisocka Marianna
ur. 1898-2-21
zm. 1959-10-10

Lontkowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-11-10

Łabędzki Jan
ur. 1898-6-9
zm. 1927-3-6

Łapczyński Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Łaszewska Franciszka
ur. 1900-1-29
zm. 1974-8-28

Łaszewski Konrad
ur. 1899-11-3
zm. 1991-3-16

Łaszewski Zbyszek Konrad
ur. X-X-X
zm. 1936-9-2

Ławicka Joanna
ur. X-X-X
zm. 1931-X-X

Ławicka Leokadia
ur. X-X-X
zm. 1951-X-X

Ławicki Maksymilian
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Ławniczak Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-7-28

Łęgowski Edward
ur. X-X-X
zm. 1932-10-25

Łopaciński Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1954-4-20

Łuczko Tomasz
ur. 1922-X-X
zm. 1945-5-1

Łukaszewicz Stanisław
ur. 1893-4-14
zm. 1967-10-15

Łukaszewicz Weronika
ur. 1903-4-14
zm. 1983-11-19

Łukiewski Marian
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Łysiak Waldemar
ur. 1931-3-28
zm. 1933-8-21

Łysoń Adaś
ur. 1927-11-13
zm. 1927-11-13

Łysoń Maria
ur. 1902-X-X
zm. 1924-X-X

Machnica Karol
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Madey Kazimierz
ur. 1900-9-7
zm. 1930-12-3

Magier Bernard
ur. X-X-X
zm. 1921-1-12

Majewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Makowski Bogdan
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Makowski Franciszek
ur. 1899-7-18
zm. 1965-1-11

Makowski Franciszek
ur. 1924-4-2
zm. 1940-1-21

Makowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-12-25

Malec Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-8-27

Malinowska Halina
ur. 1916-3-8
zm. 1979-4-22

Małecki Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-11-10

Małecki Jan
ur. 1851-9-13
zm. 1921-11-11

Małecki Stanisław
ur. 1894-4-27
zm. 1938-10-19

Mamorska Klara
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mamorska Maria
ur. 1898-3-16
zm. 1945-11-26

Mamorski Michał
ur. 1898-8-31
zm. 1968-12-30

Maniewski Marian
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Marciniak Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-12-11

Marcinkiewicz Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Marcinkiewicz Walentyna
ur. X-X-X
zm. 1965-2-14

Marcinkiewicz Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Marcinkowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-10-9

Marcińska Janina
ur. X-X-X
zm. 1929-X-X

Marek Bogdan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Markiewicz Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-1-7

Markuszew Kaszowska Krystyna
ur. 1930-5-8
zm. 1956-10-29

Marolewska Felicja
ur. X-X-X
zm. 1990-9-19

Marszak Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-11-20

Matuszewicz Mieczysław
ur. X-X-X
zm. 1920-11-18

Matuszewski Adolf
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Matuszewski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-2-16

Matys Roch
ur. X-X-X
zm. 1920-11-6

Mazowski Walerian
ur. X-X-X
zm. 1921-1-27

Mazurkiewicz Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Mianowska Maria
ur. 1875-11-6
zm. 1925-2-9

Michałowska Leokadia
ur. 1895-12-2
zm. 1948-10-27

Midury Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-8-X

Mielcarski Wawrzyn
ur. X-X-X
zm. 1920-12-16

Mielcarz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-10-30

Mieszyński Władysław
ur. X-X-X
zm. 1921-9-30

Miklejewska Gertruda
ur. 1898-11-2
zm. 1931-1-4

Milewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-5-13

Milewski Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-9-22

Milkowski Alfons
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Miller Reinhald
ur. X-X-X
zm. 1920-12-6

Milzarek Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-7-22

Misiołek Henio
ur. X-X-X
zm. 1930-11-19

Modrzejewska Waleria Paula
ur. 1902-10-30
zm. 1967-7-14

Modrzejewski Jan
ur. 1893-12-15
zm. 1975-1-11

Modrzejewski Kazimierz Zbigniew
ur. 1924-5-11
zm. 1931-3-30

Morawski Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Moryciński Hugon Marian
ur. 1904-7-30
zm. 1973-6-12

Mostowicz Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Mowle
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Münnich Jerzy
ur. 1926-6-9
zm. 1944-12-20

