Jesteś na:
Strona główna O portalu Pomoc Regulamin Zgłoś naruszenie regulaminu Kontakt Partnerzy

REKLAMA


Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo Bydgoszcz - Cmentarz ul. Ludwikowo

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie


Lista grobów:
Aługin Wasyl
ur. 1918-X-X
zm. 1945-6-13

Ambroziński Tadeusz
ur. 1957-9-20
zm. 1988-8-20

Baleja Józef
ur. 1908-X-X
zm. 1945-2-3

Bałajewski J.
ur. 1918-X-X
zm. 1945-9-12

Baranowski Stanisław
ur. 1926-4-9
zm. 1947-1-17

Bernadz W.
ur. 1903-X-X
zm. 1945-4-5

Białywąs L.
ur. 1912-X-X
zm. 1945-7-13

Bieganowska Stefania
ur. 1922-5-30
zm. 2009-1-13

Bieganowski Jerzy
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Bieganowski Zygmunt
ur. 1908-5-5
zm. 1982-2-26

Bielaczyc Józef
ur. 1913-4-15
zm. 1984-4-3

Blaut Ryszard
ur. 1923-X-X
zm. 1945-3-6

Boguła R.
ur. 1921-X-X
zm. 1945-4-9

Bopiński Stanisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Brzeziński Czesław
ur. 1919-7-14
zm. 1946-10-15

Burin W.
ur. X-X-X
zm. 1945-5-24

Całka Maria Ludosława
ur. 1914-X-X
zm. 1986-X-X

Chabrowski Edward
ur. 1905-9-28
zm. 1983-4-10

Cichoracka - Szpotańska Stefania
ur. 1911-5-11
zm. 1995-2-6

Cichoracki Władysław
ur. 1899-8-3
zm. 1967-2-10

Czenis W.
ur. X-X-X
zm. 1945-9-11

Czerwiński B.
ur. X-X-X
zm. 1945-5-30

Czupka J.
ur. 1911-X-X
zm. 1945-8-8

Daniłow G.
ur. 1918-X-X
zm. 1945-8-27

Dembler W.
ur. 1920-X-X
zm. 1945-10-5

Dobosz Jan
ur. 1925-5-3
zm. 1976-12-19

Ferberg Wacław
ur. 1923-2-15
zm. 2002-5-4

Fernal J.
ur. X-X-X
zm. 1945-4-3

Frankowski Anatol
ur. 1933-1-31
zm. 1953-6-6

Frasunkiewicz Józef
ur. 1885-12-13
zm. 1963-9-22

Fromholc Antoni
ur. 1896-4-2
zm. 1982-10-2

Fromholc Bolesława
ur. 1899-10-25
zm. 1982-9-9

Fyrmańska Genowefa
ur. 1906-1-6
zm. 1937-4-4

Gawryluk Emir
ur. 1919-X-X
zm. 1945-6-13

German Bronisław
ur. 1925-9-23
zm. 1995-5-20

Gleborski
ur. X-X-X
zm. 1945-5-24

Graykowska Katarzyna
ur. 1900-11-12
zm. 1982-9-7

Guszczyńska Violetta
ur. 1960-11-16
zm. 1967-7-28

Guszczyński Edward
ur. 1935-10-13
zm. 1961-1-25

Hawluk
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Hiemiało Ludwik
ur. X-X-X
zm. 1945-7-1

Kaisiorowski L.
ur. 1921-X-X
zm. 1945-9-28

Kaszyńska Stefania
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Kessler Juliusz
ur. 1902-9-7
zm. 1959-4-8