Münnich Władysław Aleksander
ur. 1848-11-29
zm. 1928-3-7

Münnich Władysław Janusz
ur. 1877-1-25
zm. 1938-10-17

Münnichowa Maria Joanna
ur. 1893-5-2
zm. 1974-12-23

Münnichowa Modesta
ur. 1857-1-18
zm. 1929-8-8

Murowski Jan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Mustafowicz Leszek
ur. 1887-5-21
zm. 1893-5-23

Nabrdalik Antonina
ur. X-X-X
zm. 1934-X-X

Nachman Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1936-7-2

Nadolski
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Nadolski Bazyli
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Nadolski Władysław
ur. 1897-12-23
zm. 1927-5-31

Napierski Karol
ur. X-X-X
zm. 1938-6-14

Nasacki Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-8-28

Nauza
ur. X-X-X
zm. 1921-8-5

Nehring Klara
ur. 1891-8-1
zm. 1984-5-1

Nehring Teodor
ur. 1892-1-8
zm. 1957-11-18

Nestorowicz Lucjan
ur. 1897-5-28
zm. 1935-3-8

Nestorowicz Lucyna
ur. 1895-2-18
zm. 1938-4-5

Niedbalski Wiktor
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Niejaki Czesław
ur. X-X-X
zm. 1920-7-4

Nikołajew Włodzimierz
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Nitkowski Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1920-9-12

Nodzyński Jerzy
ur. 1920-4-23
zm. 1939-9-X

Nodzyński Marian
ur. X-X-X
zm. 1916-8-25

Nowacki Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-9-15

Nowaczyk Agnieszka
ur. 1927-5-27
zm. 1938-2-22

Nowaczyk Andrzej
ur. 1897-11-1
zm. 1977-6-4

Nowialisówna Michalina
ur. 1910-9-26
zm. 1930-4-17

Nowicki Czesław
ur. X-X-X
zm. 1920-3-22

Ochmański Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-3-29

Oczyński Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-3-25

Olejniczak Stefan
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Olijewska Helena
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Olijewski Bolesław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Olijewski Gabriel
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Olszewski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1921-1-18

Olszewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-3-29

Omernik Augustyn
ur. X-X-X
zm. 1920-8-21

Orczykowski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-11-2

Orłowska Janina
ur. X-X-X
zm. 1987-12-18

Orłowski Witold
ur. 1897-8-28
zm. 1962-4-5

Ormiona Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1920-4-1

Ornatkiewicz Janina
ur. 1905-X-X
zm. 1976-X-X

Ornatkiewicz Marian
ur. 1904-X-X
zm. 1964-X-X

Orzechowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Osiewacz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-9-5

Osiński Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1920-5-12

Osiński Tadeusz
ur. 1899-5-23
zm. 1920-5-12

Ostoja Janiszewski Zbigniew
ur. X-X-X
zm. 1938-2-22

Ostojak Helena
ur. 1915-6-21
zm. 1939-3-15

Ostojak Jan
ur. 1891-10-7
zm. 1952-6-189

Ostojak Maria
ur. 1891-4-25
zm. 1956-10-8

Ostrihansky Karol
ur. 1894-1-23
zm. 1932-2-23

Ostrihansky Ludwik
ur. 1864-8-4
zm. 1928-5-1

Ostrzycka Teresa
ur. 1875-5-20
zm. 1950-11-25

Osuch Stanisław
ur. 1932-5-8
zm. 1952-10-10

Pabich Janina
ur. 1897-X-X
zm. 1949-X-X

Pachal Marian
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Pachmera Tom
ur. X-X-X
zm. 1920-8-X

Paczkowski Bruno
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Pająkowski
ur. X-X-X
zm. 1920-1-17

Pakuła Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-11-6

Palikowski Marian
ur. X-X-X
zm. 1921-2-14

Paluch Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-1-20

Pałczyński Alfred
ur. X-X-X
zm. 1921-8-19

Pamulina Halina
ur. X-X-X
zm. 1931-8-25

Panek Antoni
ur. 1891-4-27
zm. 1925-5-13

Pastwa Paulina
ur. 1875-9-8
zm. 1934-9-4

Pawlaczek Marian
ur. 1904-3-18
zm. 1958-11-29

Pawlak Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Pawlicka Oleńka Terenia
ur. 1931-4-20
zm. 1932-X-X

Pawłowski Gasper
ur. X-X-X
zm. 1931-10-9

Pawłowski Henryk
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Peret Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-4-18

Perszke Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-10-21

Perzeński Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1921-6-20

Perzyńska Franciszka
ur. X-X-X
zm. 1987-8-25

Perzyński Józef
ur. X-X-X
zm. 1959-3-29

Pękała Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-9-3

Piątkowski Feliks
ur. X-X-X
zm. 1920-10-7

Piekarczyk Stanisław
ur. 1899-4-7
zm. 1935-10-2

Pierzyński Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-5-8

Pietkiewicz Julia
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pietkiewicz Michał
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Piętek Konstanty
ur. X-X-X
zm. 1920-9-11

Piotrowski Jan
ur. 1895-X-X
zm. 1948-X-X

Pisarczyk Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Plenkiewicz Zygmunt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Pliszka Feliks
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Pławska Eliza
ur. 1872-1-23
zm. 1950-1-22

Pławska Wiera
ur. 1889-2-16
zm. 1956-2-20

Pławski Aleksander
ur. 1856-9-18
zm. 1921-7-8

Pławski Felicjan
ur. X-X-X
zm. 1930-3-16

Pobóg Konarzewski Franciszek
ur. 1892-9-17
zm. 1922-6-25

Podczaszyńska Irena
ur. 1907-2-4
zm. 1923-10-22

Podczaszyńska Olimpia
ur. 1882-2-17
zm. 1974-3-7

Podczaszyński Józef
ur. 1875-7-4
zm. 1965-1-15

Podgórski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-4-1

Pokorski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-5-30

Poliński Teofil
ur. X-X-X
zm. 1920-10-12

Popławska Lucyna Janina
ur. 1884-6-30
zm. 1934-2-8

Popławski Witold
ur. 1902-4-10
zm. 1937-12-10

Popowa Walentina
ur. X-X-X
zm. 1928-5-8

Porebowicz Jurek
ur. 1923-10-29
zm. 1935-9-7

Potocka Maria
ur. 1895-X-X
zm. 1962-X-X

Potocki Józef
ur. 1890-X-X
zm. 1940-X-X

Potocki Stanisław
ur. 1916-X-X
zm. 1993-X-X

Przepiliński Hieronim
ur. 1872-9-30
zm. 1923-7-10

Przerwa Helena
ur. 1900-X-X
zm. 1967-X-X

Przerwa Stanisław
ur. 1895-X-X
zm. 1974-X-X

Przybylski Brunon
ur. X-X-X
zm. 1939-9-1

Przybył Eugeniusz
ur. 1884-X-X
zm. 1965-2-25

Przybył Janina
ur. 1892-X-X
zm. 1975-X-X

Przysiecka Elżbieta
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Przysiecki Ludwik
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Przysiecki Zygmunt
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Ptaszek Szczepan
ur. X-X-X
zm. 1920-11-11

Puchalski Rudolf
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Pułaczewski Eugeniusz
ur. 1948-5-26
zm. 1965-7-19

Rabczyński Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Radomski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-3-27

Rajski Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Rasiński Eugeniusz Walerian
ur. 1933-12-15
zm. 1959-5-9

Rasiński Ludwik
ur. 1901-8-25
zm. 1935-9-16

Ratajow Cicha Maria
ur. 1905-7-13
zm. 1937-9-19

Rawicz Zawada Filip
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Riabow Eugeniusz
ur. 1928-X-X
zm. 1929-X-X

Roboszewski Franc
ur. X-X-X
zm. 1920-3-24

Rocławska Klara
ur. 1894-8-24
zm. 1959-6-19

Rocławski Jerzy
ur. 1926-11-22
zm. 1932-8-21

Rocławski Lucjan
ur. 1894-5-15
zm. 1950-7-22

Rogalski Edward
ur. 1929-9-25
zm. 1956-6-24

Rolewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Romanowski Jędruś
ur. 1930-4-9
zm. 1930-8-9

Rompała Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-5-25

Rossochacki Antoni
ur. 1923-X-X
zm. 1945-X-X

Roszak Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-5-25

Rudnicka Katarzyna
ur. X-X-X
zm. 1943-X-X

Rudnicki Eugeniusz
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rudnicki Henryk
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Rudnicki Władysław
ur. X-X-X
zm. 1943-X-X

Rudnik Teofil
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Rudziński Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-4-15

Rumiński Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Rundsztuk Maria
ur. X-X-X
zm. 1967-X-X