Kiełpikowska Helena
ur. 1910-2-15
zm. 1983-3-12

Kiełpikowski Klemens
ur. 1907-9-21
zm. 1985-10-6

Klaczyński Wacław
ur. 1911-2-15
zm. 1934-12-31

Klim M.
ur. 1922-X-X
zm. 1945-5-9

Kobus Zygmunt
ur. 1927-8-6
zm. 1982-9-1

Kosedowska Bożena
ur. 1944-1-28
zm. 1983-7-2

Kozakiewicz M.
ur. 1926-X-X
zm. X-X-X

Krajewski T.
ur. 1922-4-23
zm. 1945-10-30

Kramer Tadeusz
ur. 1897-11-29
zm. 1937-10-13

Kucharska Wł.
ur. X-X-X
zm. 1945-6-27

Kuczyńska Rozalia
ur. 1897-9-29
zm. 1996-2-9

Kuczyński Józef
ur. 1895-1-3
zm. 1981-6-27

Lewandowski Zygmunt
ur. 1933-4-15
zm. 1984-4-25

Lipko Stefan
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Lisiewicz Mieczysław
ur. 1925-3-30
zm. 1958-2-12

Ludwig Zbigniew
ur. 1955-9-6
zm. 1959-1-6

Łaskarzewski Bolesław
ur. 1917-5-17
zm. 1945-8-1

Łoś Br.
ur. 1926-X-X
zm. 1945-6-19

Łoś Zdzisław
ur. 1926-X-X
zm. 1945-5-3

Łukaszewicz A.
ur. 1917-X-X
zm. 1945-6-2

Łukaszewicz Antoni
ur. 1927-X-X
zm. 1945-X-X

Malinowski Jan
ur. 1954-6-16
zm. 1984-4-10

Marchewka Bronisław
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Markowski P.
ur. 1915-X-X
zm. 1945-7-15