Rundsztuk Maria
ur. X-X-X
zm. 1935-10-20

Rundsztuk Marian
ur. 1893-12-9
zm. 1965-7-21

Rutkowska Eugenia
ur. X-X-X
zm. 1926-6-1

Rutkowski Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1920-4-2

Rybicki Jureczek
ur. 1953-4-2
zm. 1962-1-15

Rzewiński Michał
ur. X-X-X
zm. 1920-4-11

Rzyduch Tomasz
ur. 1899-X-X
zm. 1930-X-X

Sakowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Samojłowicz Andrzej
ur. 1933-6-8
zm. 1937-9-26

Samojłowicz Halina
ur. 1935-8-22
zm. 1937-9-23

Sassowa Felicja Anna
ur. 1914-12-30
zm. 1938-8-4

Sawieliewa Agata
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Sawieliewa Raisa
ur. 1899-X-X
zm. 1927-X-X

Sądowski Zenon
ur. 1933-9-3
zm. 1965-5-16

Shatowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-8-31

Siejek Anna
ur. 1902-X-X
zm. 1939-X-X

Sielicki Antoni
ur. X-X-X
zm. 1921-3-21

Sielicki Antoni
ur. 1895-X-X
zm. 1921-X-X

Siemaszko Jadwiga
ur. X-X-X
zm. 1926-7-13

Sieniecki
ur. X-X-X
zm. 1920-8-29

Sikorski Jan
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Sikorski Wawrzyniec
ur. X-X-X
zm. 1921-1-18

Sipowicz Hilary Józef
ur. 1890-1-28
zm. 1969-5-12

Sipowicz Jadwiga Czesława
ur. 1897-9-11
zm. 1988-1-27

Skorel Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1894-X-X

Skorel Ludosława
ur. 1907-1-5
zm. 1999-10-20

Skornikow Andrzej
ur. X-X-X
zm. 1921-1-15

Skowroński Walenty
ur. X-X-X
zm. 1921-6-1

Skrzyniecki Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-11-19

Skwarek Piotr
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Słomiński Henryk
ur. 1933-4-26
zm. 1955-8-18

Słomka Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-12-11

Słowicki Jura
ur. 1908-10-18
zm. 1926-5-16

Smaruj Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Smoleński Stefan
ur. 1885-8-8
zm. 1956-2-3

Smykowska Anna
ur. 1909-12-12
zm. 1932-11-16

Sobecki Teofil
ur. 1920-3-21
zm. 1936-1-23

Sobota Alfons
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Sodkiewiczowa Anna
ur. 1906-3-3
zm. 1929-9-15

Sołowjew Jureczek
ur. 1955-5-6
zm. 1957-1-28

Sotnikow Aleksander
ur. 1906-6-18
zm. 1941-X-X

Sotnikow Jan
ur. 1905-X-X
zm. 1991-X-X

Sotnikowa Wiera
ur. 1871-8-30
zm. 1957-11-1

Sowa Walenty
ur. 1884-2-7
zm. 1934-2-14

Sójka Józef
ur. 1873-2-20
zm. 1947-2-28

Sójka Józef
ur. 1900-12-17
zm. 1964-12-31

Sójka Łucja
ur. 1873-12-7
zm. 1937-3-19

Stanzel Marta Maria
ur. X-X-X
zm. 1963-4-4

Starnowska Jadwiga Anastazja
ur. 1898-2-18
zm. 1929-11-8

Stasiński Edmund
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Stefanowiczowa Jadwiga
ur. 1861-10-15
zm. 1931-11-20

Stern Kazimierz
ur. 1920-1-24
zm. 1939-6-22

Strawiński Andrzej
ur. 1924-X-X
zm. X-X-X

Strzałkowski Edward
ur. 1924-9-24
zm. 1946-5-30

Strzyga Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-5-9

Studziński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Sulima Popiel Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1939-12-2