Martyniuk Leon
ur. 1904-9-21
zm. 1962-4-23

Martyszonek Konstanty
ur. 1923-11-23
zm. 1945-5-14

Michodko Wasyli
ur. X-X-X
zm. 1945-X-X

Muckin Aleksander
ur. 1905-X-X
zm. 1945-9-7

Myślicki Br.
ur. 1925-X-X
zm. 1945-6-21

Nowaczyk J.
ur. 1915-X-X
zm. 1945-6-8

Ochelska Helena
ur. 1911-4-7
zm. 1983-1-28

Ochelski Józef
ur. 1900-1-19
zm. 1963-9-24

Olejnik J.
ur. 1924-X-X
zm. 1945-9-7

Olkiewicz Barbara
ur. 1925-2-21
zm. 2013-12-14

Olkiewicz Kazimierz
ur. 1901-12-18
zm. 1979-11-21

Olkiewicz Renata
ur. 1934-8-7
zm. 1997-2-19

Olkiewicz Zofia
ur. 1900-8-7
zm. 1986-2-15

Oppeln - Bronikowski Stanisław
ur. 1865-2-25
zm. 1935-3-26

Pałek Władysław
ur. X-X-X
zm. 1936-2-19

Paszkiewicz Fr.
ur. 1922-X-X
zm. 1945-9-6

Pawluk L.
ur. X-X-X
zm. 1945-5-12

Piszewski E.
ur. 1922-X-X
zm. 1945-4-6

Polowczyk Ignacy
ur. 1910-1-14
zm. 1985-10-29

Psiakowska Ludwika
ur. 1912-3-20
zm. 1983-4-25

Psiakowski Paweł
ur. 1909-6-29
zm. 1991-9-26

Pusecki W.
ur. 1923-X-X
zm. 1945-6-2

Rakowski Franciszek
ur. 1916-3-1
zm. 1938-7-15

Runge Henryk
ur. 1935-1-9
zm. 1984-3-6

Runge Marek
ur. 1957-7-1
zm. 2006-10-19

Rusek Stanisław
ur. 1900-4-15
zm. 1982-12-3

Rusek Zenaida
ur. 1905-7-5
zm. 1985-2-21

Russin V.
ur. 1911-X-X
zm. 1945-8-12

Sabkiewicz Waleria
ur. 1895-6-13
zm. 1845-12-3

Sacyk S.
ur. 1920-X-X
zm. 1945-7-20

Sawicki Wacław
ur. 1925-2-1
zm. 1964-4-6

Sienczak T.
ur. 1924-X-X
zm. 1945-4-29

Sitko Edward
ur. 1925-3-25
zm. 1958-6-4

Siuda Alojzy
ur. 1893-10-6
zm. 1982-9-16

Siuda Gertruda
ur. 1920-11-15
zm. 2008-3-11

Skibińska Bożeneczka Krychna
ur. X-X-X
zm. 1937-3-16

Skibiński Włodzimierz
ur. 1904-7-31
zm. 1940-X-X

Sobańska Pelagia
ur. 1906-11-7
zm. 1988-4-29

Sobieszczyk Marcela
ur. 1902-9-7
zm. 1983-7-17

Sobieszczyk Piotr
ur. 1941-5-31
zm. 2009-1-12

Sobieszczyk Roman
ur. 1892-2-3
zm. 1963-6-30

Spalony Jerzy
ur. X-X-X
zm. 1983-4-16

Sporling Gina
ur. 1909-8-10
zm. 1945-8-31

Sporling Ignacy
ur. 1907-5-25
zm. 1945-8-31

Starosta Anastazja
ur. 1902-1-3
zm. 1981-4-13

Starosta Franciszek
ur. 1895-12-20
zm. 1978-11-8

Starosta Lech
ur. 1922-10-11
zm. 1999-7-24

Starostówna Irena
ur. 1924-5-11
zm. 1930-8-29

Staśko Kazimierz
ur. 1925-12-7
zm. 1952-8-8

Stelmachowicz Maria
ur. 1922-8-9
zm. 1978-5-12

Suchecki Stefan
ur. 1925-12-18
zm. 1983-9-12

Szadurski Aleksander
ur. 1924-1-24
zm. 1953-12-1

Szweda Helena
ur. 1912-3-14
zm. 1982-10-8

Szweda Szczepan
ur. 1913-12-21
zm. 2004-9-9

Szymczak W.
ur. 1924-X-X
zm. 1945-8-20

Świtek J.
ur. X-X-X
zm. 1945-5-24

Tołakanów A.
ur. 1909-X-X
zm. 1945-8-25

Wieczyński
ur. X-X-X
zm. X-X-X

Wiesiołowski F.
ur. 1921-X-X
zm. 1945-5-3

Wołyniec Wacław
ur. 1932-10-29
zm. 1963-9-4

Zalewska Janina
ur. 1932-3-8
zm. 2007-6-5

Zawadzki Marek
ur. 1911-2-22
zm. 1985-11-4

Zawadzki Ryszard
ur. 1950-4-1
zm. 2008-6-5

Zawiślak M.
ur. X-X-X
zm. 1945-5-12

Zenczykowska Danuta
ur. 1921-12-10
zm. 1983-7-22

Zielonka Marek
ur. 1952-1-24
zm. 1983-4-3

Zinowczyk Sz.
ur. 1898-X-X
zm. 1945-6-7

Żeromski Gracjan
ur. 1896-10-24
zm. 1946-10-28





Olimpia  Gryf-Keller
Olimpia Gryf-Keller
Urodzony: X-X-X
Zmarł: X-X-X
Zapal znicz:
Kazio  Gruszecki
Kazio Gruszecki
Urodzony: 1912-7-25
Zmarł: 1913-10-26
Zapal znicz:
Maria  Dziechciowska
Maria Dziechciowska
Urodzony: X-X-X
Zmarł: 1890-2-8
Zapal znicz:
Józef  Chojnacki
Józef Chojnacki
Urodzony: 1865-12-30
Zmarł: 1908-4-31
Zapal znicz:
Małgorzata  Bajkowska
Małgorzata Bajkowska
Urodzony: 1839-X-X
Zmarł: 1905-3-15
Zapal znicz:
Nick:
Hasło:
Zapomniałes hasła? Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

REKLAMA


Projekt i realizacja Net-Line Warszawa