Suliński Witold
ur. X-X-X
zm. 1920-7-18

Sumarokow Jan
ur. 1920-3-1
zm. 1945-12-29

Sumorokow Anna
ur. 1888-X-X
zm. 1955-X-X

Supera Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-1-28

Suszyńska Magdalena
ur. 1896-X-X
zm. 1957-X-X

Suszyński Aleksander
ur. 1885-X-X
zm. 1955-X-X

Sylwestrowicz Antoni
ur. 1880-3-30
zm. 1957-7-24

Sylwestrowicz Bolesław
ur. 1910-X-X
zm. 1987-X-X

Sylwestrowicz Maria
ur. 1885-6-20
zm. 1971-3-8

Sypiński Leon
ur. X-X-X
zm. 1920-10-30

Sytniewski Maksymilian
ur. X-X-X
zm. 1921-3-15

Szabrowski Tadeusz
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Szaraniec Józef
ur. X-X-X
zm. 1920-9-1

Szczeniawski Stanisław
ur. 1895-8-22
zm. 1927-8-24

Szczyrbowski Izydor
ur. X-X-X
zm. 1920-4-5

Szepetys Stanisław
ur. 1879-X-X
zm. 1933-4-15

Szlachciuk Stanisław
ur. 1923-2-12
zm. 1945-11-26

Szlapek Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-19

Szpryngacz Józefa
ur. 1890-3-5
zm. 1961-12-4

Sztulowa Franciszka
ur. 1903-6-7
zm. 1929-10-28

Sztulówna Zofia Tekla
ur. 1929-9-23
zm. 1930-3-9

Szupryczyński Bronisław
ur. 1913-8-25
zm. 1939-8-6

Szwama Marian
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Szydłowska Danusia
ur. 1928-2-3
zm. 1932-11-3

Szydłowski Ciesiek
ur. 1926-5-15
zm. 1926-9-20

Szymańska Cecylia
ur. 1910-11-12
zm. 1956-6-20

Szymański Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-19

Szymecki Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-12-16

Szymkiewicz Feliks
ur. 1903-5-29
zm. 1927-11-10

Szymora Władysław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Śledź Wawrzyniec
ur. X-X-X
zm. 1920-12-17

Ślizień Antoni
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Śmieszkiewicz Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1920-10-7

Świerciński Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1920-7-19

Świerczyńska Helena Irena
ur. 1925-7-3
zm. 1953-6-4

Świerkowski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-11-21

Świeżyński Jan Klemens
ur. 1878-11-23
zm. 1932-9-22

Świtek Zygmunt
ur. X-X-X
zm. 1921-5-6

Tabaczyński Wojciech
ur. X-X-X
zm. 1921-8-5

Talaśka Franciszek
ur. 1901-9-15
zm. 1938-10-18

Tarnowski Władysław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Thielman Piotr
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Tiryn Anastazy
ur. X-X-X
zm. 1921-3-3

Tois Paweł
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Tomczak Czesław
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Tomczyńska Eleonora Aleksandra
ur. 1876-2-20
zm. 1927-3-26

Tomczyński Wacław
ur. 1873-X-X
zm. 1948-X-X

Tośta Halina
ur. 1905-2-5
zm. 1991-1-24

Tośta Józef
ur. 1902-1-5
zm. 1942-12-17

Trenkler Henryk
ur. 1900-2-3
zm. 1971-6-27

Trojnacki Jan
ur. 1932-X-X
zm. 1955-X-X

Trzebiotowski Wacław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-7

Trzeciak
ur. X-X-X
zm. 1920-8-20

Tuchalski Józef
ur. X-X-X
zm. 1921-2-11

Tułowska Zofia
ur. 1900-X-X
zm. 1981-8-7

Tułowski Michał
ur. 1898-X-X
zm. 1963-11-19

Turek Julian
ur. X-X-X
zm. 1921-4-22

Turtak Antoni
ur. X-X-X
zm. 1920-8-12

Tworek Adolf
ur. X-X-X
zm. 1952-1-25

Urba Jan
ur. 1897-8-17
zm. 1925-8-11

Urban Bernard
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

W...ńska Marysieńka
ur. 1928-6-5
zm. 1928-6-9

Walter Stanisław
ur. 1845-9-1
zm. 1938-8-25

Warłamow Aleksandra
ur. 1906-12-6
zm. 1979-4-8

Warłamow Jerzy
ur. 1898-4-22
zm. 1959-11-2

Wasik Stanisław
ur. 1925-11-12
zm. 1949-12-23

Wencel Leon
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Węglarek Stanisław
ur. X-X-X
zm. 1921-8-31

Wieczorkowski Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Wieliński Leonardek Zbigniew
ur. 1926-9-12
zm. 1926-11-11

Wierzbicka Bronisława
ur. 1897-5-12
zm. 1932-8-14

Wiese Leon
ur. X-X-X
zm. 1962-7-21

Wijas Marian
ur. X-X-X
zm. 1921-8-1

Wilczyńska Katarzyna
ur. 1888-11-22
zm. 1961-6-6

Wilczyński Władysław
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Wińtoniak Mikołaj
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Witkicz Kazimierz
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Witkowski Bronisław
ur. 1907-2-10
zm. 1929-8-18

Witkowski Władysław
ur. 1886-X-X
zm. 1959-12-13

Władyga
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Władyka Henryk
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Wododin Giergij Nikołajewicz
ur. 1895-5-16
zm. 1945-6-24

Wojciechowski Henryk
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Wojciechowski Ludwik
ur. 1882-12-25
zm. 1957-1-22

Wojciechowski Marian
ur. 1885-X-X
zm. 1937-X-X

Wojcieszak Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-12-31

Wojtalski Antoni
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Wojtkiewicz Mikołaj
ur. 1891-5-21
zm. 1939-9-X

Wojtkiewiczowa Jadwiga
ur. 1896-7-31
zm. 1963-5-30

Wojtkowiak Jadwiga
ur. 1904-12-4
zm. 1927-10-29

Wojtysiak Jan
ur. 1900-2-20
zm. 1965-8-7

Wolf Józef
ur. 1872-9-9
zm. 1927-3-15

Woskowiak Marian
ur. 1915-3-20
zm. 1934-6-17

Wrana Emilia
ur. 1863-3-21
zm. 1934-3-11

Wróblewski Piotr
ur. 1839-7-11
zm. 1928-12-9

Zacharewicz Józef
ur. 1904-5-22
zm. 1934-12-15

Zagrabski Bronisław
ur. X-X-X
zm. 1920-4-6

Zalewski Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Zambrzycka Marianna
ur. 1875-1-18
zm. 1958-2-10

Zapałoski Ronisław
ur. X-X-X
zm. 1955-4-25

Zaręba Stanisław
ur. 1925-4-2
zm. 1955-5-30

Zasadzki Zbigniew
ur. 1918-7-2
zm. 1944-8-20

Zawada Eleonora
ur. 1895-3-20
zm. 1977-3-17

Zawadzki Jerzy
ur. 1900-6-21
zm. 1923-11-13

Zbrojski Wiktor
ur. 1923-X-X
zm. 1937-X-X

Zbrzeziak Aleksander
ur. X-X-X
zm. 1920-12-24

Zdrojewska Maria
ur. 1910-2-18
zm. 1960-12-28

Zdrojewski Jan
ur. X-X-X
zm. 1920-4-3

Zdzichowska Lucylla
ur. 1887-5-10
zm. 1958-7-23

Zdzichowski Michał
ur. 1884-5-22
zm. 1962-8-28

Zieliński Bernard
ur. 1910-3-25
zm. 1932-7-2

Zieliński Bolesław
ur. X-X-X
zm. 1920-10-27

Ziętara Romek
ur. 1936-9-26
zm. 1936-12-21

Zimicz Maria
ur. 1886-X-X
zm. 1960-2-23

Ziółkowski Konrad
ur. X-X-X
zm. 1921-9-7

Zygadłowicz Gustaw
ur. 1869-4-13
zm. 1923-1-7

Zysk Jan
ur. X-X-X
zm. 1921-6-19

Żabczyński Ryszard
ur. 1950-4-29
zm. 1975-4-8

Żabecki Józef
ur. X-X-X
zm. 1939-X-X

Żelazny Franciszek
ur. X-X-X
zm. 1921-5-7

Żelichowska Władysława
ur. 1874-8-5
zm. 1933-3-3





August  Glavurtić
August Glavurtić
Urodzony: 1925-X-X
Zmarł: 2001-X-X
Zapal znicz:
Ester  Paladino
Ester Paladino
Urodzony: 1900-X-X
Zmarł: 1981-X-X
Zapal znicz:
Marin  Radman
Marin Radman
Urodzony: 1904-X-X
Zmarł: 1983-X-X
Zapal znicz:
Ivanka  Jurić
Ivanka Jurić
Urodzony: 1921-X-X
Zmarł: 1982-X-X
Zapal znicz:
Dragica  Radman
Dragica Radman
Urodzony: 1920-X-X
Zmarł: 1993-X-X
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